Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2086 odpovědí na toto téma

#1981 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 14:19

Moravian Reviewer napsal/a:

kapsa napsal/a:

Moravian Reviewer napsal/a: Když se po nekolikadenní konverzaci kolega honzak83 už dva dny neozval, bylo mi jasné, že půjde pl(a)kat sem na fórum.

Tvůj postoj, jakožto revírníka je určitě v pořádku (a díky za tvou práci), nicméně chápu i Honzáka, nejde prostě jen o pravidla, jde i to, že pokud něco pravidla nezakazují, tak to ještě neznamená, že je to OK (ať už z hlediska morálního, nebo jen z pohledu selského rozumu) a není nic špatného na tom, když o tom Honzák hovoří.
Jediný s čím si dovolím nesouhlasit je, že geocaching není (taky) o kilometrových pochodech, protože podle mě je i o tomto - proto tu máme v listingu stupnici náročnosti i atribut upozorňující na nutnost absolvování trasy delší než 10km.

Ahoj. Díky za reakci.
Já jako reviewer pouze bráním tomu, aby byli napadáni lidé, kteří se podle pravidel ničeho špatného nedopustili. Jestli jsou pravidla dobrá nebo špatná je věc do diskuze, ale každý jsme s nimi při registraci souhlasili, i když málokdo je asi četl ;)
Co se dlouhodobě snažím vyřešit je situace, kdy mi opravdu vadí, že se o mě člověk, který kolem sebe pouze kope a sám nic pro komunitu neudělal, při každé příležitosti otře a neumí pochopit, že já jsem pravidla opravdu nevymýšlel...:( A aby nedošlo k nějaké špatné interpretaci toho, co jsem tady nejenom v tomto příspěvku napsal - nejsme samozřejmě stroje a nejedeme slepě podle nějakého vývojového diagramu. Podle pravidel ANO, jakákoliv odchylka NE. Kdybychom to tak dělali, asi by to nás i vás přestalo hodně brzo bavit. Mnohokrát jsme vám vyšli vstříc i v situacích, kdy jsme to dělat nemuseli. Navíc to, že Moravian reviewer řekne, že je něco v souladu s pravidly, ještě neznamená, že kačer rubick o tom stejném nemůže myslet, že je to sviňárna. To je ale paranoia, co? ;)

A prosím nepřekrucovat slova - já jsem psal, že gc asi není úplně ta správná platforma pro padesátikilometrové pochody, právě vzhledem k nastavení pravidel, nikde jsem netvrdil, že sem nepatří.

Víš, proč do tebe, rubicku alias MR kopu - protože tvrdíš, že lovit 100 km multinu tím stylem, že vytvořím tým mnoha lidí a každý z nich projde dejme tomu 10 km, je košér a nemám právo na toto jednání upozornit. A ohledně toho, že netrpíš seznamy poctivých / nepoctivých kačerů - ale trpíš, ale jen u pár vybraných jedinců. A to, že sám jsi měl disablovanou keš takřka 3/4 roku (navíc umístěnou na hřbitově), že na svém reviewerském profilu uvádíš jako oficiální betatestery i jedince, který se bezelstně opakovaně přiznávají k tomu, že multiny loví jako mysterky, mysterky neřeší, jejich finálky mají z různých databází, to také asi o lecčems vypovídá...Betatest mysterek či multin minimálně u jednoho takovéhoto jedince následně dle toho také vypadá - tvrdě vyžaduje rovnou finální souřadnice!!! A když mu je někdo není ochoten dát, prostě betatest neudělá a ještě si na onoho "nehodného človíčka" postěžuje přímo tobě...A argumentovat tím, že coby reviewer nemůžeš toto nefér jednání kritizovat, to je hodně chucpe - právě jakožto reviewer bys měl na toto jednání vhodným způsobem upozorňovat, právě ony různé blacklisty jsou k tomu ideální nástroj (minimálně se tím dá najevo začínajícím kačerům, že takovéto jednání není v pořádku).
  • 0

#1982 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 14:26

Uprimne honzaku, docela se divim ze se s tebou pri takovemhle stylu jednani nekdo bavi. V leccem mas mozna pravdu, ale s timhle hulvatskym pristupem bych se na tebe vysral hodne z vysoka.
  • 0

#1983 Moravian Reviewer

Moravian Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 14:27

honzak83 napsal/a:
On Rubick alias MR říká jen to, co se mu hodí... Viz jeho reakce na to, že jsem si dovolil upozornit, že event konaný na hranicích PR uvnitř CHKO by měl být přinejmenším oznámen Správě dané CHKO: prý byl nucen obětovat čas a kontaktovat CHKO, zda s pořádáním daného eventu souhlasí... A to už měl za sebou průser s Těšinockou spirálou, kdy jej také nenapadlo dotázat se Správy CHKO s publikací powertrailu v CHKO daleko od značených cest. Jakožto reviewer by měl snad to, že každá hromadná organizovaná akce konaná v CHKO musí být oznámena Správě dané CHKO, vědět.

Zcela nepochybně je to na odpovědnosti organizátora, stejně jako u krabiček je zodpovědný za uložení owner. V tomto případě jsem na základě stupidního needs archived logu na správu CHKO napsal sám a dobrovolně. Dovolím si poznamenat, že event se v PR nekonal. V blízké PR je navíc omezen vstup pouze sezónně z důvodu hnízdění jistého druhu ptáka, momentálně tam žádné omezení vstupu není.
Ach jo, je to tu znovu...:o mám tu znovu vyhledávat příspěvky honzaka ve vláknu o spirále? Nebyl on tehdy náhodou proti archivaci...??? Teď má názor takový a zítra... Kdo ví...??? Spirála měla pro mě osobně ale obrovský význam v tom, že se mi podařilo navázat vztahy s CHKO Beskydy, všechno jsme si vysvětlili a dohodli si způsob fungování geocachingu v Beskydech. Spirálu považuju za dávno vyřešenou věc a druhý takový počin v CHKO Beskydy už rozhodně nevznikne.
  • 0
Moravian Reviewer Reviewer pro ČR, Mordor a okolí V mé správě jsou kraje Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský

#1984 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 14:28

honzaku83: co zkusit aspon trosku argumentovat. Napis mu: kacer xyz porusuje clanek aaa pravidel, prosim o zasah. Me se treba tvoje prudeni take nelibi, ale pravidla naporusujes, takze je to pouze o mem dojmu. Stejne tak to je i s tim ostatnim. Pokud to neodporuje pravidlum, tak to revirnik nema sanci ovlivnit. Pokud se ti nelibi pravidla, tak prosad u GS jejich zmenu a najednou se tim revirnik ridit bude muset. Prosad zmenu toho, ze nestaci na multi zapis do logbooku, ale ze clovek musi projit celou trasu a pak ma smysl se dal na toto tema bavit. Jinak je to pouze o zodpovednosti a moralce toho, kdo jede rovnou na finale.
  • 0

#1985 Moravian Reviewer

Moravian Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 14:30

honzak83 napsal/a:

Moravian Reviewer napsal/a:

kapsa napsal/a:

Moravian Reviewer napsal/a: Když se po nekolikadenní konverzaci kolega honzak83 už dva dny neozval, bylo mi jasné, že půjde pl(a)kat sem na fórum.

Tvůj postoj, jakožto revírníka je určitě v pořádku (a díky za tvou práci), nicméně chápu i Honzáka, nejde prostě jen o pravidla, jde i to, že pokud něco pravidla nezakazují, tak to ještě neznamená, že je to OK (ať už z hlediska morálního, nebo jen z pohledu selského rozumu) a není nic špatného na tom, když o tom Honzák hovoří.
Jediný s čím si dovolím nesouhlasit je, že geocaching není (taky) o kilometrových pochodech, protože podle mě je i o tomto - proto tu máme v listingu stupnici náročnosti i atribut upozorňující na nutnost absolvování trasy delší než 10km.

Ahoj. Díky za reakci.
Já jako reviewer pouze bráním tomu, aby byli napadáni lidé, kteří se podle pravidel ničeho špatného nedopustili. Jestli jsou pravidla dobrá nebo špatná je věc do diskuze, ale každý jsme s nimi při registraci souhlasili, i když málokdo je asi četl ;)
Co se dlouhodobě snažím vyřešit je situace, kdy mi opravdu vadí, že se o mě člověk, který kolem sebe pouze kope a sám nic pro komunitu neudělal, při každé příležitosti otře a neumí pochopit, že já jsem pravidla opravdu nevymýšlel...:( A aby nedošlo k nějaké špatné interpretaci toho, co jsem tady nejenom v tomto příspěvku napsal - nejsme samozřejmě stroje a nejedeme slepě podle nějakého vývojového diagramu. Podle pravidel ANO, jakákoliv odchylka NE. Kdybychom to tak dělali, asi by to nás i vás přestalo hodně brzo bavit. Mnohokrát jsme vám vyšli vstříc i v situacích, kdy jsme to dělat nemuseli. Navíc to, že Moravian reviewer řekne, že je něco v souladu s pravidly, ještě neznamená, že kačer rubick o tom stejném nemůže myslet, že je to sviňárna. To je ale paranoia, co? ;)

A prosím nepřekrucovat slova - já jsem psal, že gc asi není úplně ta správná platforma pro padesátikilometrové pochody, právě vzhledem k nastavení pravidel, nikde jsem netvrdil, že sem nepatří.

Víš, proč do tebe, rubicku alias MR kopu - protože tvrdíš, že lovit 100 km multinu tím stylem, že vytvořím tým mnoha lidí a každý z nich projde dejme tomu 10 km, je košér a nemám právo na toto jednání upozornit. A ohledně toho, že netrpíš seznamy poctivých / nepoctivých kačerů - ale trpíš, ale jen u pár vybraných jedinců. A to, že sám jsi měl disablovanou keš takřka 3/4 roku (navíc umístěnou na hřbitově), že na svém reviewerském profilu uvádíš jako oficiální betatestery i jedince, který se bezelstně opakovaně přiznávají k tomu, že multiny loví jako mysterky, mysterky neřeší, jejich finálky mají z různých databází, to také asi o lecčems vypovídá...Betatest mysterek či multin minimálně u jednoho takovéhoto jedince následně dle toho také vypadá - tvrdě vyžaduje rovnou finální souřadnice!!! A když mu je někdo není ochoten dát, prostě betatest neudělá a ještě si na onoho "nehodného človíčka" postěžuje přímo tobě...A argumentovat tím, že coby reviewer nemůžeš toto nefér jednání kritizovat, to je hodně chucpe - právě jakožto reviewer bys měl na toto jednání vhodným způsobem upozorňovat, právě ony různé blacklisty jsou k tomu ideální nástroj (minimálně se tím dá najevo začínajícím kačerům, že takovéto jednání není v pořádku).

Pražský výběr - text písně Snaživec:

A čím víc se snažil pomáhat
Tím víc ten chudák škodil
A když mu to někdo naznačil
Tak hrách jen na zeď hodil
A ještě jednu vlastnost měl
Že byl splachovací
Jedněmi dveřmi ho vykážou
Už druhými se vrací

Pochopte, vážený pane už konečně, že brečíte na nesprávném hrobě!!!
  • 0
Moravian Reviewer Reviewer pro ČR, Mordor a okolí V mé správě jsou kraje Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský

#1986 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 14:41

Moravian Reviewer napsal/a: Když se po nekolikadenní konverzaci kolega honzak83 už dva dny neozval, bylo mi jasné, že půjde pl(a)kat sem na fórum.





A trefil si to naprosto přesně. Moraviane, nic si z honzak83 nedělej. Takovýhle mravokárci, kteří sami chodí v CHKO mimo značené cesty a poté moralizují ostatní, jsou nejlepší.

honzak83 napsal/a:
Já nakoukl asi taky 10 m od značené trasy po oné údajné stezce a stezkou bych to opravdu nenazval, to už bude vůči ochraně přírody asi šetrnější jít přímo lesem skrze PR Malenovický kotel.


btw: asi vezmu kamarády a pojedu se na to místo, kam nevede cesta podívat. Zakážeš mi to honzaku83? Pojede nás cca 10.
  • 0

#1987 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 14:45

malá poznámka: Když Májové navrhovali tohle fórum, tak nepočítali s tím, že bude nějaké vlákno mít více než 2012 postů. Konec světa (fóra) se přiblížil.
  • 0

#1988 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 14:55

Mam ten 2012 post:)
  • 0

*


#1989 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 15:02

Skywalker napsal/a:
Mam ten 2012 post:)


doufám že z toho máš depresi jinak to tu nepatří :-D :-D B)

Parkis napsal/a:
Uprimne honzaku, docela se divim ze se s tebou pri takovemhle stylu jednani nekdo bavi. V leccem mas mozna pravdu, ale s timhle hulvatskym pristupem bych se na tebe vysral hodne z vysoka.


tesat do kamene ....


Honzak83: a co projekt MSG už si něco zjistil nebo vyřešil to co tě tak trápilo?
  • 0

#1990 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 15:08

Ať mi někdo v pravidlech najde bod zakazující blacklisty těch, kdo zjevně při luštění dané keše podvádí, navíc když se k tomu sami hrdě přiznají či naopak vypsat ty, kdo hrají čestně a poctivě (absolvování celé trasy multiny, celé doporučené trasy turistického eventu apod.) Vím minimálně o třech keších (jedna jakoby náhodou v působnosti MR). A asi nejen dle mého názoru je vhodnější upozorňovat na ty nepoctivce, upozorňováním na ty poctivé je v podstatě řečeno, že většina je nepoctivých.
  • 0

#1991 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 15:10

Já bych honzákovi doporučil spíš než revírníka zkusit kontaktovat přímo dotyčného kačera. Ať mu zkusí vysvětlit, co má z desetikilometrové kešky, u které projde jen desetinu, co má z turistického eventu, kde se jen zaloguje? Pokud mu odpoví něco ve smyslu starej se o sebe, tak je to blb, který bude mít stejný přístup úplně ke všemu. A pokud se s ním bude bavit, uvidí geocaching zase jinýma očima. Třeba ho baví lovit keše švindly. Každopádně keš účel splnila, člověk se pobavil. Já třeba nemám rád hromadné vyměňování cwgček na eventech. Přijde kačer se stovkou koleček, vytáhne bednu a hned se seběhnou další s se svou bednou. Sám kolečka sbírám jen z keší nebo cwgčka kamarádů, se kterými na ty keše jdu. Ale když vidím, jak jim svítí při výměně očička, a jak některému svítí ještě víc, když si nechám udělat padesát speciálních kousků a jeden mu dám, tak je chápu, i když se mi to nelíbí. Stejně tak nemám rád hromadné nošení coinů na eventy. V keších abyste je hledali detektorem, ale na eventech jsou jich najednou celé pytle. Několikrát se mi už stalo, že přišel někdo s coiny, dal je přede mě, já vzal do ruky nejhezčí kousek, potěžkal, řekl jsem pěkný a zase ho vrátil, a on odcházel uražený, že je nebudu logovat. Ale taky ty lidi už dneska chápu. Alespoň na tom eventu jsou chvíli centrem pozornosti některých kačerů, pro jiné je smyslem hry mít co nejvíc ikonek v profilu. Jejich hra. Možná se vyjadřuju trochu zmateně, ale ptal bych se po smyslu jejich konání, pravděpodobně nějaký důvod mají a ten je pro ně důležitý.
  • 0

#1992 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 15:12

Hm, tak konec světa zase nepřišel, ale za chvíli přijde AJFA a zamkne nám geodepresivní vlákno a to už bude fakt na depresi. A nebude kam to napsat.
  • 0

#1993 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 15:21

Smrk napsal/a:
Já bych honzákovi doporučil spíš než revírníka zkusit kontaktovat přímo dotyčného kačera. Ať mu zkusí vysvětlit, co má z desetikilometrové kešky, u které projde jen desetinu, co má z turistického eventu, kde se jen zaloguje? Pokud mu odpoví něco ve smyslu starej se o sebe, tak je to blb, který bude mít stejný přístup úplně ke všemu. A pokud se s ním bude bavit, uvidí geocaching zase jinýma očima. Třeba ho baví lovit keše švindly. Každopádně keš účel splnila, člověk se pobavil. Já třeba nemám rád hromadné vyměňování cwgček na eventech. Přijde kačer se stovkou koleček, vytáhne bednu a hned se seběhnou další s se svou bednou. Sám kolečka sbírám jen z keší nebo cwgčka kamarádů, se kterými na ty keše jdu. Ale když vidím, jak jim svítí při výměně očička, a jak některému svítí ještě víc, když si nechám udělat padesát speciálních kousků a jeden mu dám, tak je chápu, i když se mi to nelíbí. Stejně tak nemám rád hromadné nošení coinů na eventy. V keších abyste je hledali detektorem, ale na eventech jsou jich najednou celé pytle. Několikrát se mi už stalo, že přišel někdo s coiny, dal je přede mě, já vzal do ruky nejhezčí kousek, potěžkal, řekl jsem pěkný a zase ho vrátil, a on odcházel uražený, že je nebudu logovat. Ale taky ty lidi už dneska chápu. Alespoň na tom eventu jsou chvíli centrem pozornosti některých kačerů, pro jiné je smyslem hry mít co nejvíc ikonek v profilu. Jejich hra.

Možná se vyjadřuju trochu zmateně, ale ptal bych se po smyslu jejich konání, pravděpodobně nějaký důvod mají a ten je pro ně důležitý.


Smrku podle mě tady srovnáváš nesrovnatelné :-)


(ted pominu tu část o tom jak odchází uražený že nebudeš logovat)
to že si rozhodnu si založi sbírku coinů tak je jen na mě jetli je pošlu nebo si je nechám doma a budu na ně koukat.
někdo sbírá mince, někdo známky, někdo šmouly z Alberta, někdo se rozhodl sbírat coiny
každý kdo něco sbírá se rád pochlubí, na stránkách na blogu na mimibazaru nebo třeba na eventu... možná jsou na chvíli centrem pozornosti, ale kolikrát ke mne doputovala sbírka coinů a ani sem nevěděl komu patří neb majitel seděl na druhém konci stolu..

pořád myslím že je hezčí sbírka coinů než sbírka bordela z keší :-))

to že jich je v keších málo je spíš otázkou... je jich tak málo protže je lidi málo posílají nebo protže jich kupa mizí a tak lidé co jich poslali 8 a 8 jim jich zmizlo asi už dalšího jen tak nepošlou...

1000 lidí 1000 chutí

a mám depresi z toho že si dycky řeknu že se na tohle forum vyprdnu a nebud tu nic psát neb na diskuzním foru (jakemkoliv) se skoro nikdy nic nevyřešilo :-D
  • 0

#1994 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 15:32

Smrk napsal/a:
Já bych honzákovi doporučil spíš než revírníka zkusit kontaktovat přímo dotyčného kačera. Ať mu zkusí vysvětlit, co má z desetikilometrové kešky, u které projde jen desetinu, co má z turistického eventu, kde se jen zaloguje? Pokud mu odpoví něco ve smyslu starej se o sebe, tak je to blb, který bude mít stejný přístup úplně ke všemu.

Možná se vyjadřuju trochu zmateně, ale ptal bych se po smyslu jejich konání, pravděpodobně nějaký důvod mají a ten je pro ně důležitý.

Smysl konání takovýchto jedinců je jednoduchý a veřejně známý - co nejsnadněji získat co nejvíce bodů, nejlépe ještě s vysokým ohodnocením D/T, což dlouhé multiny, dlouhé turistické eventy apod. mají. Viz log y některých kačerů u GC3G6E5 - neprojdou celou trasu, ani nedojdou na stanovené eventové souřadnice a jakoby náhodou logují attend. Zvláště bych vyzdvihl Ricmonda a Juneta, ti toto dělají docela často a to nejen u eventů.
  • 0

#1995 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 15:41

honzak83 napsal/a:
co nejsnadněji získat co nejvíce bodů, nejlépe ještě s vysokým ohodnocením D/T, což dlouhé multiny, dlouhé turistické eventy apod.

A to bude dražší chleba, nebo se ty "body" na jiný nedostanou, nebo proč se to tu pořád řeší? btw geocaching neni na body. Zkus se podívat na gc.com, ani jeden bod, všude jen varianty "nalezeno keší"
  • 0

#1996 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 15:45

honzak83 napsal/a:

Smysl konání takovýchto jedinců je jednoduchý a veřejně známý - co nejsnadněji získat co nejvíce bodů...


Když v tom vidí svůj smysl hry. Geocaching má tolik podob, kolik je hráčů. Někdo sbírá co nejvíc coinů, někdo co nejvíc suvenýrů, někdo jen pětkové keše a někdo chce co nejvíc bodů. Tak ať si je má.
  • 0

#1997 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 15:47

jakouback napsal/a:


Myslel jsem tím jen to, že co se nelíbí jednomu, líbí se jinému. Přesně jak píšeš, kolik lidí, tolik chutí.
  • 0

#1998 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 15:50

honzak83 napsal/a:
co nejsnadněji získat co nejvíce bodů, nejlépe ještě s vysokým ohodnocením D/T

Můj otec se mně ptával - a co dostane ten, kdo bude mít nejvíc "bodů"? (nalezených keší), říkejte tomu každý jak chcete...

Odpověď - NIC

Děláme to pro zážitky, dobrý pocit, potkávání nových přátel atd.
To číslo samo o sobě jinak vůbec nic neznamená. Kačer s pěti nálezy může mít zajímavější zážitky než kačer s 5000 nálezy. A jestli někdo druhého posuzuje podle toho, jak vysoké to číslo je, tak je to prostě trouba.
A jestli se někdo honí za tím, aby měl co nejvyšší číslo nálezů z toho důvodu, že bude druhými více uznáván a ceněn, tak je to ještě větší trouba.
Každého boj...

Mám depresi z toho, že jsem se neudržela a napsala svůj názor, co si o téhle stupidní diskuzi myslím.:|
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#1999 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 15:52

Smrk napsal/a:

honzak83 napsal/a:

Smysl konání takovýchto jedinců je jednoduchý a veřejně známý - co nejsnadněji získat co nejvíce bodů...


Když v tom vidí svůj smysl hry. Geocaching má tolik podob, kolik je hráčů. Někdo sbírá co nejvíc coinů, někdo co nejvíc suvenýrů, někdo jen pětkové keše a někdo chce co nejvíc bodů. Tak ať si je má.


Tleskající smajlík! Není co dodat!:)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#2000 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 16:36

Smrk napsal/a:

honzak83 napsal/a:

Smysl konání takovýchto jedinců je jednoduchý a veřejně známý - co nejsnadněji získat co nejvíce bodů...


Když v tom vidí svůj smysl hry. Geocaching má tolik podob, kolik je hráčů. Někdo sbírá co nejvíc coinů, někdo co nejvíc suvenýrů, někdo jen pětkové keše a někdo chce co nejvíc bodů. Tak ať si je má.


presne o tom to je. Predpokladam, ze Honzakuv cil je sikanovat ostatni, kteri nehraji podle jeho predstavy hry. Coz je v poradku do te doby, dokud s tim ti ostatni souhlasi (coz v tomto pripade na 100pct neni)

Jenom doufam, ze Honzak nikdy nedostane zadnou verejnou fci, protoze s timto pristupem k pravu by vsichni odpurci koncili v lagru.

Pokusim se naposled (i kdyz vim, ze je to zbytecny): HONZAKU83: co neni pravidlem zakazano, je povoleno. Zapis do logbooku i bez projiti multiny je zcela podle pravidel a jakekoliv perzekuovani techto lidi je neprijatelne. Pokud se ti to nelibi, tak vyvolej zmenu pravidel u GS.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama