Přejít na obsah


Fotka

GEO kalendář 2010???


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
244 odpovědí na toto téma

#201 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2009 - 12:01

Misha kulicka napsal/a:
Už to platí. Do některých bank přijdou penízky dokonce ještě v ten den, kdy je odešlu :)


Jedná se zákon 284/2009 o platebním styku platný od 1. listopadu 2009. V něm na základě Směrnice EU č. 64/2007 o platebních službách nařizuje:

§ 109 Lhůta pro připsání peněžních prostředků na účet poskytovatele příjemce

(1) Poskytovatel plátce zajistí, aby peněžní prostředky byly připsány na účet poskytovatele příjemce nejpozději do konce následujícího pracovního dne po okamžiku přijetí platebního příkazu.

... ale jak už to u nas v Kocourkově bývá, zákon nepřináší jen poztiva a zlepšení, jak by se dalo čekat. Nasi pilní a pracovití poslanci meli dva roky na implementaci směrnice, avšak pro mnoho "důležitějších" povinnosti si to nechali na poslední chvíli ... ale to uz je nad rámec této diskuse
  • 0
Via est scopus!

#202 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 12:01

Ještě posledních 12 hodin, a vyprší lhůta na objednání GEOkalendáře!

www.geokalendar.dpnet.org
  • 0
Via est scopus!

#203 cz.mikes

cz.mikes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 12:58

Objednávka odeslána , peníze půjdou zítra (již zmíněný ,,problém" ČSx MB )
  • 0

#204 Celestyn

Celestyn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 17:56

Tak jsem to jeste stihnul.
  • 0

#205 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 23:50

Poslednich 12 minut na objednani!! B) EDIT: kurnik, cas serveru je jiny nez muj cas na kompu. :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#206 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2009 - 7:49

hplus napsal/a:
Poslednich 12 minut na objednani!! B)

EDIT: kurnik, cas serveru je jiny nez muj cas na kompu. :D


"Na to je jednoduchá rada", pravil děd Vševěd, "použij NTP!".
  • 0
Via est scopus!

#207 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2009 - 9:38

Tak ja Ti vytahuju na posledni chvili vlakno nahoru a jeste se mi dostane rady od deda Vseveda... B)

Prijem objednavek ukoncen, pozaduji zamknout vlakno a vyradit z aktivnich! :D

EDIT: Vzhledem k tomu, ze je cas serveru resp. meho prispevku zase o kousek posunuty - a to sedim v praci - tak by si NTP mel mozna nastavit nekdo jinej... B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#208 AgentJ

AgentJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2009 - 10:05

no jo, gc.cz je o celejch 111 vterin napred oproti atomovymu casu a to znamena, ze uzaverka terminu objednavek se take zkratila o 111s. hnal byl provozovatele k soudu za uslej zisk.....takhle se nechat okradatB):D
  • 0

#209 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2009 - 12:01

... jak znám Pažitku tak se na to stejně kouknul až ráno, takže nějakých 111 sekund ... píp ...
  • 0

#210 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2009 - 12:10

To sedí, ja v noci obvykle spím ;-)
  • 0
Via est scopus!

#211 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2009 - 12:15

Spis tak tvrde, ze Ti ani e-maily s objednavkama nechodej? ;) EDIT: Tahat informace z Pazitky je horsi nez z chlupaty deky, tak se to musi delat pomoci radoby hloupych dotazu. :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#212 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2009 - 14:51

Uz je to opet starej známej H- :-) Uz jsem se bal zes vyčichnul :-) Ale pořád je to slabý. Nejsi nějaký nemocny? Spis jsem to myslel tak, ze jsem posleni objednavky zapsal az dnes rano, a objednal v tiskarne az v poledne. Vlakno, kdyz dovolis, zatim nebudu zamykat, rad bych zde informoval o novinkach z vyroby a distribuce kalendáře. Novinkou třeba je, ze jsme opravili chybu, kterou jste nalezli, a v kalendari jsme decentne zvyraznili datum konani PRAGeo Games Megaeventu, ktery si to svym vyznamem jiste zaslouzi, i kdyz se nam to do grafiky moc nehodi.
  • 0
Via est scopus!

#213 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2009 - 16:38

Uz se tesim na kalendar, upozornis pak az bude hotov a k odberu? Dik.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#214 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2009 - 1:45

Jak zname snytlika, prehazel prachy lopatou do nakladaku a ted se nekde sluni na Hawaji. Jako ja mu tu rakovinu kuze za moje tri kila preju - ale jak k tomu prijdou ostatni?? B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#215 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2009 - 10:16

Samozrejme, ze napisu. Napisu to sem, napisu email. Vsem. Krome H-. Ten by me nepochybne osocil ze spamovani, a to bych asi nerozdejchal ;-)
  • 0
Via est scopus!

#216 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2009 - 21:35

O Tvuj e-mail nikdo nestoji, my chceme ty kalendare!!! B) Btw. muzes mi napsat, kolik objednavek prislo z Hradce a kolik dostanu provizi za inzerci v listingu? :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#217 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2009 - 22:40

Jojo to by mě taky zajímalo, jakou budu mít provizi za distribuci v Sudetech a na Vysočině? :P
  • 0

#218 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2009 - 0:21

Jakou provizi!!!! Bude Ti dovoleno lovit na Vysočině a nebudu Ti típat telefon, když budeš potřebovat poradit!!!! To je za všechny provize :D:D
  • 0

#219 Montanab

Montanab

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2009 - 20:12

Pazitka napsal/a:
Uz je to opet starej známej H- :-) Uz jsem se bal zes vyčichnul :-) Ale pořád je to slabý. Nejsi nějaký nemocny?

Spis jsem to myslel tak, ze jsem posleni objednavky zapsal az dnes rano, a objednal v tiskarne az v poledne.
Vlakno, kdyz dovolis, zatim nebudu zamykat, rad bych zde informoval o novinkach z vyroby a distribuce kalendáře.

Novinkou třeba je, ze jsme opravili chybu, kterou jste nalezli, a v kalendari jsme decentne zvyraznili datum konani PRAGeo Games Megaeventu, ktery si to svym vyznamem jiste zaslouzi, i kdyz se nam to do grafiky moc nehodi.


Ahoj všem!
Sypu si tady veřejně popílek na hlavu (a to už jí mám beztak šedivou dost):
ta chyba, o které tady Pažitka píše, se bohužel dostala na kalendář. Kalendáře už jsou vytištěné a začíná distribuce. Je to moje chyba a je mi to moc líto. Děláme kalendář ve svém volném čase (a kačerskej bůh ví, že ho máme málo) a tohle mi uteklo.
Doufám, že to bude jediná piha na kráse tohohle, myslím, jinak zdařilého kalendáře a vás bude celý rok na zdi těšit a motivovat.
Děkuji všem za inspiraci, motivaci, rady, šťouchance, zaslané fotky, objednávky a samozřejmě v první řadě Pažitkovi za spolupráci.
Měli bychom mu všichni poděkovat i za to, že do toho zase letos šel. Chce to odvahu, odhodlání, spustu času a energie ... (Už teď jsem zvědavej, jak to bude příští rok ;)
Ahoj, lovu zdar a díky za pochopení. (Extra díky Háplusoj za reklamu na Královéhradecku ;)

...zachovejte nám přízeň
  • 0

#220 psmolda

psmolda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2009 - 14:12

Geokalendář 2010 je už doma a je krásnej!!!!! Mnoho díků autorům.........:)
  • 0
"Je jedno, zda je zážitek pozitivní či negativní, hlavně, že je silný..."




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama