Přejít na obsah


Fotka

Kacerska asociace ano ci ne?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
71 odpovědí na toto téma

#21 rigor

rigor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 19:14

pitomost in natura!! pokud se někdo chce při gc socializovat (zviditelnovat, dirigovat, omezovat, podporovat...), tak si může zajít s gc partou na pivo a nezakládat kvůli tomu pitomý ofiko spolky proč májí někteří jedinci neskonalou touhu něco ORGANIZOVAT / nechat se ORGANIZOVAT?!!
  • 0

#22 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 19:25

Ja jsem jednoznacne PRO, ALE jen v pripade, ze v nove asociaci budu zamestnan na plny uvazek jako revizor, ktery bude kontrolovat nove cache pred zverejnenim, zda jsou na miste a v souladu s pravidly... ;) Bude to mit dalsi vyhodu pro "radove" platici cleny. Uz nikdy nemusi v noci vstavat na FTF. To uz bude zalogovano :D:D:D:D:D:D:D:D
  • 0

#23 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 19:43

pokud by nějaká organizace měla zastupovat společné zájmy kačerů (neexisují, každý chce něco jiného), tak by musela mít většinový respekt kačerů k výsledkům jednání (nereálné), jinak se s takovou organizací stejně nikdo bavit nebude.
  • 0

#24 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 19:46

Já bych byl hlavně pro to, zvolit nějakého zástupce Geocachingu v ČR pro styk s médii, aby nedocházelo k tomu, k čemu došlo v médiích nedávno. . .
  • 0

#25 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 20:20

Se současným stavem, kdy se na spoustě míst pohybujeme v "šedé zóně", jsem docela spokojený; ostatně mnohé naše zájmy snad dokážou tak nějak mimochodem hájit už existující organizace jako KČT apod. A mou maličkost zorganizovat se těžko někomu podaří - s ideou kačerovského spolku u mě neuspěješ o nic víc než kdysi soudružky učitelky, které horem dolem přemlouvaly svého nejvzornějšího žáčka ke vstupu do Pionýra. :D
  • 0

#26 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 20:28

Jen pro poradek-ja osobne nic takoveho zakladat nechci (delat neco pro ostatni - to si koleduje o potrestani:) - coz je videt i na tomto vlakne;) ). Jen mne zajimalo, co k tomu kdo napisete, kdyz se na jinych mistech stale objevuje tema niceni kesi a ruseni pentagramu a budovani serii apod. a nekonecne dohady o tom, jak je mozne, ze nekdo pro ten geocaching nema pochopeni ;) Osobne se mi libi popis, ktery nize uvadi k-lord, do neceho takoveho bych vstoupil. To pepa.z.pocernic: moc hezky vyjadrenoB)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#27 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 10 listopad 2010 - 20:29

Ještě chybí Odborový svaz kačerů :D:D:D
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#28 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 21:06

Se mi libi, jak taky kazdy apriori odsuzuje organizace venujici se geocachingu, aniz by vedeli, jak to funguje v cizine. Je zajimave ze organize pro GC funguji bezproblemove v rade statu USA. To neni ani v nejmensim o organizaci, ktera by neco narizovala (nenarizuje), vybirala poplatky (coz nevybira) a jinak omezovala (neomezuje). To je jen a pouze o lidech. Zkuste se spis zamyslet, proc to u nas nemuze fungovat (coz nemuze). Nejake vykriky o legitimacich ci dohlizenim nad zakladanim kesi apod. ten fakt jen potvrzuje. edit: jen pro predstavu na cem se treba podili organizace v Coloradu (ale stejne to bude i pro jine staty). Tady se totiz nedaji zakladat kesky jako u nas - tzn. vsude. Donedavna bylo v rade okresu tady zakazano umistovat kese do parku ci lesu (ale i jinych mist mimo mesto). GCCO svou vahou organizace pomaha zmenit rozhodnuti uredniku, aby se mohli kese publikovat i tam. Proste vyjednava kompromisy, jakoze se tam nebudou publikovat mikra apod. Prikladem je okres Boulder, ktery se obecne na publikovani kesi ve svem regionu dival hodne spatne.
  • 0

#29 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 21:17

1) ne 2) máme reviewery 3) ne a ne 4) Náhoda nebo osud? Pohroma je kačer mezi 50-300 nálezy, přesně ví co a jak a pasuje se na funkcionáře a kritika a rádce a vychovatele. 5) To co hulíš není nic moc, změň odrůdu...
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#30 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 21:32

nosferatu XIII. napsal/a:
"i geocaching je docela byznys..." vyklad vety: je zajimave mnozstvi soukromych (mysleno byznys firem, etc...) subjektu, kteri na projektu geocachingu profituji jak v CZ, tak i jinde, kteri by tento projekt mohli potencionalne zadotovat... Konec vykladu
Udelat si byznys na "geoasociaci" je pomerne dost nerealne...

tady asi někdo spad z višně :D:D
Zkus to navrhnout třeba tytytytytyty... aby něco ze svého zisku dali na funkcionáře :D Tys asi nikdy sám nepodnikal, co?
Ještě zbývá jmenovat pokladníka a sběrového referenta...B)
  • 0

#31 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 21:40

k-lord: že to funguje jinde je irelevantní, protože jiné podmínky. Jak píšeš, tak v tom Coloradu jim nezbývá nic jiného, než spolupracovat a organizovat se. Tady geocachery omezuje jen jejich vlastní svobodomyslnost a nezávislost a každý si dělá co chce, takže nemají ke spolupráci a organizovanosti žádný důvod.
  • 0

#32 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 21:41

NE! NE! NE! Aniž bych to četl celé, tak já jsem se před třemi lety registroval do individuální, anonymní a pololegální hry zvané geocaching. Což už dnes není. TAKŽE: zkusme tuto HRU navrátit do těchto "kolejí"!
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#33 Animuk

Animuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 21:45

zlicinaci napsal/a:
Možná se zde očekávají nějaké spíše souhlasné myšlenky, ale já jsem zásadně proti. Vznik takoveto organizace by nam mohl pomoci v jednani se zucastnenymi subjekty a treba se podilet i na vzniku novych pravnich uprav. - již z pouhé této věty mi vstávají vlasy na hlavě, a to jich moc není.


Myslím si to co zlicinaci. Není to dobrej nápad.
btw: ani já už těch vlasů moc nemám
  • 0
Nepropadejte panice!

#34 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 21:49

smazano: duplicita
  • 0

#35 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 21:49

pepa.z.pocernic napsal/a:
k-lord: že to funguje jinde je irelevantní, protože jiné podmínky. Jak píšeš, tak v tom Coloradu jim nezbývá nic jiného, než spolupracovat a organizovat se. Tady geocachery omezuje jen jejich vlastní svobodomyslnost a nezávislost a každý si dělá co chce, takže nemají ke spolupráci a organizovanosti žádný důvod.


No ono to samozrejme neni to jedine, co delaji. Ale souhlasim, ze tady to proste nema smysl ani nadhazovat jako moznost do fora, natoz to realizovat. ;);) Me slo spis o tu kritiku organizace jako takove.
  • 0

#36 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 22:04

Stanu se předsedou kačerskéh spolku. Kdo nesouhlasí, at napíše, jinak beru to, že souhlasíte. Od příštího týdne začnu vydávat členské legitimace a kvartální známky, jedna za 150,- CZK, ty vám pošlu, vy jí zaplatíte a můžete mi říkat předsedo. Zdar !
  • 0
PUNK 4 EVER!

#37 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 22:05

spuzva napsal/a:
Stanu se předsedou kačerskéh spolku. Kdo nesouhlasí, at napíše, jinak beru to, že souhlasíte. Od příštího týdne začnu vydávat členské legitimace a kvartální známky, jedna za 150,- CZK, ty vám pošlu, vy jí zaplatíte a můžete mi říkat předsedo. Zdar !


ok, jdu do dozorci rady :D
  • 0

#38 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 22:09

spuzva napsal/a:
Stanu se předsedou kačerskéh spolku. Kdo nesouhlasí, at napíše, jinak beru to, že souhlasíte. Od příštího týdne začnu vydávat členské legitimace a kvartální známky, jedna za 150,- CZK, ty vám pošlu, vy jí zaplatíte a můžete mi říkat předsedo. Zdar !

Tak Kačerský spolek, jo?
Tak já zakládám Českou jednotu kačerskou! A jsem prezidentem! A teď se můžeme hádat, kdo jediný je ten oprávněný zástupce všech kačerů... (asi takhle by to nejspíš dopadlo, co?:))
  • 0

#39 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 22:12

Za sebe říkám, nechme hru hře, ono totiž bohatě stačí. jaké vznikají názorové rozdíly při publikaci některých problémových kešek nebo na celou řadu problémů v rámci českého geocachingu a neumím si představit, že by se na tom podílela nějaká organizace, která by zastřešovala CO?? Ano, říkám pro zájmovou - zájmové organizace, třeba v rámci krajů, které by měly jako hlavní cíl rozvíjet další formy geocachingu - viz vyjádření K-lorda k činnosti těchto organizací v USA. Pořádání eventů, geozávodů a pod., publikace, výroba GC, TB, to bych viděl jako smysluplné. V žádném případě by však nesměla -ly mluvit do publikací kešek, a věcí s tím spojených.
  • 0

#40 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 22:31

dr.vota napsal/a:

spuzva napsal/a:
Stanu se předsedou kačerskéh spolku. Kdo nesouhlasí, at napíše, jinak beru to, že souhlasíte. Od příštího týdne začnu vydávat členské legitimace a kvartální známky, jedna za 150,- CZK, ty vám pošlu, vy jí zaplatíte a můžete mi říkat předsedo. Zdar !

Tak Kačerský spolek, jo?
Tak já zakládám Českou jednotu kačerskou! A jsem prezidentem! A teď se můžeme hádat, kdo jediný je ten oprávněný zástupce všech kačerů... (asi takhle by to nejspíš dopadlo, co?:))



klidně bud president, jsem s tim ok, jen posli prispevky :-)
  • 0
PUNK 4 EVER!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama