Přejít na obsah


Fotka

Hodnoceni kesi


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
234 odpovědí na toto téma

#201 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2009 - 22:34

Tak jsem v rychlosti spichnul skript pro GeoGet pro ziskavani hodnoceni z GCvote: http://geoget.ararat...user:gcvote.zip

A hned jsem se vrhnul na zjisteni konkretnich statistik... Porovnaval jsem hodnoceni na vsech kesich na uzemi ČR, nepocital jsem archivovane kese a eventy:

gc.cz
Ohodnoceno kesi: 12062
Alespon dve hodnoceni: 9019
Alespon tri hodnoceni: 6515
Nejvice hodnoceni na jedne kesi: 46x

GCvote
Ohodnoceno kesi: 2267
Alespon dve hodnoceni: 616
Alespon tri hodnoceni: 276
Nejvice hodnoceni na jedne kesi: 27x

Onou nejvicekrat hodnocenou kesi je u obou systemu stejna keska GCF496. Neni se cemu divit. B)

Necht si ty vysledky zhodnoti kazdy sam... :P
  • 0

#202 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2009 - 22:41

Jeste doplnim tu statistiku: Celkovy pocet kesi, ktere pro hodnoceni pripadaji v uvahu: 13756 Tedy gc.cz pokryva 87%. GCvote pokryva 16%, kdyz bereme v uvahu alespon jedno hodnoceni. Pocet kesi, ktere jsou hodnoceny na GCvote a zaroven nejsou hodnoceny na gc.cz: 106
  • 0

#203 nily

nily

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2009 - 1:07

Díky moc za skriptík pro GeoGet. Zdá se, že funguje perfektně. Doufám, že se jednou GCvote API zlepší natolik, aby se dalo z GeoGetu i hodnotit. Do té doby je toto dobré řešení :-) Díky i za statistiky. Gc.cz je na tom opravdu dobře. Jsem rád, že už tolik lidí začalo hodnotit. :-) Ale i GCvote mě mile překvapil. Je tam více ČR hodnocení, než jsem vůbec doufal.. Budu v něm hodnotit i nadále, aby měl čím dál tím víc dat. Doufám, že se přidají i další. Kdyby jednou byl použitelný v Česku stejně dobře, jako je nyní v zahraničí, tak by to bylo skvělé :-)
  • 0

#204 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2009 - 5:21

XiXi_team napsal/a:

... kedy cez mozigo volam mozillu ...

To je drbání levou rukou za pravým uchem ... až bude mít GCVote otevřené API, podobně jako GC.cz, tak se s tím dá programově pracovat. V opačném případě dělat taková harakiri je ztráta času.

Neviem preco sa ti to zda ako harakiri, keby sa to dalo integrovat do IE tak ako do mozilly, tak to tak urobim.Takto je to urobene pre tych, co su na sposob hodnotenia uz zvyknutí.
Ta druha metoda je priama...

Inak osobne si tiez myslim, ze "ceske" hodnotenie je urobene lepsie, komplexnejsie, ale zial nie vzdy sa presadia kvalitnejsie veci.
Nemecke sa velmi lahko implementuje a spolu s dostatoscnou sirkou pasma servera a jednoduchou implementaciou sa rychlo presadilo.

Nie je problem urobit funkciu aby sa vsetky "moje" hodnotenia odoslali aj na gcvote - cize akasi synchronizacia. Ak by to urobil aj Haluma, tak sa naplni rychlo aj databaza na gcvote.
A mam predstavu, ze uz nove hodnotenia pojdu do oboch systemov naraz paralelne.
Pre citanie si bude kazdy moct vybrat co mu viac vyhovuje alebo bude mat oba - o jeden gif vo vyslednom html viac alebo menej /~450B/ to uz je jedno.
  • 0

#205 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2009 - 13:12

nily napsal/a:
Díky moc za skriptík pro GeoGet. Zdá se, že funguje perfektně. Doufám, že se jednou GCvote API zlepší natolik, aby se dalo z GeoGetu i hodnotit. Do té doby je toto dobré řešení :-)


Hodnotit se da, jen jsem jeste nezkousel, jestli se da hodnotit hromadne vice kesi najednou. Dokumentace k tomu neexistuje, takze se to musi vyzkouset. A nejak se mi zatim nechtelo do toho vrazet mnoho casu. ;)
  • 0

#206 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2009 - 13:18

klama napsal/a:
A mam predstavu, ze uz nove hodnotenia pojdu do oboch systemov naraz paralelne.


A mas taky predstavu o tom, jakym zpusobem budes prevadet devitistupnove hlasovani na petistupnove? ;)
  • 0

#207 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2009 - 15:42

HaLuMa napsal/a:

klama napsal/a:
A mam predstavu, ze uz nove hodnotenia pojdu do oboch systemov naraz paralelne.


A mas taky predstavu o tom, jakym zpusobem budes prevadet devitistupnove hlasovani na petistupnove? ;)

Mam, jednoducho tak ako teraz priradujem v konecnom dôsledku hviezdicky 1-5, tak priradim hodnotenia.
Ale nijako sa s tym neponahlam. lebo zda sa, ze o to v podstate asi ani nie je zaujem...
  • 0

#208 xificurk

xificurk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 11:39

Popíchnout groundspeak k zavedení hodnocení přímo na gc.com můžete na stránkách pro feedbacku od uživatelů.
  • 0

#209 krovicko

krovicko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 12:12

Když existují dvoje hodnocení, nezkoušeli jste se dohodnout na stejné databázi? Nebo aspoň na předávání dat :) Nějaký převaděč by třeba nemuselo být tak těžké vyrobit :)
  • 0

#210 xificurk

xificurk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 12:17

krovicko napsal/a:
Když existují dvoje hodnocení, nezkoušeli jste se dohodnout na stejné databázi? Nebo aspoň na předávání dat :) Nějaký převaděč by třeba nemuselo být tak těžké vyrobit :)


Ono těch hodnotících systémů je po světě víc než jen dva - geocaching.cz sice používá stejný systém jako GCVote, ale každý to váže na jiné účty. Navíc všechny ty systémy jen suplují neschopnost groundspeaku to udělat přímo na geocaching.com, což je podle mě jediné rozumné řešení.
  • 0

#211 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 15:39

Jestli jsem to na gc.com pochopil, tak tato otázka je již ve schválených tématech (http://feedback.geoc...filter/accepted) takže by se mělo hodnocení na gc.com v budoucnu implementouvat. Nebo jsem to blbě pochopil :)
  • 0

#212 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 16:11

Status: under review
This is definitely a hot topic for Groundspeak. We'll provide updates once we get into the planning stages of a feedback system.

To znamená, že změnu ještě nenaplánovali, ale aspoň o ní přemýšlí.
  • 0

#213 kikonan

kikonan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 19:53

krovicko napsal/a:
Když existují dvoje hodnocení, nezkoušeli jste se dohodnout na stejné databázi? Nebo aspoň na předávání dat :) Nějaký převaděč by třeba nemuselo být tak těžké vyrobit :)


Tiez si myslim, ze by bol lepsi jeden system ako dva. teda aspon v CR by to asi pomohlo zvysit pocet hodnoteni v GCVote. Inde je GCVote relativne udomacneny. GCVote uz podporuje aj polhviezdickove stupne, takze je uz plne kompatibilny s ceskym hodnotenim.
  • 0

#214 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2011 - 18:39

Chtěl jsem hodnotit keše ve firefoxu přímo z listingu, abych viděl i své hodnocení a bohužel tento script http://www.me2d09.cz/GM/ nefunguje. Alternativní script na Geowiki - volny.cz/a.da_mek/caching/hodnoceni/hodnoceniA923.user.js také nefunguje. Jediná možnost je hodnotit na GCVote - to funguje. Neznáte někdo řešení? :(
  • 0

#215 A. da Mek

A. da Mek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2011 - 14:12

Alternativní script na Geowiki - volny.cz/a.da_mek/caching/hodnoceni/hodnoceniA923.user.js také nefunguje.

volny.cz/a.da_mek/caching/hodnoceni/hodnoceniB325.user.js
  • 0

#216 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2011 - 21:34

Děkuji za script. Tento funguje!! Jsem moc rád.
  • 0

#217 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2011 - 21:58

To by mě zajímala ta HaLuMova statistika teď...
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#218 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2011 - 22:50

Vsak si do geogetu stahni ceske hodnoceni i hodnoceni GCvote (na oboje jsou ve standardni distribuci skripty) a porovnej si to. Jak myslis, ze jsem to delal? ;)
  • 0

#219 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2011 - 13:13

Stává se Vám někdy, že GcVote vypadává? Poslední dobou se mi celkem často stává, že mi Chrome hází chybu o nemožnosti načtení hodnocení. Dneska zase a zkoušel jsem dát hlavní stránku Vote a nešla. Teď už to všechno zase jde. Mám to jen já výpadky, nebo se to děje i vám?
  • 0
eTrex Vista HCx, Honor 6X

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...

#220 Opicakuz

Opicakuz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2011 - 17:51

Ahoj, na ntb, kde mam uplne stejny prohlizec (Firefox 4) mohu pomoci GC Vote hodnotit primo v listingu (vpravo vedle nadpisu cache). Na stolnim PC vsak mohu hodnotit pouze v gc.com/my plus tedy v log it. Nevíte někdo jak ty hvězdy narvat do listingu? Díky
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama