Přejít na obsah


Fotka

Konečně to někdo dokázal! Už jde dělat geocaching pro prachy!!


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
169 odpovědí na toto téma

#61 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 27 February 2009 - 22:14

MaFa napsal/a:
Páni, ty loguješ se 4 měsíčním zpožděním a kážeš ostatním :) Jak to technicky děláš? Přes Access My Field Notes? Nebo to ručně doplňuješ?


Já že kážu? Jestli to nebereš všechno trochu moc vážně. ;)

Off-topic, když Tě to tak zajímá: Za mě loguje zbytek kombajnu, já si to píšu do Excelu (je veřejně přístupný na Google documents ;)) a až budu v důchodu, tak to zaloguju najednou ;) Když nějakou prudce inteligentní myšlenku chci zachytit, tak si to zaloguju do GSAKu, ono se to tam neztratí.

A v ušetřeném čase můžu přispívat do fóra, případně organizovat konkurenční kurzy. B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#62 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 27 February 2009 - 22:31

Jarouch napsal/a:
20x299 pro tři lidi za zařizování a věnování se "nováčkům" celý den s výsledkem nejistým, proč je odsuzovat, já bych do toho nešel. Četl jsem o seznamce kde se člověk pozná se šesti potenciálními nápadníky za padesát minut, je vtom rozdíl? Někdo to nabízí a někdo možná zaplatí!

proč je odsuzovat? no protože ta akce je taková pí...ina, že je to až do nebe volající! Snad ještě větší než různé GC card, GC cake a další blbiny na GC se nabalující.:@
jo dřív, to byl jinej kešing! B)
čert aby je vzal, holotu hamounskou! ;)
  • 0

#63 Novaci_KH

Novaci_KH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 27 February 2009 - 22:41

Kdyz se najde nekdo, kdo za to zaplati.........................Excel, Word, PHP a dalsi se taky muzete ucit doma, nebo si zaplatit.
  • 0

#64 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 27 February 2009 - 22:54

wmh napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:

cztweety napsal/a:

Ted uz jen aby nekdo prisel s napadem, ze se bude radit na eventech, proste takove mobilni kurzy GC pri eventu B)
Nekdo si da bokem stolecek s cenikem rad ..


jasne, na geopivu bude na nasem stole kasicka a ja budu vybirat:

jak zapnout gps = 15 kc
kde najdu vsechny souradnice kesi v cr = 1800 kc
co je to geocaching = 21 kc
kterou gps = 500 kc
.
.
.
spatreni dorcadiona live = 40 kc
prituknuti si pivem se samanem = 32 kc + pivo pro samana
pusa od yelenky = 3000 kc + nejdriv ukecat yelenku
prituknuti si pivem s bentleym a cmuchalem 32^2 + 6 piv pro ctene pany
live vypraveni dorcadiona, kterak sletel z 5 metruove skaly u brna a sedrel si zada = 85 kc
live vypraveni paby, kterak preskocil dorcadiona ve statistice = 85 kc
live vypraveni kohokoliv, kterak mitak zrusil gratulace = 85 kc
.
.
zvlastni bitka mezi benjem a "vychodnimi exoty" ;) = 8500 kc + uhrada skod + avizo benjovi o nove kesi + 4 panaky zelene pro vychodnary + runda fernetu na usmireni pro vsechny
.
.
poplatek za zaplaceni pripevku do kasicky 25 kc

:D


Tech stanku by se tam uzilo :D :

osobni konzultace s jarrym ohledne udrzby a vyhod PMO kesi = 3000 + urazove pojisteni
velkoplosne zobrazeni jak vypadal avatar solipsa - a nasledne soudni vylohy = 4000
live vypraveni encyklopedisty mitaka o vybombardovani fora = 1000, osobni gratulace nutna
vypraveni policisty, jak hledali mrtvolu a nasli Tramkesku = dve zeleny
vypraveni energita, jak hledali kesku a nasli mrtvolu = tri fernety
kolik je vlastne volfimu, kdyz furt vypada tak dobre = cena dohodou
kam zmizel El Carlos a jimmyjames ? = 300
nelegalne ziskany (a vyplneny) Veverkuv test ohledne zpusobilosti k zalozeni kese = 500
a zaverecna filosoficka disputace zdarma : quo vadis ceske forum ? (podminkou je mit minimalne 2,5 promile a ubrecenou naladu):D


live prohlédnutí pravého a jedině správného osvědčení o absolvování kurzu geocachingu, kterých je jen 17 na světě (teď sice nevím, kam jsem ho strčila, ale asi bych ho pro tyto účely i našla:))... 500 + muškátové oříšky :D :D :D
  • 0
Sylvia999

#65 Wexicek

Wexicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 27 February 2009 - 23:32

Hoši, hoši!!! Myslím, že by jste si pro uklidnění měli omývat přirození vlažnou vodou!!! Za kapitalistický vykořisťovatele bych rád prohlásil, že jsou mi všechny tyhle hádky ukradený a jediný, o co mi jde, je aby mi jeden pán co si nechává platit v dolarech nekazil kšefty!!! Jo a nezapomeňte sledovat ceník, aby vám neutekly výrazné akční ceny!!!
  • 0

#66 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 27 February 2009 - 23:58

Michal, Lucka, Pavel! Fuck off!
  • 0

#67 Wexicek

Wexicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 27 February 2009 - 23:58

Tak jsem si to tady přečet ještě jednou a jelikož moc demokracie škodí, tak jsem pro toto: 1) Udělat "stopstav" - konec nových nicků, konec nových keší! 2) Pro jistotu smazat všechny nicky registrované po 1.1.2007. 3) Když už si platím PM, tak chci víc než jen nějaký blbý PQčka! - chci řidiče, nosiče, podavače, svačináře, odhaněče mudlů, logovače a příspěvky na benzín!!! Chci novou GPS za zvýhodněnou cenu (třeba 1Kč), každých šest měsíců. 4) . . . (další návrhy za polatek) P.S. Go, Seveřani, go! Jih je s Vámi! Honzo, doufám, že cítíš tu morální podporu!?! :D
  • 0

#68 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2009 - 0:32

co tam jít a udělat z nich blbce?klást jim záludný otázky, chytat je na maličkostech..vzhledem jakou mají praxi je určitě na něčem nachytáme...no pokud mi to pracovní povinosti(jezdím s TIR) umožní, asi se tam zastavím..sice mám jen něco přes 16O kešek,ale to by bylo aby nebylo,jak říkal předseda ve slunce,seno..
  • 0

#69 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1277 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2009 - 0:48

hplus napsal/a:

Manhack napsal/a:
Super - konečně někdo přišel s revoluční myšlenkou, kdysi se dělal geocaching hlavněpro zabavu....


Jak může někdo, kdo má 13 nálezů a je zaregistrovanej dva měsíce, vědět, jak se to dělalo kdysi. Bazanti mlci, kdyz se mazaci bavej!! :D

Jak rika Vitek, driv to byla jeste mnohem vetsi smelina - nebyli placeny kurzy, informaci na internetu bylo malo, takze vsechno stalo mnohem vic! :D

Honzo, dostáváš sto bodů :D plus další za aktivitu v této diskuzi. Velký respekt ;)

No a velký despekt Hynkovi, Vilémovi a Jarmile nebo jak se ti kolotočáři s nicky "kubiste" a "mii" vlastně jmenujou. Zesměšnit se kvůli několika stovkám... :o

Největší despekt ale směřuje těm, kteří jsou tak neschopní a nesvéprávní, že skočí na podobné praktiky a zaplatí za kurz někomu kdo je sám nováček a potřeboval by vyškolit. :@
  • 0

#70 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2009 - 0:48

Manhack napsal/a:
JEN 13 nalezu sic mam jak jsi si dokazal precist, ty starej mazaku ktery dela geocaching hlavne pro body ( viz tuj prvni prispevek ke kteremu jsem upravil citaci ). ale i za tech par odlovu, vlastne davno pred tim jsem vedel ze hra, zadna hra neni o bodech,vyhre, diplomu, oceneni atd....
vis ty mazaku...nekdy je lepsi nemluvit. ono mazactvi stejne jako stari, neprinasi automaticky vedeni natoz moudro.


Máš pravdu, člověk kolikrát něco řekne a udělá ze sebe veřejně debila... :D
Gratuluju a vítej do klubu... ;)

Wexíčku - díky díky a doufám, že se ta podpora projeví i v nějaký dlouhodobý slevě, kdo furt má na ty body vydělávat! B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#71 Wexicek

Wexicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2009 - 0:54

Honzo neboj, stálý zákazníky si přeci musím předcházet! :D:D:D
  • 0

#72 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2009 - 1:00

Tak tady to začíná být fakt zajímavý.:D
  • 0

#73 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2009 - 1:03

ale pro radost..a po 13 keších jsem se měl za úplnýho blbce, teď už jen trochu..ale vždy je něco, co mě dokáže překvapit a zaskočit..a o to pak větší radost mám ,když na to přijdu sám..keše mimo republiku hledám(z jazykových důvodů) jen bez hintu,tady jen když jsem v koncích...tak občas hledám o kus vedle,zatímco s hintem bych to měl... těším se na dovolenou,až vyjedeme někam, kdještě nic nemáme a budeme celý den hledat a poznávat nepoznané..bráchovi jsem vysvětlil co a jak s GPSkou,nastavil bod a hledal sám...TB a GC taky chápe a k narozkám ho čeká GPSka.....a to za pohou 1kč/min výuky :D:D:D:D:D
  • 0

#74 masox

masox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2009 - 8:01

Viky napsal/a:
Předloni jsme byli v Holandsku na ostrově Texel. Jako jedna z aktivit pro turisty bylo zapůjčení GPSky a hledání zdejších keší buď samostatně anebo i v celé skupině. Samozřejmě za patřičný poplatek. Vydělávat se dá všelijak.


My jsme tam tež byli a hledali, ale o žádné skupinovém Gc jsme (naštěstí) nevěděli.
No tak teď už mi je jasné, jak ten PananchoPepe či jak se jmenuje, zvládá udržovat těch svých 100 kešek, když se mu jeden logbook zaplní do 2 až 4 týdnů.
  • 0

#75 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2009 - 8:55

pepega napsal/a:
...bráchovi jsem vysvětlil co a jak s GPSkou,nastavil bod a hledal sám...TB a GC taky chápe a k narozkám ho čeká GPSka.....a to za pohou 1kč/min výuky :D:D:D:D:D


Já navrhuju vyučovat a vysvětlovat, dokud brácha kupuje piva. Jednak se po třetím kousku dostanete k těm opravdu zásadním problémům geocachingu u nás i ve světě a jednak ten večer bude určitě stát za to. B)

Sám bych takovej systém zavedl na eventech, ale na to, kolik toho vím, mám jen jedny játra... :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#76 mariushka

mariushka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2009 - 9:05

Nechtěla bych být v jejich kůži, pořádně jste jim to tu dali sežrat.... A proč ?! Investovali tomu určitě čas, snahu a peníze. Ty peníze se jim možná ani nevrátí... Zbohatnout na tom asi nejde. Mám pocit že to dělají spíš z nadšení a vy jste jim to nadšení pěkně opepřili ! Každý začátek je těžký a oni jdou do polí neoraných, bez zkušeností. Ty jim přinese čas a budou podmínky kurzu vylepšovat za pochodu. Osobně k nim budu schovívavá a přeji jim mnoho úspěchů v podnikání a hodně dobře vyškolených kačerů. Vždyť tady pořád křičíte o nějáké omezující testy.... tak teď už každý může dobrovolně nastoupit kurz. Já bych ho dokonce doporučovala pořádat on-line, pro ty co nechcou či nemohou přijet. Tak to je další tip pro ty co zaspali dobu :)
  • 0

#77 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2009 - 9:35

mariushka napsal/a:
Mám pocit že to dělají spíš z nadšení a vy jste jim to nadšení pěkně opepřili !

Kdyby to dělali z nadšení, nechtěli by za to peníze.

Každý začátek je těžký a oni jdou do polí neoraných, bez zkušeností. Ty jim přinese čas a budou podmínky kurzu vylepšovat za pochodu.

To je přímo skvělý začátek "úspěšné firmy". Jako spousta jiných takzvaně poradenských firem, co nic neumí a učí se za pochodu. Ze svých klientů tak dělají pokusné králíky, na kterých se vlastně učí oni.

Jak jsem tu už psal - at si podnikají, proč ne, je to jejich právo a je právo jiných za tento "kurz" zaplatit. Ale at na to mají své kešky, na kterých to budou "vyučovat" a ne ať zneužívají kešky těch, co je pro placenou výuku jakési firmy nezakládali.
  • 0

#78 fortiaf

fortiaf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2009 - 9:46

pepega napsal/a:
co tam jít a udělat z nich blbce?klást jim záludný otázky, chytat je na maličkostech..vzhledem jakou mají praxi je určitě na něčem nachytáme...


Jasne, hlavne si poradne namastit sve ego.

Nejak mi to nesedi s temi recmi, ze delate geocaching hlavne pro radost (tyka se vsech). Kdyby tomu tak bylo, tak vam muze byt ukradeny, ze si nekdo chce dat praci s kurzem.
To je takova typicka ceska vlastnost - hlavne vsechno uz dopredu odsoudit a zkritizovat. Protoze kdo vi lip nez ja, co je spravne, ze?
  • 0

#79 noelin

noelin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2009 - 9:56

Vazeni, vazeni, podnikatelsky zamer je to bezvadny (sama jich mam taky dost, napriklad pisu "manual kacera" - ze bych ho zacla prodavat?;) uz me take oslovilo par lidi, at na nejakych akcich priravim prednasku o geocachingu. A ZADARMO!!! (na takovych akcich se totiz prednasejicim neplati:() Ale uprimne se mi do toho moc nechce. Vysvetlovat siroke verejnestosti, o ktere nic nevim, co delame ve volnem (a ruku na srdce - i pracovnim case)...Co kdyz se o tom dozvi zamestnavatel? Pak zbohem sluzebni cesty... :(:o ne, ted vazne, po nadsenem vypraveni (jinak se o tom ani vypravet neda!;)) se urcite spousta lidi nadchne, odlovi si jednu kes, jednu zalozi... Kes bude na kazdem poli nebo smetisti (pri tomhle tempu ani jina mista nezbyvaji - ale to ji jine vlakno, uroven kesi se resila uz nekolikrat:|) Ale opravdu je to co chceme? Aby vsichni o tehle hre vedeli? Neni to nahodou to, proc to vlastne vsichni delame? (teda krome bodu do statistiky:p) To, ze ostatni o tom nevedi, to dobrosruzstvi, kdyz se plizite podel zdi a nenapadne prohlizite kazdou skulinu, kdyz obchazite kolem lavicky a cekate az konecne ta 80ti leta pani, co se tam prave usadila se svym pejskem a tvari se strasne znicene, konecne odejde... Pokud to bude delat tolik lidi, tak uz to fakt bude jen o tech bodech:( :(:(
  • 0

#80 mariushka

mariushka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2009 - 10:09

" Kdyby to dělali z nadšení, nechtěli by za to peníze. " ....Nemáš pravdu, dělají to téměř za babku. A ani zaměstnanci charity nepracují zadarmo. "To je přímo skvělý začátek "úspěšné firmy". Jako spousta jiných takzvaně poradenských firem, co nic neumí a učí se za pochodu. Ze svých klientů tak dělají pokusné králíky, na kterých se vlastně učí oni." .....Pokud vím všichni jednou začínali a neznám nikoho kdo by věděl všechno dopředu. Prověří je sám trh, buď budou dobří a nebo zkrachujou.... Dejte jim už pokoj. Vás odpůrce nikdo nenutí platit kurz, je to výhodné pro ty co nemají jinou možnost.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama