Přejít na obsah


Fotka

Generovani statistik na dve kliknuti


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
256 odpovědí na toto téma

#221 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2010 - 22:09

taktéž používám skrýšoatlas a GS Builder a stává se mi, že se mi skrýšoatlas u načítání objemnější keše (nejčastěji virtuálky či earthy, které mají přes 1000nálezů) zasekne a načítání trvá abnormálně dlouho...... a když je to přes 3600s, tak se ostatní keše, které se načítají potom nenačtou... hodí to hlášku že keše neexistují a skrýšoatlas skončí..... dá se proti tomu bojovat jinak než že budu tyto objemnější keše vynechávat ze seznamu? Díky
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#222 Taura

Taura

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2010 - 23:18

Tak jsem riskla alokování 100% paměti pro Skrýšotlač a ono to vyšlo! Kupodivu při tom ještě fungoval prohlížeč na net :)
  • 0

#223 TORES62

TORES62

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2010 - 21:03

Jsem s prográmkem moc spokojený a ve stolním PC mi šlape bez problému...ale v netboku mám asi špatně nastavenou registraci...pořád se mi zobrazuje nick v malých písmenech...a při generování mi Builder vyhazuje hlášku / INVALID FLOATINg POINT OPERATION / . A při aktualizaci map upozornění na špatný login. Jsem s plackou na dovolené..šlo by to nějak vyřešit? Děkuji za radu!
  • 0

#224 Zoffka

Zoffka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 15:25

davem napsal/a:

hawel napsal/a:
A taky se připojuji k návrhu na další mapu a to vybarvovací Evropu.
;-)


Nojo, casem.


Taky bych se přimlouvala za vybarvovací mapy ČR a Evropy, eventuelně světa. Díky moc předem.

davem napsal/a:

jaghut napsal/a:
Díky autorovi a jen tak dál, klidně si pořídím nějakou plnotučnější placenou verzi (pokud někdy vznikne)


Nevznikne, nemyslim, ze by se naslo dost uzivatelu ochotnych za neco takoveho platit. Nicmene budu moc rad, pokud prispejete na vyvoj dotaci zde:
http://software.mace...resamplercz.php
(sice muj jiny program, ale penize jdou stale mne ;))


A nešlo by to jinak? Třeba mi přes SZ poslat číslo účtu? Já bych totiž strašně nerada poskytovala adresu, telefon, mail a číslo bot svý babičky zmíněným institucím.... Díky.
  • 0
Gde Proboha Sem ???
Jdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta...

#225 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 16:01

davem: dam ti velmi dobrou radu, odjebej se co nejrychleji od PAYPAY, za posledni dva mesice uz nikomu neposilaji penize na jeho ucet!!
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#226 jardap

jardap

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2010 - 19:31

Tak jsem strávil dva večery nad kombinací Skrýsotlace a GSBuilderu a musím autora pochválit. Nakonec se mi to přes počáteční neúspěchy podařilo a jsem zatím spokojen. Proč přes počáteční neúspěchy? Snažil jsem se totiž rozchodit GSBuilder pod Linuxem (konkrétně Kubuntu 10.04 s Wine), ale nezadařilo se. Vždy při načítání gpx se jakoby zasekl a po nějaké době zahlásil chybné heslo..... Nakonec pomohly Win XP na jiném stroji. Skrýsotlac pod Linuxem jede v poho, proste klasicka Java. Máte někdo zkušenosti s GSBuilderem v Linuxu? Nebo třeba autor?
  • 0

#227 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2010 - 19:49

Ja pouzivam GS Builder jiz delsi dobu a maximalni spokojenost, jen bych se primlouval v moznostech i za "vybarvovaci" mapy.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#228 DShay

DShay

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2010 - 21:25

Uff, tak se mi konečně povedlo udělat si statistiky! :) jelikož jsem se BM, tak jsem si nejprve vytvořil gpx soubor v MyFindsGPxGenerator, jenže vygenerovaný soubor.gpx mi nešel v Builderu otevřít...takže sjem ten soubor prohnal skrýšotlačem, znova uložil a už se vše nahrálo bez problémů...byla to bojovka alespoň za čtyři hvězdičky, ale výsledek je k mé spokojenosti. děkuji mnohokrát za tento program B)
  • 0

#229 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 866 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2010 - 8:18

@DShay Netusim preco Ti Builder nespracoval exportovany MyFindsLite.gpx, ked som si to skusil teraz ja s mojimi datami, tak nijako neprotestoval a statistiku vygeneroval... Ak to chces riesit, posli mi Tvoj subor na mail mozigo(zavinac)zubor.net, dakujem.
  • 0

Hrať sa môže každý a v každom veku...
http://mozigo.zubor.net/?q=node/388
S MoZiGo to je jednoduchšie...ledaže je tu ešte MoZiLive

http://mozilive.zubor.net/navod.htm


#230 mitzix

mitzix

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 8:41

Zkousel jsem generovat statistiky ze souboru MyFindsLite.gpx a GSBuilder stale tvrdosijne dava jako prvni nalez cache GC262HB prestoze to ma byt GC1XZJW. Datumy v souboru jsou spravne, tak opravdu nevim, kde je problem. Soubor je ke stazeni zde http://www.mitec.cz/MyFoundLite.gpx
  • 0
HTC Touch Pro / WM 6.1

#231 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 866 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 9:14

Asi to je moja chyba a pri datume nalezu je zly format datumu, je to po zmene programu kedy v datume nalezu zaznamenavam aj cas a pri exporte som na to pozabudol a neupravil to.
Stiahni tento update exe suboru a znova vyexportuj gpx, malo by to byt uz opravene...
http://www.edisk.sk/...exe_1.45MB.html

V nastaveni je kopec veci, ktore este nefunguju, je to nedokoncene!!!...



  • 0

Hrať sa môže každý a v každom veku...
http://mozigo.zubor.net/?q=node/388
S MoZiGo to je jednoduchšie...ledaže je tu ešte MoZiLive

http://mozilive.zubor.net/navod.htm


#232 mitzix

mitzix

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 9:41

Bohuzel i s posledni verzi to dela to same.
  • 0
HTC Touch Pro / WM 6.1

#233 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 10:37

Nova verze 2.0 byla vypustena, hlavni vylepseni:

- lepsi sprava vlastnich kesi
- resi problem s nacitanim archivovanych vlastnich kesi
- nedotazuje se na pocty nalezu, pokud kes byla vzdy jen nalezena (chybi pocet "nenalezu")
- optimalizovano a zrychleno generovani statistik

Ohledne dotaci - pokud nechcete vyuzit paypal.com, muzete mi poslat penize primo na ucet 430688001/5500, prosim ale, abyste neposilali castky mensi nez 100Kc, na poplatkach bance a me ucetni + na odvodu DPH pak na tom spise tratim. Do popisu pro prijemce napiste "Dotace GSBuilder". Dekuji.
  • 0

#234 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 10:57

davem napsal/a:
Nova verze 2.0 byla vypustena, hlavni vylepseni:

- lepsi sprava vlastnich kesi
- resi problem s nacitanim archivovanych vlastnich kesi
- nedotazuje se na pocty nalezu, pokud kes byla vzdy jen nalezena (chybi pocet "nenalezu")
- optimalizovano a zrychleno generovani statistik

Ohledne dotaci - pokud nechcete vyuzit paypal.com, muzete mi poslat penize primo na ucet 430688001/5500, prosim ale, abyste neposilali castky mensi nez 100Kc, na poplatkach bance a me ucetni + na odvodu DPH pak na tom spise tratim. Do popisu pro prijemce napiste "Dotace GSBuilder". Dekuji.

Super, hned to jdu vyzkouset, dekuji !
P.S. - Jen bych se opet primlouval za "vybarvovaci" mapu Evropy.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#235 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 12:00

kapsa napsal/a:
Super, hned to jdu vyzkouset, dekuji !
P.S. - Jen bych se opet primlouval za "vybarvovaci" mapu Evropy.


Urcite bude driv, nez te dozenu v poctu nalezu. :o
  • 0

#236 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 12:26

davem napsal/a:

kapsa napsal/a:
Super, hned to jdu vyzkouset, dekuji !
P.S. - Jen bych se opet primlouval za "vybarvovaci" mapu Evropy.

Urcite bude driv, nez te dozenu v poctu nalezu. :o

Ze bych kvuli mape vyhlasil stop stav na hledani ?? Ten rozdil je minimalni .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#237 E.D.

E.D.

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 13:08

Načtu soubor GPX, a když dám Náhled, nebo Generuj, tak to pouze vyhodí hlášku "Layout must be saved in Unicode! a dál se nedostanu. Co mám kde špatně nastaveno? Co mám udělat? Díky.
  • 0
Jména hloupých na všech sloupích. Write note u všech logů, to jsou jména jenom....

#238 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 14:52

E.D. napsal/a:
Načtu soubor GPX, a když dám Náhled, nebo Generuj, tak to pouze vyhodí hlášku "Layout must be saved in Unicode! a dál se nedostanu. Co mám kde špatně nastaveno? Co mám udělat? Díky.


Ta hlaska znamena, ze program spravne funguje az od dvaceti nalezu. Pokud mas min, je to spatne. B)

A ted vazne - tahle hlaska pravdepodobne znamena, ze mas instalaci programu nakopnutou. Kde jsi ho stahl? Delal jsi do nej nejaky zasahy?? Mas nastaveny Layout v nastavenich? Pokud ano, tak v adresai programy je stejne se jmenujici soubor s koncovkou .txt a ten musi byt ulozen jako Unicode. Soucasti baliku jsou tusim 4 a vsechny jsou ulozeny spravne, takze nevim, jak se to mohlo stat. Kazdopadne, az to vyresis, tak dej vedet, cim to bylo.

Posledni verze programu je ke stazeni vzdy zde:

http://software.macek.cc/
  • 0

#239 E.D.

E.D.

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 15:30

davem: Ta hlaska znamena, ze program spravne funguje az od dvaceti nalezu. Pokud mas min, je to spatne. Asi nevis, ze nad 10tis se to ukazuje v jednotkach x 1000 :-) Znova jsem program stahl, odmazal puvodni ini a uz to funguje. Dik a pekny vikend.
  • 0
Jména hloupých na všech sloupích. Write note u všech logů, to jsou jména jenom....

#240 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2010 - 8:47

Jeste drobnost, zalozil jsem na svych strankach forum, kde se muzete ptat ohledne programu GSBuilder i ohledne spoluprace programu se Skrysotlacem (zde ale doufam, ze si budete sami odpovidat, protoze ja pouzivam PQ).

http://forum.macek.cc

Ps: forum je i pro program Jpeg Resampler, pokud znate.

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama