Přejít na obsah


Fotka

PPC - jaký navigační software používáte ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
87 odpovědí na toto téma

#41 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2005 - 20:01

To co mam ted k dispozici je presne tohle:
http://www.qstarz.com/html/products_BT-Q880.htm
Samozrejme, kanaly jsou marketingovej tah, vsechno jede pouze na 12, NICMENE tahle GPS ma skutecne FENOMENALNI citlivost - chytil jsem polohu ve vlaku v Praze v hale Hlavniho nadrazi .... coz se mi zatim fakt s nicim nepodarilo. Je to vazne neporovnatelny s mym starym Asusem BT100 s 12 kanaly ... Taky je extra rychla - pri beznym pouzivani se chytne prakticky hned po zapnuti ... A cena? Kolem ctyr tisic s dani, presnou cifru si z hlavy nepamatuju, mam to v praci ...


Docela by me zajimalo prime porovnani s tim iTecem 339, protoze ten je na tom podobne.
  • 0

#42 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2005 - 14:46

Mohu vedet, co je to za PDA? Pokud je mi znamo, tak SiRF3 maji pouze nove Looxy.


Yakumo DeltaX

  • 0

#43 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2005 - 17:11

A vubec to neni treba importovat, staci pak vyslednej gpx soubor prekopirovat do /my documents/gpsdash2/waypoints ... :-)
  • 0

#44 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2005 - 13:23

"...co me ceka az uplyne 30ti denni trial doba, bude fungovat nadale..." -- "...Nemusis mit obavy. Me to pise dnes : Expired for 67 days..." -- "...ze by se par lidi mohlo slozit..."

Nechci tady nějak moralizovat, ale přesto, že je takovýto přístup (dokonce veřejně) k programům rozšířený, není dobrý. Kdybychom se takto zachovali všichni, tak žádný BeeLineGPS nemáme, protože jeho autor by se na něj prostě vybod´. Připadá mi naprosto logické, že když se mi program líbí a hodlám jej využívat, tak autorovi zaplatím. Nebo ne?
  • 0

#45 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2006 - 12:48

Zdravím. Minulý týden jsem ztratil gpsku a než si opatřím novou, tak mám zatím jedinou možnost využít pdačko se zabudovanou gps, ale chybí mě navigační software. Protože pro geocaching hodlám koupit normální gps, tak samozřejmě nechci zbytečně utrácet za další software. Trochu jsem si pročetl tohle vlákno a taky jsem trochu pátral sám. Chtěl jsem se zeptat máte někdo zkušenosti s free prográmkem GPS Compass verze 0.9.6.90 (od J. Campulky). Stáhnul jsem si ho, ale nějak ho zatím nemůžu rozchodit. Navíc lze do něho stahovat waypointy jen přímo z gc.com ve formátu loc (jinak to nefunguje). Je možné někde stáhnout v tomhle formátu celou ČR? Díky za info.
  • 0

#46 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2006 - 19:25

Nojo, to bude BT-Q880 :-) Tu jsem taky testoval a fungovala v pohode i ve smartmaps navigator ...

A k otazce - prece vic kanalu = lepsi gps, ne? :-)))

no ono spis zalezi na citlivosti prijmu signalu. to ze to ma vic kanalu nez je mozne videt satelitu se vyplati v mistech kde jsou odrazy, tedy ze GPS muze chytat signal od jednoho satelitu na vice kanalech - napriklad odrazenej signal a primej signal, nebo vic odrazenejch a pouzit ten kterej se zda byt nejlepsi, nebo ty signaly nejak zpracovat a pouzit vysledek, kazdopadne to ma za nasledek zpresneni pozice, nebo nekmitani(mensi kmitani) pozice kdyz jste mezi baraky v uzsi ulici
  • 0

#47 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2005 - 12:41

Zajimalo by me, jak se ti v BeeLineGPS objevi info o kesi. To jsi online na netu via mobil ne? Pasivne se mi to nikdy nepovedlo. Jak to tedy je?

Tady je na zkoušku soubor s jednou cache z geocaching.com, tak si ho naimportuj do BeeLineGPS: http://www.machi.cz/...ing/GCMPBG.gpx. Bohužel, k takto obsáhlým waypointům mají přístup pouze premium members.
  • 0

#48 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2005 - 20:23

Už jsem si sehnal verzi 2.3.4 s medicínou :))) Funguje to suprově, je tam velký rozdíl oproti té mé staré verzi. Nahrál jsem tam POI cache, akorát ty se mi v mapě zobrazují jako žluté čtverečky s modrým ohraničením, nevíte jestli se dá tato ikonka přeměnit např. za ikonku schránky cache?

Co vim, tak neda, proste je to POI obecne a je uplne jedno, jeslti je to hotel a nebo geocache.
PS. co pouzivas za GPS?
  • 0

#49 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2005 - 2:22

Už jsem si sehnal verzi 2.3.4 s medicínou :))) Funguje to suprově, je tam velký rozdíl oproti té mé staré verzi. Nahrál jsem tam POI cache, akorát ty se mi v mapě zobrazují jako žluté čtverečky s modrým ohraničením, nevíte jestli se dá tato ikonka přeměnit např. za ikonku schránky cache?


Kde, mam zajem, nedari se mi to sehnat...

  • 0

#50 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2005 - 20:04

A vubec to neni treba importovat, staci pak vyslednej gpx soubor prekopirovat do /my documents/gpsdash2/waypoints ... :-)


Importovat nebo zkopírovat to už je fuck :o) GPS babel se mi ani trošku nelíbí protože neumí převádět některé formáty,respektive měl by umět,ale výsledný soubor je nepoužitelný. Jako mnohem lepší se mi jeví G7ToWin nebo varianta pro PDA G7ToCE. Takže to zkusím a dám vědět,dík za tip!

  • 0

#51 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2005 - 15:41

Nechci tady nějak moralizovat, ale přesto, že je takovýto přístup (dokonce veřejně) k programům rozšířený, není dobrý. Kdybychom se takto zachovali všichni, tak žádný BeeLineGPS nemáme, protože jeho autor by se na něj prostě vybod´. Připadá mi naprosto logické, že když se mi program líbí a hodlám jej využívat, tak autorovi zaplatím. Nebo ne?


Samozřejmě máš pravdu,ještě že jsou tací,kteří si takový program koupí :o)
Na druhou stranu jsme v České republice a spousta lidí je ráda že si vůbec nějaké PDA mohli pořídit,kdyby měli ještě kupovat programy tak nevím nevím...takže si každý pomůže jak může.
  • 0

#52 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2006 - 13:14

free soft na PPC bohuzel neporadim(pouzivam jinou platformu), ale .LOC soubor cely cr ziskas jednoduse prekonvertovanim z .gpx souboru tady na gc.cz za pomoci free softu GPSbabel - www.gpsbabel.org/
  • 0

#53 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2006 - 13:43

Zdravím. Minulý týden jsem ztratil gpsku a než si opatřím novou, tak mám zatím jedinou možnost využít pdačko se zabudovanou gps, ale chybí mě navigační software. Protože pro geocaching hodlám koupit normální gps, tak samozřejmě nechci zbytečně utrácet za další software. Trochu jsem si pročetl tohle vlákno a taky jsem trochu pátral sám. Chtěl jsem se zeptat máte někdo zkušenosti s free prográmkem GPS Compass verze 0.9.6.90 (od J. Campulky). Stáhnul jsem si ho, ale nějak ho zatím nemůžu rozchodit. Navíc lze do něho stahovat waypointy jen přímo z gc.com ve formátu loc (jinak to nefunguje). Je možné někde stáhnout v tomhle formátu celou ČR? Díky za info.

Zdravim, doporucuji a nouzove pouzivam BeeLine GPS, je to sice shareware, ale po uplynuti doby se nic nestane, jen je nutno potvrdit hlasku pri startu a pak v nektere nabidce v menu. Jde do nej importovat soubory *.gpx tady ze serveru.
  • 0

#54 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2006 - 21:43

potřeboval bych něco jako beelineGPS ale pro Sony Ericsson T900 ? Nevíte někdo o něčem
  • 0

#55 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2005 - 12:47

Tady je na zkoušku soubor s jednou cache z geocaching.com, tak si ho naimportuj do BeeLineGPS: http://www.machi.cz/...ing/GCMPBG.gpx. Bohužel, k takto obsáhlým waypointům mají přístup pouze premium members.

Tak ještě jednou: soubor nalezneš zde: http://machi.cz/_ruzne/geocaching
  • 0

#56 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2005 - 22:29

Mám Navilock BT-308 s iPAQem rx3715. Jsem nadmíru spokojen.
  • 0

#57 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2005 - 17:45

Pocuj Juro,
uz som Ti asi 5x chcel pisat, ale vzdy som sa zastavil, ze to nie je moja vec.
Kazdu chvilu v nejakom fore diskutujes o kradezi softwaru, map atd.
Nechces si to radsej nechat pre seba?
Ako budeme novo prichodzim vysvetlovat, ze toto nie su fora pre crackerov?
Ako budeme nadvazovat spolupracu s distributormi GPS atd.?

  • 0

#58 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2005 - 18:43

Samozřejmě máš pravdu,ještě že jsou tací,kteří si takový program koupí :o)Na druhou stranu jsme v České republice a spousta lidí je ráda že si vůbec nějaké PDA mohli pořídit,kdyby měli ještě kupovat programy tak nevím nevím...takže si každý pomůže jak může.

Jasně, a pro auta to platí taky?
Na auto mám, ale benzín budu krást sousedovi z nádrže .....

  • 0

#59 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2005 - 13:47

Kde, mam zajem, nedari se mi to sehnat...

No radeji o tom tady uz psat nebudu, napis mi na jedla(zavinac)atlas(dot)cz
  • 0

#60 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2006 - 1:51

potřeboval bych něco jako beelineGPS ale pro Sony Ericsson T900 ? Nevíte někdo o něčem

T900? co to ma za operacni system symbian? nebo jen javu? jedinou zminku o tomhle telefonu jsem vygooglil o nejakym chlapkovi co ma rad parkoviste :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama