Přejít na obsah


Fotka

GEO kalendář 2010???


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
244 odpovědí na toto téma

#81 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2009 - 13:26

Přidána další dvě místa pro osobní odběr, diky vsem, kteri se angazuji pro vseobecne blaho :-)
  • 0
Via est scopus!

#82 psmolda

psmolda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2009 - 15:07

Krásná práce........ Již mám objednáno. Tisíceré díky.
  • 0
"Je jedno, zda je zážitek pozitivní či negativní, hlavně, že je silný..."

#83 Safir

Safir

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2009 - 15:32

Pěknej, také jsem objednal a už se na něj těším.
  • 0

#84 Endici

Endici

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2009 - 19:04

Moooc pekny kousek, hned objednavame 2ks. Uz se tesime jak jej zavesime na zed.
  • 0
Endici

#85 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2009 - 19:21

Diky vsem za dnesni objednavky, vas zajem nas hreje u srdce. Jenom jedna prosba, piste tam prosim, dle instrukci, misto kde si kalendar vyzvednete. Dik moc! :-)
  • 0
Via est scopus!

#86 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2009 - 19:49

Pazitka napsal/a:
Diky vsem za dnesni objednavky, vas zajem nas hreje u srdce. Jenom jedna prosba, piste tam prosim, dle instrukci, misto kde si kalendar vyzvednete. Dik moc! :-)

Když jsem objednával přes tvůj eshop, tak se mně to nikde neptalo, kde chci vyzvednout... jen jestli dobírkou nebo osobní odběr.
  • 0

#87 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2009 - 20:18

sobikovi napsal/a:

Pazitka napsal/a:
Diky vsem za dnesni objednavky, vas zajem nas hreje u srdce. Jenom jedna prosba, piste tam prosim, dle instrukci, misto kde si kalendar vyzvednete. Dik moc! :-)

Když jsem objednával přes tvůj eshop, tak se mně to nikde neptalo, kde chci vyzvednout... jen jestli dobírkou nebo osobní odběr.


Prosim cist instrukce. "Pokud zvolíš osobní odběr, pak adresa nebo jiné osobní údaje nutné nejsou. Stačí, když napíšeš svůj nick do kolonky "příjmení" a do kolonky "Město" pak napiš místo kde si mě vyzvedneš. Do kolonky "IČ" napiš tebou zvolený VS! Nezapomeň na svůj email, bez něj to nepůjde! "
  • 0
Via est scopus!

#88 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2009 - 17:02

Objednano, zaplaceno, nebo alespon zadan prikaz a ted se budu tesit. Minuly byl krasny.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#89 Plachtak

Plachtak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 19:45

Tak objednáno a zaplaceno. No vánoce jsou tady za chvilku, bude to pěkný dárek. Těšíme se.
  • 0

#90 M@gic

M@gic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 11:08

Objednane, nezaplatene... najprv musi mbank znova posielat autorizacne smsky, takze potom pojdu i mince :) Inak dik za vyborne odvedenu pracu!
  • 0

#91 kutitko

kutitko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2009 - 12:00

Proč tam nejsou napsané Geoeventy a pod....? K čemu kalendář jenom s obrázkem, já bych teda chtěl kalendář abych věděl co se bude v tomhle týdnu dít, a ne abych viděl jenom jezero, hory,... A nebo aby se udělal stolní pro ty co nepotřebují nástěný např.: do práce,...
  • 0

#92 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2009 - 12:06

kutitko napsal/a:
Proč tam nejsou napsané Geoeventy a pod....? K čemu kalendář jenom s obrázkem, já bych teda chtěl kalendář abych věděl co se bude v tomhle týdnu dít, a ne abych viděl jenom jezero, hory,...


Jo a kolik darumů eventů na příští rok již znáš aby tam mohli být zapsané ???
  • 0

#93 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2009 - 12:24

kutitko napsal/a:
Proč tam nejsou napsané Geoeventy a pod....? K čemu kalendář jenom s obrázkem, já bych teda chtěl kalendář abych věděl co se bude v tomhle týdnu dít, a ne abych viděl jenom jezero, hory,... A nebo aby se udělal stolní pro ty co nepotřebují nástěný např.: do práce,...


Jestli potřebuješ stolní týdenní kalendář, tak ho klidně můžeš ještě udělat, to se jistě stihne. Pokud vím, tak ten první se dělal až po Novém roce a už v březnu jsme ho měli na stolech.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#94 slevik

slevik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2009 - 14:12

Taky asi objednám B). Ale neříkejte mi, že tu není víc zájemců z Hradce Králové :o. Co se domluvit hromadně? Pokud nás bude víc, klidně můžu sloužit jako zpostředkovatel (jsem doma na MD) ;). Nebo už jsem něco propásla :)?
  • 0

#95 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2009 - 19:47

slevik napsal/a:
Taky asi objednám B).
Ale neříkejte mi, že tu není víc zájemců z Hradce Králové :o. Co se domluvit hromadně? Pokud nás bude víc, klidně můžu sloužit jako zpostředkovatel (jsem doma na MD) ;).
Nebo už jsem něco propásla :)?


Zatim neni zadny zajemce z HK, ani zajemnce o distribuci. Pritom lonsky zajem z HK byl vyznamny. Mozna si Hradecaci davaji na cas :-)
  • 0
Via est scopus!

#96 slevik

slevik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2009 - 20:00

Pazitka napsal/a:

slevik napsal/a:
Taky asi objednám B).
Ale neříkejte mi, že tu není víc zájemců z Hradce Králové :o. Co se domluvit hromadně? Pokud nás bude víc, klidně můžu sloužit jako zpostředkovatel (jsem doma na MD) ;).
Nebo už jsem něco propásla :)?


Zatim neni zadny zajemce z HK, ani zajemnce o distribuci. Pritom lonsky zajem z HK byl vyznamny. Mozna si Hradecaci davaji na cas :-)



Pokud by zájem byl, hlásím se dobrovolně jako distributor B). A kdyby ne, objednám si kalendáře pak sama na sebe ;).
  • 0

#97 ExpertIn.cz

ExpertIn.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2009 - 22:16

Zadán příkaz k úhradě za 2 ks. Variabilní symbol zvolen až u příkazu, jsem taky jedna z těch, co návody k použití nečte. Nick apod dopsáno jako Informace pro příjemce, snad to bude ok. Díky moc!
  • 0

#98 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2009 - 22:43

No pár hradečáků možná jede v prosinci do Přelouče na event, teda alespoň já beru kalendář tam... každopádně už se těším ;)
  • 0

#99 slevik

slevik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 9:27

D@ve_cz napsal/a:
No pár hradečáků možná jede v prosinci do Přelouče na event, teda alespoň já beru kalendář tam... každopádně už se těším ;)


Díky za připomenutí, jsem věděla, že jsem ještě něco chtěla :D:D.

Nicméně nabídka stále trvá B). Nevnucuju se, jen kdyby nějakej hradečák měl zájem o společnou koupi, jsem tu ;).
  • 0

#100 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 19:29

Posledne bral vice kalendaru pro HK doktor s Osikem. Jestli neco organizuji i letos netusim.
  • 0
Via est scopus!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama