Přejít na obsah


Fotka

plně automatické statistiky na gc.com :)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
448 odpovědí na toto téma

#161 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2009 - 0:17

urbanb napsal/a:
Jen dotaz k vlastním keškám, musí být v GG nějak označeny, aby byly exportovány do profilu. V GG mám PQ s nálezy a naimportoval jsme své dvě vlastní kešky, když dám export, tak ve statistice vlastní nemám. Čili nalezeno xxx, vlastních 0. Díky

no v geogetu musis mit vyplnenou prezdivku Tools -> Settings -> hned na prvni zalozce
  • 0

#162 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2009 - 0:23

To mám od začátku a vždy to kontroluji, ale do statistiky se nazahrnou a nezobrazí, takže mám v něčem chybu, ale nením kde
  • 0

#163 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2009 - 0:24

nemůže být problém v tom, že u jedné kešky mám urbanb - Urban Family a u druhé Urban Family? Kešky jsou ale zakládány pod nickem urbanb.
  • 0

#164 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2009 - 7:14

urbanb napsal/a:
nemůže být problém v tom, že u jedné kešky mám urbanb - Urban Family a u druhé Urban Family? Kešky jsou ale zakládány pod nickem urbanb.


Ano je to tim, V GG si uprav u tech kesi nick a melo by to byt v poradku, taky jsem to resil u jedne nasi kese.
  • 0

#165 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2009 - 10:31

urbanb napsal/a:
nemůže být problém v tom, že u jedné kešky mám urbanb - Urban Family a u druhé Urban Family? Kešky jsou ale zakládány pod nickem urbanb.


tak si ty vlastni kesky uprav tak, aby se tam vzdy vyskytovalo tvoje username.
  • 0

#166 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2009 - 14:10

HaLuMa napsal/a:

urbanb napsal/a:
nemůže být problém v tom, že u jedné kešky mám urbanb - Urban Family a u druhé Urban Family? Kešky jsou ale zakládány pod nickem urbanb.


tak si ty vlastni kesky uprav tak, aby se tam vzdy vyskytovalo tvoje username.


Nova verze GgStatu (snad v sobotu vecer) bude umet za vlastnika povazovat i nekolik autoru: 'Urrban', 'Urban family', 'Urban - family'. Jak si mu reknes. (Dodelal jsem to kvuli spouautorstvi.)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#167 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 13:23

jak se dozvim chybu kvuli ktere mi proces neprobehne? ggstat probehne na disk korektne ggstat2 bezi a zacne uploadovat statistiku na GC.com, ale nic nenahraje (ale vymaze co tam bylo) Na disku ma GgStats.html 0kb Vse stazeno dnes v nejaktualnejsi verzi
  • 0

#168 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 13:50

No, nahrajes-li na server soubor nulove delky, tak se nemuzes divit, ze ta nic nemas. ;) Otazka tedy spise je, proc ti GgStat vygeneroval prazdny soubor - asi mas nejakou chybu v templatu. Doporucuji si statistiky nejdrive odladit bez posilan na servr, a az kdyz to bude produkovat fungujici vystup, tak az pak zacit posilat na server.
  • 0

#169 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 14:05

bobrb napsal/a:
jak se dozvim chybu kvuli ktere mi proces neprobehne?
ggstat probehne na disk korektne
ggstat2 bezi a zacne uploadovat statistiku na GC.com, ale nic nenahraje (ale vymaze co tam bylo) Na disku ma GgStats.html 0kb
Vse stazeno dnes v nejaktualnejsi verzi


Tohel se mi delo, kdyz jsem mel v config souboru spatnou cestu na template...
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#170 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 14:14

spatna cesta k Template, k Databazi apd.. muzes zkusit nastavit v GgStat2.config.pas SilentMode na 'no'.. pak to vypisuje prubezny kroky, a da se podle toho najit kde je chyba
  • 0

#171 filki

filki

    filki

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 14:15

Při pokusu o plně automatické statistiky mi pořád nejde nahrát výsledný soubor na profil přes GeoJarryho a netuším, kde by mohla být chyba. Udělal jsem všecko přesně podle návodu, statistiky se generují, GeoJarry se přihlásí na GC.com a při downloadu a následném uploadu se podle měřiče dat děje nějaký pohyb. Ale přijde mi, jako kdyby pak GeoJarry tu statistiku v profilu neuložil. Netušíte tedy někdo, kde by mohla být chyba?
  • 0

#172 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 14:49

mikrom napsal/a:
...muzes zkusit nastavit v GgStat2.config.pas SilentMode na 'no'.. pak to vypisuje prubezny kroky, a da se podle toho najit kde je chyba

To je presne ono. Nejak jsem to prehlidnul:-(
  • 0

#173 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 16:14

Tak chyba byla opravdu v template a jeste v domovskych koordinatach... Ted si uz muzu jenom hrat ... Je to uzasne, diky moc
  • 0

#174 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 16:41

Tak jsem podle logu provedl kontrolu souboru - template, apod. a vysledek je stejny, kraj pouze Ustecky, okres pouze Litomerice, Teplice. Jinak musela byt nejaka chyba u te zminovane kesce Rosenburg GCY387, protože jedine u ni se nezobrazila nadmorska vyska a generovani statistik se vzdy asi na 5 az 10 sec, zastavilo prave u ni. Doplnil jsem rucne, takze generovani probehne rychle, ale porad s chybou u kraju a okresu. Co s tim, Diky
  • 0

#175 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 17:43

Prosim znovu o radu, statistiky se generuji spravně, ale ne kraje a okresy a už nevím kde mám chybu, protože jsem vše kontroloval, znovu nainstaloval GG, Ggstat2, ggstat, ale efekt žádný. V GG jsou všechny kešky otagovány správně kraji i okresy, ale ve statistice mám jen Ústecký kraj a okresy Litoměřice a Teplice. Děkuji za rady
  • 0

#176 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 17:57

Kdyby si se kouknul do vlakne GgStat, taky ji zjistil, ze se tam tohle uz resi - toto vlakno se nezabyva GgStatem. Problem vznikl diky zmenenemu selectu, takze kesky, ktere nemaji vyplneny cas ze nezobrazuji. Bud si pockej na novou verzi, nebo si nainstaluj predchozi verzi, kde to funguje.
  • 0
MaFa

#177 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 18:40

Dík za odpověd, pravidelně sleduju i další vlákna, ale protože toto vlákno se věnuje automatickým statistikám, tak jsem nechtěl psát do jiných vláken. Jinak by stálo za to sjednotit nějak vlákna, protože mnohdy jsou založeny třeba ke GG nová vlákna, s jediným konkrétním problémem a potom je obtížné se v tom orientovat, a člověk nemůže po celý den sledovat vše.
  • 0

#178 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 10:29

v2.27

* oprava nejakych drobnych chybek
* konfigurace generovani mapy z gc.cz je v configu (typ, uid..) a vklada se pres INCLUDE
* pro vyuziti nove moznosti GgStatu je tu nova funkce, ktera behem statistik stahne listing vlastnich kesi a naimportuje je aby mel GgStat aktualni udaje pro statistiku logu na vlastnich kesich

-> http://mikrom.cz/docs/geocaching
  • 0

#179 posmera

posmera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 11:21

mikrom napsal/a:
v2.27

... * pro vyuziti nove moznosti GgStatu je tu nova funkce, ktera behem statistik stahne listing vlastnich kesi a naimportuje je aby mel GgStat aktualni udaje pro statistiku logu na vlastnich kesich


Tomu říkám plnění přání na počkání, koukám že až budu mít večer chvilku čas tak si zas budu hrát se statistikami.. :P To si zas bude moje žena klepat na hlavu :o
Díky za novou verzi!
  • 0

#180 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2009 - 19:55

Narazil jsem na nový geojarry 1.12, ale deklarované nové funkce jsem v něm neobjevil. Tedy neobjevila se mi v GG2 ikonka nového makra na import bookmarků. Nedala by se vydat nová verze s makrem na načtení vlastních logů?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka