Přejít na obsah


Fotka

GEO kalendář 2010???


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
244 odpovědí na toto téma

#181 Hobako

Hobako

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 11:26

Pazitka napsal/a:

mudlodcera napsal/a:
Beru ze tam je omluva, ale nemusis se hned navazet do lidi, kteri se ti negativne ozvou. Nebo myslis, ze ty, ktere jsi tim emailem odadil ti vsichni napisou? (proto mas mozna jen kladne ohlasy)


Zadne "navážení" se nekonalo, toho jsem dalek.
Skutecne si nemyslím si, že by vsichni kdo muj email dostanou, byli nadseni.
Pohnutky, proc to delam, a ver mi ze to nedelam s radosti, a ze to je dost prace, jsou mirne receno, smutne.
S Hobako jsme si vymenili par emailu, a tesim se na jeho objednavku.


Objednány 2ks ;)
  • 0

#182 Asek

Asek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 14:08

Mě teda ten "spam" nijak nepohoršil. Dokonce jsem byl rád, že jsem upozornění dostal, i když jsem si kalendář nakonec neobjednal. A to jedno kliknutí na "smazat" jsem přežil vcelku ve zdraví, ani jsem se při tom nezapotil...
  • 0

#183 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 16:10

Teda ja ziram. posledni dobou sem pisu min a min, ale tohle me docela dorazilo. Proboha lidi, kdyz se vam kalendar nelibi/nechcete ho/uzivate jiny system deleni roku tak si ho nekupujte. Pazitka vam tady udela z radosti a nadseni kalendar, zajisti vsecko okolo a nabidne vam hotovou vec az podnos a kdyz uz vam napise, ze je teda kalendar hotovy, tak se tu do nej pustite, ze by si od nej nikdo kurku nevzal... Kdyby do toho mel promitnout naklady na cas, ktery tim stravil, zatimco se tu na foru resi pakarny, tak se nedoplatite, panackove, tolik pro ty, co jim pripada cena vysoka a zavidi, jak si Pazitka "namasti kapsu" Pro ty, kdo povazuji pratelske upozorneni na existenci hotoveho dila za spam, tak vezte, ze do mailu vam denne chodi tak 50 spamu, predpokladam ze kazdymu a jestli se takhle zabyvate kazdym, tak to preju dobre dusevni zdravi... Tohle je uz opravdu zoufaly, kdokoli tu prijde s necim konstruktivnim a nedejboze to dela ve svem volnem case pro ostatni, docka se jen kritiky, jak je to vsecko spatne a co si to dovoluje. Uz delsi dobu je (aspon pro me) jedinym prinosem gc.cz mapa. Protoze ta nemluvi. Skoda, vzdycky to tak nebylo...
  • 0

#184 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 17:32

Nekecej, ta mapa byla dřív ozvučená? Proč se to zrušilo, to chcíí... :D:D
  • 0

#185 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 21:19

hplus napsal/a:
Kdo se mnou nesouhlasi, necht si laskave zalozi vlakno "Jak udelat GEO Kalendar 2011 stokrat lepe". B)


Ne ne, piste sem! Potrebuju aby tohle vlakno bylo videt! :-) Negativni reklama take funguje :-D
  • 0
Via est scopus!

#186 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2009 - 12:32

Termín do kdy je možné si GEOkalendář objednat vyprší tuto neděli!!! Takže máš-li zájem, objednej IHNED!

GEOkalendář 2010 www.geokalendar.dpnet.org
  • 0
Via est scopus!

#187 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2009 - 15:56

Tema se zacina propadat. :) Na kalendar se tesim, v nahledech mi prijde krasne zpracovany. Skoda, ze tam nejsou jen ceske kese, takto se mi asi nepodari si pristi rok "odlovit cely kalendar". :)
  • 0

#188 Cink 1435

Cink 1435

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2009 - 9:03

Pažitko, děkuji za "spam" tak dlouho jsem měl "dost času " až jsem to málem prošvihl. Z negativních reakcí si tu nic nedělej, konec konců jsme v Čechách kde se nic neodpouští ... Po přečtení tohoto vlákna bych si dost drze dovolil některým doporučit, aby si něco podobného zkusily a pak kritizovaly nebo si vzaly GPS a vyrazily na keše. Ještě jednou dík za Tvůj volný čas, práci a trpělivost. ;) PS mám již objednáno :D
  • 0
Já si stejně myslím, že každý máme ten svůj vlak. I vás dřív nebo později nějaký vlak přejede ... ( A.Nebel )

#189 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2009 - 10:01

Protože se nám tu objevil "prodloužený víkend", posouvám termín do kterého je GEOkalendář možné objenat na úterý 17.11.2009.

Neděláme to pro kšeft, ale pro radost, a tak kalendář budou mít jen ti, kdo si ho včas objednají.

www.geokalendar.dpnet.org
  • 0
Via est scopus!

#190 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2009 - 11:00

Tak jsem se konecne rozhoupal a chtel si objednat dva kalendare...ale mas nejakou divnou banku a nejdou poslat penize v nedeli;) (pres servis24) takze poslu zajtra;) tzn ze nema cenu posouvat termin do 17...kdyz 17. stejne nikdo penize neposle;)
  • 0

#191 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2009 - 11:13

Rozumim. Ale muze poslat objednavku. To je pro objednani poctu kusu v tiskarne rozhodujici.
  • 0
Via est scopus!

#192 riki

riki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2009 - 12:07

swenney napsal/a:
Tak jsem se konecne rozhoupal a chtel si objednat dva kalendare...ale mas nejakou divnou banku a nejdou poslat penize v nedeli;) (pres servis24) takze poslu zajtra;)
tzn ze nema cenu posouvat termin do 17...kdyz 17. stejne nikdo penize neposle;)

to spíš ty máš blbou banku, když ti není schopna převést peníze v neděli, u M bank, kde je účet pro platbu kalendáře není žádný problám(česká spořitelna=nejhorší služby)
  • 0
Šťastný blázen..až nás budou milióóóóny...

#193 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2009 - 13:50

Nene! ČS je přeci bankou roku! Asi na ní letos vyšla řada. :P
  • 0

#194 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2009 - 14:09

riki napsal/a:
to spíš ty máš blbou banku, když ti není schopna převést peníze v neděli


Do jinych bank muzu posilat svatek nesvatek...jenom sem to neslo...

ale to je jedno...objednavku jsem poslal dnes...penize poslu zitra
  • 0

#195 hi.petr

hi.petr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2009 - 16:30

Objednáno včera večer, ale na potvrzovací mail furt čekám marně. Nebo snad přijde až po připsání peněz na účet?
  • 0

#196 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2009 - 18:27

hi.petr napsal/a:
Objednáno včera večer, ale na potvrzovací mail furt čekám marně. Nebo snad přijde až po připsání peněz na účet?


Ano, presne tak. Mel by ti prijit automaticky email ze systemu, ale zda se, ze to vzdy nefunguje. Ale tvoji objednavku mam, a nic dalsiho ji nechybi. Potvrzeni o prijmu penez posilam "ručně", to by mel tedy dostat každý. Kdo ho nedostal, ten by se mel pidit proc.
  • 0
Via est scopus!

#197 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2009 - 7:53

Pažitko, také jsem 2 kousky objednávala a hned zaplatila převodem - už někdy v pátek ráno, tak snad je vše v pořádku. Díky. B)
  • 0

#198 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2009 - 8:10

BAFteam napsal/a:
Pažitko, také jsem 2 kousky objednávala a hned zaplatila převodem - už někdy v pátek ráno, tak snad je vše v pořádku. Díky. B)


Prevod mezi ruznymi bankami skutecne trva v prumeru 3 dny. Neni pro to zadny rozumny duvod, banky proste zamerne zadrzuji elektronicke transakce. Penize uz nejsou na vasem ucte, ani na ucte prijemnce. Kde jsou? Kdo bere tyhle uroky za tuhle v souctu nemalou castku byt za jeden jedniny "hluchy" den?
  • 0
Via est scopus!

#199 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2009 - 9:18

Pazitka napsal/a:

BAFteam napsal/a:
Pažitko, také jsem 2 kousky objednávala a hned zaplatila převodem - už někdy v pátek ráno, tak snad je vše v pořádku. Díky. B)


Prevod mezi ruznymi bankami skutecne trva v prumeru 3 dny. Neni pro to zadny rozumny duvod, banky proste zamerne zadrzuji elektronicke transakce. Penize uz nejsou na vasem ucte, ani na ucte prijemnce. Kde jsou? Kdo bere tyhle uroky za tuhle v souctu nemalou castku byt za jeden jedniny "hluchy" den?


No preci banky, kdo jinej. :) Ale melo by to uz byt kratsi, zase najaka smernice EU, ci co, jen nevim jestli uz plati nebo teprve bude. Ale je fakt, ze vyplata prisla o den driv nez obvykle, takze uz to mozna plati.
  • 0

#200 MišutkaCZ

MišutkaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2009 - 11:32

Už to platí. Do některých bank přijdou penízky dokonce ještě v ten den, kdy je odešlu :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama