Přejít na obsah


Fotka

Metoda BF?!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
241 odpovědí na toto téma

#101 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 21:38

scarabeus napsal/a:

kaote napsal/a:

Hamerinski napsal/a:
scarabeus takže až narazíš na mysterku ve stylu na co autor zrovna myslel a budeš náhodou znát její přibližné souřadnice z logů a hintu, na ní nepůjdeš, dokud ji nevyluštíš? Potom u takového luštění přeji dlouhé dny bezespánku a dobré nervy.


Ja jsem napriklad k jedne mysterce byl doveden spolulovkyni behem spolecne akce aniz jsme ji mel vylustenou. V terenu jsem se zapsal, ale po navratu domu jsem zacal lustit a nedovolil jsem si logovat, dokud jsem nevylustil. Jinak bych se za ten bod stydel.


Klobouk dolu, všechna čest ;)

Klobouk dolů, kalhoty taktéž - Kluci, běžte se někam za roh vzájemně přeblafnout, vypadá to, že orální zábava a kecání vás baví víc než geocaching.
  • 0

#102 Zhabza

Zhabza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 21:46

Velmi dobře mitak, velmi dobře. Posmívat se čestnému přístupu ke geocachingu a nejen jemu. Jde vidět, že jsi charakter.
  • 0

#103 ketums

ketums

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 21:49

seš suchar.... fuj :D krabka je cíl, a cest k ní je víc... BF je podle mne taky dovednost. Vyluštit mysterku svede každé tele, ale ulovit neco v lufte je umení. Poradil si a o to jde a taky v živote. Zkus si nekdy BF a pak sud. Sem četla hint a bylo mi jasné místo. To sem se mela podle tvého názoru ale delat že nezájem a presto ji luštit? :P:p:p:p:p A jako kdo vyžehlí prádlo detem?
  • 0
Garmin eTrex Legend
HTC Touch Cruise

#104 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 21:49

Já nejsem charakter, já jsem amorální kurva a jsem na to patřičně hrdý.
  • 0

#105 Zhabza

Zhabza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 21:51

Děkuji za potvrzení. Vysvětluje to spoustu věcí.
  • 0

#106 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 22:09

BF mě baví. A vy / ty / kdokoli s tím nadělá hovno. Jen pro info, mnohdy je to daleko těžší, než samotná mysterka. Jenže jsou typy, co mě nebaví (zdravímce Corridu). // pozn. :) můžu mít zlehka pod 10 BF vyluštění (nepočítám do toho vyexcelování souřadnice teda :) ), z toho 1 BF FTF. // hm, tak asi víc, jak tak na to koukám
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#107 awercz

awercz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 22:13

honny napsal/a:
BF mě baví. A vy / ty / kdokoli s tím nadělá hovno.


Jen pro info, mnohdy je to daleko těžší, než samotná mysterka. Jenže jsou typy, co mě nebaví (zdravímce Corridu).

// pozn. :) můžu mít zlehka pod 10 BF vyluštění (nepočítám do toho vyexcelování souřadnice teda :) ), z toho 1 BF FTF.


A co je jeste vetsi sranda nez dat BF na jedne kesi? Dat BF na serii deseti kesi :D:D:D
  • 0

#108 Sinuhet

Sinuhet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 22:40

moc nechapu co se tu resi, je to stejne jako geocaching sam o sobe ... kdo chce at si lusti / jiny at beha a obraci kazdy sutr / treti at pozorne cte logy a snazi se vydedukovat kde by ta potvorina mohla byt a ten kdo se privari k jinemu nebo vyzvi pozici od kamose at si taky uzije... kazdy si zvolil svou cestu, ktera se mu libila ... a to je geocaching
  • 0

#109 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 8:22

a vovo votom to je
  • 0

#110 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 8:44

Jj, přesně tak. Taky nerozumím tomu, proč se někdo snaží prosazovat svůj názor na způsob provozování geocachingu. Ať si ho každý užije podle toho, jak ho to baví a komukoli jinému po tom absolutně nic není. Taky si občas vyřeším multinu od PC místo procházení, když se mi zdá příliš zdlouhavá, taky občas použiju metodu BF nebo poloBF na mysterku, jejíž téma mě nezaujme - tím si z toho udělám aspoň nějakou zábavu a zpestření, a o to jsnad jde hlavně - aby to bavilo !
  • 0

#111 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 8:49

Jsem taky příznivcem BF za účelem občasného zpestření lovu;) BTW - máme u nás přes rok jednu nejmenovanou mysterku od nejmenovaného autora - když jste jí dali BF, měli jste u autora pivo. Za poctivé vyluštění slibuje paňáka !!! (Ale zatím ho nikomu platit nemusel :D) Tomu říkám poctivej autorskej přístup k problému BF :D
  • 0
Retired slowcacher

#112 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 9:48

Zhabza napsal/a:
Velmi dobře mitak, velmi dobře. Posmívat se čestnému přístupu ke geocachingu a nejen jemu. Jde vidět, že jsi charakter.


Jeeeezis, to jsou zase kecy. Co to je "cestny pristup"? Neco, co sis stanovil sam na zaklade svyho zebricku hodnot?

Jakej je cestnej pristup k navstevovani eventu? Muze se tam pit pivo nebo jen kofola? Muzes si to po eventu rozdat s peknou kacerkou, kterou jsi tam potkal - nebo se musite nejdriv odhlasit z gc.com? :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#113 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 10:14

Čestný přístup je dělat to jako Zhabza. Například věta "PS:Tomu kdo mi málem pred ocima vyfoukl ten TB preju hodne DNF." v logu je čestná! (ano, reju, ale začal sis, člověče ;) )
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#114 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 10:21

Ty jo, člověk si dovolí si odskočit na 10 krabiček a najednou je tu o 4 stránky spamu víc, kdo to má číst :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#115 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 10:27

hplus napsal/a:

Zhabza napsal/a:
Velmi dobře mitak, velmi dobře. Posmívat se čestnému přístupu ke geocachingu a nejen jemu. Jde vidět, že jsi charakter.


Jeeeezis, to jsou zase kecy. Co to je "cestny pristup"? Neco, co sis stanovil sam na zaklade svyho zebricku hodnot?

Jakej je cestnej pristup k navstevovani eventu? Muze se tam pit pivo nebo jen kofola? Muzes si to po eventu rozdat s peknou kacerkou, kterou jsi tam potkal - nebo se musite nejdriv odhlasit z gc.com? :D


Jak po eventu?! To je nečestné a nesportovní, rozdat si to MUSÍTE přímo na eventu!!
B):D
  • 0

#116 Zhabza

Zhabza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 10:54

honny: Zaprvé, za tím logem byl smajlík a zadruhé, já jen myslet to, že mi nepřijde správné se takovému přístupu posmívat. Osobně mi BF nevadí. Zadání je jasné: Najít krabičku.
  • 0

#117 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 11:06

stanny_Tigo napsal/a:

hplus napsal/a:

Zhabza napsal/a:
Velmi dobře mitak, velmi dobře. Posmívat se čestnému přístupu ke geocachingu a nejen jemu. Jde vidět, že jsi charakter.


Jeeeezis, to jsou zase kecy. Co to je "cestny pristup"? Neco, co sis stanovil sam na zaklade svyho zebricku hodnot?

Jakej je cestnej pristup k navstevovani eventu? Muze se tam pit pivo nebo jen kofola? Muzes si to po eventu rozdat s peknou kacerkou, kterou jsi tam potkal - nebo se musite nejdriv odhlasit z gc.com? :D


Jak po eventu?! To je nečestné a nesportovní, rozdat si to MUSÍTE přímo na eventu!!
B):D


A pod dohledem všechn ostatních B) :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#118 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 11:14

Zhabza napsal/a:
honny: Zaprvé, za tím logem byl smajlík a zadruhé, já jen myslet to, že mi nepřijde správné se takovému přístupu posmívat. Osobně mi BF nevadí. Zadání je jasné: Najít krabičku.


Mne osobne prijde spravne se posmivat pristupu, kdy nekdo povysuje svuj pohled na vec pohledu jinych lidi. ;) Navic kdyz do toho mota moralku a pocestnost... :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#119 romar20

romar20

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 12:49

Já myslím, že i u mysterek je BF prováděný s tím, že za tím někdo hledá něco jiného než proč byla vymyšlena (jakkoli smyslně či nesmyslně). To je každýho věc. Vadí mi ale, že se v komunitě lidí zabývajících se společenskou hrou Geocaching, která z principů má posilovat či rozvíjet vztah k okolí a k lidem, mám setkávám s lidmi, kteří se vyjadřují k názorům druhých např: "BF mě baví. A vy / ty / kdokoli s tím nadělá hovno." (honny) Pomůže to, vyjadřovat se k druhým hrubým způsobem? Jsem snad póvl zatím co BF-lovící kačer je king? To je opravdu k zamyšlení, jak si někteří hledají cestu k druhým (nebo mezi druhými). V rámci ohledu k druhým a k okolí nejsem proti BF obecně, nepřeju si ale, aby se přitom ubližovalo jakýmkoli způsobem životnímu prostředí a lidičkám kolem mně ( a to nejsem žádnej zelenej!!) ;) PS: moje děti už umí číst, i můj 6 let synek, jak mu mám vysvětlovat, že v té hře jsou na sebe lidi sprostý, když mi to tady svítí na monitoru. To je stejné jako ty ubohé reklamní kartičky na cigarety co jsem už několikrát našel v keši
  • 0

#120 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 12:59

Pán je citlivka ;) Ne, vážně, to se musím Honnyho zastat - z jeho komentáže necítím absolutně žádné povyšování a hrubé slovo občas docela jednoduše vystihne podstatu věci. To, že ho použil v tomto případě, mi vůbec nepřijde nijak sprosté.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama