Přejít na obsah


Fotka

Autacek a jeho prohresky - zadost na kacery hlavne z Brna


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
194 odpovědí na toto téma

#61 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2141 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 14:33

Beruska je dobra, jen predpokladam, ze az ji v terenu konecne najdu, tak mi bude smazan log kvuli nesplneni podminky :))))))))
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#62 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 14:38

Jak už sem říkala, ta podmínka se mně nelíbí (ale blbá není, narozdíl od jisté mysterky, kde si jeden po mnohém počítání ještě musí u keše vyfotit vlastní foťák), radši bych, kdyby byla třeba jenom jedna fotka..Ale Cherubínkův log se mně nelíbí a myslím si o něm svoje, když už bych ten bod musela mít, tak bych po cestě vyblejskla aspoň jednu fotku. Kešku Brünn už nalezenou mám, jednou sem ji použila jako geopoštu a když du kolem, podívám se, esi tam nejsou nějaké trackables. Do tý podmínky se mně vůbec nechce, nicméně se bez bodu obejdu, dokud se nebudu nudit tak, že si krz fotky zajedu třeba přes celý Brno..
  • 0

#63 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 14:57

b7 napsal/a:

kolombo napsal/a:

b7 napsal/a:

HaLuMa napsal/a:

onovy napsal/a:
- PM vs. ne-PM bych vubec neresil. pokud to jde logovat tak je to chyba Groundspeaku a at si to vyresi oni


Ale houbelec! Kdyz Groundspeak jasne rekl, ze mas pravo na log pokud jsi zapsany v logbooku, tak pak to ma platit i pro PM kesky. Nazyvat to chybou, to je zvlastni logika.


Tak s timhle teda zasadne nesouhlasim. PM kese jsou proste jen pro premium member a obchazet by se to nijak nemelo! Pokud nekdo nema tu dvoukorunu denne na zaplaceni PM, at nelovi ani PM kese!


?????

A co když je to keš, kterou někdo založil jako normální a já ji jako takovou mám v GPS a když chci logovat tak zjistím, že je PM ???

Přesně tohle se mi stalo ....


tak se domluvis snad s autorem. prijde mi nejak nefer dozadovat se nalezu kesi pro skupinu lidi, kteri si zaplatili toto privilegium.

ostatni jezdi autobusem za penize, ale ja jedu nacerno a je to moje pravo?


Však jsem se s ním taky domluvil :-)

Jedinej, kdo tu nadhazuje mazání logů na PM keší, pokud jí najde BM jsi ty ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#64 b7

b7

    b7

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 15:21

kolombo napsal/a:

b7 napsal/a:

kolombo napsal/a:

b7 napsal/a:

HaLuMa napsal/a:

onovy napsal/a:
- PM vs. ne-PM bych vubec neresil. pokud to jde logovat tak je to chyba Groundspeaku a at si to vyresi oni


Ale houbelec! Kdyz Groundspeak jasne rekl, ze mas pravo na log pokud jsi zapsany v logbooku, tak pak to ma platit i pro PM kesky. Nazyvat to chybou, to je zvlastni logika.


Tak s timhle teda zasadne nesouhlasim. PM kese jsou proste jen pro premium member a obchazet by se to nijak nemelo! Pokud nekdo nema tu dvoukorunu denne na zaplaceni PM, at nelovi ani PM kese!


?????

A co když je to keš, kterou někdo založil jako normální a já ji jako takovou mám v GPS a když chci logovat tak zjistím, že je PM ???

Přesně tohle se mi stalo ....


tak se domluvis snad s autorem. prijde mi nejak nefer dozadovat se nalezu kesi pro skupinu lidi, kteri si zaplatili toto privilegium.

ostatni jezdi autobusem za penize, ale ja jedu nacerno a je to moje pravo?


Však jsem se s ním taky domluvil :-)

Jedinej, kdo tu nadhazuje mazání logů na PM keší, pokud jí najde BM jsi ty ...


ano, snazim se zjistit jak to je, at se muzu citlive zachovat k podobne logujicim u pripadne zalozene PM kese... ci zda vubec ma smysl pak takovou kes zakladat.
  • 0

#65 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 16:08

A proč by to nešlo? Proč by BM nemohl najít a zalognout si PM cache? Jenom kvůli tomu, že někdo má "vyšší" členství? A k čemu to je? Jako to docela nechápu, jako PM jsou opravdu členové Groudspeaku a Geocachingu? A co jsou v tom případě BM??? :o:o Osobně bych řekl, že BM může logovat PM cache. Co je na tom divného? Nic..;) To samé by se mohlo udělat keše pouze pro BM, ale pro PM nepřístupné... Teď mě tak napadá, to by asi Groundspeak nepovolil... co?:P
  • 0

#66 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 16:11

Tak abych k tomu taky neco rekla...Jako puvodce toho vseho.

Na zacatek bych chtela nektere lidi tady upozornit ze jsem TA. To je pro poradek.

O co mi slo: o zmenu kese na tradicni, protoze nova pravidla mame jiz cca 14 dni a Autacek o nich moc dobre vedel. Slo mi tedy o princip a ne o bod, jak si asi mnozi z vas mysli.
Jak to probihalo: Kes jsem regulerne nasla v patek, jak sem jiz psala v logu, pri nakupech. Libi se mi skrys. Muj log je mozna trosku arogantni s tim P.S. ale puvodne tam byl smajlik. Smajlika dost lidi chape tak jak ma. Pote, co jsem log psala popate, uz me ten smajlik tam nebavil. Takze log mi byl smazan 5x aniz by mi Autacek ani jednou napsal proc. Naopak, po patem Deletion Notice napsal svoji note s tim, ze JA mu mela psat o duvod mazani logu. Proc? Ja vim ze neni jeho povinnost mi dat vedet proc to maze, ale sorry, je to slusne. Pote co do te same note (ci owner maintenance ci co) napsal, ze mne a mne podobnym dal bude mazat logy, protoze kes ma smysl a pravidla jsou mu ukradeny a jako owner ma pravo si vymyslet vlastni, jsem to zacala resit pres rewievera. A stale mi slo o princip. Protoze tohle uz zavani anarchii.
Co nasledovalo: Reviewer okamzite zaregaval, a spravne. Napomenul ownera, obnovil mi log a zmenil typ kese na tradicni.
Jak reagoval Autacek: Smazal mi najust logy 5 kesi, z nichz nekter jsem nasla jiz loni o prazdninach. Ale to uz vite. Nezbylo mi nic jineho, nez pozadat opet reviewera (pozadat) o napravu tohoto detinskeho chovani. A to je asi tak vse.
Kes Brünn: se mi libi jako celkovy napad a je skoda, ze ona a ji podobne padnou za obet novemu pravidlu. Ale to se resilo a resi jinde.
Proc jsem to udelala: Opet opakuji princip. Kdyby mi Autacek napsal at mu nekazim hru nebo at dodam fotky, prestala bych opakovane logovat kes. V logbooku jsem. Ale protoze arogance ownera neznala mezi, musela jsem to doresit.
Komunikace: Lidi, vy co znate Autacka, vy si myslite ze se s nim da rozumne komunikovat? Ja uz jednu zkusenost mam. Neda.
Nastenka hanby: Tam patri Autacek, ne ja. (edit: Nastenka hanby neni muj vymysl ale vymysl lidi co tu reagovali).
Ja a nova pravidla: Kes, ktera doplatila na nove pravidlo a libi se mi byvala fotopodminka, tu s radosti plnim. Dal. Kdyby se Autacek smiril s tim, ze nema pravdu (edit: "prohral" se vam nelibilo) a nechal me byt, dodala bych mu casem nejake fotky. Ale protoze mi, pry v afektu, smazal 5 logu, uz mu nikdy nic nevyfotim.

To je asi tak vse co jsem k tomu chtela rict a reknu.

P.S: dekuji vsem za nazory
  • 0

#67 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 16:19

Lidi ja z vas mam solidni prdel:D A zejmena z jedincu, co tu pisou, jak to jejich chapani je to jedine spravne:D Have fun, ja se na vas ucet bavim dobre:D
  • 0

#68 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 16:57

Já se taky bavím. Tak třeba heslo "cherubín".

Cherubíni jsou strážci světla a hvězd. Také oni vytvářejí a zprostředkovávají pozitivní božskou energii a jejich vzhled je nádherný. Zastíní prý všechny ostatní anděly.

Cherubíni také pracují jako osobní strážci a je-li třeba, ohánějí se plamenným mečem.

Bible: (Český ekumenický překlad)
Ezechiel 28:14-15
14 Ty jsi cherubem od pomazání. Jakž jsem tě za ochránce představil, na hoře svaté Boží jsi byl, u prostřed kamení ohnivého ustavičně jsi chodil.
15 Byl jsi dokonalý na cestách svých, hned jakžs se narodil, až se našla nepravost při tobě.

Cherubíni dohlížejí nad galaxiemi, shromažďují a rozdělují energii, kde je jí zapotřebí, a stráží jakékoliv náboženské chrámy, od architektonických skvostů až po chatrče z vepřovic.

Chérub je také název pro vládce elementu země.


Autacek se nesmířil s tím že "prohrál" ... a tak bude pykat!

Hele lidi - není to nakonec všechno jedno? Dejte si pokoj, nebo tu dopadneme jako ti cherubíni v Kramářově vile. :D:D:D

P.S. BACHA!!! JSOU TU SMAJLÍCI!!!
  • 0

#69 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1411 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 17:01

cherubin napsal/a:
Tak abych k tomu taky neco rekla...Jako puvodce toho vseho.
O co mi slo: o zmenu kese na tradicni, protoze nova pravidla mame jiz 14 dni a Autacek o nich moc dobre vedel. Slo mi tedy o princip a ne o bod, jak si asi mnozi z vas mysli.

- když ti nešlo o bod ale o hru, proč jsi nedodržela podmínku sama a dobrovolně?

Jak to probihalo: Kes jsem regulerne nasla v patek, jak sem jiz psala v logu, pri nakupech. Libi se mi skrys. Muj log je mozna trosku arogantni s tim P.S. ale puvodne tam byl smajlik. Pote, co jsem teg psala popate, uz me ten smajlik tam nebavil. Takze log mi byl smazan 5x aniz by mi Autacek ani jednou napsal proc. Naopak, po patem Deletion Notice napsal svoji note s tim, ze JA mu mela psat o duvod mazani logu. Proc? Ja vim ze neni jeho povinnost mi dat vedet proc to maze, ale sorry, je to slusne.

Možná, ale na stejné rovině jsi Ty. Když Ti owner smaže log, můžeš se stejnou dávkou slušnosti zeptat ty proč tak bylo učiněno. A opakovaně logovat teprve po vysvětlení situace. Ty jsi však s trucovitostí děcka co vříská a dupe logovala stále dokola. A u toho ztratila humor v podobě smajlíku.

Pote co do te same note (ci owner maintenance ci co) napsal, ze mne a mne podobnym dal bude mazat logy, protoze kes ma smysl a pravidla jsou mu ukradeny a jako owner ma pravo si vymyslet vlastni, jsem to zacala resit pres rewievera. A stale mi slo o princip. Protoze tohle uz zavani anarchii.

Zde máš asi pravdu, jen se nemohu ubránit dojmu neochoty k domluvě na obou stranách.

Co nasledovalo: Reviewer okamzite zaregaval, a spravne. Napomenul ownera, obnovil mi log a zmenil typ kese na tradicni.
Jak reagoval Autacek: Smazal mi najust logy 5 kesi, z nichz nekter jsem nasla jiz loni o prazdninach. Ale to uz vite. Nezbylo mi nic jineho, nez pozadat opet reviewera (pozadat) o napravu tohoto detinskeho chovani. A to je asi tak vse.

A truc za truc. Jak jinak, je vám 5 let? Jak malí smradi.

Kes Brünn: se mi libi jako celkovy napad a je skoda, ze ona a ji podobne padnou za obet novemu pravidlu. Ale to se resilo a resi jinde.

Proc jsem to udelala: Opet opakuji princip. Kdyby mi Autacek napsal at mu nekazim hru nebo at dodam fotky, prestala bych opakovane logovat kes. V logbooku jsem. Ale protoze arogance ownera neznala mezi, musela jsem to doresit.
Komunikace: Lidi vy co znate Autacka, vy si myslite ze se s nim da rozumne komunikovat? Ja uz jednu zkusenost mam. Neda.
Nastenka hanby: Tam patri Autacek.

Jestli při hře potřebuješ černou listinu, zameť si nejdříve před vlastním prahem. On může být někdo kdo Ti nesedne, a asi ani Ty jemu, ale nevím jakým právem ho tady označuješ za černou ovci. Hod kamenem kdo jsi bez viny.

ja a nova pravidla: Kes, ktera dopaltila na nove pravidlo a libi se mi byvala fotopodminka, tu s radosti plnim.

S tím se asi dá souhlasit.

Dal. Kdyby se Autacek smiril s tim, ze "prohral"

Jaké prohrál??? Ona je to bitva? Tak pak jo, perte se a žerte se...

a nechal me byt, dodala bych mu casem nejake fotky. Ale protoze mi, pry v afektu, smazal 5 logu, uz mu nikdy nic nevyfotim.

Aha, fotíš to pro něj? Já vkládám fotky pro další co prohlíží listing. A s podobným pohledem si je prohlížím. Další Tvůj trapný truc.

To je asi tak vse co jsem k tomu chtela rict a reknu.


A to je vše, jdu něco dělat, možná lovit, možná luštit. Ale určutě se pokusím nikomu nekazit náladu ani hru. Já si totiž hraju. Hezké jaro. :-)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#70 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 17:01

taky prispeju, jen kratce nelibi se mi, ze je tu kacer reviewrem označován jako kontroverzní, hm, kde je ta nestrannost dohližitelů? nelíbí se mi, že si někdo vynucuje dodržování pravidel, smajlík není komunikace! nelíbí se mi, že kacer maže v "afektu" logy jineho kačera, není ráno moudřejší večera?
  • 0

#71 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 17:02

Lidi, přestaňme se dohadovat a vymýšlet ptákoviny. Když tu (jo já vím, byli to Němci) zavedli jízdu vpravo, mohli se lidi stavět na hlavu a bylo to prd platné. Pokud jsi účastníkem (a v tomto případě dobrovolně) něčeho, co organizuje někdo, kdo dává pravidla, můžeme si myslet co chceme. Auťáčkova keš tím ztrácí svůj princip a je to škoda. Já bych sice teď měl šanci ji během půldenní návštěvy Brna ji odlovit, ale prostě se jí vzdám. Taky bych byl raději, kdyby mohla dožít. S rozhodnutím Groundspeaku můžeme udělat jen jedno. Respektovat nebo keše archivovat. Nestěžujme to aspoň reviewerům, kteří to prostě dostali zákonem padajícího ho.na.
  • 0

#72 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 17:15

Zegga napsal/a:

cherubin napsal/a:
Tak abych k tomu taky neco rekla...Jako puvodce toho vseho.
O co mi slo: o zmenu kese na tradicni, protoze nova pravidla mame jiz 14 dni a Autacek o nich moc dobre vedel. Slo mi tedy o princip a ne o bod, jak si asi mnozi z vas mysli.

- když ti nešlo o bod ale o hru, proč jsi nedodržela podmínku sama a dobrovolně?

Jak to probihalo: Kes jsem regulerne nasla v patek, jak sem jiz psala v logu, pri nakupech. Libi se mi skrys. Muj log je mozna trosku arogantni s tim P.S. ale puvodne tam byl smajlik. Pote, co jsem teg psala popate, uz me ten smajlik tam nebavil. Takze log mi byl smazan 5x aniz by mi Autacek ani jednou napsal proc. Naopak, po patem Deletion Notice napsal svoji note s tim, ze JA mu mela psat o duvod mazani logu. Proc? Ja vim ze neni jeho povinnost mi dat vedet proc to maze, ale sorry, je to slusne.

Možná, ale na stejné rovině jsi Ty. Když Ti owner smaže log, můžeš se stejnou dávkou slušnosti zeptat ty proč tak bylo učiněno. A opakovaně logovat teprve po vysvětlení situace. Ty jsi však s trucovitostí děcka co vříská a dupe logovala stále dokola. A u toho ztratila humor v podobě smajlíku.

Pote co do te same note (ci owner maintenance ci co) napsal, ze mne a mne podobnym dal bude mazat logy, protoze kes ma smysl a pravidla jsou mu ukradeny a jako owner ma pravo si vymyslet vlastni, jsem to zacala resit pres rewievera. A stale mi slo o princip. Protoze tohle uz zavani anarchii.

Zde máš asi pravdu, jen se nemohu ubránit dojmu neochoty k domluvě na obou stranách.

Co nasledovalo: Reviewer okamzite zaregaval, a spravne. Napomenul ownera, obnovil mi log a zmenil typ kese na tradicni.
Jak reagoval Autacek: Smazal mi najust logy 5 kesi, z nichz nekter jsem nasla jiz loni o prazdninach. Ale to uz vite. Nezbylo mi nic jineho, nez pozadat opet reviewera (pozadat) o napravu tohoto detinskeho chovani. A to je asi tak vse.

A truc za truc. Jak jinak, je vám 5 let? Jak malí smradi.

Kes Brünn: se mi libi jako celkovy napad a je skoda, ze ona a ji podobne padnou za obet novemu pravidlu. Ale to se resilo a resi jinde.

Proc jsem to udelala: Opet opakuji princip. Kdyby mi Autacek napsal at mu nekazim hru nebo at dodam fotky, prestala bych opakovane logovat kes. V logbooku jsem. Ale protoze arogance ownera neznala mezi, musela jsem to doresit.
Komunikace: Lidi vy co znate Autacka, vy si myslite ze se s nim da rozumne komunikovat? Ja uz jednu zkusenost mam. Neda.
Nastenka hanby: Tam patri Autacek.

Jestli při hře potřebuješ černou listinu, zameť si nejdříve před vlastním prahem. On může být někdo kdo Ti nesedne, a asi ani Ty jemu, ale nevím jakým právem ho tady označuješ za černou ovci. Hod kamenem kdo jsi bez viny.

ja a nova pravidla: Kes, ktera dopaltila na nove pravidlo a libi se mi byvala fotopodminka, tu s radosti plnim.

S tím se asi dá souhlasit.

Dal. Kdyby se Autacek smiril s tim, ze "prohral"

Jaké prohrál??? Ona je to bitva? Tak pak jo, perte se a žerte se...

a nechal me byt, dodala bych mu casem nejake fotky. Ale protoze mi, pry v afektu, smazal 5 logu, uz mu nikdy nic nevyfotim.

Aha, fotíš to pro něj? Já vkládám fotky pro další co prohlíží listing. A s podobným pohledem si je prohlížím. Další Tvůj trapný truc.

To je asi tak vse co jsem k tomu chtela rict a reknu.


A to je vše, jdu něco dělat, možná lovit, možná luštit. Ale určutě se pokusím nikomu nekazit náladu ani hru. Já si totiž hraju. Hezké jaro. :-)


Neslo o hru ani bod, o princip, precti si poradne co pisu. Komunikace tady neni mozna. Nefotim to pro nej, jiste, pro kes a ostatni, ale on je autor. Prohral je zamerne v uvozovkach, kdyz jsi to nepochopil, je mi lito. Nastenka hanby neni muj vymysl v tomto foru, precti si predchozi vlakno.
  • 0

#73 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2141 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 17:22

Zegga napsal/a:

čoveče, naučte se citovat, v tomhle aby se prase vyznalo... :D

// eště kókám... proč plním fotopodmínky? protože musím, rozhodně ani pro ownera, ani pro ostatní. Fotit křižovatku (např.... zrovna Brunn mel vcelku neobvykly zamer) pro bod... ale jen pro bod. Nezda se mi, ze by 200 stejnych fotek melo nejaky hlubsi vyznam. A to ani pro ostatni.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#74 xdarebak

xdarebak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 17:35

pri procitani diskuze mi probehla hlavou vzpominka na jednu krasnou mp3:


  • 0
Vložený obrázek

#75 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1317 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 17:51

cherubin napsal/a:
Slo mi tedy o princip a ne o bod, jak si asi mnozi z vas mysli.


O princip šlo jistě i v posledních měsících mediálně proslulé lidové prokurátorce Brožové - doktorka Horáková přece porušila tehdejší pravidla.

Každopádně navzdory přijetí nových guidelines se všichni nálezci cache GC19NNF řídili slušností, nekazili ostatním "plnohodnotným" nálezcům hru a dodaly fotky, případně zatím logovali jako note. Až na jednu "čestnou" výjimku:(

Kdyby ti šlo jen o změnu cache na tradiční, mohla jsi přece taky použít write note.
  • 0

#76 ketums

ketums

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 18:17

Celkem nechápu co tady pořád řešíte cherubín, která se drží pravidel... ale autáček který je porušil a ještě navíc smazal i předešlé logy... a co dyby autáček překousl, že mu tam jeden kačer fotky nedal? To by asi bylo moc dospělé co? Když něco nemám ráda, tak když něco musím... a že nemusím jít na jeho keš? Geocaching má předse nejaká pravidla, tak tam tu keš mít owner, kterému se pravidla geocachingu nelíbí zravna tak nemusí... a třeba tam pak bude keš, slušná, třeba mysterka, multina nevím, bez podmínek a taky dobrá.... VIVAT Cherubín
  • 0
Garmin eTrex Legend
HTC Touch Cruise

#77 onovy

onovy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 18:27

tywe ja stale nechapu, muzete mi prosim nekdo vysvetlit, JAK kazi hru? Jak nici kes? To tam hodila sirku a spalila logbook nebo jako co? Tim ze tam je o log navic tak ostatni maji po zabave? lol. o slusnosti PaWcz pomlc, myslim ze neslusne se tu choval nekdo jiny, treba mazanim logu a porusovanim pravidel. ketums: bingo :) pokud on pravidla nehodla respektovat at tu kes zarchivuje a ja tam zalozim klidne jinou, ucpany je to tam dost a mista neni nikdy dost :)
  • 0

#78 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 18:32

PaWcz napsal/a:
Každopádně navzdory přijetí nových guidelines se všichni nálezci cache GC19NNF řídili slušností, nekazili ostatním "plnohodnotným" nálezcům hru a dodaly fotky, případně zatím logovali jako note. Až na jednu "čestnou" výjimku:(

Nechápu, jak ostatním zkazila hru.


PaWcz napsal/a:
Kdyby ti šlo jen o změnu cache na tradiční, mohla jsi přece taky použít write note.

A proč by to dělala ? Krabičku našla a do logbooku se zapsala. = FoundIt
  • 0

#79 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 18:48

bodlak a ketums to hezky vystihl, dekuji :)
  • 0

#80 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2009 - 19:12

cherubin napsal/a:
bodlak a ketums to hezky vystihl, dekuji :)

Take s nimi souhlasím. Autacek ze projevil, jak uraženej mamánek, kterej neunese, že není po jeho. Takovej malej Klaus. Ale proč to řešit, stejně to nevyřešíme. Já jen obdivuji "Vláčka", že o tom zabanování jen přemýšlel. Já bych to udělal hned...
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka