Přejít na obsah


Fotka

WhereYouGo (Wherigo player - Android OS)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
122 odpovědí na toto téma

#61 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 18:32

Pánové, něco se stalo a najednou mapu vidím. Mám stále tu novou. Ani jsem si nevšiml, jestli byla mezitím aktualizace...
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#62 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 20:53

Menione A nedalo by se jenom nějak rychle a jednoše opravit aby aplikace nepadala při otevření offline map - to je jedine co mi na aplikaci vadi. Nebo nebyla by možnost někde upnout starší verzi v které k padání nedochazelo. Díky
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."


#63 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 23:07

Ahojky, jen oznámení - dneska jsem si nainstaloval do HTC EVO 3D WhereyouGo a po vybrání off-line map celá aplikace spadne, vektorové mapy ale jdou.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#64 menion

menion

    Menion

  • Members
  • PipPipPip
  • 627 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 5:29

Brunoos napsal/a:
Menione
A nedalo by se jenom nějak rychle a jednoše opravit aby aplikace nepadala při otevření offline map - to je jedine co mi na aplikaci vadi.

Nebo nebyla by možnost někde upnout starší verzi v které k padání nedochazelo.

Díky


bohužel moc jednoduše nedalo, tedy ne tak aby to nebyla odfláklá práce. Proto je teď WhereYpuGo GPL a myslím že už se toho jeden čech celkem chytá :) Každopádně počítej že offline mapy z Locusu v tom už šlapat nebudou protože komplet celý systém pro mapy jsem z WhereYouGo odebral. Ale pravděpodobně bude přidána podpora pro vektorové mapy, takže tyhle alespoň půjdou
  • 0

#65 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 11:25

menion napsal/a:
tady na té stránce jsou vektorové mapy ještě z dvojkové řady http://vectormaps4locus.eu/


Díky :)
  • 0
Užívej života...

#66 jenda__

jenda__

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 12:01

menion: ale propojit WhereYouGo s Locusem přes API by šlo, nebo ne? Pak by ta absence offline map nevadila.
  • 0

#67 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 15:20

jenda__ napsal/a:
menion: ale propojit WhereYouGo s Locusem přes API by šlo, nebo ne? Pak by ta absence offline map nevadila.


Taky me napadlo mit WherYouGo jako Addon do Locusu :-)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#68 menion

menion

    Menion

  • Members
  • PipPipPip
  • 627 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 15:37

jo to by samozřejmě šlo ale chtělo by to pak dodělat do Locus API nějaký grafické funkce aby se dalo kreslit na mapu. I když vlastně obdelníčky jako trasy i s barvou jdou i teď, stejně tak aktualizovat je na pozadí ... hmm tak to by asi šlo :)

každopádně nevím kdo z váš je Libor Tvrdík, podle těch všech přezdívek, ale vypadá že ten se vývoje celkem rád chopí, takže to spíše záleží na něm. Každopádně chyby a nápady lze soukat bez obav sem

http://code.google.c...ugo/issues/list

myslím že každý vývojář rád vidí že je zájem, takže se nestyďte :)

tak a já letím připravovat novou verzi locusu ...
  • 0

#69 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2012 - 18:45

No to by bylo škoda těch offline map, protože ty jsou celkem dostupne. A pokud by byly pouze vektor mapy tak dotaz: lze např pro ČR mit v nich mapu ktera obsahuje i turisticke značky? Odkud se da taková mapa stahnout či vyrobit.
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."


#70 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2012 - 5:57

Tak jsem si včera chtěl zahrát jednu wherigo, stáhnul cartridge, vyrazil, hrál si jak malej jarda a před konce se mi zničehonic vypnul telefon...samozřejmě pozice neuložená, tak jsem začal hrát znovu a v každém sektoru mi to hodilo chybu, tak jsem cartridge smazal a musel doma nahrát znovu:| EDIT: tak to bude tím že mi to bere online mapu, jak jsem tu zjistil, každopádně kde se dá v nastavení změnit aby to bralo vektorovou mapu locusu? nemůžu to najít
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#71 ti-na

ti-na

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2012 - 7:58

prazskychytrak napsal/a:
... tak to bude tím že mi to bere online mapu, jak jsem tu zjistil, každopádně kde se dá v nastavení změnit aby to bralo vektorovou mapu locusu? nemůžu to najít

Po spusteni WhereYouGo kliknut na "Mapa" a potom hardverove tlacidlo mobilu (zariadenia) "Menu" , tam potom ponukne "Online", Offline", "Vector".
  • 0

#72 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2012 - 8:00

Aha! no každopádně, i když kliknu na offline nebo vektor tak hláška "Aplikace whereyougo (proces menion.android.whereyougo) byla neočekávaně ukončena. Zkuste to znovu.":(
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#73 ti-na

ti-na

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2012 - 21:49

prazskychytrak napsal/a:
Aha! no každopádně, i když kliknu na offline nebo vektor tak hláška "Aplikace whereyougo (proces menion.android.whereyougo) byla neočekávaně ukončena. Zkuste to znovu.":(

Offline uz asi nebudu fungovat, vid. autorov odkaz asi 10 prispevkov vyssie. Vektorove v povodnej verzii funguju tie starsie z Locusu 2.0
  • 0

#74 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2012 - 6:25

Tak vyřešeno, příště to tu musím víc pročíst, dík za radu ;) nahrál jsem tam tu starší vektorku která je tu na ulozto, dal do jejiho nazvu cislovku 2 a funguje. Každopádně až bude ten addon tak to bude paráda, těším se a děkuji Liborovi pokud na tom pracuje:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#75 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 10:51

Otázka patrně od úplnýho trotla: jak nahraju cartridge do htc desire? Pokoušel jsem se najít složku sdcard/whereyougo ale když se pokouším v pc dostat do mobilu, pc zahlásí, že výměnný disk není k dispozici:(
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#76 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 11:31

Mnohdy se tohle deje diky tomu, ze po pripojeni kabelu se telefion deafultne prepne do modu nabijeni -- je potreba ho prpnout do rezimu Diskova jednotka
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#77 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 14:37

Dobesch napsal/a:
Mnohdy se tohle deje diky tomu, ze po pripojeni kabelu se telefion deafultne prepne do modu nabijeni -- je potreba ho prpnout do rezimu Diskova jednotka


Až takhle jednoduchý to je:D
Díky, už funguju. Teda doufám, to se potvrdí až v terénu:)
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#78 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2012 - 6:36

Dneska jsem poprvé zkusil wigo na novém mobilu. Wigo odehrané, kod opsaný. Ale nejde mi odemknout. Dávám tu třetí možnost, kde napíšu i jméno toho kdo se mnou byl, protože jsme byli dva a měli jen jeden přístroj co to umí. Pokaždé to ale napíše "wrong unlocked code". Našel jsem si ho i v .ows souboru, ale ani po zkopírování nefunguje. At už tam dávám i ten šestnáctý znak nebo ne. Je možné že to jde aktivovat jen pro sebe, nebo v čem je háček? Mě to bylo celkem jedno, na těch wigo stránkách, ale je to podmínka pro log.
  • 0

#79 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2012 - 8:01

Aranyafëa napsal/a:
Dneska jsem poprvé zkusil wigo na novém mobilu. Wigo odehrané, kod opsaný. Ale nejde mi odemknout. Dávám tu třetí možnost, kde napíšu i jméno toho kdo se mnou byl, protože jsme byli dva a měli jen jeden přístroj co to umí. Pokaždé to ale napíše "wrong unlocked code". Našel jsem si ho i v .ows souboru, ale ani po zkopírování nefunguje. At už tam dávám i ten šestnáctý znak nebo ne. Je možné že to jde aktivovat jen pro sebe, nebo v čem je háček? Mě to bylo celkem jedno, na těch wigo stránkách, ale je to podmínka pro log.

TO je nejaky divny -- zkus mi napsat SZ a ja se ti na to kouknu
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#80 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2012 - 10:39

Aranyafëa napsal/a:
Wigo odehrané, kod opsaný. Ale nejde mi odemknout. Dávám tu třetí možnost, kde napíšu i jméno toho kdo se mnou byl, protože jsme byli dva a měli jen jeden přístroj co to umí.


Kód pro odemčení wiga se generuje už při stahování cartridge a závisí na tom, kdo byl v tu chvíli na stránkách přihlášený. Takže pokud využíváš tu třetí možnost, musíš napsat jméno toho, kdo ten konkrétní cartridge soubor stáhnul.

Příklad: Bratr (broucin) stáhnul cartridge. Mě ji poslal přes Bluetooth. Cartridge jsem pak hrál s Hormonem. Oba jsme cartridge odemykali s tim, ze jsme dali jmeno broucin a vygenerovany kod. I pres to, ze broucin tam s nami vubec nebyl a cartridge nehral.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama