Přejít na obsah


Fotka

Problémy s GeoGetem - okresy, hodina nálezu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
172 odpovědí na toto téma

#81 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 10:01

HaLuMa napsal/a:
O to se stara GetText knihovna... ta vola standardni konmverzni funcke systemu Windows, stejne jako muj jiny kod uvnitr Geogetu.

Proto jsem se pta na to nastaveni cestiny v systemu, protoze to to ovlivnuje. (jeste skontroluj, jestli mas cestinu nastavenou na zobrazovani...).

Proto sjem se ptal na ty fonty, protoze ackoliv by konverze dopadla dobre, mohlo to narazit na font, ktery neumi cestinu zobrazit. Geoget by mel pouzivat font Arial. Zkus, jestli ti funguje dobre.


Font Ariel vypadá normálně se vším všudy (češtinu normálně zobrazuje)

Zobrazení češtiny v systému (čeština) nevím kde to nastavit ale všechny ostatní programy zobrazují dobře takže předpokládám, že je to OK. Prolezl sem všechny možný a nemožný záložky Windows 7 a nevím ale zdá se to OK
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#82 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 10:27

(OFF TOPIC) Ariel je pohadkova vila nebo praci prasek, nikoliv jeden ze zakladnich fontu, ten se nazyva Arial ;) (/OFF TOPIC)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#83 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 10:28

S474N napsal/a:
(OFF TOPIC)
Ariel je pohadkova vila nebo praci prasek, nikoliv jeden ze zakladnich fontu, ten se nazyva Arial ;)
(/OFF TOPIC)

lol sory za překlep
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#84 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 14:42

S474N napsal/a:
DrakMrak: hele zkus schvalne stahnout ten GASP a do nej naimportovat to PQ. Taky to bude rozhaseny?


Problém na Windows 7 je stejný... problém je někde v nastavení oken prostě se mrší čeština na cestinu a při tom zřejmě dojde i k chybému založení nových položek (pomršených) do DB...

Kuš ... kde mám tu kuš .... grr nemůžu přijít na to co mám jinak B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#85 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 16:48

DrakMrak: je to zvlastni, na mych obou notebookach mam W7 Ultimate a Geoget bez problemu. Ve virtualnich XP taky bez problemu, takze kdovi co mas za system - neni to nahodou nejaka ENG verze "pocestovana" LP (language packem)?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#86 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 17:23

S474N napsal/a:
DrakMrak: je to zvlastni, na mych obou notebookach mam W7 Ultimate a Geoget bez problemu. Ve virtualnich XP taky bez problemu, takze kdovi co mas za system - neni to nahodou nejaka ENG verze "pocestovana" LP (language packem)?


Legální český Windows 7 na firemním noťasu žádná pajcovanina kupováno letos s novým pádlem a všechno ostatní na tom běhá jak víno .... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#87 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 17:36

DrakMrak: no pajcovanina............oficialne si Ultimate verzi muzes pomoci Language Packu prepnout do libovolneho jazyka. Takze neni to treba prave tento pripad? Jakou distribuci Windows 7 mas - Starter, Home, Profi nebo Ultimate?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#88 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 17:46

S474N napsal/a:
DrakMrak: no pajcovanina............oficialne si Ultimate verzi muzes pomoci Language Packu prepnout do libovolneho jazyka. Takze neni to treba prave tento pripad? Jakou distribuci Windows 7 mas - Starter, Home, Profi nebo Ultimate?


Profi... ale nikam sem to nepřepínal... origoš pakárďácká konfigurace
nikde sem se v tom nerejpal pravidelně to upgraduju fakt nevím co se tomu nezdá...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#89 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 18:31

DrakMrak: zkus jeste, co ti vypise SIW, hned prvni zalozka Operating system:

http://www.gtopala.com/download/siw.exe

Pro pripadne srovnani davam svoje:
Vložený obrázek
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#90 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 18:51

S474N napsal/a:
DrakMrak: zkus jeste, co ti vypise SIW, hned prvni zalozka Operating system:

http://www.gtopala.com/download/siw.exe

Pro pripadne srovnani davam svoje:
Vložený obrázek

hmm mám to skoro totožné...
a rozdíly nepodstatné
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#91 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 18:54

Zajímavá by spíš byla položka Regional settings možná.... ale nevím všude mám češtinu nebo Czech prostě český jak poleno !! B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#92 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 20:13

No jako poleno urcite ne, kdyz ti to "drbe" tu cestinu :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#93 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 20:46

no jo to jo.... ale všude mám češtinu nastavenou .... a přesto něco není vpořádku
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#94 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 23:45

No jo, ale ostatnim se sedmickama to chodi v poradku. Takze tezko rict, co mas kde rozbite.
  • 0

#95 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2010 - 5:13

HaLuMa napsal/a:
No jo, ale ostatnim se sedmickama to chodi v poradku. Takze tezko rict, co mas kde rozbite.


já vím doprčic ... ale klidně se to může stát dalším lidem
chtělo by to přijít na to proč...
ale zatím mám slepotu

já si udělám import ve WMVare nebo na Vistách a mám klid ale je to řešení, že se drbu pravou rukou za levým uchem...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#96 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 12:48

problém viz nahoře zatím netuším všechna nastavení Win7 se mi zdají naprosto normální ale všiml sem si jiné věci...
ještě co se mi teď občas stává a nevím jestli je to mnou (po posledních událostech s Windows 7 už si sám sobě nevěřím :P ) ale přijde mi, že to dřív nedělalo když si zadávám např nález keše ručně kliknu na keš a zadám čas, datum tak se mi to zadá na keši na které jsem byl nakliknutý předtím nebo sem si ani nevšim, že jsem na ni klikl... už sem se přistihl několikrát, že mám zadané keše které sem neodlovil...
těch překlepů nějak přibylo...
jako by spoždění mezi předchozí a novou polohou v tabulce...
fakt je, že mám v DB nějakých 16000 bodů takže to není mrňavý...
B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#97 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 13:24

Mam v DB 40000 bodu, nalezy zadavam rucne rutinne (ja nejak nejdriv rucne oznacim nalez v GG, a pak teprve loguju na webu...) a nikdy jsem podobny problem nepozoroval.
  • 0

#98 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 13:30

ok je to jen pocit ... ale poslední dobou častej hmm asi sem divnej :o no nic ber to, že sem to vyslovil ... dělám s tím dál a uvidíme
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#99 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 12:35

HaLuMa napsal/a:
Mam v DB 40000 bodu, nalezy zadavam rucne rutinne (ja nejak nejdriv rucne oznacim nalez v GG, a pak teprve loguju na webu...) a nikdy jsem podobny problem nepozoroval.


já to pozoruju furt .... zaloguju keš a mám zalogovaný dvě i nějakou co jsem nechtěl... ručně... nebo změním čas u některý a změní se mi ještě u další a tohle nezávisí na Windows :-) a děje se to náhodně 5x nic a jednou jo... asi mám divný ruce lol ale kam hrábnu 100 let tráva neroste ;-) že by dračí dech...

teď sem jich logoval 28 a asi 5 keší blbě nalogovanejch nějaký navíc někde se změní údaje i u již zalogovaný keše... musím to furt kontrolovat

... a to se fakt hlídám, plácám se přes prsty.... ještě mi to přijde tak, že třeba prvních pět keší pohoda a pak se někde při tom klikání v řádcích vyhledávání další keše něco udá a přijde mi, že zůstanou označené dvě nebo tři krabky naráz (samozřejmně mimo obrazovku) a při zadání se to změní u všech... doměnka

přijde mi to, jako, že když se klikne na řádek v tabulce a předešlá označená keš je mimo zorné pole okna zůstane nadále označena (řádek za horizontem události) ;-) ale to se domnívám zkusím to nějak nasimulovati....
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#100 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 14:45

DrakMrak napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Mam v DB 40000 bodu, nalezy zadavam rucne rutinne (ja nejak nejdriv rucne oznacim nalez v GG, a pak teprve loguju na webu...) a nikdy jsem podobny problem nepozoroval.


já to pozoruju furt .... zaloguju keš a mám zalogovaný dvě i nějakou co jsem nechtěl... ručně... nebo změním čas u některý a změní se mi ještě u další a tohle nezávisí na Windows :-) a děje se to náhodně 5x nic a jednou jo... asi mám divný ruce lol ale kam hrábnu 100 let tráva neroste ;-) že by dračí dech...

teď sem jich logoval 28 a asi 5 keší blbě nalogovanejch nějaký navíc někde se změní údaje i u již zalogovaný keše... musím to furt kontrolovat

... a to se fakt hlídám, plácám se přes prsty.... ještě mi to přijde tak, že třeba prvních pět keší pohoda a pak se někde při tom klikání v řádcích vyhledávání další keše něco udá a přijde mi, že zůstanou označené dvě nebo tři krabky naráz (samozřejmně mimo obrazovku) a při zadání se to změní u všech... doměnka

přijde mi to, jako, že když se klikne na řádek v tabulce a předešlá označená keš je mimo zorné pole okna zůstane nadále označena (řádek za horizontem události) ;-) ale to se domnívám zkusím to nějak nasimulovati....

To se mi nikdy nestalo a vyvádím s chudáčkem GG fakt psí kusy. Ale v poslední době loguji opačně, nejprve na netu a pak si zalogované kešky načtu, protože stejně do GG potřebuji dostat moje logy a tak mi tam vlezou současně i časy nálezu.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama