Přejít na obsah


Fotka

Garmin Oregon 2.97 BETA


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
66 odpovědí na toto téma

#1 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2009 - 23:25

Na webu Garmina se už schovává nová verze... Stránky k tomu ještě nemají upravené, tak zatím neznám seznam oprav a novinek.

http://buy.garmin.co...D=145&pID=14903


http://www8.garmin.c...ils.jsp?id=4393

nebo přímý odkaz

http://www.garmin.co...300_297Beta.exe

EDIT:

Tak už to tam doplnili

Changes made from version 2.96 to 2.97:

* Fixed lockup when a search returns no results
* Fixed map stopped drawing while autorouting


P.S. Šipky v listingu kešek opět nejsou, zato někam zašantročili desetinné místo v ukazateli nadmořské výšky v Trasovém počítači...
  • 0

#2 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2009 - 6:09

No to je teda fofr, jeste jsem ani poradne nezkusil 2.96 a uz je tu 2.97. :) Pada to z nich nejak podezrele rychle, uz by ale mohla byt konecne nejaka "neBeta" verze ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#3 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2009 - 7:23

* Fixed lockup when a search returns no results
Tohle je mi jasné, jedná se o ty POI (?)

* Fixed map stopped drawing while autorouting
Toto se týká zatuhnutí při navigování v City Navigator, jak bylo zmíněno na wikispaces v nedoporučujícím článku ?
  • 0

#4 TantalCZ

TantalCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2009 - 7:24

Tohle oni dělají, když mají v předchozí verzi nějakou fatální chybu. Ale ve změnách se i ničem výrazném nezmiňují.
  • 0

#5 Saludo

Saludo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2009 - 8:31

Super, už to nepadá na POI i když se típne vyhledávání před načtením. A jestli se mi to nezda, tak i mapa se vykresluje krapet rychleji... Ted jeste i ty sipky B)
  • 0

#6 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2009 - 8:34

Jarous1 napsal/a: ...zato někam zašantročili desetinné místo v ukazateli nadmořské výšky v Trasovém počítači...


Ani jsem si nevšiml, že tam někdy nějaká desetiná místa byla...a pokud ano, vzhledem k té přesnosti a lítání sem a tam je to stejně šumák...


mitak napsal/a:
* Fixed lockup when a search returns no results
Tohle je mi jasné, jedná se o ty POI (?)

* Fixed map stopped drawing while autorouting
Toto se týká zatuhnutí při navigování v City Navigator, jak bylo zmíněno na wikispaces v nedoporučujícím článku ?


Mitáku, co kdyby sis tam ten firmware prostě nahrál a odpověděl si sám nebo ještě lépe - otestoval a kromě svých názorů taky jednou přispěl svojí zkušeností? :D

Jinak odpovědi na tvé otázky jsou ano a pravděpodobně.
  • 0

#7 Tazzi team

Tazzi team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2009 - 8:43

tak to je dílo,v úterý jsem přikoupil oregonka,ještě ho nestačil použít a už druhá aktualizace:D
  • 0

#8 bossno

bossno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2009 - 9:07

Tak jsem to tam nahrál a při vyhledávání a přehrabávání v POI se to nekouše. Ještě vyzkoušet v terénu.
  • 0

#9 cztweety

cztweety

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2009 - 9:35

Mno o vikendu chci dat par kesi, tak premyslim jestli se namahat s instalaci tohodle nebo si pockat do patku na 2.98 :D :D :D Co se sipek tyce, ze by si to kluci programatorsky nechavali na FINAL verzi ;) coz by bylo hoooodne dobre, no kazdopadne uvidime jaka bude FINAL verze :)
  • 0
Jára Cimrman - otec GPS aneb „Gde Proboha Sem ?“

GEOPERNIKARI

#10 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2009 - 12:27

HuntBehind napsal/a:
Mitáku, co kdyby sis tam ten firmware prostě nahrál a odpověděl si sám nebo ještě lépe - otestoval a kromě svých názorů taky jednou přispěl svojí zkušeností? :D

Jinak odpovědi na tvé otázky jsou ano a pravděpodobně.


:) Máš pravdu, jsem holt líná veš. Navíc jsem se posledně spálil s 2.93 (nebo která verze padala na mapě se zmáčknutím šipky zpět) a vždycky se najde hodně dobrovolníků, kteří rádi otestují vše otestují jako laboratorní myšky ;)

2.97 ale už mám stáhnuto a dnes nebo zítra nainstaluju, slepě věřím, že tentokrát jen opravili chyby a neudělali závažné nové. Z možnosti samostatného prohlížení logů v terénu mám radost a určitě to budu využívat ještě víc než doteď.
  • 0

#11 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2009 - 12:56

mitak napsal/a:
.. slepě věřím, že tentokrát jen opravili chyby a neudělali závažné nové.


jsi bezbrehy optimista. to ja uz jsem pochopil, ze garminum by se zasekavala i papirova mapa :D
  • 0

#12 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2009 - 13:33

Vyhledávání v POI funguje, ale při zadávání "abc" se dostavuje taková 1sec prodleva během které se mi pozastavilo i srdce, že se nic neopravilo. Ale co myslíte - opravilo. Funguje. EDIT: Opravena závažná gramatická chyba ...
  • 0

#13 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2009 - 14:39

kapsa napsal/a:
No to je teda fofr, jeste jsem ani poradne nezkusil 2.96 a uz je tu 2.97. :)
Pada to z nich nejak podezrele rychle, uz by ale mohla byt konecne nejaka "neBeta" verze ....


No treba prave uz tou 2.97 presli na rezim, ze nove bety jen opravuji chyby starsich betaverzi, a zadne nove features... coz by znamenalo ze to chteji uz vydat jako odladeny final :)
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#14 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2009 - 14:47

Tak jsem to taky nahrál do keškohledačky a o prodlouženém víkendu uvidíme. A k čemu že je funkce Sight 'N Go?
  • 0

#15 djw

djw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2009 - 15:11

libi se ti nejaky kopec pred tebou, zamiris na nej garminem, zmacknes tlacitko, odhadnes vzdalenost a jdes tam, kam te vede sipka, kdyz se dole motaas v lese, kopce nevidet. taq jsem to alespon pochopil jaaa
  • 0

#16 m.martin

m.martin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2009 - 15:21

taky to využiju, když v nějaké rafinovaná multi nebo mystery musím měřit azimut. U Sight 'N Go! jsou vidět stupně azimutu (jinak jsem nepřišel, jak je zobrazit)
  • 0

#17 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2009 - 15:45

K tomuhle by měla být určena funkce "Projektování bodu"... Nastavíš si azimut a vzdálenost k němu a můžeš vyrazit ;)
  • 0

#18 TantalCZ

TantalCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2009 - 14:29

Tak nevím, jestli je to chyba tohoto firmwaru, ale nefunguje mi korektně kompas. Během pohybu není problém, ale při zastavení nefunguje el. kompas ani po opětovné kalibraci.
  • 0

#19 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2009 - 14:55

TantalCZ napsal/a:...nefunguje mi korektně kompas.

Co to znamená?
  • 0

#20 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2009 - 15:52

Me dnes tento FW uplne ztrestene navigoval v ATLASU 8NT jel jsem na moravu a obcas mel chut sjet z dalnice a hned se na ni zase vratit a tak. S Topo 2 Pro to bylo v pohode. Kazdopadne pro me to znamena, ze jdu zpet na 2.96 tam jsem ani problem s POI nezaznamenal.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama