Přejít na obsah


Fotka

PPC - jaký navigační software používáte ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
87 odpovědí na toto téma

#61 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2005 - 16:01

Díky ale moc jsi mě nepotěšil :o)
  • 0

#62 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2005 - 11:25

Mám Navilock BT-308 s iPAQem rx3715. Jsem nadmíru spokojen.


To te asi nepotesim, porovnaval jsem osobne dokonce Nemerix (ten uz ma chipset SiRF2) a novinkou iTecem 339 (nejnovejsi chipset SiRF 3) a vysledky jsou tady:

http://g.s474n.com/GPSsrovnani/
  • 0

#63 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 15:18

Prosim o radu zkusenejsi. S gc zacinam, v nedeli jsem chtel dohledat prvni cache ale bohuzel DNF. Problem pro mne je sw. Protoze PDA pouzivam hlavne pro navigaci v aute - mam TT Navigator, coz je ale v lese k nicemu. Stahl jsem si tedy trial verze Vito Navigator a BeeLine GPS. Moje predstava byla, ze zadam souradnice cache jako waypoint do Vita nebo BeeLine a na displeji se mi ukaze sipka kompasu a vzdalenost k waypointu. Jenze to tak nefunguje :( Vito se mi nepodarilo rozbehnout komunikaci s GPS. BeeLine s GPS komunikuje OK, ale udaje o vzdalenosti a smeru k wp ukazuje "nejak divne". Napriklad reaguje az treba po ujiti 100 m, nereaguje na nataceni PDA.... Je toto obecne problem GPS? Mohl by mi nekdo prosim popsat jak postupovat? Nebo odkazat na nejake stranky.... Diky vsem moc za pomoc. Asus MyPal A 636
  • 0

#64 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2006 - 15:55

T900? co to ma za operacni system symbian? nebo jen javu? jedinou zminku o tomhle telefonu jsem vygooglil o nejakym chlapkovi co ma rad parkoviste :)

má to symbian
  • 0

#65 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 15:27

Moje predstava byla, ze zadam souradnice cache jako waypoint do Vita nebo BeeLine a na displeji se mi ukaze sipka kompasu a vzdalenost k waypointu. Jenze to tak nefunguje :(

Zkousel jsi pocketkima ? Kdysi jsme chodili podle nej, tusim, ze to byla verze 2.7 (a chodilo to i po update z webu na 2.9), ale ted ve verzi 3 tam uz tusim volba na zadani waypointu neni...
  • 0

#66 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 15:51

Prosim o radu zkusenejsi. S gc zacinam, v nedeli jsem chtel dohledat prvni cache ale bohuzel DNF. Problem pro mne je sw. Protoze PDA pouzivam hlavne pro navigaci v aute - mam TT Navigator, coz je ale v lese k nicemu. Stahl jsem si tedy trial verze Vito Navigator a BeeLine GPS. Moje predstava byla, ze zadam souradnice cache jako waypoint do Vita nebo BeeLine a na displeji se mi ukaze sipka kompasu a vzdalenost k waypointu. Jenze to tak nefunguje :( Vito se mi nepodarilo rozbehnout komunikaci s GPS. BeeLine s GPS komunikuje OK, ale udaje o vzdalenosti a smeru k wp ukazuje "nejak divne". Napriklad reaguje az treba po ujiti 100 m, nereaguje na nataceni PDA.... Je toto obecne problem GPS? Mohl by mi nekdo prosim popsat jak postupovat? Nebo odkazat na nejake stranky.... Diky vsem moc za pomoc.
Asus MyPal A 636

No ja po silnici používám TT ten mně dovede co nejblíže tedy většinou. Pak nahodím BeeLine a valím pro keš. BeeLine funguje bez problému. Točit z pda mužeš jak chceš je důležitý jak se ti pohybuje senzor GPS. Jestli seš z Brna dej vědět můžu ti to úkazat v praxi

  • 0

#67 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2006 - 21:39

mám dotaz nedá se do BeeLine GPS strčit nějaká topo mapa nebo něco takového ?
  • 0

#68 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 16:01

No ja po silnici používám TT ten mně dovede co nejblíže tedy většinou. Pak nahodím BeeLine a valím pro keš. BeeLine funguje bez problému. Točit z pda mužeš jak chceš je důležitý jak se ti pohybuje senzor GPS. Jestli seš z Brna dej vědět můžu ti to úkazat v praxi

Ano jsem z Brna :)
  • 0

#69 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 16:51

Ano jsem z Brna :)

Majlem prosim na motyllZAVINACcentrumDOTcz
  • 0

#70 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 17:34

BeelineGPS je dobry SW. Na PDA vic jak 3/4 roku nepouzivam nic jineho spolu s iTec339. Dle meho ti neslape dobre komunikace mezi GPS a PDA. Sipka musi reagovat okamzite. Pokud ti Maros nabidl spolupraci, neni nad to videt, jak to ma makat. Preji uspech
  • 0

#71 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2006 - 13:47

Majlem prosim na motyllZAVINACcentrumDOTcz

JJak se priblizujes pomoci TT. Ja tam nedostanu zadnym zpusobem souradnice. Ty jo? prosim porad
  • 0

#72 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 17:45

Zdravim, chtel jsem se zeptat, odkud stahujete GPX soubory? Na gc.com je to pouze pro Pemium users :-( Diky za info :-)
  • 0

#73 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 18:22

BeelineGPS je dobry SW. Na PDA vic jak 3/4 roku nepouzivam nic jineho spolu s iTec339. Dle meho ti neslape dobre komunikace mezi GPS a PDA. Sipka musi reagovat okamzite. Pokud ti Maros nabidl spolupraci, neni nad to videt, jak to ma makat. Preji uspech

Zatim se neozval, ale take myslim, ze videt to "live" bude nejlepsi. Diky vsem :)
  • 0

#74 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2006 - 14:44

JJak se priblizujes pomoci TT. Ja tam nedostanu zadnym zpusobem souradnice. Ty jo? prosim porad

Do TT se dávají keše jako body zájmu-POI. Lze stáhnou z www.poi.cz (je tam i návod) nevím, ale jak je to aktualizováno. Já si poi pro TT exportuju z GSAKu což je bezva, ale ne zdarma.
  • 0

#75 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 17:48

Zdravim,
chtel jsem se zeptat, odkud stahujete GPX soubory? Na gc.com je to pouze pro Pemium users :-(
Diky za info :-)

Tady na gc.cz
  • 0

#76 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 19:51

Zatim se neozval, ale take myslim, ze videt to "live" bude nejlepsi. Diky vsem :)

podle mne mas presne tento problem;
http://www.geocachin...o.aspx?id=11036
  • 0

#77 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 20:16

Zatim se neozval, ale take myslim, ze videt to "live" bude nejlepsi. Diky vsem :)

ted jsem dorazil a přečetl forum. Poslal jsem ti mejl
  • 0

#78 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2006 - 15:45

Do TT se dávají keše jako body zájmu-POI. Lze stáhnou z www.poi.cz (je tam i návod) nevím, ale jak je to aktualizováno. Já si poi pro TT exportuju z GSAKu což je bezva, ale ne zdarma.

Aktualizují to často někdy i 3 x týdně.
  • 0

#79 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2006 - 11:43

Tady na gc.cz

Zdravim, asi jsem lama, ale nejsem schopen tady na gc.cz ten gpx soubor stahnout - co delam spatne?
Diky moc za radu...
  • 0

#80 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2006 - 11:54

Zdravim, asi jsem lama, ale nejsem schopen tady na gc.cz ten gpx soubor stahnout - co delam spatne?
Diky moc za radu...

Hm nevim co delas spatne, kazdopadne musis byt prihlaseny pak kliknes na odkaz "cachemapa" a pod mapou je moznost si GPXko stahnout bud cele nebo podle datumu od - do..
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama