Přejít na obsah


Fotka

plně automatické statistiky na gc.com :)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
448 odpovědí na toto téma

#361 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2009 - 19:13

Ano, je to tak. Makro a GeoJarry se tváří že uploaduje, ale nic se nenahraje. Zůstává původní nezměněná statistika :( Na disku je správná verze s aktuálním datem, na webu poslední "povedená" aktualizace.
  • 0

#362 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2009 - 20:09

Unkas> to je fakt nejaky divny s tim datumem. ale dam krk na to ze jsem uploadoval vcera rano kolem pul sedmy a prevcirem urcite ne.
  • 0

#363 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2009 - 20:09

a nerikejte mne ze uz jsem byl rano vozralej...
  • 0

#364 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2009 - 7:55

Tak koukám, že MoZiGo má už opravený ten upload na gc.com... co na to GeoJarry? ;)
  • 0

#365 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2009 - 20:22

Asi mas jen starou verzi. Verze 14 by to udajne mela uz umet take. ;)
  • 0

#366 Unkas

Unkas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2009 - 21:28

HaLuMa napsal/a:
Asi mas jen starou verzi. Verze 14 by to udajne mela uz umet take. ;)

To je logické. Jenze kde takovou verzi sehnat? Ma nekdo tip, prosim?
  • 0

#367 JotT

JotT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2009 - 5:36

HaLuMa napsal/a:
Asi mas jen starou verzi. Verze 14 by to udajne mela uz umet take. ;)


Potvrzuji, v.14 uploaduje jiz bez problemu..

To Unkas: mas to v profile emailu
  • 0
-=JotT=-

#368 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2009 - 0:20

jinak pro takove jaks tak odladeni statistik jsem si napsal tohle.. je to jen blbej BAT, ale da se v nem opakovane generovat statistika, a pak odeslat na profil.. na zacatku se vyplni par radku nastaveni a jede to.. je to nedodelek, ale tak treba..
  • 0

#369 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2009 - 0:21

jinak pro takove jaks tak odladeni statistik jsem si napsal tohle.. je to jen blbej BAT, ale da se v nem opakovane generovat statistika, a pak odeslat na profil.. na zacatku se vyplni par radku nastaveni a jede to.. je to nedodelek, ale tak treba.. nahrat a spoustet z dat. adresare
  • 0

#370 al-ash

al-ash

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 1:15

taky mi prestalo fungovat nahravani statistik do profilu, tak jsem podle rad stahnul novy geojarry verzi 14 a vysledkem po uploadu je, ze je profil ted prazdny bez jakychkoliv statistik...je to castejsi problem nebo jenom moje blbost vznikla tim, ze sem pri nahrazovani starsi verze geojarryho novejsi 14kou neco podelal?:) dik predem za radu
  • 0

#371 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 6:51

Teď jsem zkoušel, Statistiky z GG fungují na jedno tlačítko, nic se nezměnilo, nepřepsal jsi si nějaký konfigurační soubor ?
  • 0

#372 Berudilek

Berudilek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 7:12

Me se vcera to same delo s Mozigo, napsalo to ze profil na GC byl aktualizovan a pritom nic :o(((
  • 0
Asus A632, PocketDrake a GeoSout

#373 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 8:21

al-ash napsal/a:
taky mi prestalo fungovat nahravani statistik do profilu, tak jsem podle rad stahnul novy geojarry verzi 14 a vysledkem po uploadu je, ze je profil ted prazdny bez jakychkoliv statistik...je to castejsi problem nebo jenom moje blbost vznikla tim, ze sem pri nahrazovani starsi verze geojarryho novejsi 14kou neco podelal?:)
dik predem za radu

Mně tohle dělá makro jen tehdy, když mám zapnutý stahování logů. Pokud v konfiguracích všechno vypnu (ty automatický dotahování ad.), vše běží jak má.
  • 0

#374 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 867 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 8:42

@Berudilek Siris negativnu reklamu, MoZiGo uz minimalne tyzden vie updateovat statistiky po zmenach na gc.com, samozrejme to by si ale musel pouzit updateovany program...
  • 0

#375 StanB99

StanB99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 13:40

taky mi prestalo fungovat nahravani statistik do profilu, tak jsem podle rad stahnul novy geojarry verzi 14 a vysledkem po uploadu je, ze je profil ted prazdny bez jakychkoliv statistik...je to castejsi problem nebo jenom moje blbost vznikla tim, ze sem pri nahrazovani starsi verze geojarryho novejsi 14kou neco podelal?
dik predem za radu

Ne že bych měl co moc statistikovat, ale pro zajíamvost to zkouším a chová se mě to stejně (včera večer). Použil jsem baťák od mikroma, vše v pohodě proběhne, statistiky se vygenerují, "dřiožeryk" se připojí na gc.com, proběhne trafic v rozsahu dat vygenerovaných statistik, džiožeryk vyhodí hlášku "upload OK" a následně se otevře prázdný profil, .... jak kdyby to tam někdo házel do koše.
Předpokládám, že chyba bude někde v konfiguraci, ale netuším kde.
Zkuste někdo poradit, .. večer vyzkouším.
  • 0

#376 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 14:12

Právě jsem upload statistik vyzkoušel a vše OK. GeoJarry 14 GgStat2 2.30 (s doplněným nastavením proxy)
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#377 StanB99

StanB99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 20:22

Předpokládám, že chyba bude někde v konfiguraci, ale netuším kde.
Zkuste někdo poradit, .. večer vyzkouším.

No samozřejmě to byla moje "debilovina". Samozřejmě jsem si stáhmul geojarry14, ale ........ hrál jsem si s konfiguračními soubory a "vtipně" jsem zapoměl nakopírovat a přepsat výkonný program geojarry.exe do adresáře .\data, takže jsem se snažil realizovat stále s verzí 13 :@:D.
Teď už všechno funguje jak má a následně zkusím časem poupravit šablonu.

  • 0

#378 al-ash

al-ash

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 0:17

taktéž už jsem zprovoznil (po nahrání nové verze geojarryho jsem musel něco poškodti/smazat, takže statistiky nebyly generované...po celkovém geogetu vše ok) jen jsem nalezl problém, který jsem předtím neměl a to ve statistice somenumbers - zajímavá čísla: viz můj profil...hlavně mi přijde, že tam dělá bordel archivovaná keška GC1CK1G ...je to možné? je nesprávně určena jako moje nejjižnější...se souřadnicema "N 00° 00.000" :) a dále je nejvýše i nejníže položená nalezená keška špatně přiřazená: nadmořské výšky jsou dobře, ale jsou k nim přiřazeny špatné keše...a s tím souvisí ještě dotaz: je možné si nějak vybrat, co bych chtěl, aby se v té somenumbers statistice zobrazovalo a co ne? Zkoušel jsem v templátu vymazávat řádky typu "LANG_NUMBERS_Youngest Nejmladší nalezená keš:" ale bylo to bez efektu předm dík!
  • 0

#379 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 7:33

Vypadá to, že máš nějak špatně naimportovaný data. Ta keš má svoje souřadnice, takže se podívej, jestli je má správně i v datech GG. Viděl bych to na slepý final waypoint, který u tradičky nemá co dělat, takže ho smazat... Nadmořské výšky fungují správně, ale před časem se dělala nějaká úprava ohledně přiřazení nadmořských výšek podle final waypoint. Takže jestli tam máš naflákaný špatný final waypointy jako v předešlým případě, může ti to dělat problémy. Osobně bych asi zkusil odmazat tag pro výšku (jsou tam dva!) u všech keší a vše naimportovat znovu... Na vypínání některých částí jsou příkazy DISABLE, takže se podívej do template a zkus u příslušných návěští odmazat # a uvidíš co to udělá...
  • 0

#380 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2009 - 20:38

Tak sem nastavil Geoget přesně podle návodu, nikde se nezdá být žádná chyba (degguber). Přesto má soubor GgStats.html vždy 0b(při každém generování se přepíše). Na gc.com se pak v profilu všechny údaje vymažou. Neví někdo co s tím a kde může být chyba? Za vaše rady děkuji. GeoGet 2.1.5.443 Geojarry 14 ggstat-1.1.20a GeoGet makro GgStat2
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama