Přejít na obsah


Fotka

Problémy s GeoGetem - okresy, hodina nálezu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
172 odpovědí na toto téma

#101 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 14:50

zlicinaci napsal/a:

DrakMrak napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Mam v DB 40000 bodu, nalezy zadavam rucne rutinne (ja nejak nejdriv rucne oznacim nalez v GG, a pak teprve loguju na webu...) a nikdy jsem podobny problem nepozoroval.


já to pozoruju furt .... zaloguju keš a mám zalogovaný dvě i nějakou co jsem nechtěl... ručně... nebo změním čas u některý a změní se mi ještě u další a tohle nezávisí na Windows :-) a děje se to náhodně 5x nic a jednou jo... asi mám divný ruce lol ale kam hrábnu 100 let tráva neroste ;-) že by dračí dech...

teď sem jich logoval 28 a asi 5 keší blbě nalogovanejch nějaký navíc někde se změní údaje i u již zalogovaný keše... musím to furt kontrolovat

... a to se fakt hlídám, plácám se přes prsty.... ještě mi to přijde tak, že třeba prvních pět keší pohoda a pak se někde při tom klikání v řádcích vyhledávání další keše něco udá a přijde mi, že zůstanou označené dvě nebo tři krabky naráz (samozřejmně mimo obrazovku) a při zadání se to změní u všech... doměnka

přijde mi to, jako, že když se klikne na řádek v tabulce a předešlá označená keš je mimo zorné pole okna zůstane nadále označena (řádek za horizontem události) ;-) ale to se domnívám zkusím to nějak nasimulovati....

To se mi nikdy nestalo a vyvádím s chudáčkem GG fakt psí kusy. Ale v poslední době loguji opačně, nejprve na netu a pak si zalogované kešky načtu, protože stejně do GG potřebuji dostat moje logy a tak mi tam vlezou současně i časy nálezu.

No já ho taky nešetřím :D ale prostě byla doba kdy sem s tímhle probléma neměl ale teď to občas (fakt nevím kdy a za jakejch podmínek) udělá ... teď sem to trápil a nic není to vždycky ...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#102 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 18:07

Tak nic podobneho se mi taky nikdy nestalo. Myslim, ze jedina spravna cesta je logovani na webu a pak nacteni logu zpet do GG. Blyska se i na jine casy, ale je to jeste vzdalena budoucnost ;)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#103 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 20:55

gord napsal/a:
Tak nic podobneho se mi taky nikdy nestalo.
Myslim, ze jedina spravna cesta je logovani na webu a pak nacteni logu zpet do GG. Blyska se i na jine casy, ale je to jeste vzdalena budoucnost ;)


jj zkusím to opačně
ale fakt se mi to děje mám asi smůlu a všechny možný potížky se objevují zrovna u mě ale nevymejšlím si báchorky ... když se mi to stalo jednou tak sem nad tím mávl rukou ale když naloguješ deset keší a tři máš blbě a k tomu dvě který jsi nelogoval vůbec nalogovaný tak asi někde něco je... :@

no nic zkusím opačný postup a bude to...
asi stejný jak nemůžu dělat okresy ve Win7 nikomu to nedělá ale mě jo a taky nevím proč :-D asi sem padl z jahody na znak lol

nechci bejt notorickej stěžovatel ale prostě to tak je...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#104 Basin

Basin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 8:39

DrakMrak napsal/a:

zlicinaci napsal/a:

DrakMrak napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Mam v DB 40000 bodu, nalezy zadavam rucne rutinne (ja nejak nejdriv rucne oznacim nalez v GG, a pak teprve loguju na webu...) a nikdy jsem podobny problem nepozoroval.


já to pozoruju furt .... zaloguju keš a mám zalogovaný dvě i nějakou co jsem nechtěl... ručně... nebo změním čas u některý a změní se mi ještě u další a tohle nezávisí na Windows :-) a děje se to náhodně 5x nic a jednou jo... asi mám divný ruce lol ale kam hrábnu 100 let tráva neroste ;-) že by dračí dech...

teď sem jich logoval 28 a asi 5 keší blbě nalogovanejch nějaký navíc někde se změní údaje i u již zalogovaný keše... musím to furt kontrolovat

... a to se fakt hlídám, plácám se přes prsty.... ještě mi to přijde tak, že třeba prvních pět keší pohoda a pak se někde při tom klikání v řádcích vyhledávání další keše něco udá a přijde mi, že zůstanou označené dvě nebo tři krabky naráz (samozřejmně mimo obrazovku) a při zadání se to změní u všech... doměnka

přijde mi to, jako, že když se klikne na řádek v tabulce a předešlá označená keš je mimo zorné pole okna zůstane nadále označena (řádek za horizontem události) ;-) ale to se domnívám zkusím to nějak nasimulovati....

To se mi nikdy nestalo a vyvádím s chudáčkem GG fakt psí kusy. Ale v poslední době loguji opačně, nejprve na netu a pak si zalogované kešky načtu, protože stejně do GG potřebuji dostat moje logy a tak mi tam vlezou současně i časy nálezu.

No já ho taky nešetřím :D ale prostě byla doba kdy sem s tímhle probléma neměl ale teď to občas (fakt nevím kdy a za jakejch podmínek) udělá ... teď sem to trápil a nic není to vždycky ...


Mně to dělá taky.
  • 0

#105 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 9:00

Basin napsal/a:

DrakMrak napsal/a:

zlicinaci napsal/a:

DrakMrak napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Mam v DB 40000 bodu, nalezy zadavam rucne rutinne (ja nejak nejdriv rucne oznacim nalez v GG, a pak teprve loguju na webu...) a nikdy jsem podobny problem nepozoroval.


já to pozoruju furt .... zaloguju keš a mám zalogovaný dvě i nějakou co jsem nechtěl... ručně... nebo změním čas u některý a změní se mi ještě u další a tohle nezávisí na Windows :-) a děje se to náhodně 5x nic a jednou jo... asi mám divný ruce lol ale kam hrábnu 100 let tráva neroste ;-) že by dračí dech...

teď sem jich logoval 28 a asi 5 keší blbě nalogovanejch nějaký navíc někde se změní údaje i u již zalogovaný keše... musím to furt kontrolovat

... a to se fakt hlídám, plácám se přes prsty.... ještě mi to přijde tak, že třeba prvních pět keší pohoda a pak se někde při tom klikání v řádcích vyhledávání další keše něco udá a přijde mi, že zůstanou označené dvě nebo tři krabky naráz (samozřejmně mimo obrazovku) a při zadání se to změní u všech... doměnka

přijde mi to, jako, že když se klikne na řádek v tabulce a předešlá označená keš je mimo zorné pole okna zůstane nadále označena (řádek za horizontem události) ;-) ale to se domnívám zkusím to nějak nasimulovati....

To se mi nikdy nestalo a vyvádím s chudáčkem GG fakt psí kusy. Ale v poslední době loguji opačně, nejprve na netu a pak si zalogované kešky načtu, protože stejně do GG potřebuji dostat moje logy a tak mi tam vlezou současně i časy nálezu.

No já ho taky nešetřím :D ale prostě byla doba kdy sem s tímhle probléma neměl ale teď to občas (fakt nevím kdy a za jakejch podmínek) udělá ... teď sem to trápil a nic není to vždycky ...


Mně to dělá taky.

dík za podporu už sem si myslel, že sem tu jedinej blázen B)

p.s. a dělá to od nějaký verze tak dva tři měsíce zpět cca předtím sem neměl probléma ale vystopovat od kdy asi nepujde...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#106 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2010 - 12:09

Takže sem přišel na ten potíž s těma překlepama a je to takto: jsem na nějaké keši a něco si na ní páchám je označená dole v rohu svítí označená (1)... Dám vyhledat další kešuli (konkrétně sem zkoušel hledání podle GC kódu) skočí mi to na ni a ejhle dole svítí (2) a když to přehlédnu vloží se mi úprava do obou dvou takže by bylo dobré po vyhledávání keše které jsou před vyhledáváním označené odoznačit protože nepředpokládám, že když něco chci vyhledat, že se to má přidat k označeným spíše předpokládám, že se mi má kurzor nastavit na označenou a ostatní označené zrušit ... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#107 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2010 - 12:12

Ach jo, kdyz vyhledavam kes, tak hledam nad prazdnym seznamem!

Opravdu mi hlava nebere, proc si lide nejdrive natahnout hromady kesi do seznamu a pak se v tom snazi hledat? Vzdyt je to neprakticke, neprehledne a vubec.

Pokud hledam nad seznamem, tak oznacuji, a prijde mi spravne, ze mohu k tomu oznaceni i pridat. kdyz chci oznaceni vymazat, je to preci jedno kliknuti.
  • 0

#108 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2010 - 12:24

Dost casto vyhledavam pomoci jmena proto, ze chci konkretni kes do jiz vyfiltrovaneho seznamu PRIDAT. Takze ano, rozhodne pred vyhledavanim odznacit, pridavat oznaceni k jiz vybranemu nema zadnou logiku - a to ani nemluvim o tom, ze diky tomu se vyhledana kes ani nezobrazi v seznamu primo, ale musim si na ni skocit rucne. Drive se to chovalo lepe - tohle chovani si tu nekdo vyzadal, ale je teda pekne pitomy.
  • 0

#109 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2010 - 12:27

HaLuMa napsal/a:
Ach jo, kdyz vyhledavam kes, tak hledam nad prazdnym seznamem!

Opravdu mi hlava nebere, proc si lide nejdrive natahnout hromady kesi do seznamu a pak se v tom snazi hledat? Vzdyt je to neprakticke, neprehledne a vubec.

Pokud hledam nad seznamem, tak oznacuji, a prijde mi spravne, ze mohu k tomu oznaceni i pridat. kdyz chci oznaceni vymazat, je to preci jedno kliknuti.

no vidíš a já zrovna nad plným asi sem divnej :-D

nicméně ono se ot děje i při různých úpravách a podobně prostě něco mám vylistovaný a teď chci skočit někam a zadám GC jinýho a ona mi zůstane označená ta původní i ta najitá přijde mi to nelogický a je jedno jestli nad prázdným nebo nad plným ... přijde mi, že by po vyhledání čehokoliv mělo být označeno jen to co sem chtěl vyhledat ... !!

asi sem divnej B)

p.s. když jim to program umožňuje proč by si tam ty keše nenatáhly ?? uznávám, že vyhledávat na prázdným je rychlejší ale vlastně mě to ani nenapadlo :o a proč taky.... každej jsme jinej každej pracuje jinak a každej má svý metody :-)

p.s.2. já k tomu ještě dám jednu poznámku nechci bejt šťoura vím, že s tím máš práce hromady a požadavků kýble :-) ale připomínky přicházejí od uživatelů a každej s tím programem pracuje nějak já sem uživatel softwarově znalej a taky mě nenapadlo tam mít prázdnej seznam a vyhledávat si je po jednom čímž se to přidá... ber to, že se setkáš i s lidma a já se s nima setkávám co jim geoget přijde jako sprostý slovo a musím jim to vysvětlovat polopaticky nebo někdy lopatou ale používají ho :-) protože je to baví lezou z toho hezký tabulky a grafy a je to prostě dobrej soft.. klobouk dolů.. ale tyhle připomínky co sem dám se dějou a když se nebudou dít mě budou někomu jinýmu protože zvolí např jak já způsob drbání se pravou rukou za levým uchem :-) takže tvoji připomínku beru zkusím to levou za levým ale tu nelogičnost by to chtělo nějako umravnit neb si nemyslím, že je to úplně dobře....

zdraví DrakMrak a nenech se tím rozhodit :-D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#110 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2010 - 12:38

medwyn_cz napsal/a:
Dost casto vyhledavam pomoci jmena proto, ze chci konkretni kes do jiz vyfiltrovaneho seznamu PRIDAT. Takze ano, rozhodne pred vyhledavanim odznacit, pridavat oznaceni k jiz vybranemu nema zadnou logiku - a to ani nemluvim o tom, ze diky tomu se vyhledana kes ani nezobrazi v seznamu primo, ale musim si na ni skocit rucne.

Drive se to chovalo lepe - tohle chovani si tu nekdo vyzadal, ale je teda pekne pitomy.


Jestli si to někdo vyžádal takový divný chování tak to je děs...
Taky si pamatuju, že to chodilo dobře.. a najednou furt samej překlep...
----
HLEDÁNÍ/FIND je od toho abych přistál na té položce kterou sem zadal a ta jediná zůstala označená.. popř se klávesou F3 skočilo na další jednu a ať se na mě někdo zlobí nebo ne to je definice příkazu FIND jinak je to pasqvil ...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#111 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2010 - 12:40

ono se to ma tak... puvodne po spusteni byl seznam vzdycky prazdny, protoze to nejlepe vystihuje princip prace s programem. bud zacnu hledat neco konkretniho, a brodim se pak uz jen a jen tim, co splnuje podminky meho hledani. Nebo chci pracovat s nejakou mnozinou kesi, treba za ucelem exportu, pak filtruji. Toto jsou nejcastejsi cinnosti. Ona volitelna moznost, ze se po spusteni rovnou aplikuje nejakly filtr, tam puvodne vubec nebyla, protoze z duvodu vyse uvedeneho je nelogicka. Hodi se jen tehdy, kdyz zrovna chci pracovat s mnoznou kesi, ktera odpovida vychozimu filtru. Ve vsech ostatnich pripadech je to natazeni kesi zcela zbytecna operace. Jenze co naplat, bylo hodne uzivatelu, co si myslelo, ze kdyz na ne vybafne prazdne okno, tak ze program nefunguje. Takze to tam maji, lide jsou spokojeni, jen je videt, ze uzivatele to vede ke spatnym navykum. Coz jsem sice rikal, ale si to tu nejmenovani lide vyrvali...
  • 0

#112 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2010 - 12:46

To nic nemeni na tom, ze muj zpusob "dovyhledat do vyberu jeste dalsi kesku podle jmena" nejde udelat jinak, nez nad plnym seznamem (pravdepodobne z principu veci? :) ). A taky to nic nemeni na tom, ze pri vyhledavani by se proste drive oznacena kes mela odznacit. Pribeh je to sice pekny, ale pointa trochu mimo ;)
  • 0

#113 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2010 - 12:49

HaLuMa napsal/a:
ono se to ma tak... puvodne po spusteni byl seznam vzdycky prazdny, protoze to nejlepe vystihuje princip prace s programem. bud zacnu hledat neco konkretniho, a brodim se pak uz jen a jen tim, co splnuje podminky meho hledani. Nebo chci pracovat s nejakou mnozinou kesi, treba za ucelem exportu, pak filtruji.

Toto jsou nejcastejsi cinnosti.

Ona volitelna moznost, ze se po spusteni rovnou aplikuje nejakly filtr, tam puvodne vubec nebyla, protoze z duvodu vyse uvedeneho je nelogicka. Hodi se jen tehdy, kdyz zrovna chci pracovat s mnoznou kesi, ktera odpovida vychozimu filtru. Ve vsech ostatnich pripadech je to natazeni kesi zcela zbytecna operace.

Jenze co naplat, bylo hodne uzivatelu, co si myslelo, ze kdyz na ne vybafne prazdne okno, tak ze program nefunguje. Takze to tam maji, lide jsou spokojeni, jen je videt, ze uzivatele to vede ke spatnym navykum. Coz jsem sice rikal, ale si to tu nejmenovani lide vyrvali...


Hele to je sranda ale já si to zrovna pouštím s tím prázdným oknem :D
mě vůbec nenapadlo, to takhle dělat to je profi slepota mám jiný databázový softy s kterejma pracuju jinak a už to máš prostě zvyk...
takže si po startu sice načtu prázdnej geoget ale pak mám různý přednastavení a načtu si data a pak si s tím hraju :-) no a teď mě tref něčím do kebule.... prostě to tak je

--->
grrr a na ty Windows 7 sem pořád nepřišel co mám jinýho proč mi to mrší tu češtinu .... to sem zatím v koncích
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#114 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2010 - 12:49

medwyn_cz napsal/a:
To nic nemeni na tom, ze muj zpusob "dovyhledat do vyberu jeste dalsi kesku podle jmena" nejde udelat jinak, nez nad plnym seznamem (pravdepodobne z principu veci? :) ). A taky to nic nemeni na tom, ze pri vyhledavani by se proste drive oznacena kes mela odznacit.

Pribeh je to sice pekny, ale pointa trochu mimo ;)


taky souhlasím s tím aby se vše odznačilo je to silně matoucí
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#115 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2010 - 13:34

medwyn_cz napsal/a:
Pribeh je to sice pekny, ale pointa trochu mimo ;)


proc mimo? jsem vysvetloval, proc tam ta moznost, aby se natahl seznam hned po spusteni, vubec je.
  • 0

#116 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2010 - 15:19

OK, od pristi verze se bude oznaceni pri hledani mazat.
  • 0

#117 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2010 - 16:38

HaLuMa napsal/a:
OK, od pristi verze se bude oznaceni pri hledani mazat.


LOL nic nemaž !!
jen zruš před vyhledáním všechny označené řádky :D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#118 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2010 - 18:34

To jsem mel na mysli...
  • 0

#119 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2010 - 18:57

HaLuMa napsal/a:
To jsem mel na mysli...

já sem se jen ujišťoval že nebudu mít promazanou databázi ;)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#120 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2010 - 21:38

Zdá se, že mám velmi podobný problém s češtinou, jako měl (má?) DrakMrak. Celý datový adresář synchronizuji mezi WinXP a Win7. Na WinXP je všechno jak má být, na sedmičkách se diakritika nezobrazuje správně. Tedy, jak kde. 1) v editoru sloupců, když vyberu dříve definovaný sloupec Tag:<něco>, zobrazí se poškozený seznam kategorií - někdy je diakritické znaménko jen odstraněno (š->s), jinde je znak nahrazen jiným (poslední dole: "Záměr") ... Obr.1 2) pokud vyberu "Kategorie tagu", vyberu ten Záměr a popíšu nadpis Záměr, zobrazí se nadpis správně, ale název tagu špatně. Je zajímavé, že i v poli "Dostupné sloupce" je "á" zobrazeno správně, ale v "Kategorie tagu" nikoli. ... Obr.2 3) Po zobrazení tohoto sloupce se v nadpisu zobrazí text sice špatně, ale jinak! "á" se zobrazí, místo "ě" je něco jako "í". Sloupec data obsahuje... Obr.4 4) pokud vyberu předpřipravený filtr (přenesený z WinXP) a chci jej použít, nic se nevybere (na WinXP ano). 5) pokud tento filtr otevřu v editoru, zobrazí se "Musí mít" Kategorie i Hodnota správně. (Obr.5 první řádka) Pokud ale chci vybrat kategorii ze seznamu, je špatně (je tam "Zámer" ... obr.5, druhá řádka). Ani v jednom případě se nenabízí možné "Hodnoty" a ani v jednom případě filtr nic nevyfiltruje. (Mimochodem: tlačítko "Přidat" se ve Win7 jmenuje "Pridat"). Moje Windows 7 64 bit Home Premium jsou české a ani jiný jazyk není nainstalovaný. Někde jsem našel reset jazyka na češtinu a ani to nepomohlo. Režim kompatibility nepomohl. V počítači jsou i nečeské fonty (asi "zásluhou" Pinacle Studio). Jenomže GG dokáže (viz výše a obrázky) v jednom a tom samém poli jednou diakritiku zobrazit správně a jindy v tom samém poli ji poškodí. EDIT: Petr našel cestu k nastavení fontů pro systém, všude je "Segoe UI" (od MS), který češtinu obsahuje.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama