Přejít na obsah


Fotka

plně automatické statistiky na gc.com :)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
448 odpovědí na toto téma

#341 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 0:15

sHpy00n napsal/a:


nene. problem je odstranen. ted uz mi nejde do hlavy tohle:

souradnice v GgStat2.config.pas ve formátu xx.xxxxx yy.yyyyy + v template #HOMECOORDINATES > NEFUNGUJE

souradnice v GgStat2.config.pas ve formátu xx.xxxxx yy.yyyyy + v template HOMECOORDINATES > FUNGUJE



Inu jak se říká pro dobrotu na žebrotu. Kašli na to Shpy00ne, at si s tou instalací pak každej poradí jak nejlíp umí. Já jen pro pořádek doplním, že mě fungujou oba způsoby .

souradnice v GgStat2.config.pas ve formátu xx.xxxxx yy.yyyyy + v souboru template #HOMECOORDINATES > FUNGUJE

souradnice v GgStat2.config.pas ve formátu xx.xxxxx yy.yyyyy + v template HOMECOORDINATES > FUNGUJE
  • 0

#342 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 2:39

miki6 napsal/a:Inu jak se říká pro dobrotu na žebrotu. Kašli na to Shpy00ne, at si s tou instalací pak každej poradí jak nejlíp umí. Já jen pro pořádek doplním, že mě fungujou oba způsoby .

souradnice v GgStat2.config.pas ve formátu xx.xxxxx yy.yyyyy + v souboru template #HOMECOORDINATES > FUNGUJE

souradnice v GgStat2.config.pas ve formátu xx.xxxxx yy.yyyyy + v template HOMECOORDINATES > FUNGUJE


A já jen pro pořádek doplním, že i zásluhou mého nedokonalého návodu si s tou instalací "jak nejlíp umí" pár lidí už poradilo ... :-P
Samozřejmně fungují oba "způsoby" ... ale

Já nevím jak už jinak nebo kolikrát tu musí být napsáno, že pokud máte v Template před HOMECOORDINATES znak # (tedy #HOMECOORDINATES), je úplně jedno, co a v jakém formátu tam máte za souřadnice nebo jestli je tam nemáte vůbec...s tím řádkem se prostě v tu chvíli nepracuje a souřadnice se berou z makra GgStat2 ...

Pokud v Template před HOMECOORDINATES znak # nemáte (tedy HOMECOORDINATES), pak se souřadnice berou naopak pouze odtud a je jedno, co máte za souřadnice v makru GgStat2 nebo jestli je tam nemáte vůbec...

- až doposud jsem od nikoho nečetl, že by fungovala jen jedna varianta, ale je fajn, že to sHpy00n nakonec alespoň nějak rozchodil B)

Tipnul bych si, že mu souřadnice z GgStat2.config.pas nefungují proto, že si při editaci makra v textovém souboru umazal znaky ' kolem souřadnic ... mělo by to vypadat takto:

HomeLat = 'xx.xxxxxx';
HomeLon = 'yyy.yyyyyy';

  • 0

#343 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 8:10

HaLuMa napsal/a:
Pockej, novy GJ taky ty radky v configu mit nema, bere si je z konfigurace GG...

To je v tom pripade zajimavy ukaz. Pokud tam ty radky nejsou tak mi upload neprobehne. Pokud je tam doplnim tak jede vse v pohode...
Vadi ty radky s proxy necemu?
  • 0

#344 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 8:28

mikrom napsal/a:
makro s proxy nepocita, ale na zacatku provede

{$INCLUDE geojarry.config.pas}
takze myslim, ze makro za to nemuze..
me to teda jede ok, ale proxy sem vzivote nepouzil.

Znamena to, ze do gjtemp.ini by se radky s proxy mely doplnit nebo ne? Ja je tam nemam
  • 0

#345 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 9:45

Znak# v templatu oznacuje komentar, takze prikaz je pak ignorovan. Pridam do dokumentace. Jelikoz jsem UNIX admin, tak je to pro me tak samozrejmy, ze me ani nenapadlo, ze to nekdo nevi. :)
  • 0
MaFa

#346 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 10:39

Archi1 napsal/a:
Mikrome to by bylo fajn to takhle udelat a kdyz tu predkladas plany do budoucna mam naveh: neslo by vytvorit makro pro export z geogetu, které by exportovalo listing keší jako POI do Oregona. Děkuji.


Existuje takove makro pro GSAK, pak existuje, export do POI z GG2 bez listingu. Takze zbyva to "jen" dat dohromady :) Ale priznavam se, koukal jsem do toho gsakoveho makra a prilis moudry z nej nejsem. Mozna proto, ze gsak nemam a neumim.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#347 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 10:49

A nedela tohle vsechno ten puvodni "PocketQuery GPX" z GG? Ja mam pocit, ze Oregon zpracovava primo PQ z Gc.com, a tenhle export je vlastne pripravuje z databaze GG. Urcite by to stalo alespon za pokus.
  • 0
MaFa

#348 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 13:13

Nejaky rozdil v tom bude, protoze listing v POI je vzdy cely, neuriznuty, kdezto pri zobrazeni listingu z GPX kesi se dlouhe listingy jevi jako zkracene. Uz me to nekolikrat vypeklo, takze moznost importu jako POI bych uvital. Treba se nekdy odhodlam k nejakym pokusum ...
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#349 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 13:31

Ohoho, ja mam pomerne pekny export do POI napsany, ale je urceny predne pro Garmin XT. Vyzkousejte, jestli to bude chodit pro Oregona Je to zatim takova vyvojova verze, ale muzete si zkusit hrat ;-) Vysledne soubory jsou urcene pro POI Loader. PS: Ten kod by mel bejt jednoduchej k pochopeni, snazil jsem se ho napsat pekne.
  • 0

#350 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 13:33

Prijimam nejake rozumne feature-requesty
  • 0

#351 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 9:34

medwyn_cz napsal/a:
Prijimam nejake rozumne feature-requesty


Pekny pocin. V nedeli jsem si s tim chvili hral a mam par poznamek.

1. s nekterymi listingy je problem. GC19PAA Vapenny Podol mi "zrusi" GPX, POILoader jej odmitne zpracovat, ze pry je neplatny

2. Nekdy se mi zeobrazuje listing vubec (napr.Sportem ku zdravi! na Strahove GCZCY0), nekdy necely a napr. Loreta GCPFZX, ma misto listingu jen "dlouhe bilo"

3. zelena barva (info o nalezeni kese) je prakticky necitelna

4. uvital bych, kdyby WP byly na mape oznaceny alespon kodem kesky, ke ketre patri

5. cestu k ikonam bych uvital jako plnou, ne relativni vuci GG2 adresari (mam ikonek spoustu a proc mam zrovna tyto mit jinde nez ostatni)

6. nalezene kesky bych radeji mel vsechny pohromade (klidne bez ohledu na typ) a hlavne s jinou ikonou. A vynechal bych u nich vsechny WP s vyjimkou finalovych.

7. WP se souradnicemi 0;0 jsou k nicemu (jedna verze POILoaderu na nic dokonce padala)

8. ikonky mi pripadaji zbytecne velike

Prosim, neber to jako hledani much, mam zajem na tom, aby to fungovalo a chtel's pripominky. Pravda, zdrojak je pro me vyrazne citelnejsi nez u toho GSAKoveho makra, tak si to mohu sam zmenit (a neco jsem si i zmenil), ale myslim, ze jsou to veci, ktere by uvitali i jini. Neco treba i udelat volbu pres config.

V kazdem pripade dekuji za sikovne makro.

EDIT: A mozna by si to zaslouzilo samostatne vlakno, aby se to nemichalo do uz tak dlouheho a zamotaneho.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#352 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2009 - 12:02

Hmm, tak teď po těch úpravách na gc.com nefunguje automatický upload by geojarry..
  • 0

#353 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2009 - 12:05

aktualizoval jsem statistiku dnes rano a vse probehlo OK
  • 0

#354 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2009 - 12:09

sobikovi napsal/a:
Hmm, tak teď po těch úpravách na gc.com nefunguje automatický upload by geojarry..


Nevim, nepouzivam. Zato vim, ze funguje <object> a <script> a to me tesi.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#355 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2009 - 12:51

gord napsal/a:
Zato vim, ze funguje <object> a <script> a to me tesi.

Nojo, script ožil. A já už se chystal aktualizovat GGStat. Aspoň mám méně práce :)
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#356 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 858 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2009 - 16:26

sobikovi napsal/a:
Hmm, tak teď po těch úpravách na gc.com nefunguje automatický upload by geojarry..

Ahojky.
Automatický upload by geojarry funguje. Prave jsem to vyzkousel, chvilku trvalo nez se nacetl, ale pak vse se zobrazilo korektne.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#357 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2009 - 12:08

Archi1 napsal/a:
Ahojky.
Automatický upload by geojarry funguje. Prave jsem to vyzkousel, chvilku trvalo nez se nacetl, ale pak vse se zobrazilo korektne.


A jak dlouho teď trvá, než se ta statistika načte? Zkouším to teprve poprvé, tak nevím, jestli dělám něco špatně já (když už jsem konečně odladil všechny chybové hlášky a plugin "GgStat2 v 2.31a" a to makro mi bez chybové hlášky proběhlo).
Nebo musím být PM, abych se zobrazily?

Případně nedá se ta statistika nahrát jen tak na disk? Mě by se stačilo na ni podívat. Ani bych ji nemusel mít na webu...
  • 0

#358 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2009 - 13:25

Roman_Jaromer napsal/a:
Případně nedá se ta statistika nahrát jen tak na disk? Mě by se stačilo na ni podívat. Ani bych ji nemusel mít na webu...

na disk se samo nahraje.. zkus si otevrit soubor GgStats.html v datovem adresari GeoGetu (cca C:\Documents and Settings\Roman_Jaromer\Data aplikací\GeoGet\)
  • 0

#359 Unkas

Unkas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2009 - 18:18

sHpy00n napsal/a:aktualizoval jsem statistiku dnes rano a vse probehlo OK

Napsáno 12.03.2009 12:05, ale statistiku v profilu máš z 11.3.2009

Archi1 napsal/a:Ahojky.
Automatický upload by geojarry funguje. Prave jsem to vyzkousel, chvilku trvalo nez se nacetl, ale pak vse se zobrazilo korektne.

Napsáno 12.03.2009 16:26, ale statisiku v profilu máš z 8.3.2009.
Zajímavé úkazy s datumy. Několikrát jsem to zkoušel, ale mě teda odeslání statistik přes Geojarry nefunguje. :(
  • 0

#360 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 858 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2009 - 18:57

Unkas napsal/a:

sHpy00n napsal/a:aktualizoval jsem statistiku dnes rano a vse probehlo OK

Napsáno 12.03.2009 12:05, ale statistiku v profilu máš z 11.3.2009

Archi1 napsal/a:Ahojky.
Automatický upload by geojarry funguje. Prave jsem to vyzkousel, chvilku trvalo nez se nacetl, ale pak vse se zobrazilo korektne.

Napsáno 12.03.2009 16:26, ale statisiku v profilu máš z 8.3.2009.
Zajímavé úkazy s datumy. Několikrát jsem to zkoušel, ale mě teda odeslání statistik přes Geojarry nefunguje. :(

Ahojky.
Mozna je to proto, ze 8.3.2009 probehla posledni zmena, kdy jsem zalogoval kesku.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama