Přejít na obsah


Fotka

...co je moc to je příliš


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
329 odpovědí na toto téma

#241 A. da Mek

A. da Mek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 5:30

pokud tu přestanete kecat o ničem, budete šťastnější

To je nebezpečný omyl. Uvědom si, jaké jsou alternativy ke kecání o ničem:
1) Nekecat vůbec. Z toho bys zblbnul, protože pokecat si je základní lidská potřeba - to už zjistil Jar da Cimrman při pozorování játyho, že lidská řeč nevznikla z potřeby výměny informací, ale z potřeby si prostě pokecat.
2) Kecat o něčem důležitým. Z toho bys měl vážnou depresi, protože zatímco existence blbců, kteří mají jiný názor na plastové krabičky, tě nijak podstatně nepoškozuje, tak existence blbců majících jiný názor na politiku a devastujících tenhle stát i tuhle planetu je velice závážnou tragédií.
  • 0

#242 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 10:41

kostapanaj napsal/a:
Nejsmutnější ale na tom všem je to, že vlastně mají pravdu.


Tak toto mohu podepsat. Uz jsem to resil i osobne se spoustou kaceru (ne tech, co maji 50 nalezu) a bohuzel se v tomto shodujeme. Vzdyt se staci podivat na nektere mesta, ktere jsou doslova posety otazniky a nesmyslnymi siframi/ukoly (napriklad Ceske Budejovice, kde je to opravdu extrem extremu, nasleduje Praha, Brno, HK, Pardubice a mnoho dalsich). Naproti tomu jsou zase mesta, kde jsou ve vetsi mire tradicky, treba takove Znojmo.

A ted mensi zamysleni, ktere beru z pohledu cloveka, ktery se nekam vyda na vylet a chce poznat dane mesto. Co ho asi bude vic zajimat? Jak se v klidu projit po meste a poznat zajimava mista i skryta zakouti, o kterych nema bezny navstevnik ani tucha? Nebo to, ze stravi x desitek hodin nesmyslnym lustenim, vygradovane doslova pochcanou mikrovkou nekde na periferii?

Ano, sam mam taky tri multiny, minimalne o jedne vim, ze je v databazi, ale necham na kazdem cloveku, jestli si to bude chtit projit nebo pujde rovnou za finalkou. Na druhou stranu, neni to tak davno, co jsem mel opravdu jednoznacne popsanou finalku hintem a dle logu bylo patrno, ze vetsina kaceru sla najisto primo k ni. Tito lide okradaji pouze sami sebe - respektive oni sami si musi stanovit, jestli je jejich primarnim cilem pocet bodu, zazitky ze zajimavych miste, dozvedeni se neco z historie apod.

Osobne to tedy necham na kazdem zvlast. Pokud Finalky nebudou komercnim projektem, tzn. budou finalky free, tak ja osobne tomu davam volny pruchod. Naopak to treba spoustu owneru s nesmyslnymi kody, siframi a dalsim "nakopne" v tom smeru, ze bud se krabicka pod najezdem "vymudli" nebo naopak dojde k premisteni na lepsi misto, pripade zaniku podobnych kesi - a ze jsem uz osobne takovych kandidatu videl dost. Takze to zakoncim znamou hlaskou "..u me dobry".
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#243 barbieteam

barbieteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 11:24

Já blázen jsem si myslel, že už bych se ani víc divit nemoh, ale divím se zas o kousek víc. Když shrnu předchozí příspěvek, mysterky a multi ve městech jsou špatně, protože brání lidem z daleka, když přijedou na výlet, snadno najít a poznat zajímavé památky??? PROBOHA KDO KOMU BRÁNÍ KOUPIT SI TURISTICKOU MAPU A JÍT OD JEDNOHO OKOSTELA K DRUHÉMU??? Kolikrát jsem sám slyšel - mimo jiné i na tomto fóru - základní mantru na odmítání veškeré kritiky keše, tzv. "3N": NIKDO NIKOHO NENUTÍ lovit, co se mu nelíbí!
  • 0

#244 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 11:34

barbieteam: a proc si kupovat nejake turisticke mapy, kdyz na zajimava mista mam geocaching? Opravdu si myslis, ze ani tak nekoluji mezi ruznymi kacery finalky? To jsi vazne tak naivni? No a tu tvou mantru si dovetek NNNL - Nikdo Nikoho Nenuti Lustit :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#245 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 12:28

s474n: Na druhou stranu, neni to tak davno, co jsem mel opravdu jednoznacne popsanou finalku hintem a dle logu bylo patrno, ze vetsina kaceru sla najisto primo k ni. muzu mit dotaz, proc uz nemas?
  • 0

#246 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 12:32

Dain a Olik: podivej se sam na mou cache Krematorium - i ted je to dost jasne, ale driv to bylo jeste vic. A nemam to proto, protoze za krematioriem je zajimava socha o kterou by navstevnik, ktery stoji o neco vic nez bod, nemel prijit. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#247 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 12:40

dachmh napsal/a:
Tak se mi to přes noc nějak rozleželo v hlavě. Rozhodl jsem se pro radikální řez - za chvíli vyrážím! Poctivě budu objíždět své finálky a pokud uvidím přicházet někoho z nepravděpodobného směru, už ji má :D! Bacha, na 100m živý terč nemíjím ;)! Předem se omlouvám všem náhodným houbařům a poctivým luštitelům, kteří si šli jen za roh odskočit :D:D:D!


Tohle mě dostalo :D
  • 0

#248 Passiczech

Passiczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 12:55

Je to Kur...tvo. Za chvíli, za Vás ty keše budou i hledat a za mírný poplatek vám připíšou body. A co už vůbec nechápu, co z toho kdo má, když si ty finálky koupí. Rozšlapat navigaci takovému člověku.
  • 0
Nešli jsme tudy před chvílí?

#249 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 13:04

Chapu, ze ostravsko je kraj razovity, ale tohle uz mi prijde trosicku moc. Nezalozil si ani kus a rves tu, jako by to tykalo zrovna tebe a jeste bys chtel nekomu neco rozslapavat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#250 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 13:06

Passiczech napsal/a:
Je to Kur...tvo. Za chvíli, za Vás ty keše budou i hledat a za mírný poplatek vám připíšou body. A co už vůbec nechápu, co z toho kdo má, když si ty finálky koupí. Rozšlapat navigaci takovému člověku.

Jj, agresivita světem vládne, pak to nemá na silnicích vypadat tak, jak to vypadá :(
  • 0
Don't panic!

#251 Passiczech

Passiczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 13:15

S474N: Ruku na srdce. Ty by sis ty finálky koupil? Co to má společného s tím jestli jsem založil nebo ne?
  • 0
Nešli jsme tudy před chvílí?

#252 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 13:17

Dámy a pánové, koukali jste co ty prevíti zveřejnili na finalky.com? Jsem zvědav co se z toho vyvine...
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#253 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 13:20

já jsem si ke svým mysterkám vložila tenhle obrázek, kdo chce může taky;)
Vložený obrázek
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#254 strycek skrblik

strycek skrblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 13:27

scarabeus napsal/a:
Dámy a pánové, koukali jste co ty prevíti zveřejnili na finalky.com? Jsem zvědav co se z toho vyvine...


co na to říci...snad jen...výborně hoši..výborně... a neplatí to na autory stránek finalky.com - ač se mi to, co udělali nelíbí, myslím, že to co vyrobili mnohým mohlo pomoci. Kdo chtěl, tak si mohl souřadnice koupit.. a co jako? vždyť to, že souřadnice kolují od kačera ke kačerovi je normální... ale todle ne? Tímto, že ste se tady do toho pustili (jako do jedné z milionu dalších věcí jste to posrali víc než oni... Takže gratuluju vám...

PS: ano, mám cache založené a nemám rád, že lidé měli ulehčenou práci při luštění... ale teď mě to sere ještě víc, bo povězme si...kolik lidí si souřadnice koupí? v poměru s těmi, kteří teĎ mají možnost si je stáhnout zdarma... ...ještě jednou BRAVO!
  • 0

#255 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 13:30

S474N napsal/a:
Dain a Olik: podivej se sam na mou cache Krematorium - i ted je to dost jasne, ale driv to bylo jeste vic. A nemam to proto, protoze za krematioriem je zajimava socha o kterou by navstevnik, ktery stoji o neco vic nez bod, nemel prijit. ;)


no ovsem to si preci protirecis s tim, co tady vseobecne pises :D

a btw preci ten, co stoji o vic nez bod, k tomu nemusi byt nucen ;)
  • 0

#256 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 13:33

nooo, tak jsem si hezky početla a jestli opravdu nastane to že je daj zadarmo, finalovky přesouvám, dalo mi sice u série Narnie hodně práce najít dokonalá místa, ale snad najdu ještě dokonalejší
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#257 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 13:45

Passiczech: ne, souradnice bych si opravdu nekoupil - ono jak se pise v tom textu, je vice cest a navic jsou zadarmo. A priznavam se, ze i ja jsem si u nekterych vybranych radeji nechal nakopnout, nez abych lustil nesmyslne sifry. fanfulik: delas tomu zbytecnou reklamu. A co tim presunem vyresis? Podle me vubec nic a bude jenom otazkou casu, nez budou mit zase nove. Dain a Olik: cim si protirecim? Pokud jde nekomu vyslovene o ten bod, tak si souradnice zjisti tak ci onak a nikdo s tim nic neudela.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#258 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 13:50

S474N: nedělám reklamu, jen nabízím pomoc zadarmo a vzhledem k tomu že mám kromě jedný všechny v přírodě a nehrozí mi v okolí moc kolizí, si můžu posouvat do alelůja
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#259 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 13:53

fanfulik: asi si to nezaznamenala, ale zadne souradnice tam uz NEPRODAVAJI, naopak je pry budou rozdavat zadarmo. Takze tu oranzovou plachtu si zase muzes stahnout. A menit finalky me prijde opravdu zhovadilost - to chces ty kacery vytrestat nebo jak?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#260 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 13:56

S474N napsal/a:
fanfulik: asi si to nezaznamenala, ale zadne souradnice tam uz NEPRODAVAJI, naopak je pry budou rozdavat zadarmo. Takze tu oranzovou plachtu si zase muzes stahnout. A menit finalky me prijde opravdu zhovadilost - to chces ty kacery vytrestat nebo jak?

neprodavaji od 20.6 a bůh ví jestli, to že to tam napišou neznamena že to fakt udělaji, takže si svojí plachtu klidně nechám.A na Narnii zas tolik lidi nechodí aby si nestačili všimnout že je přemístěna.
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama