Přejít na obsah


Fotka

Kam ten geosvět spěje...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
166 odpovědí na toto téma

#61 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 10:27

MaFa: takze tu chces tvrdit, ze event neni typ cache?
  • 0

#62 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 10:31

gord napsal/a:
Kapsu dost chapu. Priklad ze soucasnosti: v nedeli jsme se zucastnili Call from Komorany, kde si nekolik lidi vyfotilo Coiny. Na webu jsou nyni k dispozici fotky coinu (i nasich, ackoli se nas na to nikdo neptal) s citelnnymi cisly.

Aspon nekdo to chape, diky. To je presne ono, nac pak tajit kody, kdyz se najdou dobraci, kteri je rozdavaji na potkani nebo rovnou povesi na net? Ja mam podobne zkusenosti uz tri. V jednom pripade mi to nedalo a napsal jsem jedne kacerce, zda ten coin aspon videla a proc ho takto loguje, kdyz v jeho popisu je jasne napsano, ze takhle ne. Odpoved me fakt pobavila - pry je vlastne chudak a ze, cituji : "nekdy musim po eventu logovat az stovky coinu", tak prece chudinka nema cas si je prohlizet nebo nedejboze cist jejich listingy. Dalsi koment snad netreba .... ;)
A myslim, ze to k tematu je - kam ten geocaching speje. Podobne jsem vcera nahodou nasel na netu kompletni reseni jedne velmi tezke (*****) mysterky. Autorovi jsem cosi napsal, jdu se schvalne mrknout, zda to uz smazal ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#63 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 10:35

kapsa: a proc by mel nekdo povinnost cist listingy u trackables, kdyz obvykle loguje discovered a nejaky ukol typu "dostan me z A do B" ho nezajima? Navic primarne ho dotycna videla a proto ji Discovered log naprosto prislusi.
  • 0

#64 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 10:35

Mau Loftin napsal/a:By mě zajímalo, co čekáte, že z toho vyplyne? Jako čekáte, že přijde nějaká satisfakce z druhé strany? Jděte lovit raději TB, GC a cache tak, jak vám to vyhovuje, jestli si já nebo Kapsa myslí, že opisovat hromadně na eventech čísla je přinejmenším úchylárna, vám přeci může být úplně jedno ;) Jak už jsem psal, buď to tak považujete za správné a je vám jedno, že si někdo myslí opak nebo to nepovažujete za správné, děláte to a pak se vás to dotklo. Pro mě tento log GC a TB nemá význam a budu si asi pořád myslet, že je to blbost. Ale dělejte si co chcete ;). Buď se s tím, že si myslím o tom své smíříte nebo to přestanete dělat :D Ale to je už váš boj ;) Né můj. Já se též smířil s tím, že to někdo takto dělá a pokud nedělá nic horšího....

Vlastne mas pravdu, kaslu na to, stejne je to zbytecny ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#65 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 10:36

S474N napsal/a:
MaFa: takze tu chces tvrdit, ze event neni typ cache?


Ano, klidně ti to tvrdit budu :)

Event beru jako sraz kačerů, né jako "skrýš". Ale předpokládám, že snad ten rozdíl vidíš sám jaký je rozdíl mezi event cache a traditional cache a že prostě jen hledáš různé slovní obraty jak názor jiných znehodnotit. Nebo jestli ten rozdíl nevidíš a necítíš, tak to mi pak už přijde hodně smutné.......
  • 0

#66 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 10:38

Mau Loftin: tak pokud event neni typem cache, tak se zde opravdu nemame o cem bavit.

Mozna bych ti doporucoval nastudovat si nejprve tohle:
http://www.geocachin...ache_types.aspx
  • 0

#67 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 10:38

kapsa napsal/a:
Vlastne mas pravdu, kaslu na to, stejne je to zbytecny ....


Jen jestli to unese druhá strana :D

já to Howgh ale taky vydržel jen do dneška :P

Tak ale jdu dělat něco rozumnějšího.
  • 0

#68 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 10:41

S474N napsal/a:
.... tak se zde opravdu nemame o cem bavit.


souhlas ;) Tak to máš pravdu, o tomto tématu a v tomto případě je to přesné!

Tak třeba někdy jindy o něčem jiném.....
  • 0

#69 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 10:43

MaFa: takze tu chces tvrdit, ze event neni typ cache?

To je presne ten typ kese kterymu by se moje GC/TB mely vyhnout. Kdybys nejake GC/TB posilal, tak bys to chapal.
Jen by me zajimalo, jak jsi tohle odvodil. Ja jsem psal, ze chovani lidi na eventech si vynutilo pridani tlacitka discovered, nebo jsem se alespon pokousel to napsat.
  • 0
MaFa

#70 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 10:45

gord napsal/a:v nedeli jsme se zucastnili Call from Komorany, kde si nekolik lidi vyfotilo Coiny. Na webu jsou nyni k dispozici fotky coinu (i nasich, ackoli se nas na to nikdo neptal) s citelnnymi cisly.


Kdo to byl? To by se opravdu stávat nemělo. :@
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#71 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 10:49

Dovedu si celkem dobře předstvit, že se owner GC/TB snaží vyhnout tomu, aby mu po eventu přistálo v mailu 150 nic neříkajících logů se stejným textem "viděn na eventu". Stačilo, když jsem kvůli mysterce měla jeden coin ve watchlistu, jsem ráda, že už ho tam mít nemusím. A když už listingy coinů nečtou logující, mohli by je číst alespoň ti, co je hodlají na event přinést.
  • 0

#72 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 10:51

MaFa napsal/a:

MaFa: takze tu chces tvrdit, ze event neni typ cache?

To je presne ten typ kese kterymu by se moje GC/TB mely vyhnout. Kdybys nejake GC/TB posilal, tak bys to chapal.
Jen by me zajimalo, jak jsi tohle odvodil. Ja jsem psal, ze chovani lidi na eventech si vynutilo pridani tlacitka discovered, nebo jsem se alespon pokousel to napsat.


Jasne, to je logicke. Mely by se mu vyhnout a pro tento "zajem" tam Groundspeak doprogramoval Discovered it. Opravdu bryskni logika :D:D:D
  • 0

#73 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 10:56

Mau Loftin napsal/a:
Takový krásný den a vy tu pořád vedete takové žabomyší války :)

By mě zajímalo, co čekáte, že z toho vyplyne? Jako čekáte, že přijde nějaká satisfakce z druhé strany? Jděte lovit raději TB, GC a cache tak, jak vám to vyhovuje[/b]


Milý Mau Loftine, co začít u sebe?
Máš tu 5x více příspěvků než máš nalezených keší. Coinů jsi viděl pár a nevlastníš žádný. Hlavně víš kdo by měl jít co kdy dělat. Myslím, že ti je kulový do mých časových plánů. Na keše, eventy i další zájmy mi zbývá času dost. A zbyde i na zdejší forum. ;)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#74 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 11:07

Zegga: tak ono je preci jednodussi psat ke vsemu zasvecene komentare, nez nekde trajdat/projizdet benzin a ztracet cas nalezy, ne? :D:D:D
  • 0

#75 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 11:51

Mau Loftin napsal/a:
Ale pokud někdo Kapsovi GC bere na eventy, přesto že to vyloženě jeho napsané přání, že tak dělat nemá, pak je toto dost na pováženou.... :@


No vidíš, a já mám coin [tb]TB2YFJF[/tb], kterej má běhat po eventech a vůbec z kapsy do kapsy, a huh, válí se pod kamenama! :D :D Kam ten geokešing spěje!!!

PS: a to má cedulku na krku...
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#76 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 12:15

Jasne, to je logicke. Mely by se mu vyhnout a pro tento "zajem" tam Groundspeak doprogramoval Discovered it. Opravdu bryskni logika

Jenom uboze zamenujes pricinu a dusledek. Protoze bylo neunosne logovani placed retrieved na eventech, tak se pridalo discovered. Z toho ovsem v zadnem pripade nevyplyva, ze to je doporucovane chovani, ale samozrejme ani ze to je zakazane nebo nedoporucovane. Proste tam ta moznost je, aby se snizilo mnozstvi logu. Jinak mi opet vkladas do ust neco co jsem ani nenazanacil, zrejme tvuj zpusob komunikace.
Jakym kesim se MOJE VLASTNI GC/TB maji vyhnout je snad MOJE VLASTNI rozhodnuti, co s tim ma spolecneho groundspeak? Alespon si precti na co reagujes.
  • 0
MaFa

#77 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 12:32

Zegga napsal/a:
Milý Mau Loftine, co začít u sebe?
Máš tu 5x více příspěvků než máš nalezených keší. Coinů jsi viděl pár a nevlastníš žádný. Hlavně víš kdo by měl jít co kdy dělat. Myslím, že ti je kulový do mých časových plánů. Na keše, eventy i další zájmy mi zbývá času dost. A zbyde i na zdejší forum. ;)


:D:D:D

----- jako fakt, tak je mi jedno, kolik coinů mám, třeba málo, ale všechny jsem je poctivě našel někde v keši hezky nohama vyšlapané.... (možná je tam nějaká světlá výjimka) ... a hezky si je zpětně na internetu prohlídnu a pamatuji si je, mám v vzpomínku a koukám, kde třeba jsou a měl jsem je doma, chlubil jsem se s nima, doma, v práci... tucet coinů za 10 vteřin na eventu pro mě je dost o ničem....

----- a ti tu řikám, že tisíce coinů zalogovaných na eventech je mimo mísu a je pro mě cennější jeden jediný co jsem poctivě našel a ty pak dáš takovýhle argument, že jich mám málo!!! :D:D:D Promiň Zeggo, ale fakt jsi úplný mimoň! Asi vůbec nevnímáš, co říkám.

----- a proč nemám vlastní coin? těch důvodů může být tolik, a je mi jedno, co si o tom myslíš. Ale jeden už jsem zakoupil a čeká na vypuštění. Musel jsem si třeba na něj vydělat, že?

----- jedna cache = jeden příspěvek do fora?? :D:D

----- a je mi jedno co děláš ve svém volnu. GC není jen jeden můj koníček a nikde se do tvých plánů nenavážím, takže tu poznámku jsem nepochopil

:D - tak jo no, tak tohohle se fakt účastnit nehodlám...., už to přechází do směšného podlého útoku.... tu pak ty někomu něco kaž o morálce....


.....na tohle se nedalo nereagovat....
  • 0

#78 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 13:12

Vlákno se jmenuje "Kam ten geosvět spěje ..." . Po přečtení příspěvků musím jen souhlasit :(
  • 0

#79 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 13:28

mtauf napsal/a:
Vlákno se jmenuje "Kam ten geosvět spěje ..." . Po přečtení příspěvků musím jen souhlasit :(


Tak zase tak černě bych to neviděl, na základě nějaké žabomyší diskuze bych takový závěr nedělal :) - tak hlavu vzhůru a nenech se tímto otrávit, to by mě asi mrzelo nejvíce...... ;)
  • 0

#80 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 14:20

mtauf napsal/a:
Vlákno se jmenuje "Kam ten geosvět spěje ..." . Po přečtení příspěvků musím jen souhlasit :(

Tak hlavne tady nediskutuje nejaka smerodatna skupina ceskyho geocachingu... ;) A hlavne elita, ta uz je dneska jinde... B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama