Přejít na obsah


Fotka

GeoJarry


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
215 odpovědí na toto téma

#101 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 14 October 2009 - 15:41

Aha :) tak už se mi podařilo stáhnout mé geocoiny. Teď ještě jak na to abych stáhl i nalezené. To mi zatím nějak nejde.
  • 0

#102 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 14 October 2009 - 15:44

Myslis jako:

vyzvednute: http://www.geocachin...ogs.aspx?s=2<=5
discovered: http://www.geocachin...gs.aspx?s=2<=48

Na to ti staci stary obycejny RAW, tyhle seznamy nejsou strankovane. ;)

Edit: nejde tu vypnout HTML, takze misto toho "<" ma byt & a lt.
  • 0

#103 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 14 October 2009 - 15:47

To právě ne. Neumím sem dát správný odkaz, ale pokud na stránce http://www.geocachin...ck/search.aspx? zadám do kolonky "By Username" svůj nick a nechám zaškrtnuto Found. Tak se mi zobrazí seznam nalezených coinů včetně ikonky a názvu coinu.
Jenže nevím jakou adresu mám dát GeoJarry-mu, protože když tam zadám tu z adresního řádku tak stáhnu jen stránku s formulářem pro vyhledávání (=neplatná adresa).
  • 0

#104 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 14 October 2009 - 16:10

Aha, chapu. Tam je problem v tom,z e je to kobinace odeslani formulare pres POST (coz samo o sobe GJ umi) a zaroven pageru na vysledku toho formulare. Kombinaci techto dvou veci nejak GJ neumi. :( Leda zkusit vykoumat, jestli tomu formulari jdou ty parametry poslat i pres GET v URL... ale muj letmy pokus selhal.
  • 0

#105 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 14 October 2009 - 16:17

PetrX napsal/a:
Aha :) tak už se mi podařilo stáhnout mé geocoiny. Teď ještě jak na to abych stáhl i nalezené. To mi zatím nějak nejde.


Když vynecháš ten parametr o=1, tak to to stáhne Found geocoiny.

tedy:
vlastní: http://www.geocachin...ad-6f38ec8b5558
nalezené: http://www.geocachin...ad-6f38ec8b5558
  • 0

#106 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 14 October 2009 - 16:20

Fikane! ;)
  • 0

#107 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1383 příspěvků(y)

Publikováno 14 October 2009 - 17:13

No to je hezký, ale co dál? Stažený HTML je celkem k ničemu, když to nen í jak naimportovat. Nebo to už snad někdo nějakým skriptem importuje? Jaká je struktura dat?
  • 0
MaFa

#108 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 14 October 2009 - 19:19

Díky Pe_Bo, sice jsem to také zkoušel, ale asi jsem měl někde drobnou chybku a tak mi to nejelo. Tak konečně mám data. To bylo nejdůležitější. Teď se vrhnu na nějaký script co dokáže z těch stránek vybrat potřebné tj. číslo (název obrázku) ikony a název geocoinu. Pak už jen vygenerovat seznam GC a šup s ním do profilu. To byl můj záměr a snad se mi ho podaří zrealizovat.
  • 0

#109 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1207 příspěvků(y)

Publikováno 14 October 2009 - 19:54

Doufam, ze se pak podelis se zbytkem sveta :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#110 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1207 příspěvků(y)

Publikováno 23 October 2009 - 19:35

Pokud pouziju geojarry a jeho makro "Load found cache", vyplnim jmeno kacera, v GG se mi zobrazi patricne kesky...daji se ale nejak setridit pod sebe? :) Abych je mel zkratka za sebou, ne rozstrkane v cele databazi...
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#111 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 23 October 2009 - 20:02

Pletes si databazi s konkretnim zobrazenym vyberem dat z databaze. ;) Zmackni 'smetacek' a vycisti si zobrazeny seznam. A pak teprve zkus to makro. Vysledkem bude, ze uvidis prave a jen kese, ktere ten nekdo nalezl. Nic vic se ti tam nebude motat.
  • 0

#112 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1207 příspěvků(y)

Publikováno 23 October 2009 - 20:11

HaLuMa napsal/a:
Pletes si databazi s konkretnim zobrazenym vyberem dat z databaze. ;)

Zmackni 'smetacek' a vycisti si zobrazeny seznam. A pak teprve zkus to makro. Vysledkem bude, ze uvidis prave a jen kese, ktere ten nekdo nalezl. Nic vic se ti tam nebude motat.

Diky :) Porad nejak pozapominam na "zacatek s cistym listem" :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#113 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2009 - 14:44

Námět z jiného vlákna... ale nezvládl by GJ novou fíčurku "Keše podle trasy"? B)
  • 0

#114 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1397 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2009 - 14:49

Tohle by bylo velice tezko implementovatelne, protoze Geocaching.com zadne takove vyhledavani na webu neumoznuje.
  • 0

#115 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2009 - 15:02

medwyn_cz napsal/a:
Tohle by bylo velice tezko implementovatelne, protoze Geocaching.com zadne takove vyhledavani na webu neumoznuje.

Ale no tak... GJ umí vyhledat keše v okruhu xy od bodu K. Stačí, když předhozenou gpx trasu rozkouskuje na středy v okruhu s lehkým překryvem a stáhne to na x průchodů...
  • 0

#116 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1397 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2009 - 15:07

No jiste, ano, to me samozrejme napadlo take. ale ten prekryv by musel byt pomerne vyznamny a stahoval by zbytecne spoustu kesek vickrat (mockrat). Jenze obsahem trasy je vetsinou jen seznam bodu, ve kterych ma clovek zahybat. makro by teda muselo jeste dopocitavat nejake dalsi body na spojnici a z nich teprve brat stredy.
  • 0

#117 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2009 - 15:11

sobikovi napsal/a:

medwyn_cz napsal/a:
Tohle by bylo velice tezko implementovatelne, protoze Geocaching.com zadne takove vyhledavani na webu neumoznuje.

Ale no tak... GJ umí vyhledat keše v okruhu xy od bodu K. Stačí, když předhozenou gpx trasu rozkouskuje na středy v okruhu s lehkým překryvem a stáhne to na x průchodů...

safra, tak si to zkus, naplánuj si trasu Bratislava - Hamburk, GPX trasa bude mít waypointy po 50-100 km (jen důležité odbočky :), tedy Tebou navrhované řešení kruhů stáhne hromadu balastu, mimo jiné i kešky podél trasy. nejdříve si zkus řešení ručně a pak přemýšlej, jak to programovat - pomáhá to nalézt použitelné řešení ;)
  • 0

#118 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2009 - 15:15

mapy.cz dělají docela dobrý gpx, google je samozřejmě nejlepší ;) Ostatní zdroje asi jak co... Překryv by musel být velký, ale na druhou stranu umí GJ pracovat se seznamem keší, takže by mohl použít, že když je v seznamu keší již z předešlého překryvu/sektoru, pak nestahovat.... výsledek si prohlídneš v GG na mapě keší a když budeš mít dojem, že nějaká oblast je nevykrytá, tak zadáš větší okruh hledání podle trasy nebo si ji dokryješ samostatnou "mini" trasou.
  • 0

#119 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2009 - 15:32

sobikovi napsal/a:

medwyn_cz napsal/a:
Tohle by bylo velice tezko implementovatelne, protoze Geocaching.com zadne takove vyhledavani na webu neumoznuje.

Ale no tak... GJ umí vyhledat keše v okruhu xy od bodu K. Stačí, když předhozenou gpx trasu rozkouskuje na středy v okruhu s lehkým překryvem a stáhne to na x průchodů...


Prave, GJ je na komunikaci s gc.com. Tvuj pozadavek je tedy spise na makro, co tohle nejak chytre provede a x-krat si zavola GJ. Takze nemusime autory GJ s nicim otravovat a takove makro si muzeme spichnout sami, iniciative se meze nekladou. ;)
  • 0

#120 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2009 - 17:36

HaLuMa napsal/a:
Prave, GJ je na komunikaci s gc.com. Tvuj pozadavek je tedy spise na makro, co tohle nejak chytre provede a x-krat si zavola GJ. Takze nemusime autory GJ s nicim otravovat a takove makro si muzeme spichnout sami, iniciative se meze nekladou. ;)

Já tu potřebu nemám, nastavím si PQ a je to... Třeba se do toho teda pustí někdo z BM stále hledajících alternativní řešení.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama