Přejít na obsah


Fotka

Pocket Queries - Limit approaching


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
542 odpovědí na toto téma

#501 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 8:55

Potvrzuji, přišel pouze mail. Ale co je zajímavé, tak tak keš, která je mimo a zobrazila se mi v mapě, tak ta nepřišla. Pouze 1000 keší z Čech. M@gic: taky bych uvítal ALL.gpx bez logů, nevyužívám je. Ale zas tak moc mě to netrápí.
  • 0

#502 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 9:03

Netusil jsem, ze se dockam doby, kdy se i PQ bude tahat pres GeoJarry. :o
  • 0

#503 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 9:11

HaLuMa napsal/a:
Netusil jsem, ze se dockam doby, kdy se i PQ bude tahat pres GeoJarry. :o


No jo, jenže v tom mailu není link na stažení... tohle je už naprostý diletantismus! Takže URL budeš asi hádat z křišťálové koule :)
  • 0

#504 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 9:15

Z kristalove koule ne, ze stranky: http://www.geocachin...DownloadablePQs :D Jen mne fascinuje, jak z ocekavaneho vylepseno se nakonec vyklubalo vlastne zhorseni. DEKUJEME, Groundspeaku! B)
  • 0

#505 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 9:16

http://www.geocachin...nloadpq.ashx?g=uid_pq ktere bude pokazde stejne pro konkretni PQ...
  • 0

#506 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 9:26

HaLuMa napsal/a:
Jen mne fascinuje, jak z ocekavaneho vylepseno se nakonec vyklubalo vlastne zhorseni. DEKUJEME, Groundspeaku! B)


Jak to? Oproti dřívějšku nic neubylo (500 a méně dostáváš do mejlu tak jak doteď), naopak něco přibylo. Kde vidíš to zhoršení?
  • 0

#507 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 10:03

M@gic napsal/a:
Ako sa rozsiril pocet ukaladnych logov, zacina mi to byt zas dost pomale.
Nechcelo by sa spravit jednu ALL.gpx verziu najlepsie uplne bez logov? Neviem ako ostatni, ale ja osobne ich v gsaku vobec nepotrebujem (okrem vlastneho, ale ten si zariadim cez My Finds)...
Alebo si to mam napisat sam? ;-)


Ja osobne vic logu ocenuju ve smartGPX. Pro trekbuddyho zase logy likviduju vsechny jelikoz s tim neumi stejne jako s atributama a spoustou dalsich informaci. Takze se nezavdecim ani sam sobe.

Osik je smutny ze je to velky kvuli stahovani. Ty ze je to pomaly (predpokladam pri importu). Shodnete se aspon vy dva na tom ze 0 logu bude lepsi? Nebo jich chcete tech defaulnich 5? Nekdo dalsi? Ozvete se aspon ted a nebo mlcte navzdy. ;)

Nechce se mi tam mit 50 ruznych verzi.. uz takhle je tam toho moc. Resenim by asi mohlo byt dynamicke generovani... nechce se mi ted ale nic psat.

_eda_ napsal/a:
PQs requesting between 501-1000 caches will be available as a file download only, although we will still notify you by email when it is ready


Edo odkaz na zdroj by nebyl? Nemuzu to najit. Vkazdem pripade se zda ze se tehle bandy tenhle upgrade netyka a mame po starostech s predefinovavanim rozsahu. B)
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#508 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 10:13

Já bych logy bral, jestli 5 nebo 10, to není až tak kritické, ale rozhodně bych pár posledních logů chtěl mít. Když něco nemůžu dohledat, v terénu se nějaké info navíc hodí (ne vždy je možno se připojit na net).
  • 0
Don't panic!

#509 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 10:14

Osobne by mi stacilo tech defaultnich 5. Uplne bez logu bych nerad, prece jenom si je dost casto v navigaci procitam, ale vic nez tech 5 povazuju za zbytecnost. Pri importu ALL.gpx mam v makru stejne funkci na zredukovani poctu logu na poslednich 5 + moje, takze to, ze je tam natahuju a v zapeti stejne projizdim databazi, abych je hned promazal je dvojita ztrata casu...
  • 0

#510 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 10:15

semik75 napsal/a:
Edo odkaz na zdroj by nebyl?


Pardon, vetsinou kdyz cituji, tak odkazy davam...

http://forums.ground...howtopic=248233
  • 0

#511 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 10:44

Ja jsem taky pro alespon 5 poslednich logu...
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#512 M@gic

M@gic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 10:57

semik75 napsal/a:

M@gic napsal/a:
Ako sa rozsiril pocet ukaladnych logov, zacina mi to byt zas dost pomale.
Nechcelo by sa spravit jednu ALL.gpx verziu najlepsie uplne bez logov? Neviem ako ostatni, ale ja osobne ich v gsaku vobec nepotrebujem (okrem vlastneho, ale ten si zariadim cez My Finds)...
Alebo si to mam napisat sam? ;-)


Ja osobne vic logu ocenuju ve smartGPX. Pro trekbuddyho zase logy likviduju vsechny jelikoz s tim neumi stejne jako s atributama a spoustou dalsich informaci. Takze se nezavdecim ani sam sobe.

Osik je smutny ze je to velky kvuli stahovani. Ty ze je to pomaly (predpokladam pri importu). Shodnete se aspon vy dva na tom ze 0 logu bude lepsi? Nebo jich chcete tech defaulnich 5? Nekdo dalsi? Ozvete se aspon ted a nebo mlcte navzdy. ;)

Nechce se mi tam mit 50 ruznych verzi.. uz takhle je tam toho moc. Resenim by asi mohlo byt dynamicke generovani... nechce se mi ted ale nic psat.


Mne su tie logy osobne uplne na nic. Ako hovoris trekbuddy ich nepodporuje a ked si potrebujem pozriet, tak wap.geocaching.com je uplne v pohode. A hlavne uplne aktualne (gpx moze byt i den stary...)
Ale ako vravim, kludne si to napisem sam, ak by sa ukazalo ze to nik iny nepotrebuje. Odhadujem ale, ze 85% casu importu je u mna import logov ktore i tak nasledne mazem, podobne ako Numira...
  • 0

#513 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 11:17

abakus napsal/a:
Jak to? Oproti dřívějšku nic neubylo (500 a méně dostáváš do mejlu tak jak doteď), naopak něco přibylo. Kde vidíš to zhoršení?

U obecných PQ ne, ale tohle ani mě moc nepotěšilo:

My Finds PQs are no longer sent as email attachments, but will be available as a file download

Tzn. chápu-li to dobře, My Finds už nemám možnost zpracovávat legálně automatem, jelikož mailem chodit nebudou, a robotem ze stránek geocaching.com nic tahat nesmím.
  • 0

#514 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 11:19

Tak tedy i já ... 5-10 logů/keš je z mého pohledu akorát, v mém případě to urychlí (pravidelná aktualizace v GeoGetu) a parametr "počet uchovaných logů" si můžu nastavit jak chci. Mám jej na 10 což obvykle pokryje poslední období ... Případně koukám na aktuální stav přes wap ...
  • 0

#515 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 11:24

Mimoň: to jo, ale stejně to už teď vyžadovalo ruční kliknutí na gc.com. Logy: Já jsem pro 5 logů. Rozhodně jsou potřeba, protože se člověk běžně setká s tím, že keška není disablovaná i když poslední 3 logy jsou DNF - taková znalost je pak v terénu k nezaplacení. Víc než 5 je podle mě už zase zbytečné.
  • 0

#516 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 11:25

Logy rozhodně nechat. I když mám neomezený datový tarif a teoreticky bych se mohl podívat v telefonu buď přes net nebo přes Handy Geocaching, stejně se raději podívám v Oregonu a je to i rychlejší. Nehledě na to, že v odlehlejších končinách jsou ještě pořád místa bez signálu operátora.
  • 0

#517 bohouscl6

bohouscl6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 11:36

Mít k dispozici alespoň těch 5 posledních logů by mi rovněž vyhovovalo. Bohouš
  • 0

#518 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 11:37

Mě by stačilo 5 logů B)
  • 0

#519 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 11:43

Pro můj 60CSx export stačí 4, takže 5 ideál. B) Díky. Ad 500+ - co už. Aspoň se nic nemění...
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#520 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 11:51

Já nikam nespěchám, takže mi všechny logy (prostě kompletní PQ) nijak nevadí.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama