Přejít na obsah


Fotka

Problém s GCZ II


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
119 odpovědí na toto téma

#81 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 17:50

Já se tady s tím mořím... A stále CACHE NENALEZEN, :(:(:( Díky moc!!! :D:D:D Funguje to!
  • 0

#82 Selliaci

Selliaci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 19:39

Hmm tak mě to nejde nainstalovat.:(
  • 0

#83 chetit

chetit

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 19:46

tak já bych potřeboval zase poradit, stáhnul jsem tu novou verzi, otvírám exe, telefon se zeptá, jestli ano, že to je neznámý, řeknu mu yes a telefon napíše: File open failed/pamětova karta/GCzII/skin/common/800*480.txt, první chyba, dám ok a pak napíše Unknown screen size (800*480), nevíte proč to nejde, zkouším instalovat na stávající soubor, předtím jsem zkoušel do prázdna, původní GCzii jsem deinstaloval, díky za radu já jsem nešťastnej, vždycky musím mít něco extra
  • 0

#84 m.a.r.k.a.l.

m.a.r.k.a.l.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 20:20

Tak mě to chodí v pohodě. Stáhnul jsem zde exe soubor, přepsal jim stávající v adresáři GCzII v mobilu a vše jede.
  • 0

#85 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 20:31

chetit napsal/a:
tak já bych potřeboval zase poradit, stáhnul jsem tu novou verzi, otvírám exe, telefon se zeptá, jestli ano, že to je neznámý, řeknu mu yes a telefon napíše: File open failed/pamětova karta/GCzII/skin/common/800*480.txt, první chyba, dám ok a pak napíše Unknown screen size (800*480), nevíte proč to nejde, zkouším instalovat na stávající soubor, předtím jsem zkoušel do prázdna, původní GCzii jsem deinstaloval, díky za radu

já jsem nešťastnej, vždycky musím mít něco extra


Chyba je v tom, ze jsi puvodni GCzII deinstaloval. vokaty jasne psal:

Je to zazipované GCzII.exe, které nahrajete místo současného souboru.

Tedy presneji - nechat puvodni instalaci a jen do adresare s nainstalovanym programem prepsat soubor GCzII.exe timto novym.
  • 0

#86 Selliaci

Selliaci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 6:21

Já jsem nic neodinstloval a stejně to nejde nainstalovat...:(
  • 0

#87 petrspic

petrspic

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 6:42

KOPÍROVAT!!!
  • 0

#88 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 7:52

překopíroval jsem , ale bohužel nefunkce:@
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#89 Irons_CZ

Irons_CZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 11:20

Pro ty kteří si nemohu stáhnout novou verzi jsem provedl upload na server rapidshare.

http://rapidshare.co...806_1830_48.zip
http://rapidshare.co...1830_48_STD.zip

Rozbalit a soubor s příponou *.exe nakopírovat do adresáře s programem GCzII. ;)
  • 0

#90 Punkrac

Punkrac

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 11:20

jen jsem nahradil stavajici EXE soubor tim stahnutym a dnes odlovil LZS Heliport Na Homolce, diky funguje :D
  • 0

#91 vokaty

vokaty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 11:38

Navrhuji tohle vlákno zamknout a přesunout se na Pomozte mi s GCzII, dotazy a odpovědi se více/méně opakují stejné na obou vláknech a když chce člověk pomoct, kopíruje svůj příspěvek i na druhé vlákno.

Co ty na to, správče? B)
  • 0

#92 Irons_CZ

Irons_CZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 12:00

Souhlas
  • 0

#93 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 13:00

Me osobne nevadi, ze tu jsou dve vlakna o GCzII spis naopak...hlavne podle nazvu se kazde zabyva necim jinym...to ze se tu dulezite veci obevuji paralelne je v poradku, to ze sem nekdo pise zadost o pomoc se da tezko uhlidat...ale sledovat deni v obou vlaknech neni preci vubec zadny problem.
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#94 Selliaci

Selliaci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2010 - 10:06

Tak jsem to překopírova a GCZII stejně padá a kešky nejdou stáhnout. :|
  • 0

#95 chetit

chetit

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2010 - 18:33

konečně funguje, to bylo až neuvěřitelné,no zaplať pánbůh. Měl jsem s Omnií II děsný problémy a konečně jsem to rozběhal. V pondělí jdu lovit
  • 0

#96 machacci

machacci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2010 - 8:45

zdravím, je to pakárna, kešky se stáhnou, ale nejdou otevřít... na rapidshare je to expirované, vyguglovat to nejde. Na NIQUE je soubor z 19.7.2010, který nefachá... Sakra a zrovna jsme v Beskydech a těšili jsme se na lov.
  • 0

#97 chetit

chetit

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2010 - 9:40

mě to funguje, stáhni si z Nique poslední verzi, pak jsem to přepsal souborem z letecké pošty, který tady někde je, bud v tomto topicu nebo v tom, který běžel souběžne s tímto, pak jsem tam dal skin a všechno chodí. U omnie jsem měl velký problém s hláškou cache no found, nemohl jsem s tím pohnout, ale pak jsem našel v soubotrech files v mojem uložišti dva soubory od GCzII, které když jsem odstranil, začalo to chodit, přišel jsem na ně náhodou, PDA jsem projel clear tempem a stejně to nechodilo,až po odstranění těchto souborů se to rozjelo, kde se tam vzaly ty soubory, čert ví, instaluju vše na pamě´tovou kartu, ale potvrzuju funkčnost
  • 0

#98 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2010 - 12:39

http://drajsajtl.cz/...806_1830_48.zip Tohle bude fungovat do doby, nez bude nova oficialni verze.
  • 0

#99 chetit

chetit

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2010 - 13:39

já se zeptám ještě na jednu věc, používám tento soft poprvé, když mám monitor a na něm zobrazenou kešku, má se ten monitor chovat jakonavigace, tj, otočím se ten monitor se otočí také,ale aby pořád směřoval ke kešce ? nahoře mám v modrých sloupcích satelity,a le GPS mě přijde taková "divná" když vylezu z baráku a načtu kešku, tak se objeví správným směrem,ale udělám třeba 15 m doleva a ten monitor je pořád stejný, je pravda, že jsem offline, ale ten monitor by měla ovládat GPS, ne ?
  • 0

#100 vokaty

vokaty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2010 - 8:38

chetit napsal/a:
já se zeptám ještě na jednu věc, používám tento soft poprvé, když mám monitor a na něm zobrazenou kešku, má se ten monitor chovat jakonavigace, tj, otočím se ten monitor se otočí také,ale aby pořád směřoval ke kešce ? nahoře mám v modrých sloupcích satelity,a le GPS mě přijde taková "divná" když vylezu z baráku a načtu kešku, tak se objeví správným směrem,ale udělám třeba 15 m doleva a ten monitor je pořád stejný, je pravda, že jsem offline, ale ten monitor by měla ovládat GPS, ne ?


Pravděpodobně máš zapnutou tzv. statickou navigaci, článek se základními informacemi najdeš zde, já osobně používám na vypnutí program MMSirf.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama