Přejít na obsah


Fotka

Že by šílenec?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
178 odpovědí na toto téma

#81 Tragedie_v_JZD

Tragedie_v_JZD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 0:35

tak zatimco se tady chysta... jsem se rozhodl ze tam vyrazim na vlastni pest, a vyrazim na vylet 25.4.... snad tam ty pixly do te doby vydrzi :)
  • 0

#82 Tommu

Tommu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 1:09

saiprs napsal/a:
Při brouzdání po mapě na .geocaching.com,jsem náhodou narazil na tuto serii keší.Jaký by asi měla úspěch u nás?Mě osobně se to příliš nazamlouva.Ja mám rád keše které mě přivedou na zajímavá místa.Tohle už jsou spíš jatka:D.I údržba musí být nadlický úkol,já bych se do ničeho podobného nepouštěl ani v menším měřítku.


Jsem se schválně podíval co to za šílence založil tuhle sérii. A je to fakt šílenec. Provozuje geocaching od roku 2006 a už má přes 6700 nalezených keší. Třeba před 3 dny jich našel asi 70 taky na podobný, ještě větší (asi 126 keší) sérii než založil sám. Jinak dělá cca 20 keší denně. To už jsou fakt jatka a jen zbírání bodů. Ale kouknul jsem se schválně na logy, které u keší píše a zdá se že někde levně nakoupil klíčenkový svítilny. Protože skoro u každé keše, ka kterou jsem se podíval (asi 1000 posledních! na další jsem už neměl sílu) psal toto "A quick find. Left keyring torch, TFTC". To musí docela lézt do peněz.
  • 0

#83 saiprs

saiprs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 8:25

Jsem se schválně podíval co to za šílence založil tuhle sérii. A je to fakt šílenec. Provozuje geocaching od roku 2006 a už má přes 6700 nalezených keší. Třeba před 3 dny jich našel asi 70 taky na podobný, ještě větší (asi 126 keší) sérii než založil sám. Jinak dělá cca 20 keší denně. To už jsou fakt jatka a jen zbírání bodů. Ale kouknul jsem se schválně na logy, které u keší píše a zdá se že někde levně nakoupil klíčenkový svítilny. Protože skoro u každé keše, ka kterou jsem se podíval (asi 1000 posledních! na další jsem už neměl sílu) psal toto "A quick find. Left keyring torch, TFTC". To musí docela lézt do peněz.[/quote]

Taky pekna,navic je pomerne blizko Londyna a te na kterou jsem upozornoval ja(cca 60 km).Vypada to na dalsi mozny cil geovyletu do Anglie :D.
  • 0
Saiprs-Pod vlivem GPS

Fotogalerie

Trojice

Na brdecku


#84 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 12:56

Kdyby někdo hledal ubytování, mohlo by se mu hodit tohle: http://www.buckinghamhotels.co.uk/. Na jaro jsme tam našli hodně velké slevy apartmánů, kam se vlezou čtyři lidi a na den to dohromady vychází na 77 liber.
  • 0

#85 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 13:48

Marku, vrele diky za tip! Hledal jsem vhodne ubytovani nekolik noci a nasel i levnejsi, ale ne tak dobre. Tohle je daleko lepsi, nevahal jsem s rezervaci ani minutu. Mas u me pivo nebo jiny tvuj oblibeny napoj.
  • 0

#86 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 14:03

A jede se tedy hromadně nebo indivindy? Nějak jsem nepostřehl, jak se to vyvíjí. Zvažujeme s manželkou tento výlet taky.
  • 0

#87 TOREX

TOREX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 14:16

Padl tady termín 25.4.2009 tak tedy směřovat na tento den.
  • 0
Geocaching je hra.........

#88 Tragedie_v_JZD

Tragedie_v_JZD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 14:24

uz to tu moc nesleduji, ale termin 25.4 jsem nejspis placnul ja, protoze na tento den jsem si koupil letenku ... ale ciste soukrome .. nebylo to jako ze termin kdy maji jet ostatni :)
  • 0

#89 TOREX

TOREX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 14:28

Tak někdo musí vyslovit TEN DEN . Ono je to jedno ktwerý to bude. Do dubna daleko Tedy stanovuji termín 25.dubna. Ty doplň odkud letíš ( Ostrava Praha) a jakou společností a kdo bude chtít tak se přídá. Na letišti se poznáte - navigace na krku bude dobrý orientační prvek,no ne ?
  • 0
Geocaching je hra.........

#90 Tragedie_v_JZD

Tragedie_v_JZD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 14:30

to bude tezsi :) letim lufthansou po trase Praha - Frankfurt - Londýn City a vracím se ten samý den pozde vecer z Heathrow pres Frankfurt do Prahy :)
  • 0

#91 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 14:44

Uz jsou min. 2 skupinky, co to resi individualne, protoze takove spolecne vylety vic nez v 5 lidech vetsinou dopadnou bez pevne velici ruky dost spatne.
  • 0

#92 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 14:53

Aha, takže spíše indivindy. Škoda, mohlo to být zajímavé ve větší grupě.
  • 0

#93 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 16:56

No, 25. dubna to tam už jedna česká, zatím blíže nespecifikovaná skupinka, o které se tady ještě neví, bude sklízet...
  • 0

#94 Tragedie_v_JZD

Tragedie_v_JZD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 19:03

ja si rikal, ze tam urcite nebudu sam .)
  • 0

#95 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 22:50

marekl napsal/a:
No, 25. dubna to tam už jedna česká, zatím blíže nespecifikovaná skupinka, o které se tady ještě neví, bude sklízet...


Kdyz to rikas ty, tak jedine mafia. ;)
  • 0

#96 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 23:50

Kdyz uz jsme u tech terminu a skupin, pokud by se nekdo chtel pripojit k te moji (zatim jednoclenne skupine), tak letim Praha-Luton a Luton-Praha za konecnou cenu 37.98 Euro s WizzAir a termin je 11.3. tam a 13.3. zpatky. Sice to jsou 2 noci, ale zas je cena letenky vyrazne nizsi oproti konkurenci. Takze bude vic casu na kesovani a celkove to vyjde zhruba na stejno...
  • 0

#97 pitovo

pitovo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 0:57

kamaradi prosim jeste chvilicku vydrzet.........
  • 0

#98 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 1:00

Já se připojuji k Vezirovi...;)
  • 0

#99 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 1:07

pitovo napsal/a:
kamaradi prosim jeste chvilicku vydrzet.........


Coz o to, ja klidne pockam, ale ty levny letenky budou postupem casu cim dal drazsi ;)
  • 0

#100 pitovo

pitovo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 1:22

nemyslel jsem cekat dlouho...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama