Přejít na obsah


Fotka

Generovani statistik na dve kliknuti


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
256 odpovědí na toto téma

#201 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2010 - 19:33

Ahoj, je to super ,ale nemůžu teď spustit cacheprinter ve win7. Pořád mi to hlásí, že nenalezl javu, ale jsem si 100% jistá, že ji tam mám (instalovala jsem ji). Spouštím to normálně podle návodu přes to spouštěcí políčko ve startu. Co teda dělám blbě?
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#202 jaghut

jaghut

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2010 - 10:02

Výborný prográmek, který funguje i mně. Tedy fungoval a snad zase i bude. Po návratu z dovolené jsem chtěl rozšířit svoji skromnou statistiku o pár zahraničních keší, když v tom temná zpráva : "Tvůj login v Nastaveních je pravděpodobně špatně". Pozorně jsem si tedy znovu nastudoval návod, přečetl diskusi a shledal že: 1. PQ mám od Groundspeaku, jsem PM - vypadává verze skrýšotlač, či nestandardně generované PQ 2. login zkontrolován 10x - vše je OK 3. nová instalace GSB, verze 1.7 - potíže pokračují Jelikož jsem si vědom, že chyba je vždy B) na straně uživatelské lamy, proběhl celý proces znovu, opět bezúspěšně. Dobře, zkusil jsem zadat staré PQ a vše bylo najednou OK, porovnal jsem tedy nové PQ se starým (pěkně postaru jsem si je otevřel ve Wordpadu vedle sebe) a zjistil , že v mém novém PQ není ani jednoho nálezu uvedena věta <groundspeak:finder id="blablabla">jaghut</groundspeak:finder>, zatímco u starého PQ tomu tak jest. Takže upozorňuji, že pravdu můžou mít všichni; ti co radí "přečti si návod" - mají pravdu, ti co tvrdí "všechno jsem udělal OK" můžou mít pravdu také. Pochopitelně je chyba u mně, asi jsem nějak špatně zmáčknul tlačítko "Add to Queue", uvidím za sedm dní, jestli je to náhoda, nebo je problém úplně někde jinde... P.S. děkuji autorovi za precizní práci a za vybarvovací mapu Evropy bych se přimlouval také
  • 0

#203 jaghut

jaghut

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2010 - 14:00

Tak se sešel týden s týdnem, uplynulo sedm dní do vygenerování nového PQ a vše je v pořádku. Experimentálně prokazuji, že může přijít originální PQ, které prostě nefunguje - viz minulý týden. Mně už vše běží k plné spokojenosti a statistika je jak víno B) - ještě doma doplním těch pár CWG. Díky autorovi a jen tak dál, klidně si pořídím nějakou plnotučnější placenou verzi (pokud někdy vznikne)
  • 0

#204 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2010 - 14:13

Přesně tento problém, sem měl taky. Zřejmě byla opravdu chyba v PQ, protože po přijetí nového, už bylo vše v pořádku.
  • 0

#205 karel1957

karel1957

    Karel1957

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 14:20

Jsem asi "blb", ale stále mi to hlásí že soubor není můj nebo mám špatně login. Kontroloval jsem a myslím, že mám vše vpořádku. Pokud uložím do svého profilu vidím jen HTML kód. Poraďte prosím. Děkuji
  • 0

#206 karel1957

karel1957

    Karel1957

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 14:39

karel1957 napsal/a:
Jsem asi "blb", ale stále mi to hlásí že soubor není můj nebo mám špatně login. Kontroloval jsem a myslím, že mám vše vpořádku. Pokud uložím do svého profilu vidím jen HTML kód. Poraďte prosím. Děkuji


Vážení, jsem opravdu blb. Přesto že mi to hlásí tak se statistika vygeneruje a po úpravě svého profilu se i zobrazí, ale až když kliknunu na My public profile. takže díky za případnou snahu. :)
  • 0

#207 jaghut

jaghut

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2010 - 18:52

Vážení, jsem opravdu blb. Přesto že mi to hlásí tak se statistika vygeneruje a po úpravě svého profilu se i zobrazí, ale až když kliknunu na My public profile. takže díky za případnou snahu. :)


Proč by jsi měl být blb? Spíš se pochval, statistika ti běhá a všechno je jak má být. Ze svých stránek se na ní dostaneš přes My public profile, odkudkoliv přes Stat Bar.

Gratuluji ke statistikám. (a navíc jen na dvě kliknutí :D)
  • 0

#208 Taura

Taura

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 20:06

Mám problém, pomocí Skrýšotlače a GS Builderu si dělám statistiky do profilu, už jsem to dělala víckrát a nikdy nebyl problém. Teď najednou problém je, nemůžu svoje nálezy, natáhnuté do Skrýšotlače, uložit jako GPX. HLásí to "Při exportování XML nastala chyba: null" a uloží se soubor GPX o nulové velikosti. Co s tím? :o A moc prosím polopatě, dneska jsem se intelektuálně zcela vyčerpala na jedné keši. Děkuji
  • 0

#209 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 14:42

Tenhle problém mám taky :-( Udělal jsem znova celý GPX. Ale trvalo to fakt dlouho :-(
  • 0

#210 sigma 1

sigma 1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 17:35

karel1957 napsal/a:

karel1957 napsal/a:
Jsem asi "blb", ale stále mi to hlásí že soubor není můj nebo mám špatně login. Kontroloval jsem a myslím, že mám vše vpořádku. Pokud uložím do svého profilu vidím jen HTML kód. Poraďte prosím. Děkuji


Vážení, jsem opravdu blb. Přesto že mi to hlásí tak se statistika vygeneruje a po úpravě svého profilu se i zobrazí, ale až když kliknunu na My public profile. takže díky za případnou snahu. :)

Myslím, že rozhodně blb nejsi. Já jsem GPS Buider oživoval před nedávnem a měl jsem stejný problém. Ukázalo se, že ta hláška tam byla jen dokud jsem nenahrál soubor s vlastními kešemi. Pak hláška zmizí. Statistika se ti generaje i přes to hláška a zobrazí se ti nejen v pulic profilu, alepo chivlce i když jen odklikneš tu chybovou hlášku.
  • 0
Cache or die!

#211 sundin

sundin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2010 - 14:30

Ahoj. Hdyž kliknu na náhled v GSBuilderu tak se mi zobrazí pouze poznámkový blok s HTML kódem. co s tím ?
  • 0

#212 sundin

sundin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2010 - 19:55

Ještě mě napadlo. Šlo by kromě mapy ČR a Evropy zařadit i mapy krajů. Rád bych i pomohl ale nejsem zdatnej v programování a v podobných věcech.
  • 0

#213 peveemka

peveemka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2010 - 15:58

Hlásí mi to, že V Nastavení je špatný nick, ale ten je správně. 12.1.2010 - DAVEM- cituji Pokud program hlasi spatny login, udelejte nasledujici: 1) zkontrolujte, ze login v nastavenich je skutecne vas login (presne) 2) zkontrolujte zdrojovy GPX - zde by mel byt v prislusnem tagu VZDY vas login, pokud jen jednou neni, dostanete tuto chybu Tag je nasledujici:<groundspeak:finder id="12345678">david.macek</groundspeak:finder> kde to najdu, díky
  • 0

#214 karel1957

karel1957

    Karel1957

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2010 - 14:55

peveemka napsal/a:
Hlásí mi to, že V Nastavení je špatný nick, ale ten je správně.
12.1.2010 - DAVEM- cituji
Pokud program hlasi spatny login, udelejte nasledujici:
1) zkontrolujte, ze login v nastavenich je skutecne vas login (presne)
2) zkontrolujte zdrojovy GPX - zde by mel byt v prislusnem tagu VZDY vas login, pokud jen jednou neni, dostanete tuto chybu
Tag je nasledujici:<groundspeak:finder id="12345678">david.macek</groundspeak:finder> kde to najdu, díky


Bohužel mám ty samé problémy a když si projdu vygenerovaný soubor gpx tak tento tag tam vůbec není, myslím <groundspeak:finder id. Netušíte čím to je? Stahuji keše pomocí skrýšotlače. Díky
  • 0

#215 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2010 - 7:01

Ahoj, chci se jen zeptat, zda není u GS Builderu neco noveho? Mam stale problem s tim, ze se mi ve vypisu mych kesi nezobrazuje keska, kterou mam soucasne i jako nalezenou (naleezeno a nasledne adopce). Pouzito originalni PQ z GC.com .... Diky za info a zdravim. P.S. - A primlouvam se za vybarvovaci mapu Evropy .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#216 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 21:38

Mám podobný problém jako peveemka a peveemka. Zkountrolovala jsem nick i login v nastaveních a oboje je správně. Ale přesto mi GSBuilder hlásí Tvůj login v nastavení je pravděpodobně špatně. Nevíte někdo, co s tím? Odlovené kešky si stahuju jakp PQ z geocaching.com. UŽ VYŘEŠENO
  • 0

#217 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 9:29

"Tvuj login v nastavenich je pravdepodobne spatne" muze znamenat i to, ze soubor s vlastnimi keskami neni spravne vygenerovan. Jinak hlasim novou verzi - tedy ne tak docela novou, je to stale 1.7, ale je tam opraveno nekolik chybek. Ke stazeni opet na mem webu software.macek.cc.
  • 0

#218 hawel

hawel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 9:59

Díky za info hned si ji stáhnu. Musím se připojit ke spoustě dalších uživatelů a vzdát tvůrci hold! A taky se připojuji k návrhu na další mapu a to vybarvovací Evropu. ;-)
  • 0

#219 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 12:13

Tak jeste jinak, udelal jsem preci jen verzi 1.8, jeste jsem tam doplnil vice informaci do tech chybovych hlasek tykajicich se loginu a pod. Snad to ted uz bude jednodussi.

hawel napsal/a:
A taky se připojuji k návrhu na další mapu a to vybarvovací Evropu.
;-)


Nojo, casem.

kapsa napsal/a:
Mam stale problem s tim, ze se mi ve vypisu mych kesi nezobrazuje keska, kterou mam soucasne i jako nalezenou (naleezeno a nasledne adopce). Pouzito originalni PQ z GC.com ....


Tohle jsem zatim neresil, posli mi prosim oba GPX, ja na to mrknu. Mam toho ted hodne a nestiham.

sundin napsal/a:
Ještě mě napadlo. Šlo by kromě mapy ČR a Evropy zařadit i mapy krajů. Rád bych i pomohl ale nejsem zdatnej v programování a v podobných věcech.


Neslo, kraje v PQ nejsou. Ledaze by si nekdo dal praci a nadefinoval kraje pomoci GPS bodu jako polygony. Pak bych to mohl zaradit.

sundin napsal/a:
Ahoj. Hdyž kliknu na náhled v GSBuilderu tak se mi zobrazí pouze poznámkový blok s HTML kódem. co s tím ?


To je prekerni situace. Ze by zmrzacene Windows?? Program generuje soubor .html a ten by mel byt prirazen k nejakemu prohlizeni a ne k notepadu. Pokud sis rucne nastavil neco jineho, mas smulu. A nebo to nastav zpet tak, jak to ma byt.

jaghut napsal/a:
Díky autorovi a jen tak dál, klidně si pořídím nějakou plnotučnější placenou verzi (pokud někdy vznikne)


Nevznikne, nemyslim, ze by se naslo dost uzivatelu ochotnych za neco takoveho platit. Nicmene budu moc rad, pokud prispejete na vyvoj dotaci zde:
http://software.mace...resamplercz.php
(sice muj jiny program, ale penize jdou stale mne ;))

DangeMask napsal/a:
Jo a jedna přímluva... asi by se nedalo do úvodního textu promítnout i počet založených keší, co? Celkem bych i chápal, kdyby nedalo :P


Ale jo, dalo. Napis mi mail, at na to nezapomenu.

  • 0

#220 Taura

Taura

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2010 - 21:47

Mám problém a prosbu. Prosím vás, kdo si generujete statistiky do profilu přes Skrýšotlač a GSBuilder, o radu. Co mám dělat, když Skrýšotlač nezvládne načíst celý GPX soubor mých odlovených keší (což je nic moc závratných 327 kousků) a seká se už na 231 a šlus. Startuju to z příkazové řádky s těmi dodatečnými instrukcemi pro rozšíření paměti, mám staženou nejnovější verzi a zkoušela jsem to i na lepším a novějším počítači, co není taková vykopávka, jako ten můj. Ale furt nic. Jinou chybu tam nemám, naposled jsem si vygenerovala 267 keší, sice s problémy, ale nakonec úspěšně, takže vím jak na to. Dogenerovat jen ten rozdíl odposledka se mi nechce, ty statistiky jsou pak zjašené, lepší je to vzít znovu celé. Už fakt nevím, co s tím mám podniknout. Jo a sice nedokážu pochopit, jaktože letadlo lítá, ale u počítače rozumím spíš funkci hardwaru než softwaru, tak rady s citem, prosím. Děkuji předem.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka