Přejít na obsah


Fotka

Série Jablonecké kruháky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
146 odpovědí na toto téma

#61 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2010 - 19:34

rigor napsal/a:


To: Ladvanice
Z Applu jsem v tom "byl" v podstatě jen já

-----------------------------------------
Ok já to pochopil, jak jsme spolu mluvili že jste to dělali v Teamu
  • 0

#62 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2010 - 10:08

Mšenský kruhák obnovený. Do Turnovský jsem se hnal vyměnit onen promočený logbook co mi byl nalášen - nebylo to potřeba, sušší ještě nikdy nebyl.
  • 0

#63 Kedar®

Kedar®

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 9:12

Kdo nechce, nemusí tyto keš hledat. Pro mne to jsou naprosto ideální rychlokeš za nepříznivého počasí, kdy aspoň na pár chvil přemluvím děti jít ven. Díky za tyto keš.;)
  • 0

#64 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 0:00

majkeld napsal/a:
Nechtel jsem se k tomuhle tyjatru uz vyjadrovat, ale malu reakci si neodpustim.
Proc do techto kesi upichlych horkou jehlou dloubu? Mozna proto, ze v soucasnosti se spousty zajimavych mist (a ze jich ubyva) plni spousty nezajimavych kesi, bez napadu, s odflaklym listingem. Bohuzel to je na ukor treba jinych (lepsich) kesi, ktere nemohou byt diky temto stavajicim realizovany - protoze proste toho, kdo se s tim pipla, predbehne nekdo, kdo proste naseka mikro bez ladu a skladu.
A pak jeste autor prska a nadava, ze se to nekomu laskave nelibi.

Me osobne klidne trva nekolik tydnu, nekdy i mesicu nez zrealizuji svoji kes. A kdyz mam pocit, ze to bude propadak, tak ji klidne dam k ledu...


1) vetsina lidi ti listingy v tradickach cist nebude, ano vyjimky se najdou, ale moc jich neni. Ano priznam se, v 90% ten listing u tradicek nectu ani ja. neni to kvuli bodum, ale kvuli podstate geokesingu - byt venku a hledat, ne sedet doma a cist.

2) argumenty, ze nekde mohly byt lepsi krabky jsou uplne mimo. jestli tam chtel nekdo lepsi dat, tak ji tam mel proste dat. Kdo pozde chodi, sam sobe skodi, stare zname prislovi platici i tady. Holt bude muset cekat az se misto uvolni nebo hledat misto jinde. Proste chabe vymluvy k casto zbytecne kritice.

3) jestli nekomu trva mesice zalozit novou kesku, bude si muset zvykat, ze mu misto casto nekdo prebere. Ja jsem mel taky vyhlednute misto pro mysterku a nekdo mi tam hodil mikro. Rozhodne kvuli tomu nebudu kritizovat jeho kes, ale sebe ze jsem ji tam nestihl driv zalozit ja.
  • 0

#65 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 7:25

Osobne listing taky moc nectu, zejmena u tradicek, to uz me musi ale opravdu zaujmout. za sebe rikam, ze si nedovedu predstavit listing ke cachi o kruhovem objezdu, aby mne zaujal (dokonce v jinem vlakne si nekdo stezoval, ze kdyz je lisitng moc dlouhy, tak ze se blbe stahuje...). Souhlasim s tim, at si kazdy zaklada cache podle toho, co ho zajima, co se mu libi, etc... Me osobne se kruhaky nelibi, takze bych tam cache nezakladal, ale otevrene priznvavam, ze kdybych jel do jbc, tak bych si ji zase klidne odlovil (kdyz by byla po ceste, bodik je bodik :) ) Ale sama o sobe me serii do jbc neprilaka... Zase ale na druhou stranu ocenuji odvahu, neco jako serii zakladat. Ja premyslim uz mesic o sve prvni cachi a do serie bych se asi hned tak nepustil (priznavam, jsou za tim me obavy z prilisne narocnosti na udrzbu). toz asi tak. Alles guteB)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#66 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 9:54

k-lord napsal/a:
1) vetsina lidi ti listingy v tradickach cist nebude, ano vyjimky se najdou, ale moc jich neni. Ano priznam se, v 90% ten listing u tradicek nectu ani ja. neni to kvuli bodum, ale kvuli podstate geokesingu - byt venku a hledat, ne sedet doma a cist.

2) argumenty, ze nekde mohly byt lepsi krabky jsou uplne mimo. jestli tam chtel nekdo lepsi dat, tak ji tam mel proste dat. Kdo pozde chodi, sam sobe skodi, stare zname prislovi platici i tady. Holt bude muset cekat az se misto uvolni nebo hledat misto jinde. Proste chabe vymluvy k casto zbytecne kritice.

3) jestli nekomu trva mesice zalozit novou kesku, bude si muset zvykat, ze mu misto casto nekdo prebere. Ja jsem mel taky vyhlednute misto pro mysterku a nekdo mi tam hodil mikro. Rozhodne kvuli tomu nebudu kritizovat jeho kes, ale sebe ze jsem ji tam nestihl driv zalozit ja.


add 1) Ja je ctu. Z podstaty geokesingu - neco se dozvedet a nehonit se za body. A cist to jde i venku, nejen u compu.

add 2) Lepsi kes = prace a cas. Btw. ja se nevymlouvam, ja tam nic zakladat nechtel...

add 3) viz bod 2

Ja vim, ono se to v ceskych luzich a hajich moc nenosi rikat sve nazory a radeji se tupe podekuje i kdyz to stoji za .... A pak se tu tupe krici, jak geokesink jde do ... a ztraci uroven. Ale co, hlavne ze jsou body.
  • 0

#67 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2010 - 23:00

V Tovární dnes vyměněn logsheet a na zimu zvýšen počet hvězdiček. U kapličky se chystá opět přesun krabičky, minimálně na zimu, a to opět na stejné souřadnice, ale o kus níž ;) EDIT: A pár minut po tomhle příspěvku reviewer pustil kruháky 7 a 9. Není to tím že by osmička byla v kolizi, ale tím, že osmička tam nedržela, a tak ji budu umisťovat teprve dneska.
  • 0

#68 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2010 - 20:55

Konečně nelezu do LBC revíru na Ještěd, tak si mohu odlovit par FTF kruháků. PS- ta barva 8 mě nějak nesedí :) asi byla jinde. dík
  • 0

#69 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2010 - 21:08

Ladvanice napsal/a:
Konečně nelezu do LBC revíru na Ještěd, tak si mohu odlovit par FTF kruháků.
PS- ta barva 8 mě nějak nesedí :) asi byla jinde. dík


Kdepak, jinde nebyla, nicméně bílá bila do očí více jak ta žlutá :)

I když kdo ví, já tam byl jak na nápad tak na umístění pokaždý až za tmy, třeba to ve dne vypadá jinak. . .
Moment, tys tam taky byl za tmy :))
  • 0

#70 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2010 - 21:16

Mno jo už to tak bude.Tma byla hlavně v napětí autobaterie je u konce životnosti :) ale měl jsem sebou posilu na tlačení:P
  • 0

#71 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2010 - 21:47

Á, málem bych zapomněl, pro všechny lovce u Shellky: V logách je psáno že tam jsou nějaké zelené rukavice, nezapomněl si je tam někdo?
  • 0

#72 Pupkovi

Pupkovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2010 - 22:12

Rukavice jsou moje, ale jsou fasované a zánovní, takže se mě pro ně ani moc nechce :) Ledaže by tam poblíž pípnul další kruhák:) edit:Kdo ví, kdy kruhák v Harrachovský-Riegrově pípne, tak jsem si raději ty rukavice cestou dnes vzal. Aby je někdo nehledal jako hint:)
  • 0

#73 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 0:51

Souhlas s aldamorem, lavockinem i k-lordem. Nám se nápad na kruháče líbí! Spousta center měst i menších je "zaneřáděna" mysterkami a multinami a přespolní geonávštěvník nemá mnohdy dost času ani chuti na zdlouhavé luštění či courání po městě. Za krásného počasí taková procházka po zajímavých místech celkem "bodne", ale v pošmourném, uplakaném počasí přijdou tradičky-mikrošky vhod. A netvrďte mi, že ne! Třeba jenom když manželka vezme ztečí předvánoční nákupy a manžel úpí geoabsťákem, pak jsou dobré i ty zatracované díkzabodovky! :D A přátelé, ještě něco: listingy si čte dnes skutečně málokdo, tak se uklidněte. Tiskaři94, díky za Tvůj počin! Zatím máme odlovenu jen jednu a těšíme se na ty ostatní. Oli
  • 0
1.

#74 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 1:22

majkeld napsal/a:
add 1) Ja je ctu. Z podstaty geokesingu - neco se dozvedet a nehonit se za body. A cist to jde i venku, nejen u compu.
.


Ja te zklamu, podstata geokesingu neni se neco dozvedet (bavime-li se o tradickach), ale jit hledat a najit. Schvalne se koukni na nejstarsi kesky. Koukni se treba, kde byla ta nejstarsi Ulmerova nebo co ma v listingu. To misto neni nicim zajimave. Totez soucasna nejstarsi kes Mingo - opravdu misto, kde by rada Cechu psala kritiku, proc tam ta kes je, ze je misto o nicem. Koukni se na radu virtualek. Casto te privedou na velmi pekne misto, o kterem by se daly psat romany, ale v listingu je par vet.
Psat sahodlouhe listingy je spise moderni zalezitost. Podstata se z toho stala akorat u nas, kde je to ted uz spise norma a kdo ji nesplni, ma pak srackovou kesku.
  • 0

#75 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 9:37

to k-lord: souhlas, taky premyslim o tom udelat nekde normalni cache jen proto, ze je tam fajne teren a hezke misto v lese a byla by to proste jen hezka prochazka. Ale s tim "novym" (?) pristupem, ze cache musi byt "ultra zajimava" nevim, nevim,asi abych si tam vymyslel nejakou legendu :) (zas na druhou stranu, kdyz se podivam na FCPT ci Cestu, tak si rikam, ze jedna normalka by mohlo byt v poho, btw. mam pocit, ze hodne lidi ma rado cache s peknou prochazkou bez nejakych velkych naroku, tedy alespon ja, a kdyz bude dobre udelana krabicka, i mozna large by se tam dala dat...)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#76 rigor

rigor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 16:01

Ladvanice napsal/a:
Mno jo už to tak bude.Tma byla hlavně v napětí autobaterie je u konce životnosti :) ale měl jsem sebou posilu na tlačení:P


i kvůli těmhle start-stop drive-in lovům jsem si radši dal do auta 70ah baterku a kabely jsou povinnou výbavou jakbysmet :D
  • 0

#77 rigor

rigor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 16:13

k-lord napsal/a:

1) vetsina lidi ti listingy v tradickach cist nebude, ano vyjimky se najdou, ale moc jich neni. Ano priznam se, v 90% ten listing u tradicek nectu ani ja. neni to kvuli bodum, ale kvuli podstate geokesingu - byt venku a hledat, ne sedet doma a cist.


Osobně listingy tradiček předem taky většinou nečtu, spíš až zpětně podle ne/zajímavosti místa, ale kolikrát to vypadá tak, že jdu hledat a lepší polovička zůstane v autě a ty listingy si ráda pročte.. Proč o daným místě něco nenapsat - teda pokud je o daným místě co psát..

Co se problému dlouhejch listingu týče - nevadějí mi ani tak dlouhý listingy jako jedna neexistující featura gc.com - možnost mít víc verzí listingu pro účely jazykovejch mutací. Něco v tom smyslu aby se primárně natáhla defaultní jazyková mutace určená autorem a ostatní by si člověk mohl stáhnout pouze na vyžádání.. Nebo ještě líp možnost stanovit si jazyky dle priorit, např. 1. cz, 2. en atd.. Ono pak rolovat v telefonu (a koneckonců i na pc) dlouhej listing ve třech jazykovejch mutacích rozházenejch - jak je u spousty autorů běžný - po odstavcích je vyloženě vopruz..
  • 0

#78 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 18:23

rigor napsal/a:
Osobně listingy tradiček předem taky většinou nečtu, spíš až zpětně podle ne/zajímavosti místa, ale kolikrát to vypadá tak, že jdu hledat a lepší polovička zůstane v autě a ty listingy si ráda pročte.. Proč o daným místě něco nenapsat - teda pokud je o daným místě co psát..


Ale ja osobne taky nemam nic proti dlouhym (delsim) listingum, ale nemela by se z toho stavat norma. Dneska kes, bez delsiho listingu se rade jevi jako spatna. Ale predstav si situaci na rozlehlejsim vrchu (kopci cokoli), kde muzes umistit na pekna mista treba 5 kesi. V prvni bude listing o danem miste a co v tech dalsich? To same? To mi prijde zbytecne, takze kese budou mit velmi kratky listing a tudiz podle uvazovani nekterych je to spatna kes. To mi prijde jako blbost.
Ja sam jsem do sve EC v Death Valley napsal jen zakladni udaje ohledne mista, kde je umistena, ale samozrejme bych tam mohl napsat eseje o Death Valley jako takovem. Ale proc, kdyz je tam uz nekolik kesi se stejnym listingem ohledne celeho mista.
  • 0

#79 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2010 - 17:33

Tak stli správně počítám, zbývaj nám poslední tři kruháky. Přiznejte se, kdopak už zkoušel stli u nějakýho z nich není keška? Já tam ty stopy viděl :D
  • 0

#80 moucha111

moucha111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2010 - 19:39

wingshawk napsal/a:
Sice je tu psano, ze jsi s nekym v kontaktu, coz asi nebude az tak pravda, ale neznamena to, ze to nerozebereme ... Prece se na to kvuli chybam a nekonstuktivni kritice nevykasles ...;)
A pro vsechny diskutujici si dovoluji podotknout jen jedno jedine:
"Hod kamenem, kdoz jsi bez viny..."

PS: body si stejne pisete...


Myslím si, že není možné udělat keš, na kterou by byly jen pozitivní logy. Na jedné sve keši jsem měl takovou malou nachytávku,kterou brala většina jako dobrý for. Jeden hledač, který má několik tisíc nalezených keší ji dokonce nazval protipravidlovkou. Když nakonec nachytávku nalezla jedna místní babička, už jsem ji neobnovil a ponechal klasické provedení. Asi to tak mělo být.Pro tiskaře: pokud ti někdo napíše na keš kritiku, pokus se nad tím zamyslet. Zdá-li se ti kritika pozitivní využij ji pro vylepšení keše. Máš-li jiný názor a keš odpovídá tvé představě, pokračuj a nic nezastavuj.Jiný případ je poškozovaní lokality , objektu apod. Tam je dis. naprosto neoddiskutovatelný. Zavěrem: jsi li spokojený pokračuj, jsi-li nespokojený a chceš vylepšovat, tak vylepšuj. Hlavně ale nepoužívej vulgarismy. To ti nikdy nic pozitivního nepřinese.měj se fajn.;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama