Přejít na obsah


Fotka

Mapa nálezů podle kraje či okresu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
263 odpovědí na toto téma

#181 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 20:14

Hlásím že DEFINECOUNTY pomohla. Na Provence konkrétně:

DEFINECOUNTY PA Provence-Alpes-Côte d'Azur

Ale bacha - na konci nesmí být mezera! (já ji tam pochopitelně nejdřív měl)




  • 0

#182 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 20:20

Jj a na Ostravu je tedy první pomoc

DEFINECANTON OJ Ostrava-jih
DEFINECANTON MP Moravská Ostrava a Přívoz

Zase jsem o něco chytřejší.
  • 0

#183 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 20:24

U názvů městských částí a regionů jsem vycházel z údajů na Wikipedii. Je tedy možné, že se trochu liší s údaji uvedenými na GC.com či v GG. Ovšem tyto názvy nemají vliv na vygenerovanou mapu. Pro tu je stěžejní dvoupísmenné označení regionu. Pravděpodobně MaFa převzal názvy z manuálu do GgStatu a tím vznikla ona chybička. Jinak koukám, že mapy fungují bez problémů. To jsem rád. A propo jakou další mapu by jste chtěli. Neslibuji, že ji hnedle vytvořím, ale alespoň budu vědět kterým směrem se vydat. Napadá mě (když už mám to Irsko) Anglie + Skotsko + Wales ;)
  • 0

#184 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 20:49

PetrX napsal/a:
Jinak koukám, že mapy fungují bez problémů. To jsem rád.


Mapy jsou super, už plánuju další vybarvovací výlet :)

PetrX napsal/a:
A propo jakou další mapu by jste chtěli. Neslibuji, že ji hnedle vytvořím, ale alespoň budu vědět kterým směrem se vydat. Napadá mě (když už mám to Irsko) Anglie + Skotsko + Wales ;)


Mně by nejvíce lákala Itálie nebo Benelux, ale budu rád za jakýkoliv stát :)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#185 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 20:49

Re0 napsal/a:
Ještě bych se k výše probíranému tématu chtěl zeptat, jak se dá docílit toho, abych u mapy měl i dvoupísmenné popisy částí... Lze to udělat nějak jednoduše ???? Např. nějaký další řádek do šablony ??


Nějak se tento můj dotazek ztratil ve víru událostí :-) - tak jej zkusím připomenout.... Díky za odpověď
  • 0

#186 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 21:19

Nedá se.
  • 0
MaFa

#187 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 21:36

PetrX napsal/a:
A propo jakou další mapu by jste chtěli. Neslibuji, že ji hnedle vytvořím, ale alespoň budu vědět kterým směrem se vydat. Napadá mě (když už mám to Irsko) Anglie + Skotsko + Wales ;)


No teda, to se máme :P Osobně bych uvítal Španělsko, Itálii, UK, USA. Ale každá nová je super, motivuje mě to tam jet :P
  • 0

#188 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 22:51

Re0 napsal/a:

Re0 napsal/a:
Ještě bych se k výše probíranému tématu chtěl zeptat, jak se dá docílit toho, abych u mapy měl i dvoupísmenné popisy částí... Lze to udělat nějak jednoduše ???? Např. nějaký další řádek do šablony ??


Nějak se tento můj dotazek ztratil ve víru událostí :-) - tak jej zkusím připomenout.... Díky za odpověď

MaFa napsal/a:
Nedá se.

Musel bys to generovat mimo GgStat, třeba tou mou zbytečnou šablonou. Ale nevím nevím, zda to stojí zato...




  • 0

#189 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 1:02

Netorack napsal/a:
No teda, to se máme :P Osobně bych uvítal Španělsko, Itálii, UK, USA. Ale každá nová je super, motivuje mě to tam jet :P


USA mapa je, jen by se muselo dodělat generování
http://chart.apis.google.com/chart?cht=t&chs=440x220&chf=bg,s,FFFFFF&chco=CCCCD4,8080f0,c80000&chd=t:100,64,14,7,0,0,0,0,0,0&chtm=usa&chld=FLDCNJMDDEGANYNCSCPA

  • 0

#190 Pascall.CZ

Pascall.CZ

    Pascall.CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 18:14

Taky jsem objevil mensi chybku

DEFINECANTON MO Brno-Obřany a Maloměřice

  • 0

#191 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2013 - 9:35

Prosím vás nevíte jak bych mohl zobrazit mapu (tu bílou s puntíky) jednotlivých krajů? Hlavně se mi jedná o kraj Vysočina (mám tam nejvíc nálezů). Jestli je už vytvořená, Viděl sem v jednom profilu že měl taky mapu kraje (myslím že Liberce asi) Co bych měl jako dopsat do "template" souboru. Předem děkuju Jedná se o takovouhle mapu:
  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 


#192 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2013 - 10:00

To se tohoto tematu vubec netyka. Ty putiky zajiztuje tato stranka http://www.geocaching.cz/nalezy.php , kde mas i vsechny dostupne mapy. Pokud ti tam neco chybi, vyrob si svoji a domluv se s Pepou z Pocernic.
  • 0

#193 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2013 - 11:07

Mapu pro JČ už dávno někdo udělal, PzP jsem o tom psal i já a pořád není. Přešel jsem na animovanou od Klamy.
  • 0

#194 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2013 - 10:20

mpik: mame hezci, ne? http://geoget.ararat...:skript:animapa

jinak pokud pouzivas autostat, tak v nastaveni jsou vsechny dostupne mapy co jsou na gc.cz/nalezy jak psal haluma, vysocina jako takova tam ale asi neni
  • 0

#195 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2013 - 11:00

mikrom napsal/a:
mpik: mame hezci, ne? http://geoget.ararat...:skript:animapa


Díky... ukázal jsem to nekešovací přítulce a ta to okomentovala stručně "BOMBA... a ten kruh kolem Prahy je mazec" B)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#196 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2013 - 15:40

mikrom napsal/a:
mpik: mame hezci, ne? http://geoget.ararat...:skript:animapa

jinak pokud pouzivas autostat, tak v nastaveni jsou vsechny dostupne mapy co jsou na gc.cz/nalezy jak psal haluma, vysocina jako takova tam ale asi neni

Animapu jsem používal, ale byly nějaké problémy, tak jsem zkusil Klamu. Podívám se, jak se Animapa od té doby změnila. Ale nakonec by mi asi stačila statická puntíkovaná, kdybych si mohl zvolit kraj, př. okres, nebo vlastní mapu. Animace jsou hezké, ale dost otravné na koukání. To dobře ví reklamníci.
  • 0

#197 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 7:13

Bych potreboval pomoct s mapou podle okresu. potreboval bych do statistik vlozit jeste jednu, ale s jinym nastavenim. Chtel bych, aby do teto statistiky zahrnovala pouze kesky, kterym pridelim urcity tag. Do vzdalene budoucnosti bych rad podnikl jednu cestu a toto by se mi k ni hodilo.
  • 0

#198 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 7:33

pockej, chapu to dobre, ze chces mit na mape jenom nektery kese, ktery jsi nasel?
  • 0

#199 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 7:50

Napada me celkem jednoducha cesta za predpokladu, ze by ti stacila puntikata mapa na tomto serveru. Vytvorit si tu jeste jeden ucet a do nej nahravat vybrane naezy. Odkaz na tuto mapu (mapu toho jineho uzivatele, s jinym ID) pak vloztit do template souboru. V pripade map generovanych ggstatem to bude narocnejsi. Budes si muset sam vybrat pozadovane kese a z nich zkonstruovat URL pro generator mapy tak, jak to dela GgStat pro vsechny nelezene kese. Pripadne by mozna slo exportovat tyto kese do jine databaze a na ni spustit GgStat podle jineho templatu. Vysledne HTML pak vlozit do "hlavniho" template.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#200 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 7:52

To mi taky napadlo :)Ale ja se radsi nejdriv ujistuju, ze opravdu chapu vsechno dobre :DNerada delam veci "zbytecne" :P
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama