Přejít na obsah


Fotka

Kontrola Policie ČR


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
282 odpovědí na toto téma

#241 mimozakon

mimozakon

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 12:31

Nebolo to zrovna s PČR, ale keď sme boli na služobke s kolegom vo Francii, tak na nás jeden starý páprda zavolal žandárov(tmavá ulička v stredne veľkom meste, 19:00). Nepovedali sme ani slovo, kto sme, čo sme a čo tam robíme. Jeden z dôvodov, prečo sme tak nespravili je, že ani jeden z nás nehovorí francúzsky a ani jeden zo 4 policajtov (2 hliadky :×) nebol schopný komunikovať anglicky, nemecky, česky ani slovensky..zapísali si nás do nejakého zošítka (vypadalo to ako zošit pre prvákov základnej školy) a zmizli. Tak sme radšej skončili s lovom a vyrazili na hotel... skúsenosť je skúsenosť.
  • 0

#242 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 12:32

to je nějaká jiná policie, jak máme v Brně... :|
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#243 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 12:34

No že jsou strážníci v Bohdanči vymletí jsem věděl dávno, ale že si hrajou na snipery do dneška ne...
  • 0

#244 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 12:35

mimozakon napsal/a:
...Jeden z dôvodov, prečo sme tak nespravili je, že ani jeden z nás nehovorí francúzsky a ani jeden zo 4 policajtov (2 hliadky :×) nebol schopný komunikovať anglicky, nemecky, česky ani slovensky..


Hlavně u té čeština a slovenštině se divím, že ji neovládali :D ;)
  • 0

#245 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 14:19

A co spis tohle?


S474N napsal/a:
Kdyz uz se tu resili ti mestaci:


  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#246 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 14:54

Colonel74: to je nastesti jenom zabava a parodie. To co jsem poslal ja je realita v Laznich Bohdanec. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#247 vokaty

vokaty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 15:44

S474N napsal/a:
Colonel74: to je nastesti jenom zabava a parodie. To co jsem poslal ja je realita v Laznich Bohdanec. ;)


Čackým měšťákům z Bohdanče kdysi poblila moje tehdejší přítelkyně kapotu té jejich naleštěné ameriky. Vezl jsem ji z maturitního večírku. B)
Do teď se královsky bavím, když tudy občas projíždím. ;-)
  • 0

#248 Bahno_6

Bahno_6

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 19:25

Nedávno jsem s přítulkyní lovil keš na petrově, signál nám lítal všude možně, tak jsme ohmatávali kdeco v širokém okolí..no a za jedním z okapů jsme našli scovanou peněženku, i s nějakýma zahraničnáma dokladama..cestou od keše pak proti nám akorát jelo auto MP, tak jsme jim ji dali do okýnka..no, netvářili se zrovna nadšeně, asi s tim pak maj spoustu papírování.. ale u keše jsem ještě kontrolovanej nebyl, to spíš při táboření v přírodě, ale tam to vždycky bylo s úsměvem ;-)
  • 0

#249 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 20:21

tak my jsme byli také kontrolování (v pátek). Otáčeli jsme se v Kozolupech u nádraží, nikde nikdo, parkujeme a za námi najednou auto policajtů. Zdvořile pozdravím a ptám se, jestli parkuju špatně. Policista říká, že ne, ale že jsem v zákazu vjezdu. Když zjistil, že je cedule o kus dál, tak říká, že jsem se za ní určitě otáčel. To jsem mu také vysvětlil, že neotáčel. Chtěli od nás doklady, jeden si je odnesl do auta a druhej se vyptával. Bylo mu divné, že se jen tak jedeme podívat v pracovní den v 11:00 na nádraží. Tak jsme mu řekli, že hrajeme takovou soutěž a on nám na oplátku řekl, že tam někdo jezdí prodávat drogy. Další jeho otázkou bylo, co je to za soutěž. Tak jsem se zeptal jestli zná geocaching. On že ne a tak jsme holt provedli osvětu. Na rozloučenou jsem ještě z kufru z připravené krabičky pro umístění vytáhl pravidla a daroval mu je. :) Když jsme na nádraží sbírali indicie, zjistili jsme, že na peronu spinká bezdomovec. Rozhodli jsme se, že pokud ještě policisty potkáme, budeme trochu prudit my. Naštěstí parkovali o blok vedle další kešky a tak jsme po odlovu odveleli na nádraží :) Když jsme se pak asi po 10 minutách vraceli od další keše na jinou, bezdomovce jsme potkali u silnice. Doufám, že si s ním užili stejně tak jako my s nimi :)
  • 0

#250 Dr.Uli

Dr.Uli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2011 - 9:06

Tak se také podělím. Snad nebude vadit, že se nejedná o policii ČR, ale o německou... 19.3. jsme se vraceli z Italie a při přestávce MongolCZ zjistil, že jsme zastavili nedaleko keše GC2B42G. Místo bylo cca 100 metrů od auta,tak jsme vyrazili. Našli, zalogovali a poté se vydali zpět k autu, ale cca v půlce cesty vyskočili z neoznačeného auta dva policisté v civilu, co si asi zrovna užívali odpolední vegeet, a že prý kontrole. Nu což, předali jsme jim doklady a čekali co bude, nebo spíš čekali, že provedou kontrolu dokladů a tím to skončí. Eee... To nebyl konec.Následovala otázka, jestli nemáme nějaké drogy a zbraně. :) Odpověď, že né jim nestačila a tak nás podrobili důkladné prohlídce a výslech, co že to tam děláme. Naštěstí geocaching jednomu z nich něco vzdáleně říkal, tak nás po cca 15 minutách nechali jít. Celá kontrola probíhala dost hrubým způsobem. Prohrabávání kapes, peněženek... O podobných zkušenostech jsem četl, ale to bylo poblíž hranic s ČR.
  • 0
Dr.Uli & MaChinka Team

#251 daviddd

daviddd

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 10:02

to my máme taky zážitky z lesa a večer, kdy nás při hledání kešky zastihla policie čr, nebylo to příjemné jim to vysvětlovat.
  • 0

#252 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 10:06

vás kontrolovali v lese, co tam děláte?
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#253 danmil47

danmil47

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 10:44

Přidám jeden pozitivní zážitek, následující text je zkopírovaná část mého logu k jedné pražské multině: .....pak už to bylo všechno pohodové až do samotného finále. Jenže.... Nebylo težké prijít na to, kde keš je. Dokonce jsem ji zahlédla, ale nedosáhla jsem na ni a tak jsem vymýšlela, která z pomucek v mém batužku by mi mohla pomoci a vzpomnela jsem si na provaz. Prehodila jsem ho pres traverzu a v tom okamžiku se ze zatácky vynorilo auto policie. Okamžite zastavilo a osádka vystoupila možná v domení, že me jdou zachránit pred sebevraždou obešením. Nedalo se nic delat, musela jsem s barvou ven. Moje vysvetlení prijali nejen s pochopením, ale jeden z tech mládencu se nabídl, že tam vyšphá a podá mi krabicku. Takže opravdu se naplnilo heslo-pomáhat a chránit. Ješte mi chteli prozradit, kde je uložena keš u Slavie, ale tu už mám, tak jsem jejich informaci nepotrebovala. Pak pokracovali dál, já se zalogovala a už sama jsem vrátila krabicku na její místo. danmil47
  • 0

#254 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 23:36

Takze spis heslo: Pomahat a logovat :-D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#255 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 10:45

danmil47 napsal/a:
Přidám jeden pozitivní zážitek, následující text je zkopírovaná část mého logu k jedné pražské multině:
danmil47

No, když si tě představím, tak to musela být docela bomba story! Dík za zveřejnění, pobavilo to celý team!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#256 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 16:34

mě kontrolovala německá policie v Cottbusu, nějšív jim bylo asi dívný proč o půlnoci chodím kolem jejich statistického úřadu (keš jsem tam stejně nenašel). Pak jeli za mnou - byl jsem tam na kole- zastavili mě a co tam dělám kde mám doklady atd. Doklady pochopitelně v autě, kolo bez světel :-) atd. nakonec mě nechali jít s tím ať jdu pěšky..to určitě, zajeli za roh a já vyrazlil lovit další keše...jen jsem se pak vracel postranními uličkami a když jelo nějaké auto,tak jsem slézal z kola....ale dost nechápali, co tam Čech o půlnoci na kole..
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#257 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2011 - 15:25

CZECH.TIR napsal/a:
mě kontrolovala německá policie v Cottbusu, nějšív jim bylo asi dívný proč o půlnoci chodím kolem jejich statistického úřadu (keš jsem tam stejně nenašel). Pak jeli za mnou - byl jsem tam na kole- zastavili mě a co tam dělám kde mám doklady atd. Doklady pochopitelně v autě, kolo bez světel :-) atd. nakonec mě nechali jít s tím ať jdu pěšky..to určitě, zajeli za roh a já vyrazlil lovit další keše...jen jsem se pak vracel postranními uličkami a když jelo nějaké auto,tak jsem slézal z kola....ale dost nechápali, co tam Čech o půlnoci na kole..


Jako řidič "miluju" o půlnoci na silnici neosvětlené cyklisty, jen se divím, že se tak chováš zrovna ty, který jsi za volantem patrně pečený vařený. Navíc se s takovým kolem táhneš do ciziny. Myslím, že v tomto případě byla policie příliš benevoletní.
  • 0

#258 pappp

pappp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2011 - 15:15

Dnes při kontrole své kešky mě pobavilo i zarazilo jedno razítko. Jen nevím mám-li se z něho radovat, či mám místní MP-ky kontaktovat. Ale vzhledem k tomu, že je kešulka na místě, tak jim asi nevadí, a když už ji mají pod okny :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Takže - Dámy a pánové, nechci se vás dotknout – kdo z vás to má?
  • 0

#259 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2011 - 15:36

pappp napsal/a:
Takže - Dámy a pánové, nechci se vás dotknout – kdo z vás to má?

tihle kačeři, co maj jen razítko a ani se nepodepíšou - to je zlo :-)
  • 0

#260 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 9:39

poohDA napsal/a:

pappp napsal/a:
Takže - Dámy a pánové, nechci se vás dotknout – kdo z vás to má?

tihle kačeři, co maj jen razítko a ani se nepodepíšou - to je zlo :-)


Zase se musí ocenit, že ho maj tak malý, aby se vešlo do jednoho pole mikrologbooku ;-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama