Přejít na obsah


Fotka

GeoJarry


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
215 odpovědí na toto téma

#41 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2009 - 7:56

Letmy pohled na stazena data - zjevne zmena ve formulari na prihlasovani. Takze GJ se neprihlasi, tudiz nestahne LOC.
  • 0

#42 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2009 - 8:59

HaLuMa napsal/a:
Letmy pohled na stazena data - zjevne zmena ve formulari na prihlasovani. Takze GJ se neprihlasi, tudiz nestahne LOC.


Přesně tak - změna identifikátoru <form> a změna jmen v <input>. Je třeba počkat na update geojarryho. Pro Skrýšotlač dtto.

PS: Geojarry stáhne soubory HTML i bez přihlášení. Ale nebudou obsahovat souřadnice.
  • 0

#43 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2009 - 9:43

Pe_Bo napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Letmy pohled na stazena data - zjevne zmena ve formulari na prihlasovani. Takze GJ se neprihlasi, tudiz nestahne LOC.


Přesně tak - změna identifikátoru <form> a změna jmen v <input>. Je třeba počkat na update geojarryho. Pro Skrýšotlač dtto.

PS: Geojarry stáhne soubory HTML i bez přihlášení. Ale nebudou obsahovat souřadnice.


To by odpovídalo, název keše, kód a listing mám, souřadnice ne.
Takže stačí naimportovat ještě LOC soubor a mělo by to být kompletní, zatím ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#44 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2009 - 9:45

Ty jo, jsou rychli! Uz je na svete gj16. ;)
  • 0

#45 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2009 - 17:27

...vyskytl se mě malí problémek K velké spokojenosti používám GeoJarry, aktulně verzi 17 Při stahování Českých (56) nebo Irských (7/1) keší vše funguje. Chtěl jsem si stáhnout nějaké keše z USA Florida (0/10) na dovolenou a vždy mě to skončí na tom že geojarry vypíše "Downloading LOC: 1/-1" a nic se nestáhne. Skoušel jsem i NJ (0/31) a stejný výsledek. Je chyba někde u mě nebo na GC.com?
  • 0

#46 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2009 - 6:24

Ahoj, Chtela jsem pomoci goejarry stahnout update kesek v CR ale reklo mi to, ze mam nespravne state ID. Co tam mam prosim nastavit pro CR? Vsude se pise 56, ale to tam mam. Diky
  • 0

#47 Sinuhet

Sinuhet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2009 - 7:57

Ahoj mudlodcerkova, dobre rano ;-) Vubec nevim o jakem softwaru zde mluvis, neznam ho. Kazdopadne je mozne, ze dane stahovani nefunguje z toho duvodu, ze server geocaching nove pridal do ceske rep. definici kraju. Nasel jsem nasledujici informace zde ve foru ... mozna obsahuje id ktere budes potrebovat Hlavni mesto Praha=286 Jihocesky kraj=274 Jihomoravsky kraj=273 Karlovarsky kraj=276 Kralovehradecky kraj=275 Liberecky kraj=277 Moravskoslezsky kraj=279 Olomoucky kraj=278 Pardubicky kraj=280 Plzensky kraj=281 Stredocesky kraj=282 Ustecky kraj=283 Vysocina=284 Zlinsky kraj=285 Slovenske kraje a ich cisla Banskobystrický kraj=287 Bratislavský kraj=288 Košický kraj=289 Nitriansky kraj=290 Prešovský kraj=291 Trenčiansky kraj=292 Trnavský kraj=293 Žilinský kraj=294
  • 0

#48 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2009 - 8:01

mudlodcera napsal/a:
Ahoj, Chtela jsem pomoci goejarry stahnout update kesek v CR ale reklo mi to, ze mam nespravne state ID. Co tam mam prosim nastavit pro CR? Vsude se pise 56, ale to tam mam. Diky


Pise se to v sousednim vlaknu. Doslo k rozdeleni republiky na kraje (tedy ono je to uz davno, ale ted to akceptoval i gc.com). Je tedy potreba krome cistal statu (countryId=56) nastavit jeste stateID na prislusny kraj (cisla viz predchozi prispevek) nebo na -1, pokud chces vsechny.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#49 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2009 - 11:20

Diky moc sice jsem postrehla rozdeleni na kraje, ale nejak jsem netusila jaky to bude mit dopad na programky, ktere pouzivam
  • 0

#50 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2009 - 11:26

Vidis, ted si muzez pres GJ stahovat trebas jen nektere kraje a nemusis se zdrzovat celou republikou. Dobre, ne?
  • 0

#51 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2009 - 12:26

Jo, a koukam, ze uz existuje GJ18 na obvyklem miste. Novinkou je, ze GJ uz umi na webu pracovat s libovolnymi formulari. Takze neni problem si pres GJ automatizovane treba predelavat PocketQuery a dalsi veci.
  • 0

#52 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2009 - 6:59

Přešel jsem z GJ17 na GJ18 a bohužel nejde odeslat statistika Autostatem z GG :( Po návratu k GJ17 zase vše funguje.... Nevíte někdo jak to opravit?
  • 0

#53 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2009 - 16:04

Stahnul jsem si GJ18, a zkusil z nej pres prikazovou radku nahrat profil. Povedlo se na prvni pokus. Autostat nepouzivam, takze vic neporadim. Kadopadne dle changelogu u GJ se na teto funkci vubec nic nemenilo. Nezvrtal jsi jen neco pri upgrade GJ? (Treba prepsana konfigurace GJ maker, nebo tak neco?)
  • 0

#54 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2009 - 17:47

HaLuMa napsal/a:
....
Kadopadne dle changelogu u GJ se na teto funkci vubec nic nemenilo.
.....


Docela bych uvítal, kdyby v balíčku s GeoJarry bylo uvedeno, jestli se mění jen EXE soubor a nebo i makra, dost to usnadňuje změnu verze geopřítele.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#55 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2009 - 17:55

Pokud je mi znamo, tak makra se menila naposledy nekdy v unoru... ;)
  • 0

#56 LordEdmund

LordEdmund

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2009 - 13:12

Už to hledám dost dlouho a pořád nic. Dá se nějak pomocí GJ stáhnout seznam kešek v okolí vybrané keše v GG a přitom určit, do jaké vzdálenosti se má hledat? Vím, jak stáhnout keše v okolí, vím,že můžu jejich počet omezit pomocí parametru v makru. Ale já bych potřeboval omezit podle vzdálenosti. Určitě to bude jednoduchý, ale prostě to nemůžu najít.
  • 0
Lord Edmund Černá Zmije, vévoda z Edinburgu

#57 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2009 - 13:43

LordEdmund napsal/a:
Už to hledám dost dlouho a pořád nic. Dá se nějak pomocí GJ stáhnout seznam kešek v okolí vybrané keše v GG a přitom určit, do jaké vzdálenosti se má hledat?
Vím, jak stáhnout keše v okolí, vím,že můžu jejich počet omezit pomocí parametru v makru. Ale já bych potřeboval omezit podle vzdálenosti. Určitě to bude jednoduchý, ale prostě to nemůžu najít.


Já to dělám tak, že mám v GG všechny keše a pak si je setřídím podle referenční keše a nemusím stahovat okolní, prostě tam už jsou.

A načíst listingy vybraných keší už není neřešitelný úkol.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#58 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2009 - 14:01

Myslím, že Lord chtěl stahovat zcela nově keše v okolí určitého bodu (keše). Já si na to dělám většinou PQ, kde to jde. Jinak já jsem si přes GJ makro okolní keše stáhnul co to dalo, pak si to zobrazil v cache mapě a viděl, jak je to asi daleko od referenčního bodu. Pak jsem si pohrál s parametrem počtu stránek na stažení a dosáhl tak svého... Problém ale asi bude trochu v tom, že např. v Praze to bude hodně víc stránek než např. v jižních čechách. Má to ještě jednu chybu, že pokud ten okruh jde za hranice, natahají se ti i keše z ciziny (pokud to nechceš). Jinak pak když už mám vše naimportováno do GG, tak mám filtr na vzdálenost od referenční keše a je to... snadné pro rychlé zobrazení v cache mapě atd. Bohužel ne v offfline režimu :(
  • 0

#59 LordEdmund

LordEdmund

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2009 - 14:09

Je to tak, jak píší Sobíkovi. Jedu na dovolenou a chci sei stáhnout např. vše do 10km od kempu. Já to taky umím udělat mnoha jinými způsoby, např. přes skrýšotlač. Jen jsem si říkal, že je mi divné, že zrovna tohle by GJ neuměl nějak jednoduše.
  • 0
Lord Edmund Černá Zmije, vévoda z Edinburgu

#60 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2009 - 15:54

LordEdmund napsal/a:
Už to hledám dost dlouho a pořád nic. Dá se nějak pomocí GJ stáhnout seznam kešek v okolí vybrané keše v GG a přitom určit, do jaké vzdálenosti se má hledat?
Vím, jak stáhnout keše v okolí, vím,že můžu jejich počet omezit pomocí parametru v makru. Ale já bych potřeboval omezit podle vzdálenosti. Určitě to bude jednoduchý, ale prostě to nemůžu najít.


Kdyz si nechavas tahat kese v okoli nejakeho bodu, tam muzes do ini pridat volbu:
maxdistance=10
Cimz mu reknes, ze jakmile na nejake strance najde kesku, ktera je dale nez 10km (nebo mil, pokud mas zapnute mile...), tak prestane se stahovanim. Funguje to ale jen na vyhledavani, kde se ty vzdalenosti pisi, coz zrovna vyhledavani od souradnic je. Je to popsane v readme.

Asi by to chtelo vyrobit nejaka sikovnejsi makra pro GJ nez ta, co tam jsou pribalena standardne, protoze GJ toho umi sam o sobe skutecne hodne. ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama