Přejít na obsah


Fotka

Jediný způsob jak zabránit CWG huntingu?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
219 odpovědí na toto téma

#141 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 19:38

silvermann napsal/a:
... odloveno už něco málo mám(to pro toho,kdo mi napsal a že jich teda máš???)


no to hlavne vubec nebylo na tebe....
  • 0

brundi
 


#142 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 19:45

silvermann napsal/a:
... odloveno už něco málo mám(to pro toho,kdo mi napsal a že jich teda máš???) ano a ne moc těch pražských, kde jich člověk udělá za den 20 a více :D ... proto tam moc často a rád nepobývám ... nepodvádím, jako spousta jiných, kteří na různých místech ani nebyli ale pak se chlubí v profilech a když se jich pak zeptáš ... tak jakpa bylo v emerice??? a oni odpovědí ... no my jsme jí jen vygooglili anebo zkusili od PeCe ... hodno opravdovýmu českýmu Honzovi, který nezvedne zadek z teplé pece ale bude všade B) já se raději toulám v přírodě a co neodchodím to neloguji ... také jsem natrefil několikrát na IC, kde chtěli po mě něco ... ale já se tomu nebráním ... je to vůle ownera a kdo nechce ať tam prostě nechodí ... a pro onu dámu ... také dost často jednám s lidmi a GC dělám jako relax ale nejsem zase až tak vyhraněně-zásadový, že jsem takový a jen pro určitou skupinu, klidně spolu můžeme na 5/5-kovou třeba od oblače a s úvazy, nebráním se a třeba bych i rád jí s onou udělal ... já jen touto krabičkou bych rád udělal radost všem poctivým, kdo s dobrým úmyslem přichází ... tedy i pro děti a pro rodinky, které nepolezou pětkový terén, když jim jde jen o ta dřevěná kolečka ... možná v tomto je tato hra prímová, kde si každý najde to své ;) ... keep smile, please, bat no sardonic :P ... imho ... a už jsem i předtím napsal, že podpultovka to určo nebude, naopak ... ale ne někde na konári :D ...


ja vim, je to OT ale neda mi to: prosim te jakou je to reci?:D:D:D:D
(btw. even bat could be sardonic B) )
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#143 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 19:50

silvermann: Nic neřeš, umísti truhličku dle své úvahy a uvidíš, jak to bude fungovat. A za rok sem napiš, jakou máš zkušenost.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#144 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2010 - 18:39

...tak jsem udělal to co jsem udělat chtěl a o čem jsem tady už v minulosti psal a ať jsou názory na umístění mé truhličky na fóru takové anebo makové, tak si myslím, že jsem tímto udělal spoustě lidem, kteří sbírají CWG kolečka radost ... a o tom všem to je :) ), tímto bych vás všechny, kteří CWG také sbíráte a poctivě měníte, rád pozval do mé nové CWG-směnárny GC2JQ70 ... přijďtě pobejt a vyměnit ;) ... snad trochu radosti jsem vám tím všem dal :) a pro ostatní škarohlídy, nikdo vás přece nenutí tam chodit :D ... ahooj ...
  • 0

#145 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 14:55

Další klasika:

January 16 by dude.l (234 nalezeno)

Pres skandováníí místních rowdies skoro nebyla slyšet nehoda na blízkém zpomalovacím prahu. Amosféra opravdu fotbalová :-). Keška nalezena rychle a bez problému. Díky za ni.
Out: TB, CWG

(premium member)
  • 0

#146 Franbrok

Franbrok

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 15:40

Ve vší úctě ...nechápu co kdo na tom kousku dříví vidí ;)
  • 0

#147 zir37

zir37

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 17:10

Já neví, ale na našich keších se toto (ťuk ťuk ťuk na dřevo) nějak neděje. B) Ne že by se nikdy nestalo, ale počet CWG se víceméně drží, naopak někdy i roste. Založte si Multi/Mystery v přírodě a oni tam budou chodit jiní kačeři než po těch městských a tradičních keších. :)
  • 0
Zkuste si dobrovolný anonymní test pro začátečníky, nové zakladatele keší, nebo pro pokročilé kačery.

#148 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 17:47

Smrk napsal/a:
Další klasika:

January 16 by dude.l (234 nalezeno)

Pres skandováníí místních rowdies skoro nebyla slyšet nehoda na blízkém zpomalovacím prahu. Amosféra opravdu fotbalová :-). Keška nalezena rychle a bez problému. Díky za ni.
Out: TB, CWG

(premium member)


A zkousil jsi mu napsat, zda třeba jen nezapoměl zalogovat
IN: cosi ?
Možná by jsi ho nakopnul víc, než ho tady hned peskovat. Nikoho ani nechci obhajovat. Předpokládám, že se to stalo na tvé keši, pak by takový mail byl namístě v rámci zachování obsahu keše. Pokud to napíšeš jen sem, pak je to jen přilívání do ohně už tak dost hořícího vlákna.
  • 0

#149 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 20:17

Koukám, že to tady vážně nějak odbočilo od topicu...:-)) (tak jako všeobecně, ne nutně poslední přispivatelé...) S CWG je to jako s ostatními věcmi na trade... Zlodějům se člověk nevyhne. Tuším, že už jsem to někde psal- osobně dávám CWG buď: kolegovi kačerovi, pokud si řekne, třeba i bez "protiCWG" na výměnu, do kešky, která se mi líbila (i bez trade), do kešky, kde je věc (s hodnotou,kterou mohu nahradit) nebo jiné CWG,které chci. CWG...je specifické. Obyčejný sigitem, obyčejný předmět výměny,ale specifický... Má to pro mě kouzlo, jako kdyby si tramp s trampem v divočině vyměnili placky se svými znaky. Mám tak potom spoustu vzpomínek,kdej sem všude byl a pokud mám tenhle kousek materiálna, jsou vzpomínky o fous živější:-) TB hotely...ownerův boj, jak někdo řekl...byl jsem v jednom (GC1Y9QB) /(podpultovka) a žádný problém... Sice jsem se cítil trochu divně,ale budiž... Nevyhledávám je, ale ownerem na rožni otáčet nehodlám...;-) Pokud jsou podobné věci venku, mělo by to být něco, co nemůže kdejaký Pepík (nebo chcete-li "zloděj x") vybrakovat tak snadno... Rozhodně jsem proti pravidlu, které by TB a GC věznilo na eony let... CWG směnárnu jsem též navštívil (GC1Y6GR), dokonce na místě osobně potkal ownera, který mi potvrdil, že CWG mizí poměrně neúměrně a občas musí korigovat obsah keše,aby případné ztráty nebyly tak velké... Bylo nám ho fakt líto a nutno podotknout, že zabezpečení nabízí snad jen obtížnější varianta keše. (toto byla dá se říci lehká tradička, i když hluboko v zarostlém starém lomu). No a cwg hunteři?... Každý by si měl sám umět posoudit, když už nějaká ZÁVISLOST zasluhuje pozornost lékaře:-)) Já CWG sbírám, je pro mě malý svátek, když objevím v keši nové,ale rozhodně nebudu jezdit "FTF na CWG"... :-)) Ale podle mě stejně nemůže vybrat všechny nově se objevující... Každý si hru může udělat jakou chce, pokud je někdo prevít, stejně si za ukradené itemy v krámě nic nekoupí...Jeho sbírka je pak jen dokladem toho,jak velký je to zloděj. On to ví, my to víme. To, že někdo jako srab vykrade keš a cítí se jako machr, nebo tam dá kemeny a šišky (nemluvě o jistém biodpadu), to pak není jen zloděj,ale retardovaný zloděj... Byla by škoda, kdyby kvůli pár ......... kapacity mezi vámi, geopřátelé, rušily své mistrovské kešovýtvory, které všichni obdivujeme... Nenechme si kazit lov. Co víc říct.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#150 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2011 - 9:09

mr.mates napsal/a:

Smrk napsal/a:
Další klasika:

January 16 by dude.l (234 nalezeno)

Pres skandováníí místních rowdies skoro nebyla slyšet nehoda na blízkém zpomalovacím prahu. Amosféra opravdu fotbalová :-). Keška nalezena rychle a bez problému. Díky za ni.
Out: TB, CWG

(premium member)


A zkousil jsi mu napsat, zda třeba jen nezapoměl zalogovat
IN: cosi ?
Možná by jsi ho nakopnul víc, než ho tady hned peskovat. Nikoho ani nechci obhajovat. Předpokládám, že se to stalo na tvé keši, pak by takový mail byl namístě v rámci zachování obsahu keše. Pokud to napíšeš jen sem, pak je to jen přilívání do ohně už tak dost hořícího vlákna.


Psal jsem mu, ale nereaguje. Že někdo něco vezme z keše a nic tam nedá, to se stává. Ale že to tak i zaloguje, to mě překvapilo.
  • 0

#151 Animuk

Animuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2011 - 9:17

Smrk napsal/a:

mr.mates napsal/a:

Smrk napsal/a:
Další klasika:

January 16 by dude.l (234 nalezeno)

Pres skandováníí místních rowdies skoro nebyla slyšet nehoda na blízkém zpomalovacím prahu. Amosféra opravdu fotbalová :-). Keška nalezena rychle a bez problému. Díky za ni.
Out: TB, CWG

(premium member)


A zkousil jsi mu napsat, zda třeba jen nezapoměl zalogovat
IN: cosi ?
Možná by jsi ho nakopnul víc, než ho tady hned peskovat. Nikoho ani nechci obhajovat. Předpokládám, že se to stalo na tvé keši, pak by takový mail byl namístě v rámci zachování obsahu keše. Pokud to napíšeš jen sem, pak je to jen přilívání do ohně už tak dost hořícího vlákna.


Psal jsem mu, ale nereaguje. Že někdo něco vezme z keše a nic tam nedá, to se stává. Ale že to tak i zaloguje, to mě překvapilo.



A co ten TB? Poslal ho pak někam dál?
  • 0
Nepropadejte panice!

#152 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2011 - 11:33

Má ho zalogovanej ten TB (4 dny u sebe) ... no bóóóže no - tak si vzal CWG a zřejmě nezapsal to vložené a i kdyby ho tam nedal tak co se stalo. Proč ho hned podezřívat z nepravostí. A co kdyby tu někdo otevřel úvahy ve smyslu "zloděj křičí - chyťte zloděje ..." blbost co? Tak vidíš. Když nechceš aby se ztrácela tvá CWGčka, nacpi si je do strožoku a hlídej je. :D:D:D EDIT: to je nový sport? Kontrolovat trade na keších podle logů? B)
  • 0

#153 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2011 - 22:15

DUsoft napsal/a:
Má ho zalogovanej ten TB (4 dny u sebe) ... no bóóóže no - tak si vzal CWG a zřejmě nezapsal to vložené a i kdyby ho tam nedal tak co se stalo.
Proč ho hned podezřívat z nepravostí.
A co kdyby tu někdo otevřel úvahy ve smyslu "zloděj křičí - chyťte zloděje ..." blbost co? Tak vidíš.
Když nechceš aby se ztrácela tvá CWGčka, nacpi si je do strožoku a hlídej je. :D:D:D

EDIT: to je nový sport? Kontrolovat trade na keších podle logů? B)


Dostal jsem CWG k vánocům a ta keš byla první v Praze, kam jsem ho dal, tak jsem byl zvědavý, kdo ho bude mít. Do těch keší je dávám právě proto, aby si je lidi brali, protože mnozí z jeho nálezu mají radost. Z toho důvodu pouštím i coiny.
  • 0

#154 acrossforester

acrossforester

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2011 - 22:50

Osobně vkládám cwg jako svoji vizitku a když nějaké najdu, je to pro mě pořád spíš svátek. Na druhou stranu se mi x-krát přihodilo, že jsem našel cwg a neměl s sebou svoje a ni drobný - cwg jsem si vzal bez výměny - o "výhodnosti" tohoto obchodu vypovídá statistika:
- rozdal jsem všech svých 51 ks (2archiv, jeden na TB, jeden zničenej)
- jestli jich mám nasbíranejch 30 ks (ani jsem to nepočítal)

Například na mojí http://coord.info/GC280J4, která se skládá ze čtyř krabek jsem ze začátku umístil 8ks. Po 37 lidech tam není ani kus. Mám si kvůli tomu rvát vlasy?

Kdo chce kus za kus, ať s tím šmelí po eventech.
  • 0

#155 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2011 - 22:58

acrossforester napsal/a:
Osobně vkládám cwg jako svoji vizitku a když nějaké najdu, je to pro mě pořád spíš svátek. Na druhou stranu se mi x-krát přihodilo, že jsem našel cwg a neměl s sebou svoje a ni drobný - cwg jsem si vzal bez výměny - o "výhodnosti" tohoto obchodu vypovídá statistika:
- rozdal jsem všech svých 51 ks (2archiv, jeden na TB, jeden zničenej)
- jestli jich mám nasbíranejch 30 ks (ani jsem to nepočítal)

Například na mojí http://coord.info/GC280J4, která se skládá ze čtyř krabek jsem ze začátku umístil 8ks. Po 37 lidech tam není ani kus. Mám si kvůli tomu rvát vlasy?

Kdo chce kus za kus, ať s tím šmelí po eventech.


Rvát si určitě nic nemusíš :-) Nemusí to být kus za kus, za cokoli (i to kindervejce je dražší než CWG). Ale aby se pomalu nestalo to, že ti, co hrají podle pravidel, časem rezignují a ty, co podle pravidel nehrají, už ani nebudou upozorňovat. Prostě by měl být neustále a hlasitě slyšet hlas, že krást se prostě nemá. A už je jedno, jestli je to CWG, coin nebo houska v krámě. Byla by to škoda, je spousta jiných oblastí, kde vandráci vítězí.
  • 0

#156 acrossforester

acrossforester

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2011 - 23:06

Prostě by měl být neustále a hlasitě slyšet hlas, že krást se prostě nemá. A už je jedno, jestli je to CWG, coin nebo houska v krámě. Byla by to škoda, je spousta jiných oblastí, kde vandráci vítězí.


... no když to podáš takhle, tak jo, s tím souhlasím - SLYŠÍTE VŠICHNI, NEKRAĎTE !!! ;)
  • 0

#157 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 22:54

... ti kdo to se sbíráním a férovým jednáním myslíte vážně zkuste se podívat na tuto CWGsměnárnu ... silvermannova CWG smenarna - GC2JQ70 ... je to o slušnosti a o ohleduplnosti vůči ostatním ... přijdi - vyměn - a zanechej - ale hlavně nekřič, že je vše špatně - všechny kačery, kteří si k najdou cestu a obohatí jí svou pouhou "výměnou" za vlastní pro ostatní přichozí, odmění si myslím dost štědře ... děkuji ... silvermann ...
  • 0

#158 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 23:15

Se divim, ze tuto debatu nikdo uz neukoncil. Toto se nikdy nevyresi. Budou kaceri, kteri budou CWG jen vymenovat a bojovat aby se to tak delalo. Pak jsou kaceri (a ja se mezi ne pocitam), kteri proste vkladaji (bez vymeny) a vemou si (bez vymeny) a obcas taky s vymenou (podle toho maji-li pri nalezu CWG sve vlastni u sebe). Ti to proste berou jako svoji vizitku pro kohokoli. Existuje jen jedine reseni pro ty, kteri nemohou zkousnout fakt, ze si nekdo jejich CWG veme bez vymeny - nedavejte CWG vubec do kesi a mente jen na eventech. Nic jineho fungovat nebude.
  • 0

#159 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 23:15

tak na chvíli zhasneme, a kdo to ukrad, tak to vrátí...a bude to :D
  • 0

#160 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2011 - 7:59

Další vypečený log na mé keši, přitom tenhle kačer má přes stovku keší :-( Log Date: 8/22/2011 Podle hintu jsme šli takříkajíc po čuchu, ale georobotci se toho tentokrát odmítli dotknout. Klacíček to spravil. Out: CWG, In: 2xTB
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama