Přejít na obsah


Fotka

GEO kalendář 2010???


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
244 odpovědí na toto téma

#161 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2009 - 20:39

HuntBehind napsal/a:

Pazitka napsal/a: Termín pro objednávky GEOkalendáře vyprší už za 5 dní,

GEOkalendář 2010 www.geokalendar.dpnet.org


Už jsem ti to sice psal jako mail na GC.com, ale bez odpovědi - Jelikož se vám blíží ta uzávěrka objednávek, ještě je určitě nějaký čas na opravu chyby: u měsíce Dubna se na 100% nejedná o keš Byšičky a dost bych se divil, kdyby tenhle kostel byl v nejbližším okolí ... přeci jen Polabská nížina se zrovna nevyznačuje přílišnou kopcovatostí... ;)

No jo, je to pravda. Nejsou to Bysicky v Polabi, to bych poznal, mame tam pikslu, ale ve Vychodnich Cechach u Lazni Belohrad http://www.ivo-turis....cz/bysicky.htm
  • 0

#162 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2009 - 22:02

Diky za opravu! Tohle by byla dost trapna chyba! :-(
  • 0
Via est scopus!

#163 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2009 - 22:15

Hobako napsal/a:
Docela mne včera rozladil mail od Tebe i když hned v úvodu byla omluva za spam. :(


Co na to říct? Mam se ještě jednou omluvit? Tak se ti ještě jednou omlouvam. :-( Bylo to tak zlé? Asi ano, kdyz jsi to nerozdejchal, a sup to rovnou na forum. To me moc mrzi.
Jsi prvni negativni reakce, na druhé straně stojí desítky tech pozitivních.
Potěšilo by mě, kdyby ses zkusil zamyslet nad tím, proc jsi ten email dostal. Ja to vim.
  • 0
Via est scopus!

#164 slevik

slevik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 9:05

Pazitka napsal/a:
Diky za opravu! Tohle by byla dost trapna chyba! :-(


No jo :o. A to jsem si ještě říkala, jaká pěkná fotka tam je...byli jsme tam na geovýletě, tak to tam znám, ale taky mi to nedocvaklo :|. Říkám hele Byšičky, pod tím taky psáno Byšičky, ale špatné číslo a Polabí mi teda uniklo :|. Ještě, že tu jsou jiní ;).
  • 0

#165 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 9:52

Pazitka napsal/a:

Hobako napsal/a:
Docela mne včera rozladil mail od Tebe i když hned v úvodu byla omluva za spam. :(


Co na to říct? Mam se ještě jednou omluvit? Tak se ti ještě jednou omlouvam. :-( Bylo to tak zlé? Asi ano, kdyz jsi to nerozdejchal, a sup to rovnou na forum. To me moc mrzi.
Jsi prvni negativni reakce, na druhé straně stojí desítky tech pozitivních.
Potěšilo by mě, kdyby ses zkusil zamyslet nad tím, proc jsi ten email dostal. Ja to vim.


No popravde premyslela jsem o koupi geokalendare, ale tvuj email me presvedcil o tom, ze si ho kupovat nebudu. Je sice fajn, ze mas plno dobrych reakci, ale o kalendari se clovek dozvi nejen tady na foru, ale byla o nem zminka treba i na foru KG Brno. Nemam rada, kdyz me nekdo tlaci do nakupu cehokoli (proto nesnasim i reklamy) a tvuj email je presne tohle - reklama.
Beru ze tam je omluva, ale nemusis se hned navazet do lidi, kteri se ti negativne ozvou. Nebo myslis, ze ty, ktere jsi tim emailem odadil ti vsichni napisou? (proto mas mozna jen kladne ohlasy)
  • 0

#166 slevik

slevik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 10:09

mudlodcera napsal/a:

Pazitka napsal/a:

Hobako napsal/a:
Docela mne včera rozladil mail od Tebe i když hned v úvodu byla omluva za spam. :(


Co na to říct? Mam se ještě jednou omluvit? Tak se ti ještě jednou omlouvam. :-( Bylo to tak zlé? Asi ano, kdyz jsi to nerozdejchal, a sup to rovnou na forum. To me moc mrzi.
Jsi prvni negativni reakce, na druhé straně stojí desítky tech pozitivních.
Potěšilo by mě, kdyby ses zkusil zamyslet nad tím, proc jsi ten email dostal. Ja to vim.


No popravde premyslela jsem o koupi geokalendare, ale tvuj email me presvedcil o tom, ze si ho kupovat nebudu. Je sice fajn, ze mas plno dobrych reakci, ale o kalendari se clovek dozvi nejen tady na foru, ale byla o nem zminka treba i na foru KG Brno. Nemam rada, kdyz me nekdo tlaci do nakupu cehokoli (proto nesnasim i reklamy) a tvuj email je presne tohle - reklama.
Beru ze tam je omluva, ale nemusis se hned navazet do lidi, kteri se ti negativne ozvou. Nebo myslis, ze ty, ktere jsi tim emailem odadil ti vsichni napisou? (proto mas mozna jen kladne ohlasy)


Já bych ani tak neřekla, že to je reklama, spíš jde o to, aby pak někdo zpětně nelitoval, že geokalendář prošvihl ;). Já to teda osobně beru, sice mi přišel nevyžádaný mail, ale s omluvou ;).
A je jasný, že se najdou rejpalové, kterým to vadí a prostě si za tím stojí hlava nehlava, což spíš zamrzí :|.
Když nejde o život, jde o h..no B).
  • 0

#167 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 10:13

mudlodcera napsal/a:

Pazitka napsal/a:

Hobako napsal/a:
Docela mne včera rozladil mail od Tebe i když hned v úvodu byla omluva za spam. :(


Co na to říct? Mam se ještě jednou omluvit? Tak se ti ještě jednou omlouvam. :-( Bylo to tak zlé? Asi ano, kdyz jsi to nerozdejchal, a sup to rovnou na forum. To me moc mrzi.
Jsi prvni negativni reakce, na druhé straně stojí desítky tech pozitivních.
Potěšilo by mě, kdyby ses zkusil zamyslet nad tím, proc jsi ten email dostal. Ja to vim.


No popravde premyslela jsem o koupi geokalendare, ale tvuj email me presvedcil o tom, ze si ho kupovat nebudu. Je sice fajn, ze mas plno dobrych reakci, ale o kalendari se clovek dozvi nejen tady na foru, ale byla o nem zminka treba i na foru KG Brno. Nemam rada, kdyz me nekdo tlaci do nakupu cehokoli (proto nesnasim i reklamy) a tvuj email je presne tohle - reklama.
Beru ze tam je omluva, ale nemusis se hned navazet do lidi, kteri se ti negativne ozvou. Nebo myslis, ze ty, ktere jsi tim emailem odadil ti vsichni napisou? (proto mas mozna jen kladne ohlasy)


Popravdě řečeno, tohle je každý rok stejné.

Část lidí je kalendářem nadšená.

Části lidí se zdá málo GEO.

A nakonec, část lidí, je toho názoru, že jeho autor má povinnost vydat ho za svoje a zadarmo jim ho rozdat. Hlavně by se, proboha, neměl snažit, aby se mu alespoň pokryly náklady s tiskem.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#168 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 10:21

mudlodcera napsal/a:
Beru ze tam je omluva, ale nemusis se hned navazet do lidi, kteri se ti negativne ozvou. Nebo myslis, ze ty, ktere jsi tim emailem odadil ti vsichni napisou? (proto mas mozna jen kladne ohlasy)


Zadne "navážení" se nekonalo, toho jsem dalek.
Skutecne si nemyslím si, že by vsichni kdo muj email dostanou, byli nadseni.
Pohnutky, proc to delam, a ver mi ze to nedelam s radosti, a ze to je dost prace, jsou mirne receno, smutne.
S Hobako jsme si vymenili par emailu, a tesim se na jeho objednavku.
  • 0
Via est scopus!

#169 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 10:36

kolombo napsal/a:
Hlavně by se, proboha, neměl snažit, aby se mu alespoň pokryly náklady s tiskem.


A ted jsi prave uhodil hřebíček na hlavičku!
  • 0
Via est scopus!

#170 Hobako

Hobako

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 10:36

kolombo napsal/a:

mudlodcera napsal/a:

Pazitka napsal/a:

Hobako napsal/a:
Docela mne včera rozladil mail od Tebe i když hned v úvodu byla omluva za spam. :(


Co na to říct? Mam se ještě jednou omluvit? Tak se ti ještě jednou omlouvam. :-( Bylo to tak zlé? Asi ano, kdyz jsi to nerozdejchal, a sup to rovnou na forum. To me moc mrzi.
Jsi prvni negativni reakce, na druhé straně stojí desítky tech pozitivních.
Potěšilo by mě, kdyby ses zkusil zamyslet nad tím, proc jsi ten email dostal. Ja to vim.


No popravde premyslela jsem o koupi geokalendare, ale tvuj email me presvedcil o tom, ze si ho kupovat nebudu. Je sice fajn, ze mas plno dobrych reakci, ale o kalendari se clovek dozvi nejen tady na foru, ale byla o nem zminka treba i na foru KG Brno. Nemam rada, kdyz me nekdo tlaci do nakupu cehokoli (proto nesnasim i reklamy) a tvuj email je presne tohle - reklama.
Beru ze tam je omluva, ale nemusis se hned navazet do lidi, kteri se ti negativne ozvou. Nebo myslis, ze ty, ktere jsi tim emailem odadil ti vsichni napisou? (proto mas mozna jen kladne ohlasy)


Popravdě řečeno, tohle je každý rok stejné.

Část lidí je kalendářem nadšená.

Části lidí se zdá málo GEO.

A nakonec, část lidí, je toho názoru, že jeho autor má povinnost vydat ho za svoje a zadarmo jim ho rozdat. Hlavně by se, proboha, neměl snažit, aby se mu alespoň pokryly náklady s tiskem.


Chtěl bych tímto ukončit toto subvlákno, které jsem začal. Ten spamový mail mne otrávil,

1) protože to byl spam a
2) měl péči o toto " nerad bych aby ti unikl GEOkalendar 2010".

Pár maily jsme si vysvětlili s Pažitkou situaci. Jde o to co píše třeba Kolombo. Tomu rozumím. A kdyby v mailu stálo "Aby kalendář byl za rozumnou cenu 150 Kč (např.), potřebuji sehnat ještě xy zájemců." Myslím, že takovéto jasné sdělení není nic, za co je třeba se stydět. Toto mi Pazitka sdělil až v posledním mailu a tak jsem se rozhodl, že i když jsem kalendář původně nechtěl, objednám 2 kusy.
  • 0

#171 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 11:17

nechtěl jsem psát, opravdu ne, ale když už je to tady: na našem fóru se taky objevila nabídka, celkem nás to překvapilo, ale co, nevadí, o nic zvláštního nejde - potom jsem dostal od kolegy tento mail: "Ahoj, taky vám Šnitlík (Pazitka) spamuje svojí nabídkou Geokalendáře 2010 váš email?" a potom druhý: "jj, hoch se snaží. my ale máme přece svůj." To jen tak na ukázku, kolika lidem to přišlo jsem nepátral /a je to jedno/. Věřim /chci věřit/, že jde opravdu o ten náklad. Trochu mi není jasné, proč nebyla cena stanovena třeba 180? nebo víc? asi by se snížil náklad, ale zase by bylo méně práce s distribucí... příště by to chtělo udělat průhlednější: Seznámit předem zájemce s poměrem cena/náklad a potom napsat kolik se toho tisklo a byl by klid /možná :)/ Jinak jsem psal snad loni, že mi je jasný co je s tím práce a že by mi nevadilo kdyby z toho autor něco měl /a to platí i letos/ kolombo: to se nezdá, opravdu je málo geo... :D
  • 0

#172 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 11:30

S tvym navrhem souvisi spousty otazek. Napriklad: Prodal by se kalendar, kdyby stal vic? Tiskla by to nejaka tiskarna kdyby toho bylo mene? No, situace je takova, jaka je. Vloni jsem se poucil pomerne hodne. A i letos je tu dost novych zkusenosti :-)
  • 0
Via est scopus!

#173 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 12:35

Leroj napsal/a:
nechtěl jsem psát, opravdu ne, ale když už je to tady:

........

kolombo: to se nezdá, opravdu je málo geo... :D


Hele, tohle se řešilo už u toho prvního, týdenního, že tam nejsou žádné GEO obrázky, málo fotek TB a GC a podobné řeči. A že do týdenního, kde je fotek hodně a netisknou se tak velké se daleko snáze vybíralo z dodaných fotek.

Mimochodem,

Leroj napsal/a:
a potom druhý:
"jj, hoch se snaží. my ale máme přece svůj."


je jen dobře, že příští rok zajistíte tisk prodej a distribuci kalendáře Vy. Myslím že Danovi se do toho potřetí už nebude chtít.

Už předem děkuji a doufám, že bude dostatečně GEO a zvládnete to bez spamu.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#174 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 12:59

kolombo: jj tuto reakci jsem čekal, jak někdo upozorní na nějakou chybu /nedostatek/, tak se mu vpálí: tak to udělej líp, nebo: a co ty si dokázal? jak typické a smutné... :( a to nevíš, že dokonce kritizuju naše fotbalisty, politiky, Evu s Vaškem a další prapodivné existence, aniž bych něco z toho uměl - nicméně domnívám se, že na slušnou kritiku má právo každý.
  • 0

#175 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 13:33

Tohle myslim neni nutne. Veci jsou tak jak jsou, a tahle debata na situaci nic nezmeni :-) Je to tema do hospody k pivu, tam se vyresi vsechno a ihned :-)
  • 0
Via est scopus!

#176 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 13:36

Leroj napsal/a:
kolombo:
jj tuto reakci jsem čekal, jak někdo upozorní na nějakou chybu /nedostatek/, tak se mu vpálí: tak to udělej líp, nebo: a co ty si dokázal? jak typické a smutné... :(
a to nevíš, že dokonce kritizuju naše fotbalisty, politiky, Evu s Vaškem a další prapodivné existence, aniž bych něco z toho uměl - nicméně domnívám se, že na slušnou kritiku má právo každý.


Mě přijde daleko smutnější, že když někdo udělá kalendář, tak začnete hledat co dělá špatně a šít do něj.

A porovnávat tohle s výkonem a kritikou dobře placených fotbalistů a politiků je taky divné, nemyslíš ? A Eva s Vaškem to taky nedělají pro něčí krásné oči, ale docela dobře si z toho žijou.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#177 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 13:53

Proč by proboha měl autor kalendáře jakkoli seznamovat kupce s rozpočtem? Ať na tom vydělá, kdyby to podšvihl a zůstal v mínusu, tak se všichni kupci složí, aby pokryli ztrátu, jo? Kdo to nechce koupit, protože se mu to nelíbí, nebo na to nemá, nebo nechce těch 150 Kč dát, nebo má svůj, tak ať se do tohoto kalendáře nenaváží, to není fér.
  • 0

#178 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 18:20

kolombo napsal/a:
Popravdě řečeno, tohle je každý rok stejné.

Část lidí je kalendářem nadšená.

Části lidí se zdá málo GEO.

A nakonec, část lidí, je toho názoru, že jeho autor má povinnost vydat ho za svoje a zadarmo jim ho rozdat. Hlavně by se, proboha, neměl snažit, aby se mu alespoň pokryly náklady s tiskem.


Ale ja nerekla, ze se i ten kalandar nelibi. Premyslela jsem o jeho koupi, informaci o tom, ze kalendar je je na kazdem kroku dost a kdo ma zajem, tak si ten kalandar a informace k nemu stejne najde - at uz tady nebo proste kdekoli (staci rpeci googlit).
Ja jen rikam, ze propagace emailem me od koupe odradila a znechutila a t i presto, ze tam byla omluva za spam. Popravde receno kvuli takovymhle zpravam ten email na profilu na gc.com teda fakt nemam.
  • 0

#179 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 18:25

Pazitka napsal/a:
S tvym navrhem souvisi spousty otazek. Napriklad:

Prodal by se kalendar, kdyby stal vic?
Tiskla by to nejaka tiskarna kdyby toho bylo mene?

No, situace je takova, jaka je. Vloni jsem se poucil pomerne hodne. A i letos je tu dost novych zkusenosti :-)


A co takovy klasicky marketingovy pruzkum, zda o novy kalendar budou mit lidi zajem a kolik tech lidi bude?
Vzdy se da v cervnu/cervenci zalozit tema, s dotazem, zda bude o kalendar zajem, popripade kontaktovat ty, kdo si kalendar objednali v lonskem roce a optat se jich - tudiz budes mit receno kolik ks se takto proda urcite a pak se muzou snizit i naklady na realizaci (jako treba ze nebudes mit zbytecne mnozstvi vytistenych kalendaru, ktere pak nikdo nebude chtit).
  • 0

#180 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 19:44

Jako klasicky zacina byt na foru pretlak tech, kteri si pristi rok zrejme vezmou na mesic dovolenou, zacnou delat marketingove pruzkumy a koncem roku dodaji jeste mnohem lepsi kalendar a samozrejme za lepsi cenu, s vyssim nakladem a v darkovem baleni. Pro tento rok navrhuji nechat Pazitku dosbirat objednavky, vytisknout kalendare a neprodelat na tom kalhoty. Kdo se mnou souhlasi, necht prestane do tohoto vlakna psat - pokud nema potize s objednavkou nebo nechce zalozit dalsi odberove misto. B) Kdo se mnou nesouhlasi, necht si laskave zalozi vlakno "Jak udelat GEO Kalendar 2011 stokrat lepe". B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama