Přejít na obsah


Fotka

Nové návrhy, nad kterými se zamýšlí i GS??


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
204 odpovědí na toto téma

#161 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2011 - 8:46

honny napsal/a:
Tak D/T je něco jinýho než kombajny... :)

Jakože kombajnováním se toho nedosáhne.


Pri spravne organizaci a planovani kombajnu se da dosahnout plne D/T celkem v pohode :)
  • 0

#162 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2011 - 17:04

Arne1 napsal/a:
Uvidíme, co z toho bude. Pokud by to bylo třebas "maďarským stylem", tj. nutnost najít na místě nějaký kod, který by se potom logoval a s fotkou třebas k tomu, tak by to mohlo mít smysl.


Je jasne, ze po zakazu vymahani fotek u EC fotky u virtualek povinne nebudou.
  • 0

#163 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2011 - 21:10

LukasX napsal/a:
Pri spravne organizaci a planovani kombajnu se da dosahnout plne D/T celkem v pohode :)

No to jo.

Ale většinou se "kombajn" nedělá na 5/x a x/5.

To, že někteří blázni z nás kombajní takový věci je spíš výjimka.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#164 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2011 - 8:33

k-lord napsal/a:

We have started a project that will "bring virtuals back" in a way that doesn't adversely affect the core geocaching experience. The current plan is to have this launched in early May.


No vypada to, ze se v kvetnu republika osype virtualkama. Mozna to bude i bitva o to, kdo kam driv tu virtualku zalozi. :D:D

Nevím přesně, co si představit pod ... in early May, ale už by se mohlo něco dít. Ne?
  • 0

#165 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2011 - 8:47

sobikovi napsal/a:
Nevím přesně, co si představit pod ... in early May, ale už by se mohlo něco dít. Ne?


No GS si to trochu posunuli, momentalne se to planuje na "late May". ;)

We are partway through a project that will "bring virtuals back" in a way that doesn't adversely affect the core geocaching experience. The new plan is to have this launched to the public in late May. (13675)


  • 0

#166 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2011 - 8:32

Tak se nam ty virtualky odsouvaji az na zacatek srpna. Posledni zmena by mohla byt, ze s tim teda vubec uz nepocitaji. :D:D

We continue to work on the project, but unfortunately will be unable to launch something until late June or early July. I'll update this if anything changes. We'll be incorporating the concept into our August 20 Block Party in Seattle, so early August is the absolute latest that we'll have something live.
Jeremy Admin, Geocaching


  • 0

#167 subrtstepan

subrtstepan

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 14:32

Mě štve, že waymarking hraje málokdo. Takže je to krapet nanic. A geocaching challenges mohou zakládat jen PM. Takže je velmi blbé, že už nejdou virtuálky zakládat, je to mnohem lepší, než waymarking. Virtuálky mohli zakládat i BM, ale challenge ne.
  • 0

#168 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 14:53

subrts napsal/a:
Mě štve, že waymarking hraje málokdo.

Určitě? Za poslední dva roky tu přibylo skoro devět tisíc waymarků. Celkově jich už je 14168 jen v ČR.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#169 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 16:39

Vypadá to, že je skoro víc zakladatelů, než hledačů. Nebo spíš víc založených, než zalogovaných. I po několika měsících vidím často Last visit:never a několikrát jsem byl snad i po víc než roce první. Chápu, že na geodetické body na kopce nikdo kvůli fotce nepoleze, ale když tam jdu za keší, bod si vyfotím. A waymarky mám v GPS jsko keše (předělaná ikona megaeventu), takže už se mi několikrát stalo, že jsem na kopci našel krabici, dal Hledat nejbližší a hned mi to píplo, že jsem 10 metrů od ní.
  • 0

#170 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 17:09

subrts napsal/a:
Mě štve, že waymarking hraje málokdo.

Geocaching zase hraje moc. To si nevybereš. :-)
  • 0

#171 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 18:11

mpik napsal/a:
...
Chápu, že na geodetické body na kopce nikdo kvůli fotce nepoleze, ale když tam jdu za keší,
...

Mám právě několik geodetických WM v Beskydech blízko kešek.
Já visituju skoro každý WM (kromě těch u kterých nesplňuju podmínku) a v Praze jsem vynechal všechny telefonní budky.:) Zakládám hlavně geodetické body (ach ta angličtina).
Jinak WM, CX a geodetické body si ukladám jako POI.
  • 0

#172 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 18:26

Mě spíš štve, že nemám čas zpracovat svou databázi asi vyfocených a zaměřených 10ti tisíc bodů (křížků, pomníků, stromů, božích muk, erbů, geodetických bodů, zámků, hradů, křížových cest, kostelů, kaplí atp. na Waymarky). Kdyby tak měl den 50 hodin... To bych na to možná měl trochu času :-) Takhle jsem už přes rok nic nezaložil ani nezalogoval :-(
  • 0

#173 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 20:47

Roman_Jaromer napsal/a:
Mě spíš štve, že nemám čas zpracovat svou databázi asi vyfocených a zaměřených 10ti tisíc bodů (křížků, pomníků, stromů, božích muk, erbů, geodetických bodů, zámků, hradů, křížových cest, kostelů, kaplí atp. na Waymarky). Kdyby tak měl den 50 hodin... To bych na to možná měl trochu času :-) Takhle jsem už přes rok nic nezaložil ani nezalogoval :-(


Tohle jsem tady četl před rokem ne :D Každopádně já teď s půlročním zpožděním dodělávám waymarky z Brna, neboť je to zde (Ankara) jediná geozábava - lovit není co :D
  • 0
Užívej života...

#174 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 20:59

puczmeloun napsal/a:

Roman_Jaromer napsal/a:
Mě spíš štve, že nemám čas zpracovat svou databázi asi vyfocených a zaměřených 10ti tisíc bodů (křížků, pomníků, stromů, božích muk, erbů, geodetických bodů, zámků, hradů, křížových cest, kostelů, kaplí atp. na Waymarky). Kdyby tak měl den 50 hodin... To bych na to možná měl trochu času :-) Takhle jsem už přes rok nic nezaložil ani nezalogoval :-(


Tohle jsem tady četl před rokem ne :D Každopádně já teď s půlročním zpožděním dodělávám waymarky z Brna, neboť je to zde (Ankara) jediná geozábava - lovit není co :D


No, je možné, že jsem to psal už loni :-) A od té doby jsem na cestách nafotil další stovky zajímavých míst... Jen mít teď čas je zpracovat v počítači... Na to už ten čas bohužel nemám :-(
  • 0

#175 subrtstepan

subrtstepan

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 7:49

BellaUH napsal/a:

subrts napsal/a:
Mě štve, že waymarking hraje málokdo.

Určitě? Za poslední dva roky tu přibylo skoro devět tisíc waymarků. Celkově jich už je 14168 jen v ČR.


No jo, ale když založím kešku, tak ji okamžitě najdou desítky lidí. Ale když založím waymark, tak trvá týdny, někdy i víc, než ho někdo nyvštíví. A když nejsem PM tak nemohu zakládat challenge. Takže aby to bylo spravedlivý, tak by bylo dobrý opět povolit zakládání virtuálnívh kešek, nebo kdyby to opravdu nešlo, tak aspoň povolit zakládání challengí i pro BM. Ale ts první možnost by se mi líbila víc :)
  • 0

#176 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 8:00

subrts napsal/a:

BellaUH napsal/a:

subrts napsal/a:
Mě štve, že waymarking hraje málokdo.

Určitě? Za poslední dva roky tu přibylo skoro devět tisíc waymarků. Celkově jich už je 14168 jen v ČR.


No jo, ale když založím kešku, tak ji okamžitě najdou desítky lidí. Ale když založím waymark, tak trvá týdny, někdy i víc, než ho někdo nyvštíví. A když nejsem PM tak nemohu zakládat challenge. Takže aby to bylo spravedlivý, tak by bylo dobrý opět povolit zakládání virtuálnívh kešek, nebo kdyby to opravdu nešlo, tak aspoň povolit zakládání challengí i pro BM. Ale ts první možnost by se mi líbila víc :)


Ona by stačila větší podpora Waymarků ze strany Groundspeaku a větší reklama. To by pak byl teprve hukot... Ale popravdě řečeno jsem raději, když to je zatím takhle... To bych pak nevěděl, co dříve fotit ;-)

Challenge ignoruji a hodlám v tom pokračovat a doufám, že virtuálky se zakládat nebudou. Je pravda, že by v tom byl pak hodně velký guláš... Ty patří do waymarků...
  • 0

#177 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 9:18

Už takhle je celé challenge snůška pubnesmyslů, která jednoho odradí natolik, že ani ty (jistě tam jsou) perly mezi sviňma nechce hledat. Eště aby tam vlez každej nácek (-náctiletý, prosím... B) ) s třema nálezama a publikoval n-variací na téma "já a psí lejno ve tvaru srdíčka". Nene, nechat PM ;)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#178 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 10:15

No, když jsem viděl PM s CWG a 18 nálezy, tak si nemyslím, že by PM něco řešilo. Jako nic neřeší v případě snadno dostupných tradiček. Ale že čelenky v této podobě mi nic moc neříkají, to je fakt. Na Černé věži jsem fotil, fotím tam pokaždé, ale tím to končí.
  • 0

#179 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 11:04

Ale řeší, PM. Je jich míň :D
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#180 JirkaRybka

JirkaRybka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 14:24

Neřeší, nejde o počet ale o kvalitu. A ta se odvíjí od povahy a lze ji odhadnout možná podle předchozí aktivity, ale ne podle ochoty sypat korunky za oceán. Tam může být ta vazba na povahové vlastnosti možná i opačná než bychom si přáli. Kdybyste řekli třeba počet nálezů krát délka logů a počet fotek u nich, to o pečlivosti může něco říct (i když taky nemusí), ale PM ve stávající podobě je čistě komerční aktivita GS a jako filtr proti trotlům je to nanic.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama