Přejít na obsah


Fotka

Kontrola Policie ČR


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
282 odpovědí na toto téma

#201 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 17:03

Jéžišmarjá, co zas řešíte - pokud si jste jisti, že neděláte nic nelegálního - např. distribuci drog anebo parkování v zákazu - nemá policie co vám udělat, kromě zajištění, zjištění atd... což může udělat i bez keců o keši, ovšem v určité míře. Pokud jste udělali něco nelegálního - např. to parkování - tak je taky fuck, že to bylo kvůli keši, ne? Proč se himbajz hned kvůli policii schoulit do klubíčka? Neříkám házet patky, ale sakra, nelegální činnost ti musej prokázat... a tady v centru Evropy tak nějak není Mexiko, Rusko ani Venezuela. Není nijak proč se bát, maximálně tě čeká prověřování, projížďka, taky zkušenost. Pokud opravdu jen chodíš, co je na tom špatnýho??? Nekoukáte moc na televizi?
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#202 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 17:45

Solim: jenom mensi technicka, pokud te brali mestaci, tak jsou to straznici a nikoliv policiste. BTW ty mestaky si s klidnym srdcem mohl vyfuckovat. Zajimave je take to, ze utekl chlap se zbrani a voni si jezdej po lese autem a otravuji slusny lidi :-)) Kdyby se radeji starali o exkrementy na chodnicich....
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#203 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 20:08

S474N napsal/a:
Solim: jenom mensi technicka, pokud te brali mestaci, tak jsou to straznici a nikoliv policiste. BTW ty mestaky si s klidnym srdcem mohl vyfuckovat. Zajimave je take to, ze utekl chlap se zbrani a voni si jezdej po lese autem a otravuji slusny lidi :-)) Kdyby se radeji starali o exkrementy na chodnicich....

No asi to bylo vazne, tak vyhnali vsechny policajty i stazniky. A je mozne ze ti mestaci se u mne zasivali, jelikoz v tom lese jsem byl jen ja a oni a tak jen oni mohli vykazat cinost. Kdyz o tom tak premyslim, tak policie jistila les z venku a mestaci zevnitr :) .
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#204 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 21:02

S474N: Jenom menší technická...Městská policie, nikoliv městská stráž... Takže policisté ... A exkrementy na chodnících uklízí technické služby daného města.

Peace.
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#205 vlkys

vlkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 21:27

mike007 napsal/a:
S474N: Jenom menší technická...Městská policie, nikoliv městská stráž... Takže policisté ... A exkrementy na chodnících uklízí technické služby daného města.

Peace.


Vyloženě zbožňuju, když někdo opravuje někoho, a to tím způsobem, že mu vyvrátí správné tvrzení a "poučí ho" o chybném...

A abych jen neplácal:
553/1991 Sb. o obecní policii
§ 1a
(1) Obecní policie je tvořena zaměstnanci obce zařazenými do obecní policie, kteří
a) splňují podmínky § 4 odst. 1 písm. a) až e) (dále jen „čekatel“),
B) splňují podmínky § 4 odst. 1 (dále jen „strážník“),
c) nejsou čekatelem nebo strážníkem.

  • 0
~vlkýš
_________________________
Oregon 300 (Topo Czech 3) & Vodafone 845 (c:geo)

#206 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 21:41

vlkys: Tak teď jsi mě tím paragrafem úplně rozsekal. Ještě mi někde najdi, že městská policie má na starosti úklid exkrementů a bude to komplet :D
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#207 Daun1

Daun1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 21:59

Já jsem sice začátečník, ale zkušenost s policií jsem měl hned u páté keše,když jsem ji první den nemohl, kvůli provozu odlovit, tak jsem se tam vrátil druhý den, zastavil jsem autem, keš jsem hned našel a v autě jsem zalogoval, ale v momentě, kdy jsem ji chtěl vrátit zpět, tak přímo naproti zastavila policie a rozbalila nádobíčko, že budou měřit rychlost, tak to mě dost rozhodilo. Na mě sice taky divně koukali,ale štěstí bylo, že jsem měl firemní auto s nápisama a firma je skoro vedle,takže naši firmu znají. Já ale musel odjet bez uložení kešky a vrátit se tam asi za půl hodinky, když naštěstí odjeli:)
  • 0
Všude dobře, tak co doma:)

#208 vlkys

vlkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 22:06

mike007 napsal/a:
vlkys: Tak teď jsi mě tím paragrafem úplně rozsekal. Ještě mi někde najdi, že městská policie má na starosti úklid exkrementů a bude to komplet :D


Chápu, že nejsi z tohoto fóra zvyklý na kulturní diskusi, za to, že tě to rozsekalo, se hluboce omlouvám.
  • 0
~vlkýš
_________________________
Oregon 300 (Topo Czech 3) & Vodafone 845 (c:geo)

#209 odnikudnikam

odnikudnikam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 0:03

jsem většinou noční lovec a tak z kontrolou mé totožnost policií mám své zkušenosti. vždy jsem však ctil to, aby gc a kešku, co hledám, nebyla prozrazena. viz mé logy: GC1JCAA - žst Vesec u Liberce Z predchozích logu to vypadalo na rychlou keš. Tu chci též. Jdu na ní v noci. Proto nepoužívám žádný z prevleku, které jsem nosil na predchozí nádraží. Slo to jako po másle: 23,10 prijízdím na nádraží, které je obsazeno dvema mudly, dvema kockami. mudlové zustavájí, kocky strídave odbíhají a pribíhají. možná jsou to i jiné kocky. Tolik pozornosti jim nevenuji.obhlížím všechna kovová místa, která jsou ve stínu a mimo zorný úhel mudlu, cekajících na poslední lokálku. 23,24 prijíždí poslední vlak od Liberce smer Tanvald pres Jablonec. mudlové nastupují, nikdo nevystupuje. kocky se zdekovaly z nástupište. 23,26 prijízdí vlak z Tanvaldu. nikdo nenastoupí ani nevystoupí. vlaky se križují a jedou si každý svým smerem. v rychlosti na perone ohledávám další kovy. 23,35 se dávám na ústup z peronu. paní výpravcí jde do vedlejší budovy na toaletu. prichází má chvíle a desím všechny kocky na perone a hledám a hledám. strelka ukazuje hned tam hned jinde. 23,40 se výpravcí vrací pres peron na své stanovište. stahuje roletu a zhasíná osvetlení peronu. vyzbrojen baterkou se v poslední kreci vrhám na odpadkové koše z kovu. 23,45 nacházím pod lavickou zánovní sálovou obuv s tkanickami. v místnosti výpravcí se shasíná svetlo. opouštím peron i kolejište. ende. 23,50 prijíždí s majáckem policejní auto pomáhat mi a chránit výpravcí. 23,53 policie provádí lustraci odnikudnikam. na pomoc mu pribehl mourek. marne. odbyla pulnoc. policejní hlídka stále neví kdo je odnikudnikam. na centrále se zasekl pocítac. 00,15 policejní hlídka se omlouvá, že to tak dlouho trvá.odnikudnikam nikam nespechá. na nebi se stahují mraky. babí léto. 00,25 policejní hlídka se spojila s ústredním mozkem policie. prestal trucovat a chrnet. zacal pomáhat a chránit. odnikudnikam získává zpet svuj obcanský prukaz. a radu. aby se v tento cas v techto místech radeji nezdržoval. 00,30 policie odjíždí vlevo. odnikudnikam radeji vpravo. keš zustává nepoznána. fakt thanxs. p.s. na nocní lov kešky na tomto nádraží jdete v prevleku bezpecnostní agentury.... slovnícek: log – zápis o nalezení pokladu predchozím hledacem na internetu mudla – obycejný clovek neznalý niceho tajemného, zde nemaje ponetí o nejakém hledání pokladu kocka – kocka ctyrnohá lokálka – vlak vlak – lokálka výpravcí – uniformovaná žena s cervenou plácackou, dle které jezdí vlaky toaleta – WC sálová obuv – šuty do telocvicny peron – cekacka na refíži policie – benga babí léto – this time obcanka – obcanský prukaz tj. karticka,co je tam Vaše fotka (pozor! není to zrcátko) bezpecnostní agentura – cerný benga z kaufu (za socíku vrátný) odnikudnikam - odnikudnikam
  • 0

#210 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 11:38

Solim napsal/a:
No asi to bylo vazne, tak vyhnali vsechny policajty i stazniky. A je mozne ze ti mestaci se u mne zasivali, jelikoz v tom lese jsem byl jen ja a oni a tak jen oni mohli vykazat cinost. Kdyz o tom tak premyslim, tak policie jistila les z venku a mestaci zevnitr :) .

Vzhledem k "odbornosti" strazniku bych jim osobne nesveril vice, nez vymenu igelitovych/papirovych pytliku prave na zminovane exkrementy. Aby se tito kluci pousteli do akci typu "uprchly trestanec" a podobne, to by me nenapadlo ani v nejhorsi nocni mure.

mike007 napsal/a:
S474N: Jenom menší technická...Městská policie, nikoliv městská stráž... Takže policisté ... A exkrementy na chodnících uklízí technické služby daného města.

Kdyz uz technicka, tak se to z hlediska zakona nazyva "obecni policii". Nicmene to nic nemeni na faktu, ze prislusnici tohoto spolku jsou straznici. Kdyby ses o danou problematiku vice zajimal, tak bys kuprikladu vedel, ze zatimco policiste jsou v pomeru sluzebnim, tak straznici jsou v klasickem pracovnim pomeru.

K posledni vete, psal jsem snad nekde vyslovne, ze je maji UKLIZET? Precti si napriklad takovy § 2, zakona o obecni policii 553/1991 Sb.:

Obecní policie při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plnění dalších úkolů podle tohoto nebo zvláštního zákona:
g) provádí dohled nad dodržováním čistoty na veřejných prostranstvích5) v obci,


  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#211 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 12:34

Obecní policie byla zřízena s tím, že bude dohlížet právě na ta seroucí psiska, hlídat čutající děti, aby nevysklila okna, nabádat zahrádkáře, aby nesypali shnilá jabka do strže, pomáhat školákům a stařenkám přes cestu … prostě šípáčtí Dlouzí v přílbě, lokální pomocníci v situacích, jež jsou pod prahem rozlišení Policie ČR. Pamatuji kampaň poznej svého strážníka, kdy si nový obecní strážník získával známost v regionu tím, že dával do schránky vizitky. Nakonec si vydupali dopravní pravomoci, začali buzerovat kvůli parkování a následně kvůli rychlosti. Cílem jejich práce je plnit obecní kasu a spřízněné kapsy (Czech radar, odtahové služby). Nakoupili si Hummery, Smarty, Dodge a vznášedla!!! Na hřišti a v parku je nevidět! Ono je snazší napařit pokutu vozidlu, jež má značku a dohledatelného majitele, než bábě s dogou, která nad čerstvou hromadou tvrdí, že ten pejsek vlastně vůbec nikdy nekaká!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#212 Dardalion

Dardalion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 16:18

Trhac napsal/a:
Pamatuji kampaň poznej svého strážníka, kdy si nový obecní strážník získával známost v regionu tím, že dával do schránky vizitky. Nakonec si vydupali dopravní pravomoci, začali buzerovat kvůli parkování a následně kvůli rychlosti.


Pod to se mohu podepsat. Nejprve nam do schranky vlozili sve vizitky se jmenem a fotkou, coz jsem i ocenil v ocekavani veci pristich. Nasledne celou akci zasklili tim, ze nam dali listecek na auto, ktere stalo na prijezdu do nasi garaze. Sice se nakonec vse obeslo bez pokuty (pouze napomenuti), ale tim nasi prizen si tim urcite neziskali.
  • 0

#213 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 20:52

dardalion: je pouze otazkou casu, kdy se kazdy z lidi setka tvari tvar s touto ozbrojenou pesti starosty a obvykle to je presne z duvodu, pro ktery jako celek zrizeni nebyli. Nejsmutnejsim na tom celem je i jejich kvalifikace a obvykle naprosta neznalost "jejich" zakona o OP a natoz jinych.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#214 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 21:00

Tak jsme si podivné policisty zažili včera taky http://www.geocachin...4f-f5c0b17d7c46
  • 0

#215 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 21:08

Trhac napsal/a:
Obecní policie byla zřízena s tím, že bude dohlížet právě na ta seroucí psiska, hlídat čutající děti, aby nevysklila okna, nabádat zahrádkáře, aby nesypali shnilá jabka do strže, pomáhat školákům a stařenkám přes cestu … prostě šípáčtí Dlouzí v přílbě, lokální pomocníci v situacích, jež jsou pod prahem rozlišení Policie ČR.


U nas se jim ze zacarku rikalo oficialne "AGENT" ... kdyz zaclai, tak byli dva, meli cisla 001 a 002, nedavno se rozrostli a prijali dalsiho, v rade pokracovali... tak jsem si rikal, co az dojdou na 007... :D B)
Nastesti pochopili, ze jsou k smichu a zacali si rikat "STRAZNICI" ... ale pro srandu jsou porad! B)
  • 0

#216 Vym

Vym

    Vymitac

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 21:33

Jednou mě ne přímo policie, ale ochranka zastavila u jiný antifloood. U Čertovky. Co si tam prej čtu a proč? Tak jsem mu řekl, že je to taková hra, a když se nedal, tak jsem řekl, že to tu stejně není a nashledanou :) Náhodou to zrovna bylo disable :D
  • 0

#217 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 13:10

Mestaku si nevazim a mam je za pitomce odjakziva, ale vcerejsi zazitek s nima me i presto sokoval : Brno - sv. Jakub
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#218 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 16:30

Měštáci sou pitomci. Na mě vyběhli že sprejuju po nějaký jejich svatý zdi u depa hostivař. A než sem jim ukázal že je tam opravdu keš a že tam neničim hnusnou betonovou zeď uprostřed křoví tak mě nikam nepustili. A na mojí prvotní otázku co sem udělal mi bylo odpovězeno předložte občanský průkaz. A vůbec.....nemám je rád. Kdyby mě pak nehodili bengaoktávkou na skalku tak sem ještě nasranější....
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#219 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 18:20

Tak panove, co ocekavate od vyucenych zedniku? :):)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#220 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 18:25

S474N napsal/a:
Tak panove, co ocekavate od vyucenych zedniku? :):)


Že budou stavět zdi....a né slušné lidi na ulici...:D
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama