Přejít na obsah


Fotka

Nova CacheMapa


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
189 odpovědí na toto téma

#101 Kopecek-HP

Kopecek-HP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 10:19

Ahoj, prosím o radu, nevím co dělám špatně, ale stále se mi generuje prázdná mapa. Předem moc děkuji za každou radu. P.S. v nastavení pluginu mám 1
  • 0

#102 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 10:28

A co zkusit cachemapu rovnou z geogetu a ne pres stary plugin?
  • 0

#103 Kopecek-HP

Kopecek-HP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 10:37

Pokud myslíš tu přes menu Seznam/Mapa kešek , tak tu jsem taky zkoušel a bohužel se stejným výsledkem.
  • 0

#104 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 10:38

Tak jeste popis, co si predstavujes pod pojmem 'prazdna mapa'.
  • 0

#105 Kopecek-HP

Kopecek-HP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 10:39

Pouze zobrazená mapa bez keší.
  • 0

#106 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 10:43

Tak bud sis tam zadne kese nedal zobrazit (ridi se to obsahem zobrazeneho seznamu v GG), nebo sis nechal zobrazit mapu, ale jeste jsi nepouzil to cervene tlacitko na pravem okraji. A nebo se snazis zobrazit neco, co se ti odfiltruje filtrem v cachemape pod tlacitkem Tools.
  • 0

#107 Kopecek-HP

Kopecek-HP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 11:00

Moc děkuji za radu, už to šlape, jenom dotaz, dají se na mapě změnit ikony?
  • 0

#108 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 11:24

Ikonky jsou jen hromadka obrazku, nahrad si je cim chces. Jen bacha, aby ti je pak zase nejaka instalace aktualizace Geogetu neprepsala. Mej je schovane jeste jinde. me osobne se tyto ikonky libi, protoze vidis presne, kde ta keska je a ne ze to nejzajimavejsi je preplacnute obrovskou ikonkou.
  • 0

#109 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2012 - 22:09

a pokud by ty ikonky chtel nekdo menit, tak zachovat stejny rozmery. pac ty jsou tusim zadratovany nekde v tom javascripttu a dela top pak osklivy obrazky..
  • 0

#110 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2012 - 22:13

On je tam i textak s odkazy na jednotlive ikonky, s odkazy na stiny, s definici aktivniho bodu ikonky... takze teoreticky lze predelat naprosto cokoliv.
  • 0

#111 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2012 - 15:01

Ahoj, nedari se mi vypnout (resp nemam nikde zatrzitko) pro vypnuti zobrazovani cyklotras na turistickych mapach v CacheMap z Geogetu. Daji se nejak vypnout? Nevidim kvuli nim silnice. Diky.
  • 0

#112 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2012 - 17:56

Vypinani tam nemam jeste udelane. (taky proto, ze jeden cas byly ty znacky v te mape natvrdo...) Musel by sis to natvrdo opravit ve zdrojaku (gmcz.js) na konci. Tam se pripadne i da nadefinovat dalsi vlastni mapa bez tech prekryvnych vrstev. Coz bych do dalsi verze mohl udelat - tim, ze se mi povedlo rozsirit to menu pro prepinani map, tak uz neni tak vysoke, a veslo by se tam vice variant.
  • 0

#113 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2012 - 8:25

HaLuMa napsal/a:
Vypinani tam nemam jeste udelane. (taky proto, ze jeden cas byly ty znacky v te mape natvrdo...)

Musel by sis to natvrdo opravit ve zdrojaku (gmcz.js) na konci. Tam se pripadne i da nadefinovat dalsi vlastni mapa bez tech prekryvnych vrstev. Coz bych do dalsi verze mohl udelat - tim, ze se mi povedlo rozsirit to menu pro prepinani map, tak uz neni tak vysoke, a veslo by se tam vice variant.


Opravil jsem to natvrdo zakomentovanim prislusne casti. Diky za radu. Pokud by se zadarilo do dalsi verze pridelat moznost zobrazeni bez prekryvnych vrstev, bylo by to super.

Jeste bych mel jeden podnet - da se nejak vypnout zobrazovani kesi podle atributu archived/disabled?
  • 0

#114 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2012 - 8:29

Jako aby nebyly sedive?
  • 0

#115 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2012 - 9:24

HaLuMa napsal/a:
Jako aby nebyly sedive?


Ne, aby nebyly vubec, jako kdyz si treba vypnu zobrazovani mysterek, tak v mape proste nejsou...
  • 0

#116 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2012 - 9:31

Vsak kdo te nuti si je do te mapy vubec posilat? Vzdycky si muzes v geogetu vyfiltrovat jen to, co potrebujes, a to pak zobrazit, ne?
  • 0

#117 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2012 - 10:05

Nojo, to si ale zrovna tak muzu uz v Geogetu filltrovat myown, typy kesi, found/not found, atd. a presto to jde fitrovat jeste v mape... Je pravda, ze vyfiltrovat to uz v Geogetu mne nenapadlo, v zajmu rychlosti a pohodlnosti proste placnu celou CR bez filtru a pak si prohlizim mapu :)
  • 0

#118 Kamenitxan

Kamenitxan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2012 - 17:17

Je možné u bodů zobrazovat souřadnice? Dost by mi to usnadnilo práci, protože když si na CacheMapě najdu keš, tak pro zjištění jejích souřadnic musím pouštět virtuálku s Win(GG nejde na Macu :( )
  • 0
Dříve znám jako Kanabis

#119 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2012 - 17:51

Zaridit se to da. Teda pokud myslis obsah te velke bublinu, ktera se ukaze po kliknuti na bod. Jinak vlevo dole pod mapou se tu ukazuji souradnice pod kurzorem. A v neposledni rade, kdyz si zapnes ukazovani popisku, tak mas souradnice napsane v tabulce pod mapou. (Vhodne na tisk.)
  • 0

#120 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2014 - 12:53

Ahoj, poradíte mi, prosím? Po neustálých úpravách gc jsem se rozhodla používat mapu v geogetu, ale nedaří se mi keše zobrazit. Používám chrome, věta do složky cíl vložena, refresh zmáčknuto.. a nic. Co dělám špatně? Databázi samozřejmě vybranou mám. Díky 


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama