Přejít na obsah


Fotka

Nové návrhy, nad kterými se zamýšlí i GS??


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
204 odpovědí na toto téma

#141 AdammO

AdammO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 01 March 2011 - 14:57

Labsky napsal/a:

- Jde přeci o to navštívit zajímavá místa, něco se o nich dozvědět a rozšířit si obzory. A jsou zajímavá místa, kde něco schovat je problém, aby to každou chvíli někdo neukradl.


No máš pravdu ae myslím si ze tento záměr se pomalu, ale jiste ze hry vytrácí.
  • 0
tak to jsem já

#142 edheldil

edheldil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 01 March 2011 - 15:19

A co moznost udelat virtualku jako odmenu za nejaky achievment typu Mnozstvi favorite pointu na tebou zalozenych kesich? To by vyrazne omezilo jejich mozny pocet a mohlo by vest k tomu, ze je budou kaceri zakladat s velkou peci jako sveho druhu jubilejni kese.

Ja vim, takovy elitismus asi odporuje snaham maximalne GC zpristupnit, ktere Groundspeak razi :)
  • 0

#143 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2077 příspěvků(y)

Publikováno 25 March 2011 - 22:00

We have started a project that will "bring virtuals back" in a way that doesn't adversely affect the core geocaching experience. The current plan is to have this launched in early May.


No vypada to, ze se v kvetnu republika osype virtualkama. Mozna to bude i bitva o to, kdo kam driv tu virtualku zalozi. :D:D
  • 0

#144 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 25 March 2011 - 22:26

Hm, to je radosti v chaloupce :(. Osobně si myslim, že keše maji být fyzický. Od tohohle existuje waymarking.
  • 0

#145 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2077 příspěvků(y)

Publikováno 26 March 2011 - 0:28

rocky napsal/a:
Hm, to je radosti v chaloupce :(. Osobně si myslim, že keše maji být fyzický. Od tohohle existuje waymarking.


No muzeme s tim nesouhlasit, ale to je tak vsechno. Jednou se GS rozhodl to zavest znova, tak se s tim musime smirit. A chci videt, kdo je nebude zakladat, protoze s nimi nesouhlasi. Pro mnohe ta nova ikonka v zalozenych bude lakava. ;);)
  • 0

#146 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 26 March 2011 - 0:39

No muzeme s tim nesouhlasit, ale to je tak vsechno.

Jakto? Můžem nadávat v hospodském stylu :D.
  • 0

#147 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1435 příspěvků(y)

Publikováno 26 March 2011 - 9:17

k-lord napsal/a:
A chci videt, kdo je nebude zakladat, protoze s nimi nesouhlasi.

Já se hlásím. Já je nehodlám ani lovit. Přijít někam a vyfotit se tam mne neuspokojuje, krabička je krabička!
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#148 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3084 příspěvků(y)

Publikováno 26 March 2011 - 11:03

Ja se taky hlasim, krabka je sice krabka ale mam par tipu, kde je problem kesku zalozit nebo udrzovat. "Zapecari" ale nemusi mit strach, zadna nebude v CR .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#149 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 26 March 2011 - 13:47

jenze leckde jsou zaprdstojici krabky jen proto, aby tam krabka byla. coz je teda spis problem toho, ze spousta kesi je vlastne uplne zbytecnejch
  • 0

#150 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 26 March 2011 - 16:43

Pořád nechápu proč opět zavádějí virtuálky, když každý geocacher má automaticky účet na Waymarkingu, který je přímo pro virtuální cache jako stvořený....
  • 0

#151 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 26 March 2011 - 16:50

Uvidíme, co z toho bude. Pokud by to bylo třebas "maďarským stylem", tj. nutnost najít na místě nějaký kod, který by se potom logoval a s fotkou třebas k tomu, tak by to mohlo mít smysl.
  • 0

#152 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 26 March 2011 - 17:06

Trauma_Zero napsal/a:
Pořád nechápu proč opět zavádějí virtuálky, když každý geocacher má automaticky účet na Waymarkingu, který je přímo pro virtuální cache jako stvořený....

To je jednoduchý, nemáš ikonku WM ve svých statistikách a není to víc propojeno....

Arne1 napsal/a:
... tj. nutnost najít na místě nějaký kod, který by se potom logoval a s fotkou třebas k tomu, tak by to mohlo mít smysl.

Přesně tak, tohle by bylo docela užitečný. Když třeba vezmu naši adoptovano Jewish na hodně exponovaném místě, tak tohle má smysl.

zLOST napsal/a:
jenze leckde jsou zaprdstojici krabky jen proto, aby tam krabka byla. coz je teda spis problem toho, ze spousta kesi je vlastne uplne zbytecnejch

To nové virtuálky asi nepořeší, ale kdo vlastně určuje, která keš je zbytečná a která ne? Někomu se může zdát zbytečná keš u synagogy, protože je to normální barák, pro mne je zbytečná mysterka v podzemní stoce a pro Tondu zase ta u školy, kam chodil Franta... Keše jsou takové jaké jsou a jde je ignorovat, odlovit si jen ty co nás zajímají.
  • 0

#153 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3084 příspěvků(y)

Publikováno 26 March 2011 - 18:15

Arne1 napsal/a: Uvidíme, co z toho bude. Pokud by to bylo třebas "maďarským stylem", tj. nutnost najít na místě nějaký kod, který by se potom logoval a s fotkou třebas k tomu, tak by to mohlo mít smysl.

Tak je to i v Ruskym systemu, skryty kod nebo lehky vypocet na miste a funguje to celkem dobre.

sobikovi napsal/a: To nové virtuálky asi nepořeší, ale kdo vlastně určuje, která keš je zbytečná a která ne? Někomu se může zdát zbytečná keš u synagogy, protože je to normální barák, pro mne je zbytečná mysterka v podzemní stoce a pro Tondu zase ta u školy, kam chodil Franta... Keše jsou takové jaké jsou a jde je ignorovat, odlovit si jen ty co nás zajímají.

Presne tak, nekomu se libi tohle, jinemu zase tamhleto. Cim to bude pestrejsi, tim vetsi vyber a tim lip pro vsechny.
Ja v tom vidim lepsi moznost zakladat kesky na mistech extremne frekventovanych, nebo naopak extremne odlehlych, kde je udrzba problematicka.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#154 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 26 March 2011 - 19:33

on si to Jeremy maluje v růžových barvách, ale do roka a do dne Češi vymyslí nějaký Powertrail složený jen z virtuálek, např bude stačit fotit z auta žluté kilometrovníky kolem D1. Konečně čeští bodaři dosáhnou vytoužené nirvány B)
  • 0

#155 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 26 March 2011 - 19:55

Trauma_Zero napsal/a:
on si to Jeremy maluje v růžových barvách, ale do roka a do dne Češi vymyslí nějaký Powertrail složený jen z virtuálek, např bude stačit fotit z auta žluté kilometrovníky kolem D1.

Konečně čeští bodaři dosáhnou vytoužené nirvány B)

Pořád nechápu, co všem na těch PT vadí??? Nechci to lovit, tak tam nejezdím. A jestli má Tonda z kanclu vedle o 1000 rychlokvašek keší víc? No a co? Bude zítra rohlík levnější nebo dostanu v práci o týden dovolený víc? Ne. Já mám větší radost z krabičky v lese než nějakého PT podél silnice...
... no a kdyby něco, tak jedna taková pěkná lajna je už v Praze připravená ;)
  • 0

#156 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8795 příspěvků(y)

Publikováno 26 March 2011 - 20:04

Na WM jsem se podíval a tím to prozatím skončilo. Logoval jsem tam asi dvakrát a to místa, kde jsem byl kvůli krabičkám. Nelíbí se mi ten hodně zkratkovitý listing a všechno anglicky, i když rozumím. WM má podle mě do GC daleko co se týče přehlednosti. A nerad dávám do logu své fotky, nemusím být vystaven všude. Ale jinak proti WM nic nemám a souhlasím, že i ten mě může přivést na zajímavé místo. Osobně jsem ale radši, když je tam krabička. Vím ale, že na Karlův most se ukrýt nedá a tam je virtuálka v pořádku. EDIT: už vidím, že tam je i tradička, ale zrovna když jsem byl naposled v Praze, tak byla disable, takže jsem si ji ani nepoznamenal. Další bodík, až pojedu zase někdy na služebku.
  • 0

#157 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 26 March 2011 - 20:17

Vím ale, že na Karlův most se ukrýt nedá

Je tam i fyzická ;). Nevidim důvod virtuálky znovu zavádět.
  • 0

#158 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1435 příspěvků(y)

Publikováno 26 March 2011 - 21:51

sobikovi napsal/a:
A jestli má Tonda z kanclu vedle o 1000 rychlokvašek keší víc? No a co? Bude zítra rohlík levnější nebo dostanu v práci o týden dovolený víc?

Jenom se bude chlubit tím, kolik má naloveno a jenom pár lidí co ho znají bude vědět, že šel cestou nejmenšího odporu. Ale na druhou stranu řada těchto honičů bodů se ráda chlubí všelijakými statistikami a D/T tabulka mluví jasnou řečí.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#159 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2141 příspěvků(y)

Publikováno 26 March 2011 - 22:24

Tak D/T je něco jinýho než kombajny... :) Jakože kombajnováním se toho nedosáhne.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#160 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 28 March 2011 - 8:33

mpik napsal/a:
Na WM jsem se podíval a tím to prozatím skončilo. Logoval jsem tam asi dvakrát a to místa, kde jsem byl kvůli krabičkám. Nelíbí se mi ten hodně zkratkovitý listing a všechno anglicky, i když rozumím. WM má podle mě do GC daleko co se týče přehlednosti. A nerad dávám do logu své fotky, nemusím být vystaven všude. Ale jinak proti WM nic nemám a souhlasím, že i ten mě může přivést na zajímavé místo. Osobně jsem ale radši, když je tam krabička. Vím ale, že na Karlův most se ukrýt nedá a tam je virtuálka v pořádku.
EDIT: už vidím, že tam je i tradička, ale zrovna když jsem byl naposled v Praze, tak byla disable, takže jsem si ji ani nepoznamenal. Další bodík, až pojedu zase někdy na služebku.


U WM není potřeba mít fotografii obličeje, stačí vyfotit objekt s vlastní WM kartičkou drženou v ruce.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama