Přejít na obsah


Fotka

GeoJarry


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
215 odpovědí na toto téma

#21 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2009 - 22:19

Tak jsem to zkusil a naimportovalo mi to všechny tvé nálezy...nevím, co jsi dělal špatně;) Co provedeš potom, co vyskočí okno s informacemi importu?
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#22 Sahib-CZ

Sahib-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2009 - 23:02

Kdyz mam vymazany vsechny keksy (proste zacnu uplne od znova), stahnu Download Found Caches 24/24 stranek a kdyz se to dotahne, tak tam mam 422 kesek

edit: uz to mam...po tom co se objevil ten vypis jsem dal zobrazit (to jsem predtim nedelal) a zjistil jsem, ze se neukazujou archivovany
  • 0

#23 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2009 - 7:22

A přesně to jsem si myslel ;) good 4 U že jsi na to přišel sám:-)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#24 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 7:47

Trošku nápad pro tvůrce GJ ... nemohl by se naučit zjistit status u cachí v seznamu, popřípadě u "otevřené" cache (rozuměj otevřený listing) Jednoduše jestli by GJ neuměl zjistit jak na tom cache je (active, disabled, archive) a případně ji tak označit. Jedná se mě hlavně o zjišťování archivovaných cachí. Dál se pak chci zeptat jestli se někdo koukal na můj problém s vyhledáváním nalezených pixel autory "divnými" znaky ve jméně (+ & atp.) Dík
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#25 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 8:12

Qnik napsal/a:
Trošku nápad pro tvůrce GJ ... nemohl by se naučit zjistit status u cachí v seznamu, popřípadě u "otevřené" cache (rozuměj otevřený listing)

Jednoduše jestli by GJ neuměl zjistit jak na tom cache je (active, disabled, archive) a případně ji tak označit. Jedná se mě hlavně o zjišťování archivovaných cachí.
Dík

Já to dělám tak, že stáhnu listing, ale je to zbytečně zdlouhavé a asi i zbytečně zatěžuje server....

... podobně by se hodilo udělat ještě Stažení pouze logů na vlastních keších. Současné stažení listingu a logů je na tom stejně jako předchozí situace. Škoda času a vytížení serveru..
  • 0

#26 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 8:18

Qnik napsal/a:
Trošku nápad pro tvůrce GJ ... nemohl by se naučit zjistit status u cachí v seznamu, popřípadě u "otevřené" cache (rozuměj otevřený listing)

Jednoduše jestli by GJ neuměl zjistit jak na tom cache je (active, disabled, archive) a případně ji tak označit. Jedná se mě hlavně o zjišťování archivovaných cachí.

Dál se pak chci zeptat jestli se někdo koukal na můj problém s vyhledáváním nalezených pixel autory "divnými" znaky ve jméně (+ & atp.)


Trosku jsi to popletl. GJ preci nic nijak nikde neoznacuje. To jen ulozi stranky na disk.

Geoget pri importu seznamu status oznacuje, jen nevim, jestli to nekdy v mezicase neprestalo fungovat - nepouzivam to.
u archivovanych kesi je ale ponekud problem v tom,z e ty proste z toho seznamu ZMIZI, takze je tezko podle toho seznamu mohu oznacit, ze?

A co se tyce divnych znaku - viz changelog u posledni verze - zacali tam jako jmeno posilat presne to co mu predas, tak jak to lezi a bezi. O patricne zakodovani se stara volajici makro. Tedy - melo by to chodit. (mam na mysli verzi 13 a jeji nova makra)
  • 0

#27 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 8:19

sobikovi napsal/a:
... podobně by se hodilo udělat ještě Stažení pouze logů na vlastních keších. Současné stažení listingu a logů je na tom stejně jako předchozí situace. Škoda času a vytížení serveru..


A ty umis nekde na gc.com zobrazit pouze logy u kese bez listingu? :o
  • 0

#28 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 10:41

HaLuMa napsal/a:

sobikovi napsal/a:
... podobně by se hodilo udělat ještě Stažení pouze logů na vlastních keších. Současné stažení listingu a logů je na tom stejně jako předchozí situace. Škoda času a vytížení serveru..


A ty umis nekde na gc.com zobrazit pouze logy u kese bez listingu? :o

To je pravda B) Šlo mi spíš o úsporu času a místa na disku.. Některé listingy jsou plné obrázků atd. Pro účel natahání logů by stačilo stáhnout tedy jen prostý html bez obrázků...
  • 0

#29 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 10:49

Z ceho jsi usoudil, ze se tahaji obrazky?
  • 0

#30 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 10:52

HaLuMa napsal/a:
Z ceho jsi usoudil, ze se tahaji obrazky?

No předpokládám, že když si dám stáhnout listing, tak se stáhne celý včetně obrázků, které jsou v něm použity (nemyslím teď obrázky přiložené k logům) jelikož když si dám zobrazit keš se staženým listingem, tak se mi zobrazí i obrázky, pokud jsou v listingu použity...
  • 0

#31 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 13:33

Ajo..ja uz zase zapomel ze je GJ13...a tak nejak jsem to jeste nezkusil. Co se tyce aktualizovani statusu, tak teda budu muset nekoho ukecat na vytvoreni makra, co? Mno..a nebo se na to vykaslu:-) Diky za info
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#32 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 14:03

sobikovi napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Z ceho jsi usoudil, ze se tahaji obrazky?

No předpokládám, že když si dám stáhnout listing, tak se stáhne celý včetně obrázků, které jsou v něm použity (nemyslím teď obrázky přiložené k logům) jelikož když si dám zobrazit keš se staženým listingem, tak se mi zobrazí i obrázky, pokud jsou v listingu použity...


Motas GG a GJ!

GJ zadne obrazky nestahne a GG zadne obrazky neimportuje!

Geoget ti obrazky ukazuje jen proto, ze si sam Geoget ty obrazky stahnul a zapamatoval. Takto to dela u kazdeho listingu, i u tech z PQ, protoze v PQ ani zadne obrazky nejsou! Takze Geoget zadne obrazky na import nepotrebuje, sam si je v textu listing identifikuje a pripadne stahne.
  • 0

#33 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 14:06

Qnik napsal/a:
Ajo..ja uz zase zapomel ze je GJ13...a tak nejak jsem to jeste nezkusil. Co se tyce aktualizovani statusu, tak teda budu muset nekoho ukecat na vytvoreni makra, co? Mno..a nebo se na to vykaslu:-) Diky za info


Na to, abys aktualizoval status, potrebujes jednu z nasledujicich veci:

A - vytahnout status z listingu kese. jenze kdyz uz stahnes cely listing kese, tak to ho uz muzes rovnou importovat do GG tak jak to uz dneska funguje.

B - vytahnout status ze seznamu kesi - opet,kdyz uz jsi ten seznam stahnul, proc jej rovnou take cely nenaimportovat? I na to mas preci makra. Maximalne se mohlo stat, ze oznacovani statusu podle seznamu prestalo fungovat, to by v tom pripade byl jednoznacne muj rybiz a ne problem GeoJarry. ;)
  • 0

#34 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 9:45

Muj problem je v tom, ze GJ jsem se jeste poradne nenaucil pouzivat...diky za informace. Jinak u GJ13 nemuzu najit nastaveni PROXY...nevis proc?
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#35 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 10:56

Nová makra pro GJ13 používají nastavení proxy z GeoGetu, stačí si přečíst seznam změn.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#36 LukaDolar

LukaDolar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2009 - 9:55

HaLuMa napsal/a:

Qnik napsal/a:
Dál se pak chci zeptat jestli se někdo koukal na můj problém s vyhledáváním nalezených pixel autory "divnými" znaky ve jméně (+ & atp.)

A co se tyce divnych znaku - viz changelog u posledni verze - zacali tam jako jmeno posilat presne to co mu predas, tak jak to lezi a bezi. O patricne zakodovani se stara volajici makro. Tedy - melo by to chodit. (mam na mysli verzi 13 a jeji nova makra)


Prosim jak udelam z prikazoveho radku nic kdyz tam je © (alt+0169)?
  • 0
Luka$ ------- Delam to pouze pro prachy a ted nove i za kazdou 1000 jedno mrtve kotatko. Hlasim tri mrtve kotatka :)

#37 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 16:04

'Nic' udelas z prikazoveho radku tak, ze udelas nic. Asi jsem ti zcela neporozumel. :o
  • 0

#38 LukaDolar

LukaDolar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 17:02

HaLuMa napsal/a:
'Nic' udelas z prikazoveho radku tak, ze udelas nic. Asi jsem ti zcela neporozumel. :o


Potrebuji aby fungovalo:

geojarry.exe geojarry.ini list ul=Lu©ky
  • 0
Luka$ ------- Delam to pouze pro prachy a ted nove i za kazdou 1000 jedno mrtve kotatko. Hlasim tri mrtve kotatka :)

#39 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 18:27

Aha. GJ proste ten parametr vezme tak jak ho vidi, a prida ho k URL. takze tyto znaky je treba zakodovat tak, jako by bylo v URL. viz. http://www.w3schools...f_urlencode.asp

Takze ve tvem pripade bych zkusil:

geojarry.exe geojarry.ini list ul=Lu%A9ky
  • 0

#40 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2009 - 7:03

Tak asi nějaká změna na gc.com.... soubory stažené přes GJ nejdou importovat do GG.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama