Přejít na obsah


Fotka

GeoJarry


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
215 odpovědí na toto téma

#61 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 7:09

Potřeboval bych poradit, jak přesně se v geogetu používá geojarry funkce Download near caches. Já si myslel, že si prostě z Ref. bodů, které mám uloženy, vyberu ten kolem kterého chci stahovat, jenže aby to makro bylo funkční musel jsem mít v seznamu keší nějakou nakliklou, jinak to neproběhlo. Jenže pak mě to po každém spuštění makra házelo jiný počet LOC souborů, podle toho jakou keš jsem měl nakliklou. Takže Download near stahuje tak, že si nakliklou kešku dá jako referenční bod a podle toho stahuje? a nešlo by aby to stahoval podle referenčního bodu, který má nastavený geoget?? (home aj.)
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#62 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 7:23

GJ umi stahovat kolem nejakych souradnic. Makro NEAR stahuje kolem souradnic kese, kterou mas zrovna oznacenu. Vcelku jednoduchou modifikaci toho makra (zmena jdnoho radku) lze dosahnout i dalsich variant, jako stahovani kolem referencniho bodu, nebo ze se to uzivatele zepta na souradnice a stahne veci kolem.
  • 0

#63 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 7:27

a mohl bych si od někoho vybrečet onu změnu řádku? Ukládám si do referenčních bodů v geogetu města kam jdu lovit a kolem toho bych si chtěl najít kešky v okolí
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#64 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2009 - 16:11

Nějaká poslednější verze GJ umí pracovat s formuláři. Ale jak dělám co dělám, nějak to nejsem schopen rozchodit. Rád bych toho využil pro stahování loc souborů z waymarking.com... ... nenajde se tady někdo, kdo by věděl jak na to? Díky
  • 0

#65 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2009 - 18:47

nevim, jestli je to na waymarking pouzitelne, kdyz se GJ prihlasuje na geocaching.com. Sice mam pocit, ze to pouziva stejne cookies na prihlaseni, ale nevim, cim vsim se to jeste lisi...
  • 0

#66 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2009 - 19:15

Řekl bych, že to stejné cookies použít nemůže, protože se ukládají a posílají podle domény, jinak řečeno, co si uloží geocaching.com nemůže waymarking.com dostat. Používá to stejné účty, to ano, ale přihlásit se musíš zvlášť.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#67 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2009 - 19:21

na waymarking se normálně přihlásí, stáhne raw stránku, ale už se nedaří stáhnout loc/gpx/kml co tam je na prokliku podobně jako na gc.com...
Bohužel v html souřadnice nejsou :( aby se pak dal použít nějaký import...
Přes getform se mi podaří něco posbírat, ale GJ většinou padne na nějakou chybu
  • 0

#68 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2009 - 19:24

Coz vychazi z predpokladu, ze GJ pouziva nejaky webovy prohlizec. Co kdyz nepouziva a cookies si ridi svymi vlastnimi prostredky?
  • 0

#69 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2009 - 21:23

To je možné :)
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#70 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2009 - 21:26

... ono by to totiz jinak nemohlo Sobikovi ani trosku fungovat, ne? B)
  • 0

#71 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2009 - 22:02

Fajn, hezký řeči... Bylo by fajn, kdyby třeba autor GJ "nějak" přidal podporu stahování loc/gpx/kml z waymarking.com B) Myslím, že by to nemuselo být zase tak složité...
  • 0

#72 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2009 - 16:26

udelal jsem jednoduché makro pro geojarryho pro tahani kesi podle zeme/regionu/typu

Vložený obrázek

v dalsi verzi bych chtel zprovoznit tahani country/state z countryid.txt

download
  • 0

#73 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2009 - 16:52

mikrom napsal/a:
udelal jsem jednoduché makro pro geojarryho pro tahani kesi podle zeme/regionu/typu


Wow, tak to je pecka...teda bude to pecka, až to bude fungovat ;) zatím jediné, co to dělá, je vyskakovací políčko "Chyba!"

Hodnoty v konfiguračním souboru GeoJarry by tohle makro mělo přepisovat nebo je potřeba tam (případně jinam) něco speciálního nastavit (zakomentovat)?
  • 0

#74 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2009 - 17:09

mikrom napsal/a:
udelal jsem jednoduché makro pro geojarryho pro tahani kesi podle zeme/regionu/typu

safra, to vypadá dobře, akorát se mi to nepodařilo rozchodit, vyberu si
State ID
Countra ID
Type
potvrdím, okno s potvrzením, co jsem si vybral "chcete spustit geojarry" a pak chyba :(

EDIT: ve zdrojáku se volá "geojarryw.exe", který ovšem nemám :(. I tak je to čudné, smazal jsem komentář a zapisuji do akce,txt a volá se cosi divného

"c:\Garmin\GeoGet\distdata\geojarry.exe" "c:\Garmin\GeoGet\distdata\gjtemp.ini" list "country_id=56&state_id=278&tx=4bdd8fb2-d7bc-453f-a9c5-968563b15d24"
  • 0

#75 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2009 - 17:13

Mě tam taky skočí chyba (vybral jsem ČR, olomoucky kraj, all cache)
  • 0

#76 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2009 - 17:55

pozorjed napsal/a:
"c:\Garmin\GeoGet\distdata\geojarry.exe" "c:\Garmin\GeoGet\distdata\gjtemp.ini" list "country_id=56&state_id=278&tx=4bdd8fb2-d7bc-453f-a9c5-968563b15d24"


To vypada vcelku v poradku, mne spis zarazi, proc mas datovy adresar v 'distdata', coz je adresar urceny k necemu uplne jinemu...
  • 0

#77 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2009 - 18:04

HaLuMa napsal/a:

pozorjed napsal/a:
"c:\Garmin\GeoGet\distdata\geojarry.exe" "c:\Garmin\GeoGet\distdata\gjtemp.ini" list "country_id=56&state_id=278&tx=4bdd8fb2-d7bc-453f-a9c5-968563b15d24"


To vypada vcelku v poradku, mne spis zarazi, proc mas datovy adresar v 'distdata', coz je adresar urceny k necemu uplne jinemu...


při instalaci na přenosné médium jsem zadal: "c:\Garmin\GeoGet\" a jsem rád, že funguje včetně generování statistik :)
  • 0

#78 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2009 - 19:08

pozorjed napsal/a:
... ve zdrojáku se volá "geojarryw.exe", který ovšem nemám :(


To ovšem nemá nikdo :D. Přišel jsi na chybu ;) Po odmazání toho w mi to začalo stahovat, ale skončí to jen oknem "import", takže bohužel není vidět, co se naimportovalo, pokud něco...?
  • 0

#79 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2009 - 19:12

HuntBehind napsal/a:

pozorjed napsal/a:
... ve zdrojáku se volá "geojarryw.exe", který ovšem nemám :(


To ovšem nemá nikdo :D. Přišel jsi na chybu ;)


ale má, následně jsem zjistil, že potichu vyšla verze geojarry19 - a tam to je :)
i tak mi to nefunguje :(
  • 0

#80 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2009 - 19:23

Po smazání toho w my to přestalo házet chybu, ale když jsem dal vyhledat všechny keše v olomouci, nenašlo to žádnou (nebo nevím kam je to uložilo). Kde by se dala sehnat ta nová verze geojarry. Váša
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama