Přejít na obsah


Fotka

Pocket Queries - Limit approaching


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
542 odpovědí na toto téma

#481 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 18:20

Jak často se tedy přepočítává, nebo jak to napsat, ALL.gpx? U starého to bylo cca každou hodinu.
  • 0

#482 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 18:32

mr.mates napsal/a:
Jak často se tedy přepočítává, nebo jak to napsat, ALL.gpx?
U starého to bylo cca každou hodinu.


Kazdy soubor se pregenerovava jen pokud od posledniho behu doslo k nejake zmene, to se spousti kazdou hodinu. Pro CR prislo posledni PQ kratce po 15h takze posledni beh byl ve 4h.

Pokud te zajimaji detaily README.detaily.html
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#483 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 18:34

Jj, dík za odpověď.
  • 0

#484 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 0:29

Škoda, měl menší data ...
  • 0

#485 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2010 - 12:54

Omlouvám se za částečně OT dotaz, ale opravdu na to nemůžu přijít: Jaký příznak mají v GPX nastavený PMO keše? Pár keší o kterých vím že jsou PMO jsem si našel, ale nejsem schopný najít žádný příznak, kterým se liší od ostatních. Opravdu je potřeba zobrazit listing online? Díky!
  • 0

#486 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2010 - 12:55

PM only kese zadny priznak v GPX nemaji.
  • 0

#487 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 5:49

Přátelé, kamarádi, zkuste si zkontrolovat nastavené PQ. Ráno jsem zjistil, že některé nastavené PQ byly vyřazeny ze seznamu pro poslání (konkrétně všechny zítřejší). Zřejmě po dalším upgrade (nebo downgrade ? :P) stránek geocaching.com. Už by mělo fungovat 1000 keší na PQ. Budou se předělávat (upravovat) současné nastavené počty PQ pro agregované PQ? Zkušebně jsem si nechal poslat jeden PQ, kde je 997 kešek. Jsem zvědavej, co příjde a kdy.
  • 0

#488 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 6:36

U PQ pribyla zalozka PQ Ready For Download, to je mile ale bohuzel tam nejsou ty jeste negenerovane. Ale i tak by to mohlo pomoci kdyz se nekde zatoula mail. Je to taky uzitecny pro sikovny prehled v kterym intervalu je kolik kesek. Rozsahy predelame ale chvili bych pockal at je jistota ze je to trvale. Vyzkousime to na Anglii... Rozsah mam taky jeden nastaveny, ale amici maji jeste dve hodiny vcera. Rozsahy vygeneruju z DB, je zbytecne to delat rucne kdyz pocitac vi kolik toho tam je. V neposledni rade pak chci mit kontrolu nad tim kolik tam kesek bude. Rozsahy natlacene prilis k horni hranici delaji potize protoze se obcas objevi nejaka keska ze zahrobi a nebo owner lajdak neupravi datum publikace a sveze se to vsechno jako lavina.
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#489 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 7:06

Možná su mimo, nebo tak, ale teď sem si vygeneroval jedno testovací PQ a na mejl mi došlo jen upozornění, že si to mám stáhnout tam a tam, nedošel ZIP s těma datama... su sám? :) Protože pokud to upravili takhle, tak fail.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#490 Bombis-27831

Bombis-27831

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 7:12

Jedno PQ(asi 970 keší) mi přišlo normálně, další tak jak píšeš (jen mail) a jedno zatim vůbec.
  • 0

#491 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 7:24

semik75: Nechtěl jsem něco aktivně upravovat ručně, to byl jenom dotaz. Rozhodně souhlasím s tím, ponechat to chvíli jak to je. Jak jsem psal, ráno jsem si vygeneroval jedno PQ, ale do teď nedošel ani PQ ani žádná email. Hold dneska bude pěkně rušno :D.
  • 0

#492 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 7:37

Tak jsem si ulozil nove PQ (mnou nalezenych), vypsalo mi to, ze ma 1000 cache. Pri nahledu na google mapach mi jich zobrazil jen 677, z toho jednu velice podivnou GC44 kterou rozhodne nemam. Tak nevim, jestli jim tam uz na to nestacilo nejaky pole ci co... ;)
  • 0

#493 Paw&lucima

Paw&lucima

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 185 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 7:39

Jooo, kdybych byl byval mrknul na forum o neco driv, tak jsem si mohl usetrit trochu prace ... :) Mam rucne rozdeleny intervaly pro Spanelsko, vytvoreny PQ (zatim jeste neaktivni) - limit jsem daval kolem 960 kesi na PQ, tak jsem zvedavej co vyplivne semikova DB :). Paw
  • 0

#494 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 8:00

Tak jsem si nastavil Tradičky Praha (40km) limit 1000
Vše vypadá OK až na to že se mi tam přidáva jedna tradička z Austrálie - nechápu :o
GC179
  • 0

#495 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 8:18

Musím opět potvrdit, že PQ fungují rychle a 100%. Schválně jsem si teď naklikal nově Středočeský kraj... V 8:31 odškrtl že to chci dneska poslat (mají ještě čtvrtek!), v 8:32 nahlásil gc.com vygenerování a v 8:33 naimportováno do GG... Absolutně bez problému.
  • 0

#496 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 8:20

Jsem to ale .... Časový posun. Jdu to vyzkoušet.
  • 0

#497 Paw&lucima

Paw&lucima

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 185 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 8:25

Hmmm, tak mame asi smulu ... zkusil jsem nastavit PQ s: 500 kesemi -> PQ vygenerovana, mail zatim neprisel (ale to bude asi spis problem mailserveru) 501 kesemi -> PQ vygenerovana, vzapeti prisel mail jen s odkazem na stazeni Paw
  • 0

#498 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 8:34

Takže jsem to PQ vygeneroval, nic mi zatím nepřišlo. Ale zkusil jsem dát zobrazit PQ v mapě a už teď vidím, že do požadovaých keší se přimíchala i jedna z USA. Tedy zatím to moc nefunguje. Nebudu to trápit, počkám, až se to vysvrbí.
  • 0

#499 M@gic

M@gic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 8:41

Ako sa rozsiril pocet ukaladnych logov, zacina mi to byt zas dost pomale. Nechcelo by sa spravit jednu ALL.gpx verziu najlepsie uplne bez logov? Neviem ako ostatni, ale ja osobne ich v gsaku vobec nepotrebujem (okrem vlastneho, ale ten si zariadim cez My Finds)... Alebo si to mam napisat sam? ;-)
  • 0

#500 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 8:46

btw:

PQs requesting between 501-1000 caches will be available as a file download only, although we will still notify you by email when it is ready
If you change nothing about the way you use PQs you will not be affected by this change
PQs requesting between 501-1000 caches will be available as a file download only, although we will still notify you by email when it is ready
PQs with less than 501 caches will be emailed as attachments and available as a file download
PQs will remain available for download a maximum of 7 days from the date it was generated
My Finds PQs are no longer sent as email attachments, but will be available as a file download

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama