Přejít na obsah


Fotka

PPC - jaký navigační software používáte ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
87 odpovědí na toto téma

#81 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2006 - 12:42

Hm nevim co delas spatne, kazdopadne musis byt prihlaseny pak kliknes na odkaz "cachemapa" a pod mapou je moznost si GPXko stahnout bud cele nebo podle datumu od - do..

Diky moc za radu. Vzhledem k tomu, ze jsem se vzdy snazil stahnout GPX soubor ke konkretni kesce (stejne jako LOC soubory z gc.com), tak jsem to tam nenasel... Moc jsem nepochopil k cemu je dobre vyliti gpx souboru dle datumu...
  • 0

#82 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2006 - 12:55

Diky moc za radu. Vzhledem k tomu, ze jsem se vzdy snazil stahnout GPX soubor ke konkretni kesce (stejne jako LOC soubory z gc.com), tak jsem to tam nenasel... Moc jsem nepochopil k cemu je dobre vyliti gpx souboru dle datumu...

Kvuli updatum ... rekneme ze si dneska stahnes celej soubor a pak si budes pravidelne stahovat treba jen kese za posledni tejden aby jsi to nemusel porad stahovat cele.
  • 0

#83 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2006 - 15:29

Kvuli updatum ... rekneme ze si dneska stahnes celej soubor a pak si budes pravidelne stahovat treba jen kese za posledni tejden aby jsi to nemusel porad stahovat cele.

Aha - ale kdyz chci kesky jenom v urcitem okruhu, tak potom zbyva jedine rucni trideni? Diky moc za info.
  • 0

#84 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2006 - 15:49

Aha - ale kdyz chci kesky jenom v urcitem okruhu, tak potom zbyva jedine rucni trideni? Diky moc za info.

No jedna z dalsich moznosti je Premium Member na geocaching.com - kde si pak muzes udelat query na kesky od nejakeho bodu v okruhu treba 50km.
  • 0

#85 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2006 - 16:49

No jedna z dalsich moznosti je Premium Member na geocaching.com - kde si pak muzes udelat query na kesky od nejakeho bodu v okruhu treba 50km.

Jasne - na tuto moznost jsem se taky koukal... A ty GPX soubory obsahuji vsechny informace o kesce (pro BeeLineGPS a offline geocaching)? Diky mockrat za informace.
  • 0

#86 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2006 - 17:39

...A ty GPX soubory obsahuji vsechny informace o kesce?

Ano, pocket queries z gc.com obsahuji veskere informace, ktere jsou videt v listingu cache, vcetne hintu a vsech logu. Samozrejme mimo obrazku.
  • 0

#87 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2006 - 19:04

Jak zkonvertovat gpx soubory z gc.cz, aby v nich byly spravne souradnice po nacteni do Beeline GPS. Já tam po importu mám jen nuly. Zdraví Jakub
  • 0

#88 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2006 - 0:12

Jak zkonvertovat gpx soubory z gc.cz, aby v nich byly spravne souradnice po nacteni do Beeline GPS. Já tam po importu mám jen nuly.

Zdraví Jakub

Nez jsem byl PM, Stahoval jsem gpx soubory do BeeLine z gc.cz a bez problemu. Akorat tam nebyl listing. Proto PM. Vubec netusim kde bys mohl mit problem. Me to slapalo dobre.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama