Přejít na obsah


Fotka

...co je moc to je příliš


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
329 odpovědí na toto téma

#261 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 13:57

fanfulik: a ted se tam da nejaka cache koupit?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#262 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 14:02

S474N napsal/a:
fanfulik: a ted se tam da nejaka cache koupit?

ja to zkoumat nebudu, mám chřipku a mezi zachvaty kašle se mi blbě čte :-D a nějak se zabavit musím, když nemůžu jít ven :-D Bylo by tak těžký mě ignorovat?
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#263 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 14:05

fanfulik: kdyz je ti tak blbe, tak se bez radeji vylezet, nez tu sirit uplne zbytecnou paniku. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#264 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 14:06

S474N napsal/a:
fanfulik: kdyz je ti tak blbe, tak se bez radeji vylezet, nez tu sirit uplne zbytecnou paniku. ;)

já ráda šiřím paniku :-D a kdo říkal že neležím :-D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#265 barbieteam

barbieteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 14:16

05.06.2010 20:22

barbieteam napsal/a:
S finálkami se šmelí už dlouho a svět se neboří.


06.06.2010 12:34

S474N napsal/a:
Opravdu si myslis, ze ani tak nekoluji mezi ruznymi kacery finalky? To jsi vazne tak naivni?
:D:D


Jojo, asi jsem vážně naivní - už zase jsem naivně předpokládal, že když se bavím s někým, kdo umí psát, mohu se spolehnout, že umí i číst...

Když jsem se znovu podíval na nové příspěvky a dozvěděl se nejen to, že posunem finálky bych TRESTAL chudáky kolegy, kteří si chtějí jen v pohodě připsat bodík na finálce (už se těším, jak mi jejich "TNLN - TFTC" bude odměnou za čas a úsilí vložené do keše), ale dokonce i to, že vlastně my - přispěvatelé z tohoto vlákna - poneseme vinu za zveřejnění souřadnic, které si nějaká banda vychcánků s vidinou rychlého výdělku nastřádala a teď je ze vzteku vystaví na webu, je pro mě asi nejvyšší čas tyto stránky zavřít a dát si od nich zas tak rok pauzu. Jejich pravidelným návštěvníkům, jakož i vychcánkům z finalky.com, přeji hodně úspěchů v boji s vnitřními démony!
  • 0

#266 Passiczech

Passiczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 14:17

S474N: Dívám se na to trochu jinak. Jak - to jsem napsal výše. Připouštím, že fráze o rozšlapávání je trochu drsná, možná nevhodná, ale jen prostě nelovím to, o čem vím, že to nějakým způsobem (zatím) nedám. A jak bylo psáno, že je mnoho cest jak si finálky zjistit, o to větší prasárna je nabízet je k prodeji. Co už nyní neplatí. Ohledně šifrování - jak k nesmylně zašifrovaným finálkám přišel třeba ten co na keši udělal FTF?
  • 0
Nešli jsme tudy před chvílí?

#267 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 14:21

ach chjooo, panika rozpoutána jen u S474N, jak se má tady člověk zabavit když je nemocnej :-D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#268 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 14:40

barbieteam: nevim jestli neumis cist, ale pokud resime aktualni stav, tak ZADNE FINALKY NEJSOU NA PRODEJ. Kolikrat se to tady jeste musi napsat?

Passiczech: a to je prave o tom pohledu na vec. Nekdo se chce dostat ven, ale nehodla venovat 3 dny lusteni u netu, googlovani atd. A pokud tobe to nevyhovuje, tak prece muzes byt zalezlej treba v atomovym krytu a tam lustit a lustit a tech finalek nevyuzivat. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#269 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 15:11

S474N napsal/a:
...Passiczech: a to je prave o tom pohledu na vec. Nekdo se chce dostat ven, ale nehodla venovat 3 dny lusteni u netu, googlovani atd. A pokud tobe to nevyhovuje, tak prece muzes byt zalezlej treba v atomovym krytu a tam lustit a lustit a tech finalek nevyuzivat. ;)

V ČR je 20000 keší.
Nezdá se, že bys měl vylovené ani úplně všechny tradičky, o lehkých a triviálních multi a mystery ani nemluvě. Podle stavu tvého konta to opravdu na to nevypadá [:D] Nemusíš luštit, ještě ti zbývá dost tradiček. Tak proč pořád někdo chce likvidovat obtížné hádanky?
Že by mindráky? [;)]
  • 0

#270 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 15:20

scarabeus napsal/a:
Dámy a pánové, koukali jste co ty prevíti zveřejnili na finalky.com? Jsem zvědav co se z toho vyvine...

...tak nejdřív se tu nadává jak je to pomalu neetické chtít za to platit a že kdyby to bylo alespoň free... a teď když bude, tak to jsou hned ty nejzlejší ze zlých :D ...
Jak se říká, každý svého štěstí strůjcem… a ať si říká kdo chce co chce, za současný vývoj si můžou nejvíc ty kterým se to líbilo nejméně :)… nebýt jejich zbytečné potřeby o tom diskutovat, nikdy by to většina ostatních ani netušila (včetně mě)… nebýt potřeby sabotovat server, nikdy by nebyli free a většina ikdyby tušila tak by stejně nekoupila (ani já)… Takže pokud to dopadne jak je avizováno nezbývá než říci DĚKUJI VÁM, neboť s klidným svědomím po nich sáhnu i já... Ne tedy po multi, ty pokud nejsou nesmyslně "dlouhé" si rád odlovím klasicky, stejně tak jako všechny ostatní kde je jasné jak na to, nebo je dána nějaká nápověda či klíč a „luštění“ netrvá „nesmyslně“ dlouho… Ty ostatní ale, pokud se budou vyskytovat poblíž místa na mých ne příliš častých „procházkách“ a zároveň na „finálách“ s povděkem použiji, neboť moji známí nepochází z řad kačerstva ani kryptologů a onwera také nehodlám zatěžovat, neboť kdyby chtěl dát nápovědu, tak ji dá v listingu… Ano jak je zde s oblibou psáno „nikdo nikoho nenutí nic lovit“… ale já „lovit“ když už se dostanu jednou za uherský rok ven, chci, chci hledat, ale hledat v terénu ne hromadu informací na Gogolu a pak je ještě další delší čas študovat, to už by mě na keše nezbylo ani to minimum volného času… Mé potěšení pochází z pobytu venku za současného hledání a nalezení úkrytu a ne souřadnic…sorry. No jestliže bude několik finálek posunuto? No a co. Vždyť ikdyž jdu na obyčejnou tradičku taky nikdy jistě nevím, jestli ji naleznu, nebo jestli nebude vymudlená a když ani jedno tak jestli vůbec bude kam zalogovat… radost z hledání mi to určitě nepokazí na rozdíl od těch co pracně souřadnice „získali jiným způsobem“. Vím, že si to teď pořádně slíznu…, ale ruku na srdce. Každý tu rád poradí, nekopne, ale když čtu nějaké vlákno s prosbou o pomoc, tak se dočtu jen, hledej, študuj, přemýšlej, případně v lepším případě odkaz na stránky kde hledat a študovat… Tuším že asi každá šifra je svým způsobem unikát, ale kdyby místo (pardon za výraz) planých keců dal někdo dohromady pořádné vlákno nebo stránku kde… no ale to je jiná kapitola, v každém případě by se o vyluštění každý rád pokusil a stránky jako finálky apod. by ztratili svůj smysl.
  • 0

#271 bubbu-30004

bubbu-30004

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 16:40

Pro mne jsou finalky4free ještě větší hajzlovina, než byly finalky com. Tam si chtěl někdo namastit kapsu a zpeněžit zřejmě ukradená data. U finálek zadarmo jde jen o to zkazit ostatním hru. Samozřejmě se to někomu líbí. Spravedlnost a rovnost pro všechny. Komunismus a sociální spravedlnost. Všichni budou mít stejně, ti co luští i ti, kterým se nechce. Aby se taky mohli chlubit, že mají všechno. Nepochopili, že hodnota toho bodu není v nálezu krabičky, ale prolomení šifry. Ještě chybí, aby se začaly u tradiček zveřejňovat podrobné rady a fotohinty. Protože někteří chudáci občas nemůžou krabičku najít. A pak to můžeme rovnou zabalit.
  • 0

#272 Sovic13

Sovic13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 18:15

bubbu napsal/a:
Pro mne jsou finalky4free ještě větší hajzlovina, než byly finalky com. Tam si chtěl někdo namastit kapsu a zpeněžit zřejmě ukradená data. U finálek zadarmo jde jen o to zkazit ostatním hru. Samozřejmě se to někomu líbí. Spravedlnost a rovnost pro všechny. Komunismus a sociální spravedlnost. Všichni budou mít stejně, ti co luští i ti, kterým se nechce. Aby se taky mohli chlubit, že mají všechno. Nepochopili, že hodnota toho bodu není v nálezu krabičky, ale prolomení šifry. Ještě chybí, aby se začaly u tradiček zveřejňovat podrobné rady a fotohinty. Protože někteří chudáci občas nemůžou krabičku najít. A pak to můžeme rovnou zabalit.

No me je nejvic lito tech, kteri se honej jenom za bodama, a to ze nekdo prodava finalky me vubec nerozciluje, naopak autorum preju aby na lidsky blbosti vydelali co nejvic Ecek ;)
Taky by se tady daly odsuzovat kolektivni lovy, sam kdyz jdu s nekym, kdo ma vylustenou finalku, tak se ke kesce neobracim zady a jeste jsem nevidel nikoho, kdo by to delal :)
Finalky4free-doufam ze pujdou stahovat PQcka, abych se s tim nemusel opisovat :D
  • 0

#273 fhonsa

fhonsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 18:37

Kdo si koupi za 2€ finale nejaky obycejny prazsky multiny/mysterky- treba moje cache "Procházka Prahou/ Walk aroud Prague", kterou muzes vylustit doma za 10 minut? Jedine de*il

Kdo si stahne zdarma finale nejaky obycejny prazsky multiny/mysterky, kterou mas vylustenou za 10 minut, ale stazenou za par sekund? 5% kačerů určitě!
  • 0

#274 amorhop

amorhop

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 18:56

na co českej človíček nepřijde, početla jsem si krásně, ale souřadnice kupovat nehodlám:p
  • 0

#275 fhonsa

fhonsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 19:02

amorhop napsal/a:
na co českej človíček nepřijde, početla jsem si krásně, ale souřadnice kupovat nehodlám:p


A co až budou zadáčo? Řekneš si: Jednou se kouknu, když mi to nevychází, další den si řekneš: To bylo dobrý, zase kouknu na finalky...

Takhle GC dopadnout nemel:(
  • 0

#276 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 19:08

dr.vota napsal/a:

S474N napsal/a:
...Passiczech: a to je prave o tom pohledu na vec. Nekdo se chce dostat ven, ale nehodla venovat 3 dny lusteni u netu, googlovani atd. A pokud tobe to nevyhovuje, tak prece muzes byt zalezlej treba v atomovym krytu a tam lustit a lustit a tech finalek nevyuzivat. ;)

V ČR je 20000 keší.
Nezdá se, že bys měl vylovené ani úplně všechny tradičky, o lehkých a triviálních multi a mystery ani nemluvě. Podle stavu tvého konta to opravdu na to nevypadá [:D] Nemusíš luštit, ještě ti zbývá dost tradiček. Tak proč pořád někdo chce likvidovat obtížné hádanky?
Že by mindráky? [;)]

Ta sedla!
  • 0
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#277 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 19:52

Vím že to tu asi nebude populární názor, ale častým přesunem finálky naserete spoustu lidí. Já si třeba rád "luštím do šuplíku". A představa, že místo dejmetomu jedné či dvou přesunutých narazím při výletu na řádově větší množství mě netěší.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#278 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 20:04

Autoři "finalky" jsou ubozí kazišuci, kteří se snaží ostatním zkazit hru.
Ačkoliv se navenek tváří jako naši dobrodinci (dokonce to všechno luštili a dají nám to zadarmo!), je to podobné, jako by vám někdo na začátku filmu nebo knihy řekl, že "vrahem je zahradník".
Jsou to navíc srabi, co se musejí schovávat za smyšlená jména a adresy, protože oni vědí nebo tuší, že to, co dělají, správné není.
Tak ještě jednou...

V ČR je 20000 keší.
Nemusíš luštit, ještě ti zbývá dost tradiček. Tak proč pořád někdo chce likvidovat obtížné hádanky?
Že by mindráky?


  • 0

#279 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 20:14

šla jsem se vyběhat na kešky :-D nechce se mi to tu číst :-D bavili jste se dobře? :-D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#280 Rozsafin

Rozsafin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 22:05

Jééé, tak to je legrace! To jsem fuckt nečekal, že se tam objeví finálky i mé "mysterky" GC1KARV jejíž souřadnice se jen prostě odečtou přímo z listingu. :):):)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama