Přejít na obsah


Fotka

plně automatické statistiky na gc.com :)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
448 odpovědí na toto téma

#141 Hobako

Hobako

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 18:20

Podařilo se mi po pár pokusech spustit mikromovu statistiku podle HuntBehindova návodu. Oběma tímto velice děkuji. Pak jsem to vylepšoval :( v oblasti Geo přátel editací template.cz. V jedné chvíli se mi ale v přehledech místo odkazu na keš (waypoint) začal zobrazovat jen text 'http://wwww. ...... a to na gc.com. Pokud se podívám přímo na vygenerovaný GgStats.html v adresáři GeoGetu, tak je to zobrazeno v pořádku. Jsem laik a drze do toho vrtám metodou pokusů a omylů a tak netuším proč a tím netuším jak se toho zbavit. Poradí mi někdo, prosím? In natura to lze uvidět v mém profilu na gc.com
  • 0

#142 petr74

petr74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 19:53

Prosím prosím, řekněte mi, funguje Vám to někomu i na Linuxu přes Wine? Zatím se mi nedaří vygenerovat vlastní GgStats.html. Pokud byl přítomen ten vzorový od Mikroma, na GC.com se pomocí geojarry nakopíroval. Ale vytvořit vlastní se mi nedaří.
  • 0

#143 Hobako

Hobako

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 20:50

Hobako napsal/a:
Podařilo se mi po pár pokusech spustit mikromovu statistiku podle HuntBehindova návodu. Oběma tímto velice děkuji. Pak jsem to vylepšoval :( v oblasti Geo přátel editací template.cz. V jedné chvíli se mi ale v přehledech místo odkazu na keš (waypoint) začal zobrazovat jen text 'http://wwww. ...... a to na gc.com. Pokud se podívám přímo na vygenerovaný GgStats.html v adresáři GeoGetu, tak je to zobrazeno v pořádku. Jsem laik a drze do toho vrtám metodou pokusů a omylů a tak netuším proč a tím netuším jak se toho zbavit. Poradí mi někdo, prosím? In natura to lze uvidět v mém profilu na gc.com


Odpovím si sám. Při těch mých pokusech se zřejmě po .... al IE. Doma, po novém spuštění počítače, to jede.
  • 0

#144 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 20:53

A proc to na LINUXu generujes pres Wine? Vzdyt je to v perlu, jednoduse si naistaluj chybejici perl moduly a poustej to rovnou pod LINUXem. Dokonce pak nebudes mit ani ty problemy s cestama jako jsou v ceskych woknech.
  • 0
MaFa

#145 Hobako

Hobako

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 21:02

HuntBehind napsal/a:

zlicinaci napsal/a: Zrovna na této straně máš poměrně polopatický návod, podle kterého jsem to rozchodil i já.


Opravdu? Tak to mám radost! ;) A že ses nepochlubil dřív :D

To Ijacek007 nebo kdokoliv, komu to stále nejde:

Právě jsem editoval návod podle poznatků z poslední verze a umazal již neexistující problémy, tak to snad už rozchodíš. Opravdu si myslím, že už to víc dopodrobna popsat nejde a věř, že bych sám ušetřil 3 dny, kdybych měl takovýhle návod když jsem se to snažil zprovoznit ;) Bohužel se občas v makru vyskytne nějaká chyba (nebo tam samovolně přibude?) a pak nezbývá nic jiného než metoda pokus-omyl.


Bez problémů jsem to nainstaloval v normal modu GeoGetu, kdy data jsou v uživatelském profilu. Stačí v geogetboot.ini zadat datadir=C:\Documents and Settings\....Uživatel ...\Data aplikací\geoget. Do tohoto adresáře se také přesouvají všechny nezbytné soubory podle návodu. Ostatní je beze změny. Co je třeba, pohrát si trochu s template.cz, aby to zobrazovalo co je třeba či vhodné.
  • 0

#146 Hobako

Hobako

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 21:22

mikrom napsal/a:
problem je v GeoGetu, pokud nastavujete config pres GeoGet, tak on odmaze dve konstanty (url1 a url2 pro ziskavani nadmorske vysky) z GgStat2.config.pas, pak se to podela..
nova verze GgStat2u to osetruje, nez to Geby/HaLuMa opravi...


Nainstaloval jsem si Tvoje statistiky, pěkné, dík. Ale nezobrazují se mi nálezy podle výšky, v Tempalte.cz je FindsByElevation Nálezy podle výšky a usoudil jsem, že v asi v GeoGetu musím stisknou tlačítko Add elevation ..... Ale v statistice nic není. Viz můj profil. Dík předem za info co s tím.
  • 0

#147 petr74

petr74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 22:04

MaFa napsal/a:
A proc to na LINUXu generujes pres Wine? Vzdyt je to v perlu, jednoduse si naistaluj chybejici perl moduly a poustej to rovnou pod LINUXem. Dokonce pak nebudes mit ani ty problemy s cestama jako jsou v ceskych woknech.

Chmm, vidíš to zbytečně moc jednoduše, když jde o mne;) Moduly jsem, zdá se, úspěšně nainstaloval. Ale povíš mi tedy něco k tomuto?:
petr@ferda:~$ perl /home/petr/.wine/drive_c/Program\ Files/Geoget/data/GgStat.pl -o stat.html -d geoget.db3 -c petr74 -x 49.66765 -y 15.3983166666667
DBD::SQLite::db selectall_arrayref failed: no such table: geotagvalue(1) at dbdimp.c line 271 at /home/petr/.wine/drive_c/Program Files/Geoget/data/GgStat.pl line 963.
DBD::SQLite::db selectall_arrayref failed: no such table: geotagcategory(1) at dbdimp.c line 271 at /home/petr/.wine/drive_c/Program Files/Geoget/data/GgStat.pl line 970.
DBD::SQLite::db selectall_arrayref failed: no such table: geocache(1) at dbdimp.c line 271 at /home/petr/.wine/drive_c/Program Files/Geoget/data/GgStat.pl line 977.
Illegal division by zero at /home/petr/.wine/drive_c/Program Files/Geoget/data/GgStat.pl line 1198.
Tady je to koukám samý schopný programátor, ale mě se to nějak vyhnulo... Takže toto už je nad moje síly. Budu komukoliv moc vděčný za inspiraci.
  • 0

#148 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 23:26

Hobako: kese musi mit tag 'Elevation' obsahujici jejich nadmorskou vysku. bud je musis otagovat vsechny prislusnym tlacitkem, nebo nova verze myho makra by mela otagovat jen ty nalezeny kvuli statistikam sama.

petr74: neboj, neni. ja programator rozhodne nejsem, ba co vic, absolutne nenavidim programovani, ale kdyz to nikdo jinej nenapise tak jak bych to chtel, tak co mi zbejva.. pokus-omyl-nove makro :)
  • 0

#149 Hobako

Hobako

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 0:51

[quote]mikrom napsal/a:
Hobako: kese musi mit tag 'Elevation' obsahujici jejich nadmorskou vysku. bud je musis otagovat vsechny prislusnym tlacitkem, nebo nova verze myho makra by mela otagovat jen ty nalezeny kvuli statistikam sama.

To otagování jsem udělal, ty tagy tam jsou a výsledek ja takový jako bys uviděl v mém profilu. Jakoby někde něco dalšího chybělo.
  • 0

#150 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 7:48

[quote]Hobako napsal/a:
[quote]mikrom napsal/a:
Hobako: kese musi mit tag 'Elevation' obsahujici jejich nadmorskou vysku. bud je musis otagovat vsechny prislusnym tlacitkem, nebo nova verze myho makra by mela otagovat jen ty nalezeny kvuli statistikam sama.

To otagování jsem udělal, ty tagy tam jsou a výsledek ja takový jako bys uviděl v mém profilu. Jakoby někde něco dalšího chybělo.[/quote]

Uz se to tu psalo: google zvlada jen asi 400 hodnot, pokud mas kesi vice, nejde to. Hraju si s makrem, dodelavam tam moznost histogramu, ten by to vyresil. MaFa jeste delal nejakou upravu, ale nevim jak moc to v tomto pripade pomuze, nezkousel jsem ji - jeste neni zverejnena.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#151 Ijacek007

Ijacek007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 8:39

tak vas tady opět zdravím tak jsem všechno snad 30x prošel z novu ale statistika ne a ne se vygeneroat nechal jsem si jen spustit v příkazovém řádku příkaz který by měl statistiky generovat a ten skončí chybou . mohl by mi někdo porait co by to mohlo byt za chybu ??
  • 0

#152 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 9:10

Vzdyt ti tam chybi tvuj nick za -c, co takhle zkusit treba parametr -h , treba ti to vypise help.
  • 0
MaFa

#153 Ijacek007

Ijacek007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 9:21

MaFa napsal/a:
Vzdyt ti tam chybi tvuj nick za -c, co takhle zkusit treba parametr -h , treba ti to vypise help.


ja ten prikaz odepsal přimo z toho co předaval geoget
když dam vygenerovat statistiku
  • 0

#154 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 9:25

No, a to je prave tim, ze nemas vyplneneho uzivatele v configuraci GG2.
  • 0
MaFa

#155 Ijacek007

Ijacek007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 9:31

MaFa napsal/a:
No, a to je prave tim, ze nemas vyplneneho uzivatele v configuraci GG2.


no tak do ini souboru jsem vsechno doplnil dival sjem se do napovedy a znovu jsem spustil ten exe i s parametrem nicku presto mi to hlasi bychu z radku 1198 s GgStat.pl
  • 0

#156 Hobako

Hobako

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 9:39

[quote]gord napsal/a:
[quote]Hobako napsal/a:
[quote]mikrom napsal/a:
Hobako: kese musi mit tag 'Elevation' obsahujici jejich nadmorskou vysku. bud je musis otagovat vsechny prislusnym tlacitkem, nebo nova verze myho makra by mela otagovat jen ty nalezeny kvuli statistikam sama.

To otagování jsem udělal, ty tagy tam jsou a výsledek ja takový jako bys uviděl v mém profilu. Jakoby někde něco dalšího chybělo.[/quote]

Uz se to tu psalo: google zvlada jen asi 400 hodnot, pokud mas kesi vice, nejde to. Hraju si s makrem, dodelavam tam moznost histogramu, ten by to vyresil. MaFa jeste delal nejakou upravu, ale nevim jak moc to v tomto pripade pomuze, nezkousel jsem ji - jeste neni zverejnena.[/quote]

Dík za reakci. Nečtu fórum souvisle a statistiky mne zaujaly předevčírem, tak jsem to zkusil, celkem prorazil a toto ne. Proto ten dotaz. Není to nic podstatného, spíš pro zajímavost. Ještě jednou dík:
  • 0

#157 petr74

petr74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 10:52

Ahoj. Tak teď jsem prozměnu na PC s Windows. Spustil jsem GgStat.exe ručně a ono se to vygenerovalo - paráda! Prozatím to nechám tak - ještě to zkusím doma přes to wine a budu to raději spouštět ručně, než to nemít vůbec. Nevím, co znamená v šabloně ten xTF seznam a odkud se do něj berou data, protože obsahoval kešky, na kterých jsem v životě nebyl a v GgStat2.config.pas mám uvedeného sebe??? A mimo jiné zakázáno generování FTF indexu, což s tím asi nesouvisí. To už je jediná chybka. Prozatím jsem to zakomentoval, protože bez kilometr dlouhého seznamu se obejdu;-) Udělal mi z té statistiky soubor o velikosti 1500 kB, oproti nynějším 59 kB bez toho seznamu.
  • 0

#158 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 12:05

petr74: 'xTF' je seznam FTF. pokud nemas u kesi na kterych mas FTF (STF, TTF..) udelanej TAG FTF s prislusnou hodnotou, tak to vypise nejaky nesmyslny kesky, a neni problem aby jich bylo treba 500..

takze pokud hrajes na FTF, tak si ke kesim dopln tag FTF a value FTF (STF, TTF) a bude to generovat eFTeeFka, pokud ne, tak to zakomentuj

plus pokud jedes na eFTeeFka a zaujal te ftf-index.cz, tak to moje makro ggstat2 ho umi pocitat a includovat do statistik..
  • 0

#159 petr74

petr74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 12:12

takze pokud hrajes na FTF


Díky, po tom opravdu netoužím... Takže skvělé, děkuji všem zúčastněným za pomoc a až to půjde, hned to uploaduji. Přeji všem dobrý den.
  • 0

#160 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 22:37

Jen dotaz k vlastním keškám, musí být v GG nějak označeny, aby byly exportovány do profilu. V GG mám PQ s nálezy a naimportoval jsme své dvě vlastní kešky, když dám export, tak ve statistice vlastní nemám. Čili nalezeno xxx, vlastních 0. Díky
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama