Přejít na obsah


Fotka

Nové návrhy, nad kterými se zamýšlí i GS??


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
204 odpovědí na toto téma

#121 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2011 - 20:58

No mne na tech mapach vadi taky to, ze vybarveni statu je v pomeru ke statu, kde ma clovek nejvice kesek. Logicky to pak dopadne tak, ze zatimco CR bude asi u vetsiny nejtmavsi, vsechny ostatni staty budou vybarveny jako by tam byla nalezena jen jedna kes (budou nejsvetlejsi).
  • 0

#122 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2011 - 20:59

kapsa napsal/a:
Ta nejnovejsi verze statistik primo od Zememluvu je docela suprovni ale dost me nastvalo, ze tam Evropa nema samotnatnou vlastni mapu, jen spolecnou s Asii. Co to zkusit prohlasovat ??


No navic ta mapa Eurasie neni kompletni, ale na jihu Asie usekla.
  • 0

#123 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2011 - 22:15

kapsa napsal/a:
Ta nejnovejsi verze statistik primo od Zememluvu je docela suprovni ale dost me nastvalo, ze tam Evropa nema samotnatnou vlastni mapu, jen spolecnou s Asii. Co to zkusit prohlasovat ??


A k čemu jsou ty jejich statistiky vlastně dobré ? Jako BM je nevidím a nikdo je nevidí ani u mne. A i kdyby, tak v nich nebudou ty údaje, které tam mám teď.
  • 0

#124 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2011 - 22:24

Arne1 napsal/a:
A k čemu jsou ty jejich statistiky vlastně dobré ? Jako BM je nevidím a nikdo je nevidí ani u mne. A i kdyby, tak v nich nebudou ty údaje, které tam mám teď.


Jako PM muzu videt statistiky kohokoli, kdo si je nezakaze (ty sis je zakazal, tak je logicky neuvidi nikdo). Tzn. ze vidim statistiky jak PM tak i BM.
  • 0

#125 rendystod

rendystod

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 19:08

Kazda keska co nas zavede na zajimave misto je dobra. Proti strasidylkum nic nemam, spis jsem pro. Na nekterych mistech bych je dokonce videl radeji nez krabicku. Pokud se vhodne nastavi podminky tak to bude urcite oziveni geocachingu. Kdyz se podivame co dnes vznika za kese v podani mladiku majicich odloveno par kousku a zalozeno x, tak si myslim ze uz hur byt nemuze. Tak pri rozumnych podminkach strasidla ano. Je to ale jen muj nazor.
  • 0

#126 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 19:58

ja bych vsechny ty statistiky zakazala. jenze na cem bychom si pak pomerovali pindiky. to by zustalo akorat porovnavani poctu odlovenych.. a i to nam chcou vzit (teda uvazujou o tom do urcity miry)
  • 0

#127 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 20:07

zLOST napsal/a: ja bych vsechny ty statistiky zakazala. jenze na cem bychom si pak pomerovali pindiky. to by zustalo akorat porovnavani poctu odlovenych.. a i to nam chcou vzit (teda uvazujou o tom do urcity miry)

Nevim, co si ty s kym pomerujes ale me prijdou statistiky fajn vec. Jsou to takove konzervovane vzpominky. Rad se obcas kouknu do sve statistiky a mapy a vzpominam, kde jsem byl a co jsem tam zazil. Jeste radeji koukam na statistiky a mapy kolegu kaceru (kamosu i uplne neznamych) abych se pro inspiraci kouknul, kdo kde byl a kde je co zajimaveho.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#128 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 20:37

kapsa napsal/a:

zLOST napsal/a: ja bych vsechny ty statistiky zakazala. jenze na cem bychom si pak pomerovali pindiky. to by zustalo akorat porovnavani poctu odlovenych.. a i to nam chcou vzit (teda uvazujou o tom do urcity miry)

Nevim, co si ty s kym pomerujes ale me prijdou statistiky fajn vec. Jsou to takove konzervovane vzpominky. Rad se obcas kouknu do sve statistiky a mapy a vzpominam, kde jsem byl a co jsem tam zazil. Jeste radeji koukam na statistiky a mapy kolegu kaceru (kamosu i uplne neznamych) abych se pro inspiraci kouknul, kdo kde byl a kde je co zajimaveho.


myslis ze kdybych to myslel vazne, tak mam v profilu takovyho bordelu jako tam mam? :) jen jsem citil neodolatelny pnuti se vyjadrit.. a takhle to dopadlo :)
  • 0

#129 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 20:51

zLOST napsal/a: myslis ze kdybych to myslel vazne, tak mam v profilu takovyho bordelu jako tam mam? :) jen jsem citil neodolatelny pnuti se vyjadrit.. a takhle to dopadlo :)

Ja dneska citil neodolatelny pnuti hned dvakrat, jednou hned po ranu (ale to tu radeji ventilovat nebudu) :D a potom brzy odpoledne, kdy jsem fakt chtel najit kesku GC2D1NJ a dopadlo to tak, ze jsem si dal fest na rypak a jeste jsem se od hlavy k patam vyvalel v bahne, viz log .... :D
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#130 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 21:02

rannimu pnuti se clovek nesmi branit.. vono to pak dokaze pokazit celej den. my se dneska se synatorem pred navstevou multikina v ladvi tak zaprasili v dablickym lesejku, az jsem se bal, ze nas nepustej na kulturu. nakonec ale vsechno dobre dopadlo, sest kesi odloveno, narazili jsme i na kolegy a ve finale ani ten Meda Beda ve 3D nebyl az tak zlej.. a to nemluvim o faktu, ze jsme tri hodiny courali lesem s baglem plnym gekonciku a pavouku :)
  • 0

#131 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 21:52

kapsa napsal/a:
...kdy jsem fakt chtel najit kesku GC2D1NJ

Nestačím se divit, na jaký sra.koidní téma jsou u nás kešky :( To fakt snad radši mikrošku u mateřský školky či tak něco.
  • 0

#132 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 22:12

sobikovi napsal/a:

kapsa napsal/a:
...kdy jsem fakt chtel najit kesku GC2D1NJ

Nestačím se divit, na jaký sra.koidní téma jsou u nás kešky :( To fakt snad radši mikrošku u mateřský školky či tak něco.

Tak to ja teda ani nahodou. Me sice tema taky az tak moc nebere ale porad je to zajimavejsi a originalnejsi, jak historie kdejake skolky. Navic finalka v Posazavi je i milejsi, jak mikroska nekde za okapem na ulici.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#133 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 10:47

Dneska přišlo, že se opravdu zabývají stupidní myšlenkou na zamknutí profilu pro náhled ostatními kačery... http://feedback.geoc...gc-frien?page=3
  • 0

#134 edheldil

edheldil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 12:12

A co udelat hlasovani, aby do GPX konecne pridali atributy kesi? Nejak nemuzu pochopit, proc tam porad jeste nejsou, kdyz je tam vsechno ostatni ... (teda skoro ... favorites a bookmarky tam take nejsou, ale i to by mohli pridat)
  • 0

#135 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 12:15

sikovnejsi by spis byly casy odlovu a s tim souvisejici poradi nalezu
  • 0

#136 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 12:59

edheldil napsal/a:
A co udelat hlasovani, aby do GPX konecne pridali atributy kesi? Nejak nemuzu pochopit, proc tam porad jeste nejsou, kdyz je tam vsechno ostatni ...

(teda skoro ... favorites a bookmarky tam take nejsou, ale i to by mohli pridat)

Atributy tam jsou, musíš si zvolit GPX v1.1
Osobně bych místo fav. a book. v GPXku ocenil Personal Cache Notes
  • 0

#137 edheldil

edheldil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 13:45

bodlak napsal/a:
Atributy tam jsou, musíš si zvolit GPX v1.1
Osobně bych místo fav. a book. v GPXku ocenil Personal Cache Notes


Kde tam jsou??? Ja na to jednou nekde narazil, jasne si vzpominam, ze tam byl na vyber GPX a GPX 1.1, ale uz jsem to nenasel - na strance s New pocket query je na vyber jen GPX a LOC.
  • 0

#138 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 13:51

edheldil napsal/a:

bodlak napsal/a:
Atributy tam jsou, musíš si zvolit GPX v1.1
Osobně bych místo fav. a book. v GPXku ocenil Personal Cache Notes


Kde tam jsou??? Ja na to jednou nekde narazil, jasne si vzpominam, ze tam byl na vyber GPX a GPX 1.1, ale uz jsem to nenasel - na strance s New pocket query je na vyber jen GPX a LOC.

To si volíš ve svém účtu na GC - "Your Account Details > Your Preferences > GPX version" (na stránce úplně dole).
  • 0

#139 edheldil

edheldil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 14:01

mh.mail napsal/a:

edheldil napsal/a:
Kde tam jsou??? Ja na to jednou nekde narazil, jasne si vzpominam, ze tam byl na vyber GPX a GPX 1.1, ale uz jsem to nenasel - na strance s New pocket query je na vyber jen GPX a LOC.

To si volíš ve svém účtu na GC - "Your Account Details > Your Preferences > GPX version" (na stránce úplně dole).


Ahaaa, diky moc! Tak tam jsem to teda nehledal. Groundspeak, grrr :)
  • 0

#140 Labsky

Labsky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 14:12

Virtuálky rozhodně ANO a nechápu proč se zrušily. V GC jde přeci o víc než jenom hledat krabice. A to nechám stranou ty rozlámané, neoznačené s promáčeným logbookem a pod. - Jde přeci o to navštívit zajímavá místa, něco se o nich dozvědět a rozšířit si obzory. A jsou zajímavá místa, kde něco schovat je problém, aby to každou chvíli někdo neukradl. -No a když mě owener Virtuálky zavede na zajímavé místo, zvláště v cizině, jsem rád, že ho mohu navštívit a bod mám jako premii. Mnohde ani není čas šmejdit a hledat nějakou pixlu. -Takže zrušením Virtuálek udělal GS velkou chybu a tuto hru hodně ochudil.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama