Přejít na obsah


Fotka

GEO kalendář 2010???


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
244 odpovědí na toto téma

#101 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 20:04

Jezdime obcas (cca 1x 1-2mesice) trasu Liberec - Jičín - Hradec Králové - Mohelnice - Olomouc - Kopřivnice. Nevim tedy zda se nam to povede i v listopadu, ale v prosinci 100%. Takze po trase bych mohl kalendare vzit ...
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#102 ExpertIn.cz

ExpertIn.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 20:35

Pokud by někdo potřeboval dostat kalendáře na Rychnovsko, zajistím. Sama beru v Pardubicích, do RK a okolí (směr Ústí) doručím.
  • 0

#103 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 7:46

ExpertIn.cz napsal/a:
Zadán příkaz k úhradě za 2 ks. Variabilní symbol zvolen až u příkazu, jsem taky jedna z těch, co návody k použití nečte. Nick apod dopsáno jako Informace pro příjemce, snad to bude ok.
Díky moc!

I tak je to mozne. I tyhle informace jsou videt a jsem schopen je zpracovat.
  • 0
Via est scopus!

#104 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 10:57

Nastesti jsem si s obejdnanim dal na cas, takze jsem uz vedel, ze mam cist navod. :) Objednany 3ks, ihned zaplaceno, ale cekal jsem, ze mi po objednani prijde mailik s myma udajema, kdybych to nekdy potreboval a ono nic. Udelal jsem neco spatne nebo by to prislo jen kdybych se registroval?
  • 0

#105 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 13:03

marram napsal/a:
Nastesti jsem si s obejdnanim dal na cas, takze jsem uz vedel, ze mam cist navod. :) Objednany 3ks, ihned zaplaceno, ale cekal jsem, ze mi po objednani prijde mailik s myma udajema, kdybych to nekdy potreboval a ono nic. Udelal jsem neco spatne nebo by to prislo jen kdybych se registroval?

Pokud jsi vyplnil spravne svoji emailovou adresu, pak ti musi prijit potvrzeni objednavky. Podle toho co tam vidim, je emailova adresa v poradku. Nevim kde tedy muze byt chybka, nicmene tvoje objednavka tam je.
  • 0
Via est scopus!

#106 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 19:20

trotakcz napsal/a:
Jezdime obcas (cca 1x 1-2mesice) trasu Liberec - Jičín - Hradec Králové - Mohelnice - Olomouc - Kopřivnice. Nevim tedy zda se nam to povede i v listopadu, ale v prosinci 100%. Takze po trase bych mohl kalendare vzit ...

Diky za nabidku, pokud to bude mozne, rad vyzujiju, ozvu se!
  • 0
Via est scopus!

#107 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 20:04

Pazitka napsal/a:
Pokud jsi vyplnil spravne svoji emailovou adresu, pak ti musi prijit potvrzeni objednavky. Podle toho co tam vidim, je emailova adresa v poradku. Nevim kde tedy muze byt chybka, nicmene tvoje objednavka tam je.

Já dělal první objednávku pod registrací a notifikace na email přišla. Druhou objednávku jsem dělal jen na formulář a notifikace nepřišla... Zaplatil jsem tu druhou...
  • 0

#108 slevik

slevik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 21:19

Tak jak hradečáci, jako nic jo :o? No asi to objednám na sebe a holt buď se někdo přidá nebo ne :P B). Akorát ještě rozmyslet, kolik kusů, aby mi to důkladně zdobilo byt a ještě někomu udělalo radost :D.
  • 0

#109 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 22:58

Ja myslim, ze si to nekdo z Hradce objedna a doveze - a kdyby ne, tak nejblizsi vyzvedavaci misto mas Kladinu, ja bych timhle Ceskou postu rozhodne nezatezoval. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#110 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 10:08

bude objednávat někdo z Kroměříže a okolí? že bych se přidal :-)
  • 0

#111 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 10:10

slevik napsal/a:
Tak jak hradečáci, jako nic jo :o? No asi to objednám na sebe a holt buď se někdo přidá nebo ne :P B). Akorát ještě rozmyslet, kolik kusů, aby mi to důkladně zdobilo byt a ještě někomu udělalo radost :D.


Mrkni na muj prispevek, pisu ze neni problem to do Hradce vzit ;-) Pokud ti tedy staci az v prosinci ...
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#112 slevik

slevik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 13:38

hplus napsal/a:
Ja myslim, ze si to nekdo z Hradce objedna a doveze - a kdyby ne, tak nejblizsi vyzvedavaci misto mas Kladinu, ja bych timhle Ceskou postu rozhodne nezatezoval. ;)


Tak jasně, že jsou možnosti - domluvit se s někým, kdo má cestu přes HK (viz. poslední příspěvek) nebo zajet do PU. To samozřejmě vím ;).
Ale tak nějak mi to přišlo zbytečné, když je v HK dost kačerů a nejspíš budou i zájemci o geokalendář. Osobně jsem měla za to, že by bylo jednodušší se domluvit a vzít to hromadně. Když to zvládnou i jinde B).
Ale proč to dělat jednoduše, když to jde složitě, že jo :)?
  • 0

#113 slevik

slevik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 13:40

trotakcz napsal/a:

slevik napsal/a:
Tak jak hradečáci, jako nic jo :o? No asi to objednám na sebe a holt buď se někdo přidá nebo ne :P B). Akorát ještě rozmyslet, kolik kusů, aby mi to důkladně zdobilo byt a ještě někomu udělalo radost :D.


Mrkni na muj prispevek, pisu ze neni problem to do Hradce vzit ;-) Pokud ti tedy staci az v prosinci ...


Příspěvek jsem četla, ale můj názor viz. výše :).
Samozřejmě jinak stačí v prosinci ;). Díky za nabídku, pokud jí budu chtít využít, ozvu se ;).
  • 0

#114 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 13:46

slevik napsal/a:
Osobně jsem měla za to, že by bylo jednodušší se domluvit a vzít to hromadně. Když to zvládnou i jinde B).
Ale proč to dělat jednoduše, když to jde složitě, že jo :)?

OK, jestli se toho chopis, tak si objednavam dva kusy a dej mi vedet, kdy si je mam u Tebe vyzvednout... :D

(Ono treba pro me osobne je jednodussi se domluvit s Martinem/Kladinou, nez to organizovat pres dalsi lidi - myslim, ze nebude problem to "stahnout" pres jeho kanal) ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#115 slevik

slevik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 13:58

hplus napsal/a:

slevik napsal/a:
Osobně jsem měla za to, že by bylo jednodušší se domluvit a vzít to hromadně. Když to zvládnou i jinde B).
Ale proč to dělat jednoduše, když to jde složitě, že jo :)?

OK, jestli se toho chopis, tak si objednavam dva kusy a dej mi vedet, kdy si je mam u Tebe vyzvednout... :D

(Ono treba pro me osobne je jednodussi se domluvit s Martinem/Kladinou, nez to organizovat pres dalsi lidi - myslim, ze nebude problem to "stahnout" pres jeho kanal) ;)


Že já jsem něco říkala :D:D. OK, zjistím, kdy a jak bych je mohla získat a dám vědět ;).
Tak ono se taky líp domlouvá, když se znáte :P já musím tak jako tak do neznáma :D :D.
  • 0

#116 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 14:39

S potesenim si vam dovoluji oznamit dalsi dve mista, kde si muzete kalendar vyszvednout:

KLA - Kladno, Bezi33
HK - Hradec Králové, Slevik
ZS - Žďársko Slavek_CZ, PLAJ family ve dnech 27.12.- 29.12.

Dekuji za pomoc!

objednávejte na: www.geokalendar.dpnet.org
  • 0
Via est scopus!

#117 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 17:05

slevik napsal/a:

hplus napsal/a:

slevik napsal/a:
Osobně jsem měla za to, že by bylo jednodušší se domluvit a vzít to hromadně. Když to zvládnou i jinde B).
Ale proč to dělat jednoduše, když to jde složitě, že jo :)?

OK, jestli se toho chopis, tak si objednavam dva kusy a dej mi vedet, kdy si je mam u Tebe vyzvednout... :D

(Ono treba pro me osobne je jednodussi se domluvit s Martinem/Kladinou, nez to organizovat pres dalsi lidi - myslim, ze nebude problem to "stahnout" pres jeho kanal) ;)


Že já jsem něco říkala :D:D. OK, zjistím, kdy a jak bych je mohla získat a dám vědět ;).
Tak ono se taky líp domlouvá, když se znáte :P já musím tak jako tak do neznáma :D :D.


No tak, když je to takhle pěkně zařízený, tak já bych si taky jeden nechal dovést;) Když se pro něj nestavím sám, tak mi ho mile rád vezme háčko:-)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#118 m4rkus

m4rkus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 17:10

Bruca napsal/a:
bude objednávat někdo z Kroměříže a okolí? že bych se přidal :-)


též se hlásím :P
  • 0

#119 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 17:13

Pazitka napsal/a:

slevik napsal/a:
Taky asi objednám B).
Ale neříkejte mi, že tu není víc zájemců z Hradce Králové :o. Co se domluvit hromadně? Pokud nás bude víc, klidně můžu sloužit jako zpostředkovatel (jsem doma na MD) ;).
Nebo už jsem něco propásla :)?


Zatim neni zadny zajemce z HK, ani zajemnce o distribuci. Pritom lonsky zajem z HK byl vyznamny. Mozna si Hradecaci davaji na cas :-)

Však jsem taky na Hra-Kra eventech rozdaval reklamní letáčky až z toho všechny musela bolet hlava :)
  • 0
VSA

#120 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 17:41

Pazitka napsala:
Zatim neni zadny zajemce z HK, ani zajemnce o distribuci. Pritom lonsky zajem z HK byl vyznamny. Mozna si Hradecaci davaji na cas :-)


Za sebe slibuju, ze pro propagaci kalendare v HK udelam maximum! ;) Jen bys mozna mel udelit Hradci vyjimku v uzaverce objednavek na 20.11. B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama