Přejít na obsah


Fotka

Tak nám v Praze řádí pytlák :-(


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
149 odpovědí na toto téma

#121 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 16:48

Bral jsem to bod jako bod... Ale neboj, logy jsem smazal a už si to neloguju... Ale když si to tak vezmeš, tak kdyby se zakazalo delat nove cache a stávající by zůstaly (nikdo by je neukradl) a zbývající geocacheři by odlovili všechny na světě, tak by na body prohrál ten, kdo jich nejvíce založil... a GC je, říkejme si co chceme, jen o bodech :D
  • 0

#122 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 16:59

watchick napsal/a:
a GC je, říkejme si co chceme, jen o bodech :D


no rekl bych, TAKY o bodech. ale chapu, ze ten, kdo si mohutne zalogoval vlastni kese, ma na to jiny pohled ;) :D
  • 0

#123 Housle

Housle

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 17:07

watchick napsal/a:
Ale neboj, logy jsem smazal a už si to neloguju...


Michelská plynárna je myslím,stále ve výčtu nalezených;):D
  • 0
DNF je důvod k další návštěvě.

#124 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 17:13

watchick napsal/a:
Ale když si to tak vezmeš, tak kdyby se zakazalo delat nove cache a stávající by zůstaly (nikdo by je neukradl) a zbývající geocacheři by odlovili všechny na světě, tak by na body prohrál ten, kdo jich nejvíce založil...
a GC je, říkejme si co chceme, jen o bodech :D


:D:D:D:D:D:D:D:D

Víš co, seber se a vyraz na pořádný kešky někam do hor, kde se celý den hrabeš svahem a hledáš jednu jedinou keš, ať opravdu víš o čem ten geocaching opravdu je.

To kličkování mezi h..., co jsem tam naposledy v centru Prahy provozovali, to byla tedy síla. A to ty Tvoje rozhodně nebyly ty nejhorší, co jsem ten den viděl.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#125 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 17:31

watchick napsal/a:
Bral jsem to bod jako bod...
Ale neboj, logy jsem smazal a už si to neloguju...

Ale když si to tak vezmeš, tak kdyby se zakazalo delat nove cache a stávající by zůstaly (nikdo by je neukradl) a zbývající geocacheři by odlovili všechny na světě, tak by na body prohrál ten, kdo jich nejvíce založil...
a GC je, říkejme si co chceme, jen o bodech :D

Tak střádej, střádej a až budeš mít všechny keše na světě ulovené, tak pak si s klidem zaloguj i ty svoje, abys to měl kompletní a nebyl nijak znevýhodněn v té hře jen a jen o bodech. Jinak to co psal Kolombo tak pod to přikládám svůj podpis.:D:D:D
  • 0

#126 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 19:06

Víš co, seber se a vyraz na pořádný kešky někam do hor, kde se celý den hrabeš svahem a hledáš jednu jedinou keš, ať opravdu víš o čem ten geocaching opravdu je.

Chápu, že tohle jsou geocache v původním smyslu GC, ale když tam lezeš, nelezeš tam pro bod?

Michelská plynárna je myslím,stále ve výčtu nalezených

:D už je pryč, měl jsem pocit, že jsem je všechny smazal :D ještě nějaká?
  • 0

#127 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 19:18

watchick napsal/a:
Chápu, že tohle jsou geocache v původním smyslu GC, ale když tam lezeš, nelezeš tam pro bod?

To je ale blba otazka... a cakas ze geocacher najde kesku a nezaloguje ju? :) IMHO, ide o to ze namiesto odlovu 20 mikrokesi v psami zaminovanom parku uprostred panelakov si clovek radsej vyrazi odlovit jednu normalnu "old-schoolovku" do prirody.

Osobne som s GC zacal z dovodu, ze kazda cache bola na peknom mieste ktore stalo za to navstivit. Ale to bolo este v dobe bronzovej geocachingu, dnes to uz neplati. Len u tych odlahlejsich kesiek je pravepodobnejsie ze to bude jedna z tych kvalitnejsie spracovanych :)

2_kolombo: ak som nieco vyjadril nepresne, alebo zavadzam, kontaktuj mojho "mlufciho" :) V mojom veku sa to uz obcas stava :)
  • 0

#128 pitovo

pitovo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 20:01

watchick napsal/a:a GC je, říkejme si co chceme, jen o bodech :D


a to bych se hadal... znam NEKOLIK clovicku, kteri si vsechny kese neloguji... a co pak asi z toho maji? GC neni o bodech... a jestli si to myslis, tak proc jich mas tak malo?
  • 0

#129 Housle

Housle

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 20:21

watchick napsal/a:
Chápu, že tohle jsou geocache v původním smyslu GC, ale když tam lezeš, nelezeš tam pro bod?


Někdy je ten bod(y) myslím tak trochu vedlejšíGCQ9K0
  • 0
DNF je důvod k další návštěvě.

#130 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 20:30

pitovo napsal/a:

watchick napsal/a:a GC je, říkejme si co chceme, jen o bodech :D


a to bych se hadal... znam NEKOLIK clovicku, kteri si vsechny kese neloguji... a co pak asi z toho maji? GC neni o bodech... a jestli si to myslis, tak proc jich mas tak malo?


Protože jsem moc línej :D
  • 0

#131 Housle

Housle

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 20:49

watchick napsal/a:

pitovo napsal/a:

watchick napsal/a:a GC je, říkejme si co chceme, jen o bodech :D


a to bych se hadal... znam NEKOLIK clovicku, kteri si vsechny kese neloguji... a co pak asi z toho maji? GC neni o bodech... a jestli si to myslis, tak proc jich mas tak malo?


Protože jsem moc línej :D


Tak proto si loguješ vlastní keše?
  • 0
DNF je důvod k další návštěvě.

#132 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 20:58

Housle napsal/a:

watchick napsal/a:

pitovo napsal/a:

watchick napsal/a:a GC je, říkejme si co chceme, jen o bodech :D


a to bych se hadal... znam NEKOLIK clovicku, kteri si vsechny kese neloguji... a co pak asi z toho maji? GC neni o bodech... a jestli si to myslis, tak proc jich mas tak malo?


Protože jsem moc línej :D


Tak proto si loguješ vlastní keše?


Ne, myslim že proto jsem si je nelogoval...
  • 0

#133 Tommu

Tommu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 21:03

watchick napsal/a:
a GC je, říkejme si co chceme, jen o bodech :D


Tak to sis mohl zalogovat taky FTF, když už jsi tu keš zakládal, tak jsi u ní vlastně byl první, ne? :P A FTF hunting je taky o bodech.
  • 0

#134 Wachtici

Wachtici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 21:12

a GC je, říkejme si co chceme, jen o bodech :D

Tak u nás to tak není. Rádi se podíváme na místa o kterých jsme neměli ani tušení. A keška je to vedlejší.
  • 0

#135 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 21:24

Tommu napsal/a:

watchick napsal/a:
a GC je, říkejme si co chceme, jen o bodech :D


Tak to sis mohl zalogovat taky FTF, když už jsi tu keš zakládal, tak jsi u ní vlastně byl první, ne? :P A FTF hunting je taky o bodech.


To zase ne... FTF muze byt jen jedno... obyč bod muze mit kazdy
  • 0

#136 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 21:33

watchick napsal/a:

Víš co, seber se a vyraz na pořádný kešky někam do hor, kde se celý den hrabeš svahem a hledáš jednu jedinou keš, ať opravdu víš o čem ten geocaching opravdu je.

Chápu, že tohle jsou geocache v původním smyslu GC, ale když tam lezeš, nelezeš tam pro bod?


To se loví pro ten pocit, že se zastavíš nad krabičkou, otevřeš jí, koukneš na ní, rozzáříš se a řekneš si: "A mám ji ..."

To se Ti těžko poštěstí na místě, kde odlovíš 3 keše za 16 minut.

Třeba Pavučinku GC16965 jsem šel po různých částech na 10x a nachodil více než 100 km.

Zkus Husí cestu GCM443, Ještědské pomníčky GCVV53 nebo třeba Jizerské 1000 GC144TK nebo podobné, zimní Jizerské výhledy GC18VCM.

A pak si porovnej zážitky, uvidíš .....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#137 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 22:16

kolombo napsal/a:
...
Zkus Husí cestu GCM443, Ještědské pomníčky GCVV53 nebo třeba Jizerské 1000 GC144TK nebo podobné, zimní Jizerské výhledy GC18VCM.

A pak si porovnej zážitky, uvidíš .....

No, v létě jsem si odlovil třeba Lysou horu, a že bych měl nějaký extra zážitek z nálezu téhle kešky, to se teda říct nedá. Resp. samotnej výlet v dešti a mlze na vrchol byl skvělej zážitek, ale keška byla fakt jen bod, nic víc.

Zato když jsme s kamarádem vyrazili odpoledne jen tak náhodně po Brně, vždycky směrem "nejbližší neulovená tradicionálka", tak většina těch krabiček byla nápaditá, samotné hledání byla zábava, jednu kešku jsme dokonce zachránili z "temporarily disabled" stavu takže ji autor mohl zase enablovat, prostě prima.

Takže můj názor je "každému podle jeho gusta", a když tím někdo nekazí zábavu ostatním, tak mu do toho nekecám.

Jinak, třeba na tu Velkou husí cestu bych fakt rád vyrazil, věřím že ta může být opravdu pěkná.
  • 0

#138 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 7:23

Mimon_team napsal/a:

kolombo napsal/a:
...
Zkus Husí cestu GCM443, Ještědské pomníčky GCVV53 nebo třeba Jizerské 1000 GC144TK nebo podobné, zimní Jizerské výhledy GC18VCM.

A pak si porovnej zážitky, uvidíš .....

No, v létě jsem si odlovil třeba Lysou horu, a že bych měl nějaký extra zážitek z nálezu téhle kešky, to se teda říct nedá. Resp. samotnej výlet v dešti a mlze na vrchol byl skvělej zážitek, ale keška byla fakt jen bod, nic víc.

Zato když jsme s kamarádem vyrazili odpoledne jen tak náhodně po Brně, vždycky směrem "nejbližší neulovená tradicionálka", tak většina těch krabiček byla nápaditá, samotné hledání byla zábava, jednu kešku jsme dokonce zachránili z "temporarily disabled" stavu takže ji autor mohl zase enablovat, prostě prima.

Takže můj názor je "každému podle jeho gusta", a když tím někdo nekazí zábavu ostatním, tak mu do toho nekecám.

Jinak, třeba na tu Velkou husí cestu bych fakt rád vyrazil, věřím že ta může být opravdu pěkná.


Ani jedna z keší, které jsem uvedl, není traditionálka, i když některé se z traditionálek vlastně skládají.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#139 Cors

Cors

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 18:04

tak se obevila dnes odpoledne nova kes a ja ji ulovil. moje prvni:)douvejme ze dlouho vydrzi.;)
  • 0

#140 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 18:38

Tak co řádná další krádež? Už mam deaktivovat alarm? :D:D:D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama