Přejít na obsah


Fotka

GEO kalendář 2010???


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
244 odpovědí na toto téma

#121 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 20:12

hplus napsal/a:
Jen bys mozna mel udelit Hradci vyjimku v uzaverce objednavek na 20.11. B)

To bohuzel neni mozne :-( a tak se radeji ani neptam po duvodu. Technologicke lhuty ...
  • 0
Via est scopus!

#122 slevik

slevik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 20:49

Co je psáno, to je dáno ;). Takže HK - objednávejte dle pokynů, na vyzvednutí se pak domluvíme (ale jsem na MD, takže doma skoro furt B) ). K tomu datu, nevím kde, ale někde jsem četla, že objednávky do konce listopadu :o. Ale možná to byl nějaký prvotní termín a na stránkách geokalendáře je jasně dáno 15.11. Hplus bych řekla, že sázel na event v HK, který je 20.11., proto to datum :)
  • 0

#123 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2009 - 10:55

Dekuji za krasnou informacni kampan ku prilezistosti mozna nejhorsihho eventu v Cechach :-)
  • 0
Via est scopus!

#124 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2009 - 12:11

Jen jsem chtel predejit spamovani pomoci Write note... B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#125 slevik

slevik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2009 - 12:56

Tak teď jsem out :). Kde se stala chyba :o?
  • 0

#126 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2009 - 15:14

Doufám, že už tam něco udělali s tím smradem. ;)
  • 0

#127 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2009 - 15:37

hplus napsal/a:
Jen jsem chtel predejit spamovani pomoci Write note... B)


Bojim se, ze to se nepovedlo :-P
  • 0
Via est scopus!

#128 slevik

slevik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2009 - 15:42

Pazitka napsal/a:

hplus napsal/a:
Jen jsem chtel predejit spamovani pomoci Write note... B)


Bojim se, ze to se nepovedlo :-P



Měla jsem držet hubu, co :D? Tak to máte říct rovnou a ne se mi smát za zády :P.
Pak jsem vedle jak ta jedle a připadám si jako nováček (no však taky skoro jsem :) ).
  • 0

#129 LukAnet

LukAnet

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2009 - 21:37

Pazitka napsal/a:

marram napsal/a:
Nastesti jsem si s obejdnanim dal na cas, takze jsem uz vedel, ze mam cist navod. :) Objednany 3ks, ihned zaplaceno, ale cekal jsem, ze mi po objednani prijde mailik s myma udajema, kdybych to nekdy potreboval a ono nic. Udelal jsem neco spatne nebo by to prislo jen kdybych se registroval?

Pokud jsi vyplnil spravne svoji emailovou adresu, pak ti musi prijit potvrzeni objednavky. Podle toho co tam vidim, je emailova adresa v poradku. Nevim kde tedy muze byt chybka, nicmene tvoje objednavka tam je.


Ahojky, kalendář se nám taky moc líbí, ale mám stejný dotaz jako marram. Objednávku jsem poslala na dva kalendáře, rovnou i peníze, ale potvrzení jsem nedostala. Chci se ujistit, že jsem všechno vyplnila správně. Díky.
  • 0

#130 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2009 - 22:29

PLAJ family napsal/a:
Doufám, že už tam něco udělali s tím smradem. ;)

Myslis toho vrchniho? B) Hele, mas natrenovano, prijed na zavody! A ten Snytlik vem sebou! :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#131 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2009 - 22:48

Vrchního? Jakýho vrchního? Já tam žádnýho nepotkal.
  • 0

#132 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2009 - 8:23

LukAnet napsal/a:

Pazitka napsal/a:

marram napsal/a:
Nastesti jsem si s obejdnanim dal na cas, takze jsem uz vedel, ze mam cist navod. :) Objednany 3ks, ihned zaplaceno, ale cekal jsem, ze mi po objednani prijde mailik s myma udajema, kdybych to nekdy potreboval a ono nic. Udelal jsem neco spatne nebo by to prislo jen kdybych se registroval?

Pokud jsi vyplnil spravne svoji emailovou adresu, pak ti musi prijit potvrzeni objednavky. Podle toho co tam vidim, je emailova adresa v poradku. Nevim kde tedy muze byt chybka, nicmene tvoje objednavka tam je.


Ahojky, kalendář se nám taky moc líbí, ale mám stejný dotaz jako marram. Objednávku jsem poslala na dva kalendáře, rovnou i peníze, ale potvrzení jsem nedostala. Chci se ujistit, že jsem všechno vyplnila správně. Díky.


Šnytlik by se měl už asi přiznat...Je to jednoduchý. Promyšlená akce už od začátku. Jelikož se čekalo, že se na Libereckym Oct. Festu pivo nevypije, ale někdo bude muset ty sudy doplatit..tak šnytlik rozjel tuhle akci. Penize nikomu neprisly, tudiz nidko nemuze potvrdit;) Pouze u Pažitků bude letos lepčí ježíšek a ten event se vydařil po všech stránkách ;) :-D
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#133 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2009 - 8:24

PLAJ family napsal/a:
Vrchního? Jakýho vrchního? Já tam žádnýho nepotkal.


To ledasco vysvětluje :-D
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#134 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2009 - 8:30

LukAnet napsal/a:
Ahojky, kalendář se nám taky moc líbí, ale mám stejný dotaz jako marram. Objednávku jsem poslala na dva kalendáře, rovnou i peníze, ale potvrzení jsem nedostala. Chci se ujistit, že jsem všechno vyplnila správně. Díky.

Vydrž. Pokud prijdou penize, poslu ti "ručně" o tom zpravu. Prevod penez trva obvykle 3 dny. Pokud mi prijdou penize, ke kterym nemam objednavku, budu po tom patrat. To se zatim nestalo.
  • 0
Via est scopus!

#135 slevik

slevik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2009 - 9:49

slevik napsal/a:
Tak teď jsem out :). Kde se stala chyba :o?


Díky háčkovi za vysvětlení ;). Na mě se holt musí pomalu, jsem na mateřský :D.
  • 0

#136 slevik

slevik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2009 - 9:52

Qnik napsal/a:

LukAnet napsal/a:

Pazitka napsal/a:

marram napsal/a:
Nastesti jsem si s obejdnanim dal na cas, takze jsem uz vedel, ze mam cist navod. :) Objednany 3ks, ihned zaplaceno, ale cekal jsem, ze mi po objednani prijde mailik s myma udajema, kdybych to nekdy potreboval a ono nic. Udelal jsem neco spatne nebo by to prislo jen kdybych se registroval?

Pokud jsi vyplnil spravne svoji emailovou adresu, pak ti musi prijit potvrzeni objednavky. Podle toho co tam vidim, je emailova adresa v poradku. Nevim kde tedy muze byt chybka, nicmene tvoje objednavka tam je.


Ahojky, kalendář se nám taky moc líbí, ale mám stejný dotaz jako marram. Objednávku jsem poslala na dva kalendáře, rovnou i peníze, ale potvrzení jsem nedostala. Chci se ujistit, že jsem všechno vyplnila správně. Díky.


Šnytlik by se měl už asi přiznat...Je to jednoduchý. Promyšlená akce už od začátku. Jelikož se čekalo, že se na Libereckym Oct. Festu pivo nevypije, ale někdo bude muset ty sudy doplatit..tak šnytlik rozjel tuhle akci. Penize nikomu neprisly, tudiz nidko nemuze potvrdit;) Pouze u Pažitků bude letos lepčí ježíšek a ten event se vydařil po všech stránkách ;) :-D


Tak to si asi budu nucena vyžádat taky "ruční" potvrzení :P. Ne že bych někomu nepřála ježíška, ale jednoho bych u nás taky ráda uvítala :D.
A nevím teda, jak to vysvětlím těm, co si přijdou pro kalendář...že si je ježíšek odnesl pro hodnější :o :)?
  • 0

#137 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2009 - 9:58

Qnik napsal/a:
Šnytlik by se měl už asi přiznat...Je to jednoduchý. Promyšlená akce už od začátku. Jelikož se čekalo, že se na Libereckym Oct. Festu pivo nevypije, ale někdo bude muset ty sudy doplatit..tak šnytlik rozjel tuhle akci. Penize nikomu neprisly, tudiz nidko nemuze potvrdit;) Pouze u Pažitků bude letos lepčí ježíšek a ten event se vydařil po všech stránkách ;) :-D


Prdlačky. Oktoberfest je značně ziskový. viz: http://www.geocachin...e5-857f6802f744
Tys ta kolečka plná peněz neviděl? Sám jsem mu je pomáhal skládat vidlema v garáži! Ještě jsem mu kladl na srdce, ať to pořádně přehazuje, jinak se mu ty prachy zapařej. A takový samovznícení, to je prevít!
  • 0

#138 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2009 - 9:59

Jak pisu na strankach www.geokalendar.dpnet.org. Potvrzeni o prijmu penez, dostane kazdy. Uplne kazdy. Bez zvlastni zadosti.
  • 0
Via est scopus!

#139 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2009 - 15:42

m4rkus napsal/a:

Bruca napsal/a:
bude objednávat někdo z Kroměříže a okolí? že bych se přidal :-)


též se hlásím :P


tak jak se domluvíme, chlape? :D
mám to objednat na sebe a ty si ho pak vyzvedneš, nebo to provedeme opačně?
Do Morkovic občas jezdím - bydlím přes kopec (v Cetechovicích),
pracuju v KM v jednom nejmenovaném papírnictví (dobře si všimněte, že nepíšu, že dělám v Kohinooru, aby to nebyla reklama :D:D:D ) u okresu (naproti Wachala/Syneru)

kdyžtak mail na mně: vladimir.malik@seznam.cz
  • 0

#140 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2009 - 22:34

Asi jsem tu objednávku zprasil. Dnes píšu rychleji, než čtu.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama