Přejít na obsah


Fotka

Metoda BF?!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
241 odpovědí na toto téma

#21 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 12:30

Pro nas co nemame na to abysme si ty finalky koupili je BF prakticky jedina moznost jak tu kes dostat.
  • 0

#22 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 12:32

Pokud nektera decka bavi si takhle hrat, at si tak hraji :) Trapny je jen, kdyz se pak chlubi tim, kolik rozlustili mysterek :P (a porad lepsi vlastni BF, nez "rozlustil kolega" ci "nakopl me jiny kolega").
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#23 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 12:33

maaaca napsal/a:
Pro nas co nemame na to abysme si ty finalky koupili je BF prakticky jedina moznost jak tu kes dostat.


Cože? ony se dají souřadnice finálovek koupit? To snad ani ne...
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#24 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 12:35

Jasne, ze daj. Cenik najdes treba tady. :D
  • 0

#25 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 12:37

maaaca napsal/a:
Jasne, ze daj. Cenik najdes treba tady. :D


Bacha - admin to vlakno zamkne za nepovolenou reklamu.

Podle me vetsi problem nez prodej souradnic, je podle me loveni nepublikovanych (a nepolozenych) kesi, vid maaaco? ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#26 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 12:38

maaaca napsal/a:
Jasne, ze daj. Cenik najdes treba tady. :D


Tak to je síla... :D:D
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#27 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 12:39

scarabeus napsal/a:
Tak za 1. : ( a specialně pro Abakus ) nikomu necpu jak hrat GC. Je to kazdeho soutez. Ale rikam, ze pouzivani BF na mysterkach mi prijde necestne. Když je keš označená jako mystery tak je to asi z nějakého důvodu.


asi predne je si uvedomit, ze to neni soutez. proto jako tezko pri hledani si muzu pocinat necestne, protoze s nikym v tom lusteni nezavodim.
kes je oznacena mystery z jednoho jedineho duvodu - tj. ze krabice se nenachazi na souradnicich v zahlavi, tak aby to bylo hned poznat.
  • 0

#28 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 12:43

Dain a Olik napsal/a:

scarabeus napsal/a:
Tak za 1. : ( a specialně pro Abakus ) nikomu necpu jak hrat GC. Je to kazdeho soutez. Ale rikam, ze pouzivani BF na mysterkach mi prijde necestne. Když je keš označená jako mystery tak je to asi z nějakého důvodu.


asi predne je si uvedomit, ze to neni soutez. proto jako tezko pri hledani si muzu pocinat necestne, protoze s nikym v tom lusteni nezavodim.
kes je oznacena mystery z jednoho jedineho duvodu - tj. ze krabice se nenachazi na souradnicich v zahlavi, tak aby to bylo hned poznat.


Já jsem taky neřekl že GC je soutěž... nicméně na tom, že BF je nečestná metoda trvám.

GC je hra. Na tom se snad všichni shodnem. A použití BF je stejný "podvod" jako kdybyste během hry člověče nezlob se házeli desetistěnnou kostkou a ostatní jen klasickou šestistěnnou...
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#29 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 12:45

scarabeus napsal/a:

Jenze zde se jedna o pouziti Brutal Force ve smyslu obejít, nebo prolomit něco, co je nějakým způsobem zakódované...


a neni to odjakziva smyslem (kdyz uz jsme u tech (ne)smyslu) veskere sifry - prolomit ji. :D
  • 0

#30 Dragon Riders

Dragon Riders

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 12:46

Vím že jsem lama, takže nikomu nevnucuji svůj názor, nedá mi to a napíšu ho sem. Vím že nemám ještě dostatek zkušeností s GC a neznám tolik cacherů osobně jako jiní zde, abych mohl s klidným svědomím říci o čem přibližně GC je. Osobně si myslím že že každý člověk v tom vidí něco jiného. Navíc i jednotlivý lidé v tom vidí pokaždé něco jiného. Trochu mi přijde GC jako kopulace. Realizuje se pro odreagování. Pak mi zde prezentované názory jak se ma GC dělat připadaji jako by panic hlásal jak se má kopulace provádět a kdo by zrovna kopuloval jinak - toho by poslal na pranýř. Myslím si že metoda BF je ještě v pohodě. U BFka se někdy zažije spousta zábavy a legrace - a o tom by přece GC mohl být. BFko člověk realizuje sám - taky něco musí dokázat. Co je BFko vedle toho když někam jedete a dostanete rovnou soubor s finálními souřadnicemi všech mysterek a multin v celé oblasti. Tam BFko pak fakt nepotřebujete :-). Ale pokud lidé spatřují uspokojení i v tomto způsobu odlovu - kdy nemusím dělat nic jíného než logovat "tradičky" tak nakonec proč ne? Zde bych doporučil držet se hesla "Žij a nechej žít" a neřešil bych pseudoproblémy. Venku je krásně - vykašlete se na další flame - Tak hurá na nějaké BFko. Případní suchaři nechť si vezmou GPSku a jdou kešovat klasicky. ;)
  • 0

#31 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 12:47

scarabeus napsal/a:
A použití BF je stejný "podvod" jako kdybyste během hry člověče nezlob se házeli desetistěnnou kostkou a ostatní jen klasickou šestistěnnou...


I v pripade ze by si vsichni mohli mezi kostkama vybrat? B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#32 esther_prague

esther_prague

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 12:47

To je tedy pěkné! :( Zdá se, že nejlépe udělám, když cachku umístím co možná nejdál od souřadnic a upozorním na to v listingu. Sama sice vím jak mě zaskočí, když si vyluštím mysterku v místě, kde se mám zdržovat jen krátký čas a nakonec mi vyjde až kdovíkam. A tak se právě hromadí ty papíry v šuplíku. :D Ale co, je to jen hra a jedna z nejlepších vůbec! Navíc jsem se díky vláknu dověděla i to, že se k hintu sahá dřív než se vůbec dorazí na místo. Další důvod k zamyšlení nad listingem. To aby tam snad raději nebyl, což? Nakonec není problém požádat o nakopnutí autora cachky, když jeden neví kudy kam...
  • 0

#33 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 12:48

Dain a Olik napsal/a:

scarabeus napsal/a:

Jenze zde se jedna o pouziti Brutal Force ve smyslu obejít, nebo prolomit něco, co je nějakým způsobem zakódované...


a neni to odjakziva smyslem (kdyz uz jsme u tech (ne)smyslu) veskere sifry - prolomit ji. :D


Jenze tim ze pouzijes brutal force ( pri hledani kešky v terenu ) neprolomíš šifru... Neboť výstupem prolomení šifry je dekédování zprávy...
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#34 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 12:49

Dragon Riders napsal/a:
Vím že jsem lama, takže nikomu nevnucuji svůj názor, nedá mi to a napíšu ho sem.
Vím že nemám ještě dostatek zkušeností s GC a neznám tolik cacherů osobně jako jiní zde, abych mohl s klidným svědomím říci o čem přibližně GC je.


Konecne nazor se kterym nelze nez souhlasit... :D :D :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#35 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 12:49

hplus napsal/a:

scarabeus napsal/a:
A použití BF je stejný "podvod" jako kdybyste během hry člověče nezlob se házeli desetistěnnou kostkou a ostatní jen klasickou šestistěnnou...


I v pripade ze by si vsichni mohli mezi kostkama vybrat? B)


Na tom sice něco je ALE:

potom podle tve teorie pozbyva smyslu zakladat mysterky.
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#36 djw

djw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 12:51

chtel jsem napsat neco ve smyslu toho od Dragona. takze mu dekuji za usetreni casu. ten pouziju jaaaa osobne na pokus o BFknuti pro mne nesmyslne tezke kesky Radiovka v Podebradech ;)
  • 0

#37 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 12:52

scarabeus napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:

scarabeus napsal/a:
Tak za 1. : ( a specialně pro Abakus ) nikomu necpu jak hrat GC. Je to kazdeho soutez. Ale rikam, ze pouzivani BF na mysterkach mi prijde necestne. Když je keš označená jako mystery tak je to asi z nějakého důvodu.


asi predne je si uvedomit, ze to neni soutez. proto jako tezko pri hledani si muzu pocinat necestne, protoze s nikym v tom lusteni nezavodim.
kes je oznacena mystery z jednoho jedineho duvodu - tj. ze krabice se nenachazi na souradnicich v zahlavi, tak aby to bylo hned poznat.


Já jsem taky neřekl že GC je soutěž... nicméně na tom, že BF je nečestná metoda trvám.

GC je hra. Na tom se snad všichni shodnem. A použití BF je stejný "podvod" jako kdybyste během hry člověče nezlob se házeli desetistěnnou kostkou a ostatní jen klasickou šestistěnnou...


u clovece souperim s ostatnima, kdo dostane vsechny do chlivku. u GC ne. uz si to uvedom, ze tim neziskavas zadny prospech oproti ostatnim.
  • 0

#38 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 12:52

Dragon Riders napsal/a:
Vím že jsem lama, takže nikomu nevnucuji svůj názor, nedá mi to a napíšu ho sem.
Vím že nemám ještě dostatek zkušeností s GC a neznám tolik cacherů osobně jako jiní zde, abych mohl s klidným svědomím říci o čem přibližně GC je. Osobně si myslím že že každý člověk v tom vidí něco jiného. Navíc i jednotlivý lidé v tom vidí pokaždé něco jiného.

Trochu mi přijde GC jako kopulace. Realizuje se pro odreagování. Pak mi zde prezentované názory jak se ma GC dělat připadaji jako by panic hlásal jak se má kopulace provádět a kdo by zrovna kopuloval jinak - toho by poslal na pranýř...


Tím jako chceš říct, že člověk z dvouciferným počtem nálezů nemá právo se vyjádřit proti BF?
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#39 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 12:55

Dain a Olik napsal/a:

scarabeus napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:

scarabeus napsal/a:
Tak za 1. : ( a specialně pro Abakus ) nikomu necpu jak hrat GC. Je to kazdeho soutez. Ale rikam, ze pouzivani BF na mysterkach mi prijde necestne. Když je keš označená jako mystery tak je to asi z nějakého důvodu.


asi predne je si uvedomit, ze to neni soutez. proto jako tezko pri hledani si muzu pocinat necestne, protoze s nikym v tom lusteni nezavodim.
kes je oznacena mystery z jednoho jedineho duvodu - tj. ze krabice se nenachazi na souradnicich v zahlavi, tak aby to bylo hned poznat.


Já jsem taky neřekl že GC je soutěž... nicméně na tom, že BF je nečestná metoda trvám.

GC je hra. Na tom se snad všichni shodnem. A použití BF je stejný "podvod" jako kdybyste během hry člověče nezlob se házeli desetistěnnou kostkou a ostatní jen klasickou šestistěnnou...


u clovece souperim s ostatnima, kdo dostane vsechny do chlivku. u GC ne. uz si to uvedom, ze tim neziskavas zadny prospech oproti ostatnim.


A ty si konečně uvědom, že jsem ani jednou neřekl, že bych v GC s někým o něco soupeřil. ( Pominu-li FTF apod. ) Příkladu s člověče nezlob se jsem použil ( ano a pro někoho asi nevhodně ) k nastínění mého pohledu na situaci.

Sice tím, že použiješ BF nezískáváš nějaký prospěch nad ostatními ale přijde mi to jako výraz neúcty vůči autorovi, který si dal práci se sestavením mysterky...
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#40 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 12:55

scarabeus napsal/a:

potom podle tve teorie pozbyva smyslu zakladat mysterky.


kdyz se ti jako ownerovi ekluje BF, mas samozrejme moznosti, jak tomu u sve zabranit - nejlepe duvtipem. trochu se zamyslet pri tvorbe. nic vic.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama