Přejít na obsah


Fotka

plně automatické statistiky na gc.com :)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
448 odpovědí na toto téma

#121 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 14:59

zlicinaci napsal/a: Zrovna na této straně máš poměrně polopatický návod, podle kterého jsem to rozchodil i já.


Opravdu? Tak to mám radost! ;) A že ses nepochlubil dřív :D

To Ijacek007 nebo kdokoliv, komu to stále nejde:

Právě jsem editoval návod podle poznatků z poslední verze a umazal již neexistující problémy, tak to snad už rozchodíš. Opravdu si myslím, že už to víc dopodrobna popsat nejde a věř, že bych sám ušetřil 3 dny, kdybych měl takovýhle návod když jsem se to snažil zprovoznit ;) Bohužel se občas v makru vyskytne nějaká chyba (nebo tam samovolně přibude?) a pak nezbývá nic jiného než metoda pokus-omyl.
  • 0

#122 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 15:04

To Microm - nelze stáhnout, poblikne obrazovka se souborem, ale potom se načte stránka, že žádné soubory nejsou ke stažení?
  • 0

#123 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 15:14

HuntBehind napsal/a:

zlicinaci napsal/a: Zrovna na této straně máš poměrně polopatický návod, podle kterého jsem to rozchodil i já.


Opravdu? Tak to mám radost! ;) A že ses nepochlubil dřív :D

Jsem se to snažil utajit, ale rozhodně dík ;)
  • 0

#124 Ijacek007

Ijacek007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 15:57

Opravdu? Tak to mám radost! ;) A že ses nepochlubil dřív :D

To Ijacek007 nebo kdokoliv, komu to stále nejde:

Právě jsem editoval návod .[/quote]

omlouvam se za sovou uz pomalu nepratelskou pozici ale uz me vazne rozciluje kdyz neco clovek dela porad dokola a ne a ne to fungovat :-(
nedari se mi to zprovoznit prosím pokud muzes doplnit v navodu pasze


- do složky "data" přesuňte soubory makra od mikroma (tzn. GgStat2.config.pas, GgStat2.ggp.pas) // kde se tyto soubory daji sdehnat ?

ja osobne jsem sel cestou google nasel jsem ktere soubory patri ke kterym rozsirenim ty stahl a soubory presunul ale takovyhle spusob se rovna nulove funkčnosti

jak jsem psal ze začatku ja s programem geoget zacinam a proto soubory ktere nejsou v defaultnim adresari proste nemam odkud presouvat
  • 0

#125 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 16:09

Ijacek007 napsal/a:
Opravdu? Tak to mám radost! ;) A že ses nepochlubil dřív :D

To Ijacek007 nebo kdokoliv, komu to stále nejde:

Právě jsem editoval návod .


omlouvam se za sovou uz pomalu nepratelskou pozici ale uz me vazne rozciluje kdyz neco clovek dela porad dokola a ne a ne to fungovat :-(
nedari se mi to zprovoznit prosím pokud muzes doplnit v navodu pasze


- do složky "data" přesuňte soubory makra od mikroma (tzn. GgStat2.config.pas, GgStat2.ggp.pas) // kde se tyto soubory daji sdehnat ?

ja osobne jsem sel cestou google nasel jsem ktere soubory patri ke kterym rozsirenim ty stahl a soubory presunul ale takovyhle spusob se rovna nulove funkčnosti

jak jsem psal ze začatku ja s programem geoget zacinam a proto soubory ktere nejsou v defaultnim adresari proste nemam odkud presouvat


http://mikrom.cz/ind...hp?docs&file=86
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#126 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 16:10

Ijacek007 napsal/a:kde se tyto soubory daji sehnat ?


Když v úvodu návodu klikneš na jednotlivé názvy (odkazy) programů, dostaneš se přece tam, kde je můžeš sehnat... ;) včetně jarryho, ale psst, to je veřejné tajemství :D
  • 0

#127 Ijacek007

Ijacek007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 16:29

tak statistika ma 0kb na geocashing.com je statistika uplne smazana debug skriptu hlasi chybu [Error] C:\Program Files\GeoGet\data\GgStat2.ggp.pas(174:29): Unknown identifier 'url1' nemuze to byt tim ze mam rozdilny nick na geocashing com a cz ?
  • 0

#128 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 16:36

Ijacek007 napsal/a:
tak statistika ma 0kb
na geocashing.com je statistika uplne smazana

debug skriptu hlasi chybu

[Error] C:\Program Files\GeoGet\data\GgStat2.ggp.pas(174:29): Unknown identifier 'url1'

nemuze to byt tim ze mam rozdilny nick na geocashing com a cz ?


To nevím jestli je to těma nickama...ale zkus si dát ty url na tech příslušnejch řádcích do těch uvozovek, ve tvaru, v jakym ti to zobrazuje, tzn. 'url1' a 'url2' prostě doplnit tam ty ' ' pak znova zkontolovat jestli je to OK, save and exit, restart Geogetu a zkusit znova...

mě to napoprvé pomohlo, napodruhý to jede i bez téhle úpravy, tak já nevím v čem je problém....
  • 0

#129 Ijacek007

Ijacek007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 16:45

no uvozovky jsem doplnil a podle overovani je kod v pohode presto je velikost generovane statistiky 0 kb prosím nemuzes mi sem hodit presne odkaz na instalaci geoget portable verzion ? pac to prece neni normalni ze jen me to nejede
  • 0

#130 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 16:46

problem je v GeoGetu, pokud nastavujete config pres GeoGet, tak on odmaze dve konstanty (url1 a url2 pro ziskavani nadmorske vysky) z GgStat2.config.pas, pak se to podela.. nova verze GgStat2u to osetruje, nez to Geby/HaLuMa opravi...
  • 0

#131 JotT

JotT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 19:33

Uz jsem to psal v jednom prispevku vyse... Adresy v GgStat2.config.pas nelze uvadet (zatim) ve tvaru URL, to je vcetne protokolu (http://) ale zacit az "www.blablba.bla". Dvojita lomitka iterpreter maker v GG2 bere jako zacatek komentare.. Po teto rucni uprave config.pas je jiz i editovatelny z rohrani GG2.
  • 0
-=JotT=-

#132 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 19:44

ja jen dodavam, ze pri pohledu na aktualni changelog je videt, ze tento problem je jiz opraveny ve verzi 2.0.22.
  • 0

#133 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 22:11

Omlouvám se, ale nevím jak vyřešit problém se statistikou. Přeinstaloval jsem Geoget, nahrál všechny makra atd. První otázka - v Program files je adresař Geoget2 ale v Document........ \geoget. Který je skutečně používán? Druhá otázka - v makru GGstat2.ggp.pas mi při použití script ddebuggeru neustále hlasi na tomto řádku: if HttpAsk('GET', url1 + '?lat=' + GC.lat + '&lng=' + gc.lon, '', '', e) then begin - chybu ERROR C\Dokuments a settings .....GeoGet\ggstat2.ggp.pas(174:29)Unknown identifier "url1" - ggstat2.ggp.pas jsem nahrál znovu, postupoval jsem podle návodu s vyjímkou instalace portable, ale ikona ggstat2 se mi nezobrazí v Geogetu, Takže už nevím, jednou se mi podařilo poslat statistiky, ale Microma, po přeinstalaci se prostě ikona nezobrazí. Geojarry, a další soubory mám, editované ale nic. Díky
  • 0

#134 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 23:26

porad mate problem s tim, ze geoget do verze 2.0.21 ma chybicku s // v konstante, proto, pokud editujete nastaveni pres GeoGet, tak se to po*** RESENI: pokud to nejde -> nejnovejsi geoget, nejnovejsi verze makra, pokud to de -> nehrabu do toho
  • 0

#135 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 23:35

HaLuMa napsal/a:
ja jen dodavam, ze pri pohledu na aktualni changelog je videt, ze tento problem je jiz opraveny ve verzi 2.0.22.

Spousta lidí nesleduje zdejší web nebo web GG a proto jsem psal už dávno, že by se hodila automatická kontrola, zda není nová verze GG při startu. Ano, ty jako autor to nepotřebuješ, ale uživatelům by se to hodilo. Zrovna toto je ten případ, kdy by to moc a moc všem pomohlo.
  • 0

#136 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 23:49

Zdravím, Geoget2 + GGStat 1.11 Je možné ovlivnit milníky dle uživatelské potřeby, tj. např. krok po 50 a vložit nějakou mimořádnou keš? např. kdyby si chtěl dát k narozeninám GCZF3W - výroční cache - a aby se zobrazovala v seznamu milníků. # Krok mezi milníky MILESTONESTEP 50 EDIT: přesunuto do vlákna GGSTAT
  • 0

#137 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 0:39

sobik: no me staci, ze se kouknu po novy verzi rucne, v tomhle jsem s halumou zajedno, ze nemam rad, kdyz si ruzny programy sahaj na net jak chtej a nejlepsi je kdyz to bezi jako proces hned po startu.. pozorjed: to napis spis do vlakna o GgStatu..
  • 0

#138 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 8:00

mikrom napsal/a:
sobik: no me staci, ze se kouknu po novy verzi rucne, v tomhle jsem s halumou zajedno, ze nemam rad, kdyz si ruzny programy sahaj na net jak chtej a nejlepsi je kdyz to bezi jako proces hned po startu..

No většina programů, které to mají, tak mají možnost volby zda to chci či nechci. Ale to je jedno...
  • 0

#139 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 10:53

V nove verzi si budes moci zapnout automatickou kontrolu.
  • 0

#140 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 16:40

HaLuMa napsal/a:
V nove verzi si budes moci zapnout automatickou kontrolu.

Děkuji
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama