Přejít na obsah


Fotka

Konečně to někdo dokázal! Už jde dělat geocaching pro prachy!!


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
169 odpovědí na toto téma

#161 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2009 - 22:53

HuntBehind napsal/a:

mitak napsal/a: Chehe :D:D:D fandím ti, 113 příspěvků ve fóru na 43 nalezených kešek je ukázka toho, že bys měl míň kecat a víc kešovat. Leda že bys to dělal pro body za příspěvky a v tom případě máš můj respekt ;):D:D


offtopic - Mitáku, ty jsi tu poslední, od koho bych si nechal radit a na jehož posouzení by mi záleželo ... B)
Možná jsi inteligentní a máš postřeh, ale rozhodně ti chybí moudrost a úroveň...

To je proto, že mě ještě pořádně neznáš, pusinko B)
  • 0

#162 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2009 - 22:55

Ča ! A teď už jste mě nasrali ! smileysmileysmileysmiley My kluci z Hradišťa jsme ojížděli vaše prapra...prababičky ještě v době, kdy v Hradci žily teprve opice smileysmiley

kluci z hradišťa mají opravdu zajímavé choutky
  • 0

#163 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2009 - 22:56

Qnik napsal/a:

mitak napsal/a:

vsa napsal/a:

H+ napsal/a:
Tak takovejhle geokašing JÁ teda NECHCI! :D

Tak ja taky ne. Nevim kdo s tim zacal, pak tu plnil fora nejaky Mitak, puvodem snad Slovak co nedosel az do Cech ;) a ted tu je zase Hacko, ktery napada kde koho i kde jakou kes a navic si je cpe do Bookmarku se znacne provokativnim nazvem. A pritom, kdyz usporada nejaky Event, tak ani sam nevi kde !!! :o
Chci zpatky stare dobre casy a to HNED!
:D:D:D

Ča ! A teď už jste mě nasrali ! :D:D:D:D My kluci z Hradišťa jsme ojížděli vaše prapra...prababičky ještě v době, kdy v Hradci žily teprve opice :DB)


Tak to se máte čím chlubit :-D ... btw.. proč jste se z Hradce vrátili zpět na slovensko?

Rychle jsme zjistili, že slovácké holky jsou čistší :)
  • 0

#164 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2009 - 22:58

Czecho Cowboy napsal/a:
Není to už trošku OT?

Nech toho, dobře se bavíme. A abych parafrázoval ty dobráky, kteří omílají pořád to samé: "Nikdo tě nenutí to číst" :D Mimochodem, tohle vlákno založilo Hčko, takže určitě nebude proti to postupně přejmenovat na obecný flame ;)
  • 0

#165 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2009 - 23:02

mitak napsal/a:

HuntBehind napsal/a:

mitak napsal/a: Chehe :D:D:D fandím ti, 113 příspěvků ve fóru na 43 nalezených kešek je ukázka toho, že bys měl míň kecat a víc kešovat. Leda že bys to dělal pro body za příspěvky a v tom případě máš můj respekt ;):D:D


offtopic - Mitáku, ty jsi tu poslední, od koho bych si nechal radit a na jehož posouzení by mi záleželo ... B)
Možná jsi inteligentní a máš postřeh, ale rozhodně ti chybí moudrost a úroveň...

To je proto, že mě ještě pořádně neznáš, pusinko B)


:D to fakt nemá obdoby...někoho jako ty opravdu znát nepotřebuju a je mi úplně jedno, jakej jsi v reálu, tohle mi bohatě stačí...
btw: když napíšeš ještě 10 stupidních nicneříkajících hanlivejch příspěvků, tak jsi to dotáh na rovnej tisíc ... gratulace B)
  • 0

#166 Wexicek

Wexicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2009 - 23:09

HuntBehind napsal/a:

mitak napsal/a:

HuntBehind napsal/a:

mitak napsal/a: Chehe :D:D:D fandím ti, 113 příspěvků ve fóru na 43 nalezených kešek je ukázka toho, že bys měl míň kecat a víc kešovat. Leda že bys to dělal pro body za příspěvky a v tom případě máš můj respekt ;):D:D


offtopic - Mitáku, ty jsi tu poslední, od koho bych si nechal radit a na jehož posouzení by mi záleželo ... B)
Možná jsi inteligentní a máš postřeh, ale rozhodně ti chybí moudrost a úroveň...

To je proto, že mě ještě pořádně neznáš, pusinko B)


:D to fakt nemá obdoby...někoho jako ty opravdu znát nepotřebuju a je mi úplně jedno, jakej jsi v reálu, tohle mi bohatě stačí...
btw: když napíšeš ještě 10 stupidních nicneříkajících hanlivejch příspěvků, tak jsi to dotáh na rovnej tisíc ... gratulace B)


Tak teď to bude teprve zajímavý!!! Miták vs. HuntBehind!!! Dávám kilo na Mitáka, kdo si přisadí??? :D
  • 0

#167 Manhack

Manhack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2009 - 23:20

Tak teď to bude teprve zajímavý!!! Miták vs. HuntBehind!!! Dávám kilo na Mitáka, kdo si přisadí??? :D


...nelej olej do ohne.

to fakt nemá obdoby...někoho jako ty opravdu znát nepotřebuju a je mi úplně jedno, jakej jsi v reálu, tohle mi bohatě stačí...


to HuntBehind: na Mitaka nereaguj, nestoji za namahu. dle jeho prispevku je jasne co je zac.
  • 0
Garmin eTrex Vista HCx
773039189

#168 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2009 - 23:36

Dávám dvě kila sám na sebe !

Ehm, můžu ? Pravidla gc.cz o tom nic neříkají :D

Manhack: Líbí se mi tvoje motto ve status baru "...nic není důležité..." :D Myslím, že ti plně rozumím, já jsem taky fucker ;)

HuntBehind: Gratulace už jsem zrušil, tak bacha B)

Všem ostatním: Dobrou noc.
  • 0

#169 sowda

sowda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 0:03

Ježišmarjááááá a co takhle "žít a nechat žít"?:o:(
  • 0
HTC One X, Android 4.0.4
c:geo, Locus
Lidi, já žijuVložený obrázek

#170 admin

admin

    Administrator

  • Administrators
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 6:27

Zamčeno. Jednak se nedržíte tématu a debata se mění v osobní napadání.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama