Přejít na obsah


Fotka

Hodnocení keší - nová vize


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
488 odpovědí na toto téma

#401 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 867 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 12:25

@pepa Ved prave, ja som predpokladal, ze zapis ide do rovnakej tabulky ci to ide z toho alebo s toho scriptu... Ale potom som si to vyskusal a chova sa to tak ako som uviedol... Resp api.php ako keby ani nezapisovalo hoci status vrati ok... Niekde je chyba.
  • 0

#402 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 12:30

divný, protože kromě toho zobrazování byly ty skripty identický
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#403 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 12:33

funguje to na api.php teď?
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#404 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 867 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 12:42

Tvari sa ze zapise - odpoved je ok... ale ked chcem odtial citat tak dostanem nic a ked citam pomocou api4.php tiez dostanem nic Zapis na api4.php ide a podobne ide aj citanie z api4.php... Skusil som obe metody post aj cez riadok - obe sa chovaju rovnako.
  • 0

#405 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 12:48

Tak to nevim, protože v tuhle chvíli je api4 nakopírována do api a jde o dva shodné skripty
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#406 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 13:17

HaLuMa napsal/a:
nerozumim.... s mym originalnim makrem se to, pochopitelne, tridi take spravne.


ju máš pravdu nevšim sem si že nemám numerický třídění možná moje chybka nicméně i tak jsem to zkultivoval tím makrem a vypadá to malinko zarovnaněji :-) a funguje to i s vyplým numerickým tříděním..
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#407 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 867 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 13:30

Funguje to spravne... Funkcia na spatne nacitanie je "ctivlastnihodnoceni" a nie "ctivlastninalezy" ako som ja stale zadaval...:)
  • 0

#408 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 17:48

pepa.z.pocernic napsal/a:
tak jsem vyrobil první pokus nějaké ikony s hodnocením. Adresa: http://www.geocachin...oceni-{wpt}.png
ukázka:
Vložený obrázek

Berte to s rezervou, podoba je zatím jen taková, aby to něco dělalo.

tak jsem trošku odžlutil ikonku, aby to nebylo tak výrazné. Ale obávám se, že dokud nenastoupí grafik, tak to o moc lepší nikdy nebude :)
a pokus o grafickou variantu:
Vložený obrázek
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#409 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 21:05

DrakMrak napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
nerozumim.... s mym originalnim makrem se to, pochopitelne, tridi take spravne.


ju máš pravdu nevšim sem si že nemám numerický třídění možná moje chybka nicméně i tak jsem to zkultivoval tím makrem a vypadá to malinko zarovnaněji :-) a funguje to i s vyplým numerickým tříděním..


Ještě k tomu makru a třídění, asi by se hodilo moci třídit i podle počtu hodnocení keše.

To asi čarováním s nastavením sloupce nepůjde, co ???
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#410 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 22:38

kolombo napsal/a:

DrakMrak napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
nerozumim.... s mym originalnim makrem se to, pochopitelne, tridi take spravne.


ju máš pravdu nevšim sem si že nemám numerický třídění možná moje chybka nicméně i tak jsem to zkultivoval tím makrem a vypadá to malinko zarovnaněji :-) a funguje to i s vyplým numerickým tříděním..


Ještě k tomu makru a třídění, asi by se hodilo moci třídit i podle počtu hodnocení keše.

To asi čarováním s nastavením sloupce nepůjde, co ???

Nepůjde :-( Už jsem to tady psal, že by se mi líbilo mít možnost třídění podle počtu hodnocení, ale to by muselo být v samostatném sloupci a to nejde (zatím)...
... :( Když jsem o tom psal o pár příspěvků níž, byl jsem kamenován za nesmyslné požadaky B)
  • 0

#411 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 23:54

sobikovi napsal/a:

kolombo napsal/a:

DrakMrak napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
nerozumim.... s mym originalnim makrem se to, pochopitelne, tridi take spravne.


ju máš pravdu nevšim sem si že nemám numerický třídění možná moje chybka nicméně i tak jsem to zkultivoval tím makrem a vypadá to malinko zarovnaněji :-) a funguje to i s vyplým numerickým tříděním..


Ještě k tomu makru a třídění, asi by se hodilo moci třídit i podle počtu hodnocení keše.

To asi čarováním s nastavením sloupce nepůjde, co ???

Nepůjde :-( Už jsem to tady psal, že by se mi líbilo mít možnost třídění podle počtu hodnocení, ale to by muselo být v samostatném sloupci a to nejde (zatím)...
... :( Když jsem o tom psal o pár příspěvků níž, byl jsem kamenován za nesmyslné požadaky B)

koukal sem se na tu úpravu makra má to tam procentíčka a x za počtem hlasujících fajn to se dá nicméně ani podle numerickýho ani podle jinýho se to nesetřídí správně přitom stačí malá úprava doplnit to počátečníma nulama (nectnost to má, že i 0% bude zobrazeno jako 000%) ale setřídí se to tak jak má buď od 100 do 0 nebo naopak
úprava zde: http://rapidshare.co...ank.ggp.pas.zip upraveno pro verzi 2.0.23
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#412 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2009 - 0:06

DrakMrak napsal/a: Jak se dosáhne ze dvou hodnocení 6% popř z 1-dnoho hodnocení 12% ??

Přece tak, že si včera malá skupinka věčných kverulantů vyřvala v konkurenčním vláknu změnu systému hodnocení z 5 stupňů na 10 ... což se projevilo i v GeoGetu (a opravdu to stěžuje a zdržuje rozhodování :| , ale co, zvyknu si...)
  • 0

#413 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2009 - 0:07

HuntBehind napsal/a:

DrakMrak napsal/a: Jak se dosáhne ze dvou hodnocení 6% popř z 1-dnoho hodnocení 12% ??

Přece tak, že si včera malá skupinka věčných kverulantů vyřvala v konkurenčním vláknu změnu systému hodnocení z 5 stupňů na 10 ... což se projevilo i v GeoGetu (a opravdu to stěžuje a zdržuje rozhodování :| , ale co, zvyknu si...)


jo už sem to zaregistroval :-D
pozdě ale přece...
tak du zase přehodnotit svoje keše jemnějším dělením :-D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#414 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2009 - 0:42

To je pekne, jsem clenem organizovane skupiny vecnych kverulantu :) To zni jeste lepe nez muj kadrovy profil za komancu :)
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#415 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2009 - 0:51

kaote napsal/a:
To je pekne, jsem clenem organizovane skupiny vecnych kverulantu :)


Proboha! Vy už se formujete? :D
  • 0

#416 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2009 - 0:51

Do******, asi jsem prozradil neco, co jsem nemel :(
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#417 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2009 - 7:16

kaote napsal/a:
To je pekne, jsem clenem organizovane skupiny vecnych kverulantu :) To zni jeste lepe nez muj kadrovy profil za komancu :)


Tys mel kadrovej profil uz ve 14 letech? No ty ses teda pekny kvitko :)

Sorry za off topic
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#418 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2009 - 10:02

Klidně mě pošlete do háje, za mou lenost, ale...měl bych jednu prosbu... Včera jsem aktualizoval verzi GG2 a narazil na pár novinek..zejména na hodnocení chachí. Nikdy jsem tohle téma neřešil, ale vypadá to celkem použitelně a proto bych se chtěl na něco zeptat. Ano, mohl bych si to tady přečíst, ale opravdu se mě nechce pročítat celé vlákno se 400+ příspěvky a hledat odpověď na pár otázek.... Jak se hodnotí cache v GG a pak se to posílá na gc.cz (procentuelní hodnocení..) ..v GG vidím, kolik lidí hodnotilo a jaký má chache průměr..jde ale někde na webu zobrazit, jak který kačer hodnotil? TAG bookmark TopOf ... kdo kdy kde vymyslel jaké bookmarky tam budou zařazeny..je někde možné vidět které bookmarky to jsou? Když hodnotím pixlu offline..kam GG už počítá i s mým hodnocením, nebo se to obnoví až po nahrátí hodnocení na server a opětovném stažení?? Díky a omlouvám se za otravování..věřím, že mě někdo pochopí:-)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#419 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2009 - 10:23

sobikovi napsal/a:
Nepůjde :-( Už jsem to tady psal, že by se mi líbilo mít možnost třídění podle počtu hodnocení, ale to by muselo být v samostatném sloupci a to nejde (zatím)...
... :( Když jsem o tom psal o pár příspěvků níž, byl jsem kamenován za nesmyslné požadaky B)


Smankote... tak znova:

neni sebemensi problem rozdelit to do dvou sloupcu. Ale bude ti to stejne k nicemu, protoze radit muzes prave a jen podle jednoho sloupce. Chapes?
  • 0

#420 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2009 - 10:24

DrakMrak napsal/a:
koukal sem se na tu úpravu makra má to tam procentíčka a x za počtem hlasujících fajn to se dá nicméně ani podle numerickýho ani podle jinýho se to nesetřídí správně přitom stačí malá úprava doplnit to počátečníma


Ale kdeze... s numerickym tridenim se mi to vzdy, i ted, radi vsechno spravne!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama